2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 246 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3476997 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Necmi

abi bence sunucu gereksiz o yüzden sıkıntıya girmişsiniz.

Dosya boyutu az olsa da önemli değil önemli olan aylık transfer *sınırsız'sa sıkıntı yok.

Misal bu gayet yeterli bi forum için : https://www.isimtescil.net/hosting/hazir-script/en-ucuz-forum-hosting.aspx# yıllık sadece 108 tl.

hahahha keşke o kadar kolay olsa hemen on yıllık yatırır ne haliniz varsa görün derim ama öyle değil bu site hostinge yüklenmez o limitsiz dediklerin limitsiz değil limitsiz internet paketleri gibi trafik biraz haraketlendiğinde atıyor seni dışarı yükle birine üç gün sonra sunucu teklif ederler az yazıldığına bakma trafik yüksek ve bir limiti yok ilk saldırıda site göçer hiçmi saldırı olmadığını sanıyorsun saldırı olduğunda bir iki göz yumarlar sonra git kardeş istenmiyorsun denir bir sürü güvenlik önlemi alıyorsun

Çevrimdışı cursedofdragon

@Necmi abi sunucu gerçekten gereksiz boşuna boşuna o kadar paralar vermişsiniz.

Sınırsız transfer sınırsız kota.

33 € 1 yıllık kampanya var şuan 2 € 1 yıllık.

https://www.awardspace.com/signup/?id=1603&type=shared

hahahha keşke o kadar kolay olsa hemen on yıllık yatırır ne haliniz varsa görün derim ama öyle değil bu site hostinge yüklenmez o limitsiz dediklerin limitsiz değil limitsiz internet paketleri gibi trafik biraz haraketlendiğinde atıyor seni dışarı yükle birine üç gün sonra sunucu teklif ederler az yazıldığına bakma trafik yüksek ve bir limiti yok ilk saldırıda site göçer hiçmi saldırı olmadığını sanıyorsun saldırı olduğunda bir iki göz yumarlar sonra git kardeş istenmiyorsun denir bir sürü güvenlik önlemi alıyorsun

bide alman olan şirketi attım 2 sene boyunca kullandım smf kurdum forumun kullanıcısı çoktu abi :)

Google geliyordu örümcekleriyle beraber günlük indexleyip gidiyordu üyeler ziyaretçiler hiç bir sıkıntı yarattıklarını görmedim :)

Türk sunucularında haklı olabilirsin fakat aşağıda attığım alman hemde 1yıllık sadece 2 €.

Ayrıca @Necmi abi Türk sunucularıda şundan dolayı atmış olabilir :)

Stadyum yapılırken bu forum 1500 kişi giriyordu aynı anda.

Foruma 400-500 resim yükleniyordu günlük.

Haber portalı online'dı aktifti sürekli bunları unutuyorsun :)

Şimdi öyle bir söz konusu durum yok :)

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Umarım forum kapanmaz beşiktaş ailesi olarak burada kenetlendik üzerimize düşen ne.ise yapmaya da hazırız elbette 2014 yılında üye oldum o günden beridir bu forumdayım bu aile bi arada kalmalı daha düşük maliyetli 'olacak şekilde kordine edersek forum işini

Çevrimiçi Necmi

Sunucuya illa da gerek var mı?

Veritabanı 30 GB demişsin; hadi diyelim 50 GB olsun... yedeği alınır (SQL); domain isim hakkı da sizdedir, bu zaten ayrı;

Hosting alınır veritabanı da buraya geçirilir... Maaliyeti daha uygun olur;

Sağlam Hosting yerleri var.

Misal bu özelliklerde bir Hosting forumu rahat kaldırır (senelik ~100-120 EUR)

Recommended for mature high-performance websites
    200 GB SSD Storage
    2 GB RAM
    4 x CPU
    Multiple websites**
    Unlimited databases
    SSL certificate
    PHP & FTP/SFTP access
    SSH access
    Backup & Restore

Plus these great features
    Unlimited bandwidth
    Unlimited email accounts

bu yollardan geçtik zamanında burası taraftar forumu bir anda trafik deli yükseliyor yoksa salakmıyım ucuza halletmek varken bizim kendi sunucularımızda var ticari sitelerimizi tuttuğumuz kiralıkta değil kendi sunucularımız ben forumu oraya bile yüklemedim saldırı oluyor bu sunucuya birçok site kurabiliriz onu bile yapmıyoruz çok kişi bana sunucu teklif etti kimseye bağımlı olmak doğru değil bağımlı olmak gebe kalmaktır üç kuruş için değmez

Çevrimiçi Necmi

Ayrıca @Necmi abi Türk sunucularıda şundan dolayı atmış olabilir :)

Stadyum yapılırken bu forum 1500 kişi giriyordu aynı anda.

Foruma 400-500 resim yükleniyordu günlük.

Haber portalı online'dı aktifti sürekli bunları unutuyorsun :)

Şimdi öyle bir söz konusu durum yok :)

aylık trafikte çok kayıp yok ama biraz düştü ama hala ciddi trafik var siz yazana bakıyorsunuz  takip eden önemli

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Buradan devam etmek lazim ya da stadyum basliklarinin kopyasi alinsin 10 sene sonra falan internet gelistiginde yuklenir. Acayip arsiv var orda paha bicilmez.
Arşiv alındı yani arşivlendi diye biliyorum ben abi
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Ben vakit ayırabilirim abi. Gülhanda var.
Buluruz bir kaç arkadas. Yeterki dağılmasın.
Bensiz olur mu yahu

Çevrimdışı 'TaNeR'

bu yollardan geçtik zamanında burası taraftar forumu bir anda trafik deli yükseliyor yoksa salakmıyım ucuza halletmek varken bizim kendi sunucularımızda var ticari sitelerimizi tuttuğumuz kiralıkta değil kendi sunucularımız ben forumu oraya bile yüklemedim saldırı oluyor bu sunucuya birçok site kurabiliriz onu bile yapmıyoruz çok kişi bana sunucu teklif etti kimseye bağımlı olmak doğru değil bağımlı olmak gebe kalmaktır üç kuruş için değmez

Aylık 'Total Bandwith' kaç GB?
Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir.
Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.
Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı Culpable

@Necmi  Maliyet agir geliyor diyorsun sanirim

e insanlarda kapanmasini istemiyor

istersen   domain sende kalsin  ama forumu bana devredebilirsin .  benim sunucularda barinir

sorun degil saldiri olmasi ben engellerim  zaten sunucularda lite speed  + CPu lisanslari var  yani anlik  uye 20.000 olsada farketmez
ayni ozelliklerde farkli bir sunucuda  baska bir sitem var  gunluk hiti 1.500.000 sunucuyagunluk gelen request 180.000.000  1 saniye bile kapanmaz

Çevrimdışı Culpable

@Necmi abi sunucu gerçekten gereksiz boşuna boşuna o kadar paralar vermişsiniz.

Sınırsız transfer sınırsız kota.

33 € 1 yıllık kampanya var şuan 2 € 1 yıllık.

https://www.awardspace.com/signup/?id=1603&type=shared

gorundugu gibi olsa keske
 adi ustunde forum burasi  gezigin her sayfada yuzlerce sorgu yapar   forumda  anlik ziyaretci 300-400 un ustune ciktigi zaman hicbir shared hosting seni kabul etmez
adamlar sonucta 1 sunucu icinde yuzlerce site barindiriyor  butun kaynaklari sen kullan ama  33 euro senelik  ver   5 liraya  kofte kaldimi memlekette

Çevrimiçi mellfred

Bi sürü hosting domain server... içinden anladığım aylık 150 tl.
forumun kapanması can sıkıcı
Aylık masrafı be ise üç beş arkadaş toplaşıp Naz’a nazara çekmeden finansa etme sözü verip yürütelim derim.
şahsen gerekeni yaparım

Çevrimiçi mellfred

Biz organize olmadan forum kapanırsa ekşi sözlük Beşiktaşarena başlığı Altında yeni foruma yönlenelim
Şu sıralar çok yoğunum sık giremiyorum
Umarım forumu kurtarırız

Çevrimiçi Necmi

istersen   domain sende kalsin  ama forumu bana devredebilirsin .  benim sunucularda barinir

sorun degil saldiri olmasi ben engellerim  zaten sunucularda lite speed  + CPu lisanslari var  yani anlik  uye 20.000 olsada farketmez
ayni ozelliklerde farkli bir sunucuda  baska bir sitem var  gunluk hiti 1.500.000 sunucuyagunluk gelen request 180.000.000  1 saniye bile kapanmaz

sorun maliyetten öteye harcanan zaman böyle bir forumu bir grubun yönetmesi gerekir yoksa beş yıldır veriyorum burası beşiktaş forumuysa daha fazla sorumluluk alınması gerekiyor

Çevrimiçi Necmi

Bi sürü hosting domain server... içinden anladığım aylık 150 tl.
forumun kapanması can sıkıcı
Aylık masrafı be ise üç beş arkadaş toplaşıp Naz’a nazara çekmeden finansa etme sözü verip yürütelim derim.
şahsen gerekeni yaparım
sorun bu değilki kimseden bu güne kadar böyle talebim olmadı olmazda forum yürümüyor ve gereksiz mesai harcamaya başladım tek başına olmuyor bir talep açmadım kimse yanlış anlamasın devre arası karar vermişdim ligin bitmesini bekledim geçen ayda forumu bilgilendirdim

Çevrimdışı Culpable

sorun maliyetten öteye harcanan zaman böyle bir forumu bir grubun yönetmesi gerekir yoksa beş yıldır veriyorum burası beşiktaş forumuysa daha fazla sorumluluk alınması gerekiyor

sorun dedigin ise  o zaman suc gene senin :)
simdi baktim mesela  8 tane  admin  var  ama aktif 2  var 1 i sensin
8-10 tane moderator var ama curse  harici aktif moderatorun yok
1 yil onceden belli idi forumun bu hali alacagi
yeni gelen  uye  yok olsa bile katilim  yok

yonetimde bazi  konularda cok esneksin   yada gormezden geliyorsun ama  bazi konulardada set tepki veriyorsun
mesela burda siyaset yapilmaz
devlet gorevlisine  o sahis diye hitap edilmez  bunlara goz yumuyorsun ama konu disi olunca mesajlari siliyorsun
sorumluluk almaktan yana  buraya kullanici olarak taze kan lazim
forumda kutuplasmalara  musade etmiyeceksin  ettigin zaman forumun ipini cekmis olursun
taze kan geldikce kutuplasmalar azalir  sonucta su an yazan 10 kisi  ve mecburen kutuplasma olur

Çevrimdışı mylife1903

Bu forumun senin servera gocunun zaman ve maliyeti nedir.
Haber sitesini de azicik elden gecirmek lazim, boylece yeni uye kazanabilir forum.

Çevrimdışı mylife1903

sorun dedigin ise  o zaman suc gene senin :)
simdi baktim mesela  8 tane  admin  var  ama aktif 2  var 1 i sensin
8-10 tane moderator var ama curse  harici aktif moderatorun yok
1 yil onceden belli idi forumun bu hali alacagi
yeni gelen  uye  yok olsa bile katilim  yok

yonetimde bazi  konularda cok esneksin   yada gormezden geliyorsun ama  bazi konulardada set tepki veriyorsun
mesela burda siyaset yapilmaz
devlet gorevlisine  o sahis diye hitap edilmez  bunlara goz yumuyorsun ama konu disi olunca mesajlari siliyorsun
sorumluluk almaktan yana  buraya kullanici olarak taze kan lazim
forumda kutuplasmalara  musade etmiyeceksin  ettigin zaman forumun ipini cekmis olursun
taze kan geldikce kutuplasmalar azalir  sonucta su an yazan 10 kisi  ve mecburen kutuplasma olur
Dogru, stadyum biterken ben uyarmistim.
Bu platformun proje oldugu belliydi. Bir cok insan yazdigi cizdigi diger platformlardan buraya akin etmisti. Proje dogruydu ve basariliydi fakat daha sonra surec iyi yonetilmezse daralma olur demistim, daraldi.
Akvaryum gibi oldu biraz, besiktas forumu yaziyirsun gugila en tepede cikiyor burasi, gayet guzel biraz aktiflestirilebilir, fikri olan arkadaslar yazsin hemen bi zinerji yapalim, beyin cimnastiki yapalim, beyin firtinasi olsun
Benim ilk onerim haber sitesinin elden gecirilmesi, gazetelerden haberler kopyalanabilir, komik haber girebilir insanlarin gulmeye ihtiyaci var azicik.

Çevrimdışı kyiv

Ne olacak şimdi? Fazla zaman da kalmadı.Neye karar kılıyoruz?

Günaydın arkadaşlar

Çalışınca herşey olur !! CYLE LARİN :busted_cop: :claps: :claps:

Kas yığınına dönüşmüş @mylife1903 abinin en sevdiği

@tangaz abi de Götü biraz buyuk eritmesi lazım demişti sanırım duymuş seni abi :D
[ Son Düzenleme: 16 Haziran 2018, 10:50:32 Yunus Emre Dökmeci ]

Şenol Hoca çalışkan adamı sever önümüzdeki sezon Larin 1.ci forvet olursa hiç sasirmam

Çok calismak yeteneği yener !!

Dünyanın en iyisi daha yetenekli olan değil etrafı yıldızlarla çevrili milli takımda hiçbir şey yapamayan değil

Dünyanın en iyisi çok fazla çalısan hem oynadığı takımı hemde milli takımını tek başına sırtlayan komutan gibi yöneten adamdır

The Best in The World Cristiano Ronaldo !!

Çevrimdışı Karabay

Çok calismak yeteneği yener !!

Dünyanın en iyisi daha yetenekli olan değil etrafı yıldızlarla çevrili milli takımda hiçbir şey yapamayan değil

Dünyanın en iyisi çok fazla çalısan hem oynadığı takımı hemde milli takımını tek başına sırtlayan komutan gibi yöneten adamdır

The Best in The World Cristiano Ronaldo !!
yunus emre dostum en iyi Messi biliyorsun. :)

Çevrimdışı mylife1903

Günaydın arkadaşlar

Çalışınca herşey olur !! CYLE LARİN :busted_cop: :claps: :claps:

Kas yığınına dönüşmüş @mylife1903 abinin en sevdiği

@tangaz abi de Götü biraz buyuk eritmesi lazım demişti sanırım duymuş seni abi :D
Ya bu cocukta olay farkli azicik
Zaten universite mezunu falandir bu salak bi cocuk da degil, afam tertemiz ingilizce konuusuyor yahu
Bu ameriganya ile rusyadan alirken hatta berazilya sezonlar tutmuyor mac temposu biyolojintrik saati falan degisik bu cocuk bizim devre sradina geldiginde tatilden geldi sezon yeni basladi adamlarda
Simdi bu kamp zamaninda bu cocuk sakatlanmazsa ilkyari dagitilr bizim ligi
Babel ameriganyada calisiyor
Quaresma ve pepe zaten turnuvada vidayka beraber o herifler yaglanmaz. Quaresmayi zaten stada sampiyonluk kutlamaya getiriyon sort forma geliyo nolur nolmaz belki mac olur cikar oynar 8-10 orta yaparim diye
Adriyano zaten 3. Viteste oynuyor atiba calisiyordur medel zaten kartel uyesi gibi olurdu
Benim amlima takilan bizim turk oyuncular

Oguzhanmango babellen gideydi tolgayjan nerelerde
Babel gavur socaginda calisiyir bunlar sanki sadrazamin omleti.

Etiketler: