Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 276 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5162183 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

bugün kötü oynamadık. kötü oynadık diyenlere katılmıyorum. derbi deplasmanında bulunacak pozisyondan fazlasını bulduk. ama işte golcü olmaması yüzünden yenildik. almeida yüzünden bu sahada 2 derbi kazanamamıştık. bugün de negredo yüzünden kazanamadık.

Çevrimdışı kartal190321

bu gs  şampiyon  olamaz, başakşehiri  şampiyon  yapıp   araplara satacaklar, ligin senaryosu  yazılmış ve   sahneleniyor,  araplar  başakşehiri alınca  yatırım yaparlar, abdulah avcıyla devam etmezler, abdullah avcıda  bizim gelecek sezon ki  t.direktörümüz  olur, şu ileti dursun şuracıkta yazın epey konuşuruz
“Ne yani, üstümde Beşiktaş forması varken yalan mı söyleyecektim!”

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Geçen gün de söyledim, o maça çıkılmaz. fener istediğini aldı niye hala çıkalım diye uğraşıyorlar? t....k geçmek için başka amacı yok. volkan Talisca'nın üstüne çıkacak kameralara poz verecek, alper armasını öpüp bizimkilere çift dalacak, hoparlörden açacaklar müziği t....k geçecekler. Sonra aykut çıkacak hak eden kazandı, tiyatroyu bozduk falan diyecekler. Camianın itibarı yerlerde sürünecekti. Olacak olan buydu ben sana açık açık söyleyeyim. En doğru kararı verdik. Baksana bugün nasıl top oynadık sen sanıyor musun ki fener maçını alabileceğimizi bu psikolojiyle?

Özet olarak gs maçının kazanılması gerekiyordu, gereksiz bir şekilde hiç hazırlanılmamış maça. Ama herşeye rağmen hoca kalmalı, takım düzeltilmeli, seneye kaldığımız yerden devam etmeliyiz.
ben fb maçına çıkalım demiyorum zaten. ama türkiye kupasını gömenler falan vardı burada. değersiz, getirisi yok diye. kupa kupadır dedik ama anlaşamadık. bizim sahada 2-2 biten maçta lens o golü atsa şu an en azından türkiye kupasını alırız, sonra süper kupayı alırız diye düşünürdük. ama şimdi elimizde hiç bir şey kalmadı. burasıda spor kulübü sonuçta. kupalarla dönen bir kurum..

neyse sağlık olsun.. şimdi Beşiktaşımıza daha sıkı sarılacagız..

Çevrimdışı Ömer Kaan

Pepe para ederken çine, Negredo herhangi bir yere, Lens'i gönderemeyiz, Talisca'yı alamayız... Çok işimiz var çokkk

Çevrimdışı cursedofdragon

bu gs  şampiyon  olamaz, başakşehiri  şampiyon  yapıp   araplara satacaklar, ligin senaryosu  yazılmış ve   sahneleniyor,  araplar  başakşehiri alınca  yatırım yaparlar, abdulah avcıyla devam etmezler, abdullah avcıda  bizim gelecek sezon ki  t.direktörümüz  olur, şu ileti dursun şuracıkta yazın epey konuşuruz

görüşülmüştür galiba zaten abdullah avcı ile bizim yönetim.

Bende öyle düşünüyorum amaç o.

Başak 1.ci
Gs 2.ci
Fb 3.cü
Biz 4.cü

Aynı böyle yapmak istiyorlar.

Çevrimdışı Egos

Negredo kagninkn teki stopere falan nasi baski yapsin abi
Bosuna algi kasma
Negredo ile taliska ile stoperlere baski zaten yapamazsin

Yilin bidonu odulunj negredo
Yilin damacana odulunu de lens alir

Boyle transfer yaparsan buraya kadar bile gelmen basaridir
Hocaya gelene kadar once yonetim dusunsun daha da cins cins gereksiz adamlari transfer etmesin

ağabey hiç uğraşma. necmi ağabeye göre iki senedir yakaladığımız başarı da hocaya rağmen zaten. kaçırdığımız herhangi bir şeyden hocayı sorumlu tutmama imkânı yok: bu negredo'nun girdiği pozisyon da olabilir, pepe'nin orta yapıldığında tuttuğu adam da olabilir, piyango şampiyonluğa vurdu.

bir ara lens'in formsuzluğunu hocanın onu ilk 11'de oynatmamasına bağlamıştı, meğer çocuğu küstürmüşüz.

:korner->yapılan orta
[ Son Düzenleme: 30 Nisan 2018, 13:16:38 Egos ]

Çevrimdışı Kutay

seneye yerli olarak tek seçenek ersun yanal var yabancı olarak kim gelir şimdiden bilmek imkansız ama yabancı bir hocanın  ilk senesinde şampiyon olması çok zor bu ligte en mantıklısı şenol hocanın kalması ama kendi kalmak istemiyorsa yapacak birşey yok
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

seneye yerli olarak tek seçenek ersun yanal var yabancı olarak kim gelir şimdiden bilmek imkansız ama yabancı bir hocanın  ilk senesinde şampiyon olması çok zor bu ligte en mantıklısı şenol hocanın kalması ama kendi kalmak istemiyorsa yapacak birşey yok
zaten şenol hoca kalmalı. ama illa gidecekse yabancı hoca gelmeli. yerli kim gelecek??

Çevrimdışı b.damatoglu

Tamer Tuna var. Hala Göztepe ile sözleşme yenilememiş olması da Şenol Hocanın kararıyla alakalı bence.

Tamer Hoca gelir 5 senelik imzalar.
Genç bir kadro kurulur vs...

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi tolga1903

Başlarım siyasetine bundan sonra ibbyi tutuyorum 3 maç.

Çevrimdışı Ömer Kaan

Tamer Tuna var. Hala Göztepe ile sözleşme yenilememiş olması da Şenol Hocanın kararıyla alakalı bence.

Tamer Hoca gelir 5 senelik imzalar.
Genç bir kadro kurulur vs...

Zamanı değil. Adamın muhtemel Beşiktaş kariyerini bitiririz

Çevrimdışı b.damatoglu

Zamanı değil. Adamın muhtemel Beşiktaş kariyerini bitiririz
Ben orta uzun vadede başarılı olacağını düşünüyorum

Çevrimdışı Kutay

15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 11 İSTANBUL LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI

Çevrimdışı Ömer Kaan

Asla ama asla avcı olmamalı asla ama asla

Çevrimdışı ekrembaser

Sene tamamen forvetsizlik nedeniyle gitti. Bizim oyunumuzu da bozan bu oldu. Gittik en olmayacak adamı aldık gidip Afrika’dan sadece koşan bir adam alsak bile bundan kötü olmazdı

Çevrimdışı ozankarakoc

hoca ömür boyu bizimle olmayacak Beşiktaşın şampiyonluğu hocayamı kalmış
şu takım bu sene hocasız oynasa ligi kaçıncı sırada bitirirdi. takım kazanmak için hiç çaba sarfetmiyor
takım koşmuyor. maç seçen adam seçen oyuncular var peki bunlar banamı yazacak
şampiyonlar ligi oynamak için önce oraya gitmen lazım hoca bunun bilincinde olsaydı şimdi çoktan şampiyon olmuşduk
koskoca ilk yarıyı yedi bitirdi 30 puanla hemde bu kadroyla takımın yarısını forma vermeyerek küstürdü
hak etmeyenleride sahada tutarak.
Bütün öz güvenini tükettiğin oyunculardan sezon sonunda
çare bekliyorsun. haksız yere forma verip sahaya çıkartarak şımarttığın oyuncularlada şampiyonluk
bekliyorsun. en geniş kadroyu kalk kullanma sürekli aynı oyuncularla çık tüketene kadar. sonra
küstürdüğün oyuncuları sahaya sür bir şey yapmasını bekle

kusura bakma bu sene başından sona hocaya yazar. Kaçan şampiyonluk önemli değil hep
şampiyon olamayız ama Yapılan yanlışlar elbet eleştirilecek.

Kim o oyuncular abi?

Negredo mu? Şu yeteneksizliğiyle, Cenk'in arkasında kaldığı için küsüyorsa adam değil demek ki... Sanmıyorum. Dünyanın en kötü forvet oyuncularından biri, ama karaktersiz bir adam değil. Küsmek yerine, 'ben burada maçlar halı saha maçı gibi olur, iki gol atarım, bütün ülke beni konuşur sanıyordum, meğerse burda da gerçek futbol oynanıyormuş. Gittiğim hiçbir yerde bir işe yaramadığım gibi burada da yaramadım' diyordur.

Lens mi? Gelir gelmez Quaresma'yı keseceğini mi düşündü? Türkiye Kupası'nda, maçların ikinci yarılarında bulduğu şansları hep heder etti. Quaresma 5 maç cezalıydı, 5 maç direkt oynadı, ayağına top değmedi. Bu mu küsecek? Küsecekse gittin halı sahada oynasın...

Medel niye küsmedi? İki el hareketi yaptı, rivayet doğruysa 'oyuna gir' dendi girmedi. Göbeği önden gidiyordu, hantaldı. 8 kilo verdi, hayata döndü. Formayı kaptığından beri de bir daha bırakmadı...

Hocanın oyun içindeki taktik tercihlerini eleştirebilirsiniz belki ama, 'oyuncuları küstürdü' nasıl dersiniz yahu... Başından beri müthiş bir dayanışma var, kimse kimseyle kavga etmiyor, kimse kimseye krampon, forma falan fırlatmıyor. Herkes takım için oynuyor. İyi oynayan formayı kapıyor. Duygusal taraftar, bir maçta kötü oynayan oyuncu için 'kenarda X varken bunu mu oynatıyorsun' demeye başlıyor. 2 maç sonra X oynuyor, taraftar başını önüne eğip 'hocanın bir bildiği varmış' diyor. Olan hep buydu...

'Hocasız olsak kaçıncı bitirirdik' demişsiniz ya...

Hocasız olmasaydık da, başımızda Bilic, Carvalhal, Mustafa Denizli falan gibi bir adam olsaydı, büyük ihtimalle 7. falan bitirirdik, Şampiyonlar Ligi'nde yaptıklarımızın hiçbirini yapamazdık. Dolayısıyla Cenk'i de, ederinin 5 katına gönderemezdik...
"Ben; sporcunun, zeki, çevik ve ahlaklısını severim." - Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı kyiv

Hoca olayı lig bitene kadar netleşmeli. Bakın Hocamıza da saygım sonsuz ama onun keyfini bekleyecek durumda olmayacağız. Biran önce Hocanın devam ya da tamamını belirtmesi lazım. Akabinde de Hoca devam etmeyecekse ismi netleştirmek lazım. Bu süre zarfında transfer yapılacaksa kim onaylayacak? Yani karışık bir süreç olacak. Yaz tatilini boşa geçirmemek için eli çabuk tutmak lazım. Bana kalırsa eğer gurbetçi oyunculara ağırlık vereceksek alman bir hoca olmalı. Hepsinden önemlisi nasıl bir futbol oynatan hoca olacak? Hücum futboluna yöneldiysek bu sene biraz sekteye de uğrasak o futbolu oynatacak bir hoca gerekecek.

Bu saatten sonra Şenol Güneş'in kafasını toplayabileceğini sanmıyorum kolay değil Cumhur Başkanı bile Hocanın sahtekarlığını, tiyatroculuğunu onayladı. İnsanda moral mi kalır? Lanet olası futbolun f sini bile duymak istemez.

Çevrimiçi Necmi

Şenol hocam umarım gitmez. Çok insan bu adamı sadece oyun olarak değerlendiriyor, üstümüze saldırdıklarında sadece ama sadece bu adam savundu bizi, görünen o ki eğer bırakacaksa bu kendi yorgunluğundan olacaktır. Yönetim aklını başına alsın, hocayı korusun ve motive etsin. Tsl'de bir takımı en domine şekilde şampiyon yapacak adamdır kendisi. 
Bak basit söyleyeyim hocanın demeci vardı şl bitti lige döneceğiz artık diye
işde Beşiktaşın hocası lige dönmez hep ligde olur. iki cepheyi götüremiyorsan Beşiktaşın hocası olamazsın demektir.
Biz bu kafa nedeniyle şampiyonluğu kaybettik.  ilk yarı 30 puanda kalmanın mazereti şl olamaz.
bu ligi umursamamaktı. Ligi umursamıyorsan şimdi üzülmeyeceksin. ha iki tarafı götüremiyormusun
o zaman tercihini doğru yapacaksın. Bu kulübün şl de gruptan çıkmaya değil şlye gitmeye
ihtiyacı var. şl için lig feda edilmez ama etti. Bunuda söylemleriyle gösterdi.
şimdi üzülmenin anlamı yok. Daha çok seneler var çokta şampiyonluklar gelecek.
Yönetimde doğru adımları atar. Hoca bırakmış yapacak bir şey yok. ikna edilebilirmi.
yada edilmek istenirmi bilemiyorum. Hocayı getiren yönetim gerektiğinde uygun başka bir
hocada bulur. inşallah bu başkanın göz ağrısı avcı olmaz. En büyük korkum o
ama şl ye gidecek avcının bize gelmeyeceğini tahmin ediyorum.

Çevrimdışı f_madida

hoca ömür boyu bizimle olmayacak Beşiktaşın şampiyonluğu hocayamı kalmış
şu takım bu sene hocasız oynasa ligi kaçıncı sırada bitirirdi. takım kazanmak için hiç çaba sarfetmiyor
takım koşmuyor. maç seçen adam seçen oyuncular var peki bunlar banamı yazacak
şampiyonlar ligi oynamak için önce oraya gitmen lazım hoca bunun bilincinde olsaydı şimdi çoktan şampiyon olmuşduk
koskoca ilk yarıyı yedi bitirdi 30 puanla hemde bu kadroyla takımın yarısını forma vermeyerek küstürdü
hak etmeyenleride sahada tutarak. Bütün öz güvenini tükettiğin oyunculardan sezon sonunda
çare bekliyorsun. haksız yere forma verip sahaya çıkartarak şımarttığın oyuncularlada şampiyonluk
bekliyorsun. en geniş kadroyu kalk kullanma sürekli aynı oyuncularla çık tüketene kadar. sonra
küstürdüğün oyuncuları sahaya sür bir şey yapmasını bekle
kusura bakma bu sene başından sona hocaya yazar. Kaçan şampiyonluk önemli değil hep
şampiyon olamayız ama Yapılan yanlışlar elbet eleştirilecek.

Kusura bakma da bu ozguveni bitirdi/oyuncuyu kusturdu bahanelerini kesinlikle kabul etmiyorum. Birincisi bahsettigimiz adamlar 17 yasinda yeni profesyonel olmus cocuklar degil, cogu neredeyse 30 yasini gecmis belli kariyerlere sahip adamlar. Ayrica bunlar profesyonel futbolcu, kustuyse maasindan, priminden de vazgecsin o vakit, izin isteyip ayrilsin.

Hem kusturdu de ne yapti, Pep Guardiola gibi oyuncularin arkasindan kotu soz mu soyledi. Veya kaybettigimiz maclardan sonra oyunculari mi sucladi, veya transferler istedigim gibi degildi diye yonetimi mi sucladi? Bunlarin hicbirini yapmayan, tek basina takimi cekip ceviren, ayni anda rakiplerin cirkefce saldirilariyla mucadele eden bir hoca bu. Birlikte calistigi butun oyuncularin (Cenk, Olcay vs) cok seyler ogrendik, kariyerimizde sahip oldugumuz en iyi hocaydi diye bahsettikleri hoca. Kore de bile calistigi takimin oyunculari, ayrildigi vakit havaalanina kadar eslik etmis saygi ve sevgilerinden.

Sanki baska teknik direktorleri hic gormedik, nasil davrandiklarini neler yaptiklarini bilmiyoruz. Iste Slaven Bilic, Besiktas-gs macini kaybetmisti, Demba Ba, Sosa, Oguzhan, Tore, Atiba, Tolgay'li kadroyla, cikti ne dedi, rakibin kadrosu bizden daha kuvvetli yani bu oyuncularla zaten yenemezdik dedi. Bununla da kalmadi, ligteki konumu icin bizden 'buyuk' camialarla yarisiyoruz dedi. Yarin getirecegin, elin Portekizlisi, Alman'i da ayni bunlari diyecek. Besiktas zaten kucuk camia, sampiyonluk hedefi gercekci degil diyecek. Ilk maglubiyette topu yonetime, oyunculara bilemedin hakeme atacak. Yahu senelerdir su ligi izlemiyor olsak anlayacagim da Senol Gunes disinda son 15 yilda Besiktas'a hakettigi degeri veren bir hoca gordugumu hatirlamiyorum. Belki yarim sene Denizli, o da Besiktas'in tarihini bildigi icin.

Sizi bilmiyorum ama ben bu ufak takim bahaneleri uretecek, Besiktas'i hor gorecek, Turkiye'yle ve Besiktas'la tek bagi sozlesme sartlari olan adamlari gormektense Senol Gunes'le ikinci olmaya raziyim. En azindan Besiktas'in buyuklugunu hatirlatti bu hoca.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı ardiles

Allah bereket versin, bu sezon iyi komisyon yaptı yalnız. 2 sene suladık gübreledik bu sene meyveleri topladık. menajerlerle kırışmasaydık daha bereketli olurdu neyse kaz geldi tavuğu esirgemeyelim

Çevrimdışı Kutay

İnşallah Başakşehir şampiyon olur ve avcı belasından kurtuluruz sezonu en az hasarla kapatmış oluruz böylece böyle olursa hiç üzülmem hiçbir şey kaybetmiş olmayız zaten
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 11 İSTANBUL LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI

Çevrimdışı 38life

Polyannacılık bitti, Gerçekler dünyasına hoşgeldiniz beyler. Bu işin olacağı yoktu. Hiç olmadı. Bu sezon 1.ci haftadan itibaren şampiyonluğun favorisi hiç olmadık oyun anlamında. Sadece son 2 sezonun rüzgarıyla "Favori Beşiktaş" dedik ve dediler. Ancak 11-12 hafta civarından sonra benim şampiyonluk inancım tamamen bitti. O saatten sonra ise ara ara gelen ve tamamen duygusal olan umut ışıkları dışında da inancım hiç geri gelmedi. Ne Başakşehir'i sahasında yenebileceğimize inandım, ne galatasaray'ı sahasında yenebileceğimize inandım. Bunu inanmamı sağlayacak bir futbol veya hırs asla yoktu takımda.

Bana ve benim gibi düşünenlere sezon boyunca karamsar, pesimist dendi. Diğerlerini bilmem ama ben şampiyon olduğumuz 2 sezon boyunca takıma hep inandım. 8 puan gerideyken de inandım. derbi kaybederken de... Ama bu sene hiç inanmadım, en başından beri, hiç! Şimdi "siz inanmadınız diye takım şampiyon olamadı" diyip saçmalamasın kimse. Ben ne sosyal medyada ne de stadda motivasyonu düşüren hiçbirşey yazmadım inançsızlığıma rağmen. Sadece bu forumda yazdım. İnanmadım, çünkü futbolcular da inanmıyordu, inanmadım, çünkü Şenol Güneş de inanmıyordu. İnanmadım, çünkü akıl, mantık, göz, izan şampiyon olamayacağımızı gösteriyordu. Bu sezon boyunca ne oynadığımızı kimse bana anlatamaz. Ne oynadık? Nasıl bir anlayış benimsedik? Var mı cevabı? yok. Cevap uydurulabilir, ama cevap verilemez bu soruya. Negredo bizi yanılttı falan filan eyvallah. Doğrudur. Fakat arkadaşlar biz şampiyonluğu ilk yarıda kaybettik. Bininci tekrar olsa da bunu söylemekten vazgeçmem. gs deplasmanında kaybetmek zaten doğal bir sonuç. Başakşehir deplasmanında kaybetmek de doğal bir sonuç. Bizim bu maçları kazanmak zorunda bırakan maçlara bakın asıl. Bir Ok atma yarışı gibi düşünün. 20 metre ötedeki hedefi vuramayıp 300 metre ötedeki hedefi vurmaktan medet ummak gibi birşey bu. Neden? Neden adam gibi konsantre olup 20 metre ötedeki hedefi vuramadın? Böyle bir hatayı nasıl yaptın? hemde defalarca! Şampiyonluk yarışında böyle saçma hatalara yer yok! Bizim ligi 6 puan falan önde götürüyor olmamız lazımdı. Fikstür öyle gerektiriyordu çünkü. Bu gerçeği hiç konuşmadık, konuşamadık. Ya fazla güvendi bazıları kendine, ya da gerçeği görmezden gelmek istedi moralini bozmamak için.

Bakın arkadaşlar bana karamsar falan demeyin boşa. Bu sene oynadığımız (?) oyun daha da kötü sonucu hak ediyordu. Okadar kötü bir oyun oynadık bu sezon yani, öyle böyle değil. Talisca'nın hücumdaki bireysel skor katkıları, Babel'in uzaktan golleri, Pepe'nin defanstaki bireysel performansı. Bunlar bizi buraya kadar getirdi. Yoksa Trabzonla birlikte yol alacaktık biz. Çünkü tekrar ediyorum arkadaşlar: Bu sene biz hiçbirşey oynamadık! Ne yönetim, ne futbolcu, ne hoca inandı. Gözgöre göre verdik şampiyonluğu. İstemedik resmen. 2 sene biz olduk, bu bize yetti, bu sene istemiyoruz dedik resmen. Rakiplerin kötülüğü, bireysel performanslar ve genel kadro kalitesi de olmasa rezil bir durum ortaya çıkacaktı. Bitime 3 hafta var ve 62 puanımız var arkadaşlar. Siz galiba durumun farkında değilsiniz. Benim için başından sonuna kadar kabus gibi bir sezondu ligde. Farklı kazandığımız maçlarda, çok gol attığımız maçlarda bile yeterince iyi değildik. İlk şampiyonlukta en iyi futbolumuzu oynadık. Geçen sene daha kötüydü ama şampiyonluğa yetti. Bu sene ise kötü bir oyun yoktu, çünkü oyun yoktu.

Sezon bitti. 4.cü olursak hiç şaşırmayın yazmıştım bir kaç hafta önce herkesin umudu tavandayken. Şuan 4.cü olacağız gibi görünüyor. 3.cü olursak ben sevinirim. gs'nin ceza alma ihtimali var. 3.cülük ŞL önelemesi oynatabilir. fenerin takılmasını bekleyeceğiz kalan haftalarda. Kalan 3 maça da mutlak galibiyet parolasıyla çıkmak zorundayız.

Şenol hoca sezon sonu muhtemelen istifa edecek. Yönetim de kabul edecektir. Yeni sezon adına en önemli şey teknik direktör seçimi olacaktır. Nokta atışı bir teknik direktör getirilmeli takımın başına. Başakşehir şampiyon olamazsa yönetim muhtemelen Abdullah Avcı'nın kapısını çalacaktır. Taraftar nasıl yaklaşır vs. orasını bilmem ama lig için uygun bir tercih olur görüşündeyim. Hoca olayı sezon bitiminden itibaren bir an önce çözülmeli. Transferler ile şimdiden anlaşmaya başlamalı yönetim. Yoksa yine alacağımız forvet 2.ci yarı oynamaya, form tutmaya başlar.

Sezon bitti. Hocanın ve futbolcuların işi bitti, şimdi top yönetimde... Çıkacaklar ve ellerinden gelenin en iyisini yapacaklar, yapmak zorundalar. Beşiktaşı gelecek sene ligi domine edecek bir hale getirmek zor değil. Yönetimin bunu yapabilecek referansları var. Bu zor bir iş değil bu yönetim için. saçma sapan fikirlere esir olmasınlar...
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı ekrembaser

Umarın elimizdeki fazlalıkları 3 e 5 e satabiliriz bizim için gelecek yılın en önemli noktası bu olacak

Çevrimdışı mylife1903

1. Negredo'nun süper beceriksizliğini tekrar gösterdiği aşırtma vuruşu
2. Soldan gelen ortada Babel'in santimlerle uzanamadığı top...
3. Babel'in karşı karşıya, bomboş pozisyonda, plaseyle saçmaladığı pozisyon...
4. Quaresma'nın kaleye giden ve ligde sadece Muslera'nın kurtarma ihtimali olan şutu...
5. İlk yarıda Adriano'nun soldan ortasına Talisca'nın yaptığı, az farkla auta giden kafa vuruşu...
6. Son dakika Talisca'nın kafası...

6 tane yüzde yüzlük gol pozisyonu...

40 dakikasını 10 kişi oynadığımız maçta daha ne olabilirdi ki?
Macin basinda auaresmanin kestigi negredonun vurdugu top var. o toplara topu geldigi yere dogru vurulur futbola giris 101
Ayni topa taliska da vurdu soldan gelen topu kisa direge yere dogru vurdu o da yanlis vurus
Bu toplar topun geldigi tarafa vurulacak
Ayri talinorda kafayla sola yumusatsa gelisine koyacaktik gsnin

Çevrimdışı cursedofdragon

Bak basit söyleyeyim hocanın demeci vardı şl bitti lige döneceğiz artık diye
işde Beşiktaşın hocası lige dönmez hep ligde olur. iki cepheyi götüremiyorsan Beşiktaşın hocası olamazsın demektir.
Biz bu kafa nedeniyle şampiyonluğu kaybettik.  ilk yarı 30 puanda kalmanın mazereti şl olamaz.
bu ligi umursamamaktı. Ligi umursamıyorsan şimdi üzülmeyeceksin. ha iki tarafı götüremiyormusun
o zaman tercihini doğru yapacaksın. Bu kulübün şl de gruptan çıkmaya değil şlye gitmeye
ihtiyacı var. şl için lig feda edilmez ama etti. Bunuda söylemleriyle gösterdi.
şimdi üzülmenin anlamı yok. Daha çok seneler var çokta şampiyonluklar gelecek.
Yönetimde doğru adımları atar. Hoca bırakmış yapacak bir şey yok. ikna edilebilirmi.
yada edilmek istenirmi bilemiyorum. Hocayı getiren yönetim gerektiğinde uygun başka bir
hocada bulur. inşallah bu başkanın göz ağrısı avcı olmaz. En büyük korkum o
ama şl ye gidecek avcının bize gelmeyeceğini tahmin ediyorum.

abi cl'yi abdullah avcıya yetirmezler.

başağı şampiyon yapıp katarlılara satıcaklar orayada bir yabancı hoca getirirler.

Etiketler: