Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 278 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5162023 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı underworld

Ilk gol pepeye yazar
Q7 nagoyla gelse pozisyon olmadan bitecekti.
Adamlar resmen maden buldu o kanatta.
Pepe çok önde kalıp atladı tosic te arkayı hesaba katmadı.

Çevrimdışı mellfred

Vaktinde Rasim karaya yapılanlar Şenol Güneş’e yapıldı bu sezon
Şenol Güneş’e sahip çıkma vaktidir

Çevrimdışı tuncaboylu

Özet burada:
http://tr.beinsports.com/haber/galatasaray-besiktas-6
Dakika 4:50...

Tosic, salakça atlıyor üzerine Gomis'in, ama adam devrilmiyor. Dengesini kaybedip düşüyor da değil, aynen devam ediyor. Ardından Fabri pozisyonunu bozuyor, ama faul yaparak değil. O anda penaltıyı veriyorsan tamam. Ama oyunu devam ettirip, Gomis'in pasını tamamlatıp, arkadan gelen adamın şutunu bekleyip, gol olmadığını görünce penaltı veriyorsan, iş değişiyor.
O dediğin şey oyun kuralı.

Önce avantaja bıraktı, gol olmayınca penaltıyı verdi. Doğru hakemlik.

Bu Fırat çipi iyi hakem, eyyamcı olmasa çok daha iyi yerlere gelebilirdi.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

bugün pepe yerine necip olsa çok daha etkili olurdu.. pepe sezona cok iyi basladı ama niyeyse sonradan çok büyük düşüş var..

Çevrimiçi tolga1903

Gülhan'cım, pozisyon penaltı ve kırmızı kart.

Hatta 2 kere penaltı, hem Tosic'in hareketi, hem de Fabri'nin.

Geçen haftaki pozisyon başka bir konu.

Sene başından beri uğradığımız hakem katliamları da başka bir konu.

Bu pozisyon penaltı ve kırmızı kart.

Abi peki pozisyon gol olsa kırmızıyı verebilecek miydi? Dünyada hangi hakem santrayı gösterip oyuncu atar mesela atamaz değil mi atmayacaktı. Peki avantaj kaybolunca nasıl kırmızı kart verebiliyor bu saçmalık değil mi? Bir de hani çift cezalandırma kalkmıştı hem penaltı hem kırmızı kart uygun bulunmuyordu uefa tarafından ? Cidden çok saçma pozisyon fabrinin yaptığı saçmalık tosicin öne gecememesi saçmalık ama en saçması penaltıyı avantaja bırakması.

Çevrimdışı Librarius

Şenol Güneş’i yedirmeyin. Lucescu’da yaptığımız hataları yapmayın. Şenol Güneş 10 yıl kalsa en az 7 şampiyonluk kazanırız. Dağılmayın, kırılmayın.
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimdışı tuncaboylu

Abi peki pozisyon gol olsa kırmızıyı verebilecek miydi? Dünyada hangi hakem santrayı gösterip oyuncu atar mesela atamaz değil mi atmayacaktı. Peki avantaj kaybolunca nasıl kırmızı kart verebiliyor bu saçmalık değil mi? Bir de hani çift cezalandırma kalkmıştı hem penaltı hem kırmızı kart uygun bulunmuyordu uefa tarafından ? Cidden çok saçma pozisyon fabrinin yaptığı saçmalık tosicin öne gecememesi saçmalık ama en saçması penaltıyı avantaja bırakması.
Pozisyon gol olsa kırmızı olmayacaktı, sarı olacaktı.

Çevrimdışı mrred

Kim o oyuncular abi?

Negredo mu? Şu yeteneksizliğiyle, Cenk'in arkasında kaldığı için küsüyorsa adam değil demek ki... Sanmıyorum. Dünyanın en kötü forvet oyuncularından biri, ama karaktersiz bir adam değil. Küsmek yerine, 'ben burada maçlar halı saha maçı gibi olur, iki gol atarım, bütün ülke beni konuşur sanıyordum, meğerse burda da gerçek futbol oynanıyormuş. Gittiğim hiçbir yerde bir işe yaramadığım gibi burada da yaramadım' diyordur.

Lens mi? Gelir gelmez Quaresma'yı keseceğini mi düşündü? Türkiye Kupası'nda, maçların ikinci yarılarında bulduğu şansları hep heder etti. Quaresma 5 maç cezalıydı, 5 maç direkt oynadı, ayağına top değmedi. Bu mu küsecek? Küsecekse gittin halı sahada oynasın...

Medel niye küsmedi? İki el hareketi yaptı, rivayet doğruysa 'oyuna gir' dendi girmedi. Göbeği önden gidiyordu, hantaldı. 8 kilo verdi, hayata döndü. Formayı kaptığından beri de bir daha bırakmadı...

Hocanın oyun içindeki taktik tercihlerini eleştirebilirsiniz belki ama, 'oyuncuları küstürdü' nasıl dersiniz yahu... Başından beri müthiş bir dayanışma var, kimse kimseyle kavga etmiyor, kimse kimseye krampon, forma falan fırlatmıyor. Herkes takım için oynuyor. İyi oynayan formayı kapıyor. Duygusal taraftar, bir maçta kötü oynayan oyuncu için 'kenarda X varken bunu mu oynatıyorsun' demeye başlıyor. 2 maç sonra X oynuyor, taraftar başını önüne eğip 'hocanın bir bildiği varmış' diyor. Olan hep buydu...

'Hocasız olsak kaçıncı bitirirdik' demişsiniz ya...

Hocasız olmasaydık da, başımızda Bilic, Carvalhal, Mustafa Denizli falan gibi bir adam olsaydı, büyük ihtimalle 7. falan bitirirdik, Şampiyonlar Ligi'nde yaptıklarımızın hiçbirini yapamazdık. Dolayısıyla Cenk'i de, ederinin 5 katına gönderemezdik...
Hocanın forma adaletine yapılan eleştirilere gerçekten güzel cevap vermişsin. Ben artık bu skora göre yapılan sığ yorumlardan sıkıldım.
Bu sezon net bir şekilde yönetimin forvet oyuncusu konusundaki plansızlığına yazar. Net. Negredo yerine Burak Yılmaz olsaydı şampiyonduk
The great gig in the sky

Çevrimdışı mylife1903

Q7 nagoyla gelse pozisyon olmadan bitecekti.
Adamlar resmen maden buldu o kanatta.
Pepe çok önde kalıp atladı tosic te arkayı hesaba katmadı.
Onde yakalandi bassa gaza da yetisemez orda. Baya da yardima geldi zaten quaresma butun mac
O golde fernando da tolgayin adami ayrica tolgay kaydigi icin medel almali ama asil hata pepede.
Kosarken eliyle arkayi falan gosteriyor da gomis zaten pepenin adami. Pepe gomise kaysa tosicde yerinde olacak ha acildiysan geri kacma zaten neden geri kaciyorsun

Çevrimdışı cursedofdragon

yanlış işte kuralda öyle yazmıyor şunu anlamadın.

Penaltı pozisyonunda avantaja oynatıyorsan geri dönüp penaltı veremiyorsun kural açık ve net araştır bak.

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Çevrimdışı mylife1903

Konya macinda da vereydiler penaltiyi
Hep bizi buluyor nedense

Çevrimdışı cursedofdragon

yeni kuraldan haberin yok.

Penaltı veriyorsan sarı ver diyor 2 kere cezalandırma diyor.

Geçen hafta son adamdan serdar sarı görüyor bizde tosic son adamdan kırmızı.

Çevrimdışı celiker1

Şenol Güneş gönülden ben bu işi bırakıyorum demediği sürece BEŞİKTAŞ'ın hocası olmalıdır
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı ozankarakoc

Bu Fırat (...) iyi hakem, eyyamcı olmasa çok daha iyi yerlere gelebilirdi.

Oyunun kuralını biliyorum da, buradaki durum aynı değil bana göre... Gomis'in herhangi bir hareketini engellemiyorsun, adam şarjı yiyor, ama pozisyona aynen devam edip pasını da verebiliyor. Burada takdir hakkını kullanırsın, 'kitapta bu yazıyor' denecek netlikte değil pozisyon. Kırmızı kart ise tamamen saçmalık...

Fırat'ın iyi hakem olduğunu da kabul ediyorum bu arada... Keşke başka bir ülkede doğmuş olsaydı.
"Ben; sporcunun, zeki, çevik ve ahlaklısını severim." - Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı autopsy

Mantıklı düşününce Avcı tabi ki en uygun yerli. Ve bu tıpkı fener maçına çıkıp fbyi eleme ve kupayı alma ihtimalinin olması gibi.

Her şey mantık değil maalesef. Camiaları oluşturan en büyük yapı taraftarlardır ve bizim taraftarlarımızın da bir duruşu vardır.
Bu taraftarın - en azından çoğunun diyelim - Avcı'yı sevmediğini ve tribünlerde besteler yaptığını biliyoruz.

Boş işler kovalamayı bırakın artık. Arkası bomboş bir mevzu bu. Adamın bize ne bir saygısızlığı, ne de olumsuz tek bir sözü var.
Beşiktaş iki tane ergenin duygusal triplerine göre karar verilerek yönetilecek bir kurum değildir.
Teknik olarak oturur tartışırız Avcı doğru bir tercih midir değil midir diye o ayrı bir mevzu .
Mİdesizlikle falan da uzaktan yakından alakası yok bu konunun.

Çevrimiçi tolga1903

Kural böyle mi abi enteresan geldi bana gol olup olmamasına göre kart değerlendirmesi yapılması.

Çevrimdışı tuncaboylu

yanlış işte kuralda öyle yazmıyor şunu anlamadın.

Penaltı pozisyonunda avantaja oynatıyorsan geri dönüp penaltı veremiyorsun kural açık ve net araştır bak.
Öyle bir şey yok, en büyük avantaj goldür.

Gol olmadıysa faulü verirsin.

Faul ceza alanındaysa, penaltı verirsin.

Faul verebilirsin, penaltı veremeZsin diye bir kural olamaz zaten.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Avcı'yı istemeyen kafa yapısı ile Burak'ı istemeyen zihniyet aynı... Bırakın su duygusallığı. Burak olsa suanda 3. Şampiyonlugu kutluyorduk. Ligi tanıma açısından Avcı en iyi seçenektir. Ersun zaten Bursa ile anlaşmış.

Çevrimdışı underworld

Onde yakalandi bassa gaza da yetisemez orda. Baya da yardima geldi zaten quaresma butun mac
O golde fernando da tolgayin adami ayrica tolgay kaydigi icin medel almali ama asil hata pepede.
Kosarken eliyle arkayi falan gosteriyor da gomis zaten pepenin adami. Pepe gomise kaysa tosicde yerinde olacak ha acildiysan geri kacma zaten neden geri kaciyorsun
Pepe kafa topunda gomise vurduruyor o sırada nagatamo q7 nin arkasında.
Adam arkadan geldi geçti q7 yi

Çevrimdışı mylife1903

Çevrimdışı ozankarakoc

sindiremiyorum...

Özet bu.

Şu kötü futbolumuzla bile galibiyete ne kadar yakın olduğumuzun kanıtları...

'O golü atsaydık şampiyonduk', 'o maçı kaybetmeseydik liderdik' lafları fazla duygusal laflar... Ama şu Negredo denen herifin bir değil, beş değil, on değil bu ya... Seni kim santrfor yaptı, sana kim 4.35 milyon euro fiyat biçti, seni kim Beşiktaş'a önerdi, Beşiktaş'ta kim seni almaya ikna oldu... Off be adam!
"Ben; sporcunun, zeki, çevik ve ahlaklısını severim." - Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Avcı'yı istemeyen kafa yapısı ile Burak'ı istemeyen zihniyet aynı... Bırakın su duygusallığı. Burak olsa suanda 3. Şampiyonlugu kutluyorduk. Ligi tanıma açısından Avcı en iyi seçenektir. Ersun zaten Bursa ile anlaşmış.
biz bunu deyince kızanlar oluyordu. bi ara negredonun çok yüksek oyun zekasına sahip oldugunu falan söyleyenler vardı. çok iyi pas istasyonu oluyormuşta, pasları iyiymişte. hatta 10 numara falan oynatma fikrinde olanlar vardı.. neyse bu sezon iyi bir ders oldu..
volkan şen ismi geçmişti. şenol hoca da istiyordu hatta. ama ben de dahil çoğumuz yine saçma duygusallıklarla istemedik volkan şeni. gelse lens ten daha çok etki yapardı kesinlikle..

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Cimbizcilara iyi malzeme cikti bugun
ikisinden birisi gol olsa en azından yenilmemiştik abi..

Çevrimdışı Alper1903

Özet bu.

Şu kötü futbolumuzla bile galibiyete ne kadar yakın olduğumuzun kanıtları...

'O golü atsaydık şampiyonduk', 'o maçı kaybetmeseydik liderdik' lafları fazla duygusal laflar... Ama şu Negredo denen herifin bir değil, beş değil, on değil bu ya... Seni kim santrfor yaptı, sana kim 4.35 milyon euro fiyat biçti, seni kim Beşiktaş'a önerdi, Beşiktaş'ta kim seni almaya ikna oldu... Off be adam!

Sola açılsa önünde kaleci falan kalmayacak. Çok kolay yazacak golü ama beyfendi artistliğinden zerre ödün vermedi. Zaten sürekli trivelalar, rövaşatalar, voleler... Ya bi tek vuruş yap arkadaş ne biçim golcüsün sen!!

Etiketler: