12 Aralık Akşamı İçin Kültür Sanat Etkinliği
12 Aralık Akşamı İçin Kültür Sanat Etkinliği

Beşiktaş Forum|12 Aralık Akşamı İçin Kültür Sanat Etkinliği Arkadaşlar hep futbol hep futbol olmaz. Bir de bu takım bizi her maçta gerim gerim geriyor. Ne o öyle her maç öne geç sonra gol ye ha berabere

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

12 Aralık Akşamı İçin Kültür Sanat Etkinliği  [Okunma sayısı 3024 defa] 12 Aralık Akşamı İçin Kültür Sanat Etkinliği

ysariusta

• Ziyaretçi

Arkadaşlar hep futbol hep futbol olmaz. Bir de bu takım bizi her maçta gerim gerim geriyor. Ne o öyle her maç öne geç sonra gol ye ha berabere bitecek ha yenecez....Ben sizleri 12 Aralık Akşamı 20:30 da Kadıköy'de Halitağa caddesinde iyi bildiğim bir tiyatro grubunun Doğaçlama tiyatro oyununa davet ediyorum. Oyunun adı "Olay Rusya'da geçiyor." Çehov karakterleri mekanları ve zamanlarıyla oynan ama konuyu ve akışı seyircinin belirlediği mutlaka eğlenceli, şaşırtıcı bir oyun. Ben kefiliyim grubun. Gülmezseniz ben güldürürüm merak etmeyin. Elbette öncelikle İstanbul'da yaşayan arkadaşları ilgilendiriyor ancak o tarihlerde burada olacak diğer üyelerimizi de beklerim. Sonuçta futbol maçı olmadığına göre hanımları da rahat rahat davet edebilirsiniz. Katılmayı düşünenler buraya isimlerini yazarsa ben gereken rezervasyonu yapabilirim.

Etiketler: