NBA ve Euroleague
NBA ve Euroleague

Beşiktaş Forum|NBA ve Euroleague NBA ve Euroleague'i bu konu çatısı altında değerlendireceğiz.

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NBA ve Euroleague  [Okunma sayısı 562261 defa] NBA ve Euroleague

Çevrimiçi MUSTAFA_

Şaşırmadık

Philadelphia 76ers, 1. sıradan Markelle Fultz'u seçti. #NBADraft

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Berat

1-PHI-Markelle Fultz
2-LAL-Lonzo Ball
3-BOS-Jayson Tatum
4-SUNS-Josh Jackson
5-KINGS-De'Aaron Fox
6-MAGIC-Jonathan Isaac
7-CHI-Lauri Markkanen
8-NYK-Frank Ntilinkina

Chicago is finalizing a deal to send Jimmy Butler to Minnesota for Zach LaVine, Kris Dunn and No. 7 pick, league source says.

Jimmy Butler Minnesota'ya takas oldu. @levitate
[ Son Düzenleme: 23 Haziran 2017, 03:16:40 Berat ]

Çevrimiçi MUSTAFA_

2-LAL-Lonzo Ball
3-BOS-Jayson Tatum
4-SUNS-Josh Jackson
5-KINGS-De'Aaron Fox

Chicago is finalizing a deal to send Jimmy Butler to Minnesota for Zach LaVine, Kris Dunn and No. 7 pick, league source says.

Jimmy için iyi ama Minesota için pek iyi sayılmayacak bir takas olmuş. Kazanan Chicago.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı enesbjk

2-LAL-Lonzo Ball
3-BOS-Jayson Tatum
4-SUNS-Josh Jackson
5-KINGS-De'Aaron Fox
6-MAGIC-Jonathan Isaac

İlk sürpriz Boston dan. Doğru mu yaptı Jackson yerine Tatum u seçerek sizce?

Çevrimdışı Berat

Büyük batırdılar yine benim beklediğim gibi, JJ daha potensiyelli bir oyuncu şu an Suns fanları göbek atıyor :)

Çevrimiçi MUSTAFA_

Boston ne yapmaya çalışıyor anlamadım. İlk ilk sıra seçimini takasladı. Şimdi sürpriz seçim yaptı. Bence Isiah Thomas yüzünden oldu tüm bunlar. Thomas seneye patlarsa ben o zaman görürüm Boston  GM'ini

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Berat

Jimmy için iyi ama Minesota için pek iyi sayılmayacak bir takas olmuş. Kazanan Chicago.

Katılmıyorum kesinlikle, win-win takası.

Çevrimdışı Berat

9-MAVS-Dennis Smith

Çevrimiçi MUSTAFA_

Katılmıyorum kesinlikle, win-win takası.
Jimmy şutör değil. Minesota'nın sıkıntısı dış atışlar. Ellerindeki tek düzgün şutörü yolladılar. Drafttan alacakları guarddan vazgeçtiler. Bunları düşününce pek win-win gelmiyor. Jimmy için bu kadar fazla ama. Katılacak yan parçalara göre tekrar konuşuruz bu takası Minesota açısından...

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Berat

Jimmy şutör değil. Minesota'nın sıkıntısı dış atışlar. Ellerindeki tek düzgün şutörü yolladılar. Drafttan alacakları guarddan vazgeçtiler. Bunları düşününce pek win-win gelmiyor. Jimmy için bu kadar fazla ama. Katılacak yan parçalara göre tekrar konuşuruz bu takası Minesota açısından...

Butler-Wiggins-KAT üçlüsünden bahsediyoruz ve caplerine bakmayı öneririm. Trade ve FA pazarında da aktif olacaklar.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Butler-Wiggins-KAT üçlüsünden bahsediyoruz ve caplerine bakmayı öneririm. Trade ve FA pazarında da aktif olacaklar.
Minesota guard bulursa iş yapar. Inşallah bulurlar.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Samet Ç

Minnesota için güzel takas.

Çevrimdışı Berat

Minnesota için güzel takas.

Bullslu arkadaşlar Mirotic yerine adam aldıklarına mutlular onun haricinde pek memnun değiller.

Çevrimdışı mylife1903

BENIm kinikirs gene garip isimli bir adam almis necidir @Berat et mi balik mi

Çevrimiçi levitate

Lavine gitmeseydi iyiydi ya

Edit: Düşündümde adam çaprazları kopardı sakat adamı verdik :D
[ Son Düzenleme: 23 Haziran 2017, 09:26:21 levitate ]
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi MUSTAFA_

Lavine gitmeseydi iyiydi ya

Edit: Düşündümde adam çaprazları kopardı sakat adamı verdik :D
Chicago'yu iyi kazıklamışsınız. Draft masrafı olan 1.8 milyonu bile kitlemişsiniz. Artık Minesota ilk dörde oynar batı konferansında

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

Chicago'yu iyi kazıklamışsınız. Draft masrafı olan 1.8 milyonu bile kitlemişsiniz. Artık Minesota ilk dörde oynar batı konferansında
Ay hadi inş :D

Lavine dışında benim için sıkıntı yok. PG pozisyonuna free agent kovalayacağız galiba. Rubio yedekten iyi iş yapar
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi MUSTAFA_

Draftın kısa bir özeti

İlk tur draft seçimleri ve yapılan takaslar!

+ Jimmy Butler ve Justin Patton (16. sıra draftı) ➡ Timberwolves
+ Zach LaVine, Kris Dunn ve Lauri Markkanen (7. sıra draftı) ➡ Bulls

- Zach Collins (10. sıra draftı) ▶ TrailBlazers
- Justin Jackson (15. sıra draftı) ve Harry Giles (20. sıra draftı) ▶ Kings

* Trey Lyles ve Tyler Lydon (24. sıra draftı)  ➡ Nuggets
* Donovan Mitchell (13. sıra draftı) ➡ Jazz

# Tony Bradly (28. sıra draftı)  ▶ Jazz
# Josh Hart (30. sıra draftı) ve Thomas Bryant (42. sıra draftı)  ▶  Lakers

+ Brook Lopez ve Kyle Kuzma (27. sıra draftı) ➡ Lakers
+ D’Angelo Russell ve Timofey Mozgov ➡ Nets

* Anzejs Pasecniks ▶ Sixers
* Gelecek draft hakkı  ▶ Magic

[ Son Düzenleme: 23 Haziran 2017, 09:39:59 MUSTAFA_ ]

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Boston kumar oynamış baya. Tutarsa kadrolarına bir yıldız katacaklar. Ancak bu GSW ile yarışmak mümkün gözükmüyor. İleriye yatırım yapsalar daha mantıklı olurdu.

Obaaa dedikodular doğru çıktı. Boston Jayson Tatum'u seçti. Ainge "Zaten 1 olsak da onu seçecektik" diyordu. Bu defa iyi sonuç almak zorunda. Celtics bu seçimi takas için yapmış olabilir ama. Porzingis veya George takası gelebilir. Porzingis-Horford çok ilginç bir ikili olabilir. (via. Kaan Kural)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

Olan Cavs'e oldu tüm hayaller yıkıldı :D Ne Georgw geliyor ne de Butler

Çevrimiçi MUSTAFA_

Olan Cavs'e oldu tüm hayaller yıkıldı :D Ne Georgw geliyor ne de Butler
Cavs Lebron'u da gönderir. Yönetim çıldırmış. İyi işler yapan GM'i kovdular. Seneye doğunun en iyisi Boston olur. Bu draftta batı da baya güçlendi. Doğu takımlarından bir 76ers doğru yolda. Boston'un drafttan iyi yararlandığını söyleyemeyiz.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

Cavs Lebron'u da gönderir. Yönetim çıldırmış. İyi işler yapan GM'i kovdular. Seneye doğunun en iyisi Boston olur. Bu draftta batı da baya güçlendi. Doğu takımlarından bir 76ers doğru yolda. Boston'un drafttan iyi yararlandığını söyleyemeyiz.
Ortalık çok karıştı batı daha fena oldu

Çevrimiçi MUSTAFA_

Ortalık çok karıştı batı daha fena oldu
Daha bu başlangıç. Ne takaslar izleyeceğiz daha Cavs'ın da dağılmasını izleriz bu kafada devam ederlerse. Kyrie Irving'i bile takaslamayı düşündüklerini okudu bu gözler   Allah ıslah etsin...

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

Daha bu başlangıç. Ne takaslar izleyeceğiz daha Cavs'ın da dağılmasını izleriz bu kafada devam ederlerse. Kyrie Irving'i bile takaslamayı düşündüklerini okudu bu gözler   Allah ıslah etsin...
Sonra LeBron niye gidiyo

Çevrimdışı Berat

BENIm kinikirs gene garip isimli bir adam almis necidir @Berat et mi balik mi

Abi Phil Jackson yine Avrupalı bir adam seçti, akıllı başlı edepli bir adam seçmişiz röportajdan anladığım kadarıyla. Fransız İngilizce konuşabiliyor ama yalnızlık çekmez :D Kanayan yaramız oyun kurucuya adam seçtik.