Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu 2018/19 sezon başlığında transfer konusu hariç Beşiktaş ile ilgili her konu forum kuralları çerçevesinde tartışılabilir. Başlıktaki

0 Üye ve 111 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu  [Okunma sayısı 2675065 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Çevrimdışı mylife1903

Gomezi bilmemde bu takımın alman oyuncu eksikliği var bariz olarak.futbolcu olmasalar bile eğitimleri yeter bizim lige.bir ortasaha bir santrafor bizim oyun yapımızı değiltirmeye yeter.bu güne kadar yaşadığımız şampiyonlukların kaçında alman futbolcumuz var bakmak lazım.
Severisoni alman sayak mi abi

Çevrimdışı Orhan_

Oğuzhan defoları olan bir oyuncu. Defolarını kapatmak için uğraşacağına aşk meşk olaylarına kendini kaptıran, ben öyle oynamam ben böyle oynarım diyen, mazeret üretmeye bayılan bir futbolcu. Hocanın da kusurları var ama birinin kusuru diğerininkini kapatmaz. Alanya'daki Erzurum'daki yönetici 2 başarı geldiği zaman kendini olduğundan başka yerlerde görüp abuk subuk hareketler, işler yapacaksa gazeteciye takımın Hocası, futbolcuları hakkında abuk subuk yazılar, haberler yaptırmak , kendini scout ilan edip takımın kadro mühendisliğine soyunmak gibi onlar da batar. Futbol takım oyunudur, az hata yapan kazanır.

Bu sene Dorukhan ne zaman forma giymeye başladı?
Maç kondisyonu kazandırıldı mı?
Hocanın planı içinde miydi?

Yahu abi adam kısa boylu tek forvete uzun top oynattırdı defalarca. Bunun mühendislikle, parasını alamayan oyuncuyla ne ilgisi var? Bunlar problem değil demiyorum ama hoca eleştirisine niye şiddetle mühendislik ve para yazdığınızı anlamakta güçlük çekiyorum.

Çevrimdışı Onur Küçük

Bu sene Dorukhan ne zaman forma giymeye başladı?
Maç kondisyonu kazandırıldı mı?
Hocanın planı içinde miydi?

Yahu abi adam kısa boylu tek forvete uzun top oynattırdı defalarca. Bunun mühendislikle, parasını alamayan oyuncuyla ne ilgisi var? Bunlar problem değil demiyorum ama hoca eleştirisine niye şiddetle mühendislik ve para yazdığınızı anlamakta güçlük çekiyorum.
Dorukhan bu sezon 2. ligde oynayan bir takımdan transfer edilen futbolcu. Tolgay kadro dışı bırakılıp Oğuzhan daha az şans almaya başladıktan sonra daha fazla oynamaya başladı. Bana göre de o fizikle Oğuzhana  ve de Tolgay'a özellikle de Tolgay'a aşırı müsamaha gösterdi Hoca. Madem mesele Hocanın sisteminden ibaret kadro mühendisliğini geçelim diyorsak Ljajic,Dorukhan daha fazla şans almaya başlayınca atılan uzun topların sayısında artış mı oldu azalış mı? Hocanın eleştirilmesine karşı değilim. Şafak Mahmutyazıcıoğlu, Metin Albayrak,Umut Güner, Hakan Özköse gibi yöneticilerin yaptığına benzer herşeyin Hocaya yıkılmasına karşıyım. 

Çevrimdışı Orhan_

Dorukhan bu sezon 2. ligde oynayan bir takımdan transfer edilen futbolcu. Tolgay kadro dışı bırakılıp Oğuzhan daha az şans almaya başladıktan sonra daha fazla oynamaya başladı. Bana göre de o fizikle Oğuzhana  ve de Tolgay'a özellikle de Tolgay'a aşırı müsamaha gösterdi Hoca. Madem mesele Hocanın sisteminden ibaret kadro mühendisliğini geçelim diyorsak Ljajic,Dorukhan daha fazla şans almaya başlayınca atılan uzun topların sayısında artış mı oldu azalış mı? Hocanın eleştirilmesine karşı değilim. Şafak Mahmutyazıcıoğlu, Metin Albayrak,Umut Güner, Hakan Özköse gibi yöneticilerin yaptığına benzer herşeyin Hocaya yıkılmasına karşıyım.

Bu takım oynadığından daha fazlasını verir. Bu cümle çok açık, çok net. Kimsenin Metin'in Umut'un hatalarını hocaya yamamaya çalıştığına da inanmıyorum. Ancak gördüğüm bariz bir şey var ki hocanın en basit hatasından en absürt seçimine kadar olan bir durumdan "yönetim-mühendislik-metin-umut" yorumu çıkarana denk geliyorum.

Herkesin hatası hiç kimseyi ilgilendirmez. Eyyorlamam bu kadar.

Çevrimdışı Orhan_

Son bir düzeltme, kadro mühendisliği ve para konuları önemsizdir demiyorum... Sadece salt bizim problemlerimiz gibi yorumlanmasını makul bulmuyor ve art niyetli görüyorum. Denk şartlar. Dediğim gibi, burası Premier Lig değil. Biz de Arsenal değiliz ancak Alanya-Sivas-Osmanlı-Ankara-Bursa-Antep karşısında da Küçükyalı İdmanyurdu değiliz.

Geçen seneki Cl serüvenini hatırlamakta fayda var ara ara. Takım daha fazlasını verebilir.

Çevrimdışı Rasim

toroglu morogluna nolmus arkadaslar süt dökmüs kediye dnmüs :D
Beşiktaş!

Çevrimdışı ozankarakoc

16. haftadaki rakibimiz Trabzonspor;

- Son 3 maçını da kazandı, ondan önceki 4 maçında galibiyet yüzü görememişti (3 beraberlik, 1 yenilgi).
- Son 2 maçta gol yemedi.
- Beşiktaşımız'dan 1 gol fazla attı (26), 2 gol fazla (19) yedi.
- Beşiktaşımız'la galibiyet, beraberlik ve yenilgi sayıları aynı (7/4/4).
- En farklı galibiyetini Galatasaray'a karşı aldı (4-0).
- En farklı yenilgisini Yeni Malatya'dan tattı (5-0).

- En çok ilk 11'de forma giyen oyuncuları Sosa (15 maç).
- En çok gol atan oyuncuları Rodallega (7 gol).
- En çok asist yapan oyuncuları Pereira (5 asist).
"Ben; sporcunun, zeki, çevik ve ahlaklısını severim." - Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı murat

Severisoni alman sayak mi abi

saymayalım.münch kuntz ernst gomez kare as

Çevrimdışı murat

toroglu morogluna nolmus arkadaslar süt dökmüs kediye dnmüs :D
Biraz baktım da tat vermediler bunları bağırtmak daha güzel galiba :D :lol:

Çevrimiçi Necmi

Bir santrafor bin ayip orter
Hadi bize bakmiyon gsye bah
iyide o gs 25 gol atmış bizde 25 gol atmışız santrafor bolluğunda forvetini açığa alan ts 26 atmış bir anormal çıkış yapan
kasımpaşa 31 gol atmış bizim gol sıkıntımız yokki ligin golcü takımlarından biriyiz
anlatamıyorumki biz geleni atıyoruz zaten bizim sorunumuz gelmesi o kadar baskın oynadığın
oyunda pozisyon fakirisin almalıdık denen adeboyar ın takımı 20 gol atmış
şöyle böyle forveti var dediğiniz takımlar bizden daha az gol atmış bence forvet işini çok abartıyorsunuz
bir kişinin attığı golle takımlar şampiyon olamaz şampiyon olmanın yolu takımın genelinin gol atmasından geçer.
25 gol atacak forvetin olsa ne olur diğerleri atamadıktan sonra
biz pozisyona giremiyoruz saymıyormusunuz maçlardaki pozisyon sayılarını hangi maçı izliyorsunuz Beşiktaş maçı diye
bilmiyorumki. 16 ortanın 15 ini karavana atıp sonra forvet suçlamakta size özgü sanırım

Çevrimiçi Necmi

dün gece ama büyüttüler he bizde yenince fener otobüsle gidiyor. :D
sanki ilk oluyor :bandit:

Çevrimiçi Necmi

Biraz baktım da tat vermediler bunları bağırtmak daha güzel galiba :D :lol:
bende film izliyordum bıraktım geçtim merak edip

Çevrimdışı tangaz

bu  arada unuttum hoca gençlere şans veriyor bak pat diye dorukhanla güveni takıma monte etti
bunda kesinlikle taraftar baskısı yoktu kendi isteğiyle soktu takıma :D hocaya haksızlık ediyoruz.
16 orta açıp 15 isabetsiz orta açan %32 top kaybıyla oynayan quaresmayı görmeyip dorukhanı güveni oyundan çıkartmasındada onun suçu yok yardımcılar ne işe yarıyor herşeyi hocamı görecek. hiç bir işe yaramayan sıfırın altında katkıyla oynayan ozi yi kurtarıcı olarak sahaya sürmekte hocanın suçu değil
oyuncu hocanın yüzünü kara çıkardı. zaten yardımcısıda yok iki tane futboldan anlamayan adamı yardımcı diye verdiler hocanın yanına
hoca ne yapsın.
Biz Beşiktaşız alanyadan 1 puanı kalecimiz sayesinde alıyoruz ama bundada hocanın suçu yok oyuncular kötü
yönetim kötü oyuncu planlaması yaptı biz sivasdan antalyadan alanyadan göztepeden daha kötü takımız onu geçtim fenerden bile kötüyüzkü onları yenemedik
ama gs den iyiyiz :D nede olsa karşımıza 6-7 eksikle çıktılar penaltıdan zar zor yendik hemde kendi sahamızda.
ha bu arada gs yi yenende bu Beşiktaşı kötü yöneten yönetim oldu.

sakat cezalı ve param yok yanım ağrıyor tayfası olmayaydı hoca taraftarı nah takardı abi
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tangaz

bu arada iş yerini hallettin galiba

yok abi halletmedim kendiliğinden açıldı sabah sonra mğlen saatleri bir sayfa yeniledim hooop uçtu gitti gene
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı tangaz

iyide o gs 25 gol atmış bizde 25 gol atmışız santrafor bolluğunda forvetini açığa alan ts 26 atmış bir anormal çıkış yapan
kasımpaşa 31 gol atmış bizim gol sıkıntımız yokki ligin golcü takımlarından biriyiz
anlatamıyorumki biz geleni atıyoruz zaten bizim sorunumuz gelmesi o kadar baskın oynadığın
şöyle böyle forveti var dediğiniz takımlar bizden daha az gol atmış bence forvet işini çok abartıyorsunuz
bir kişinin attığı golle takımlar şampiyon olamaz şampiyon olmanın yolu takımın genelinin gol atmasından geçer.
biz pozisyona giremiyoruz saymıyormusunuz maçlardaki pozisyon sayılarını hangi maçı izliyorsunuz Beşiktaş maçı diye
bilmiyorumki. 16 ortanın 15 ini karavana atıp sonra forvet suçlamakta size özgü sanırım

mesajı anlamamışsın geseye bah derken golcüyü gönderdiler burunları kakadan çıkmıyor diyor şair

nası gol sorunun yok abi 15 maç 25 gol sadece, 2nin altında ortalamayla hiç bi halt yapamazsın başak ekstra ekstra az gol yeme modeliyle bişey deniyor da böle giderlerse ikinci devre fena patlarlar

Çevrimiçi Necmi

sakat cezalı ve param yok yanım ağrıyor tayfası olmayaydı hoca taraftarı nah takardı abi
oda var tabi

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Rakiplere 10 yil fark atacak firsatimiz varken inatci, gelisime kapali hocayla bu firsati tepiyoruz.

Bu takim sezon basindan beri TD siz maclara ciksa bu puani toplardi.

Çevrimiçi Necmi

mesajı anlamamışsın geseye bah derken golcüyü gönderdiler burunları kakadan çıkmıyor diyor şair

nası gol sorunun yok abi 15 maç 25 gol sadece, 2nin altında ortalamayla hiç bi halt yapamazsın başak ekstra ekstra az gol yeme modeliyle bişey deniyor da böle giderlerse ikinci devre fena patlarlar
patlayacaklarını bende düşünüyorum ama sonuçta bütün takımlar aynı
biz onların içinde iyi olan taraftayız aslında elbette attığımız gol az ben sayıya değil
puan durumuna bakıyorum siz rakipleri görmezden gelerek değerlendiriyorsunuz.
31 gol atan 2 ortalamayı geçen bir paşa var onlarda 24 tane yediler. o nedenle şu
anki sorunumuz forvet değil biz pozisyon sayısını arttırarak golü arttırabiliriz rakiplerin
öyle bir şansı yok pozisyon kısırlığıyla bu kadar attık çok değil %20 arttırsak pozisyon sayımızı
ligin en golcü ekibi oluruz biz gol atsın diye bir kişinin ayağınada bakmıyoruz.
aslında bir çoğundan daha iyi durumdayız. sadece bir tıklık daha yukarı çekelim yeter
takım kalite olarak kötü değil sadece bir an geliyor ruhsuzlaşıyorlar takımda yolunda olmayan birşeyler var.
bunları çözmek lazım. taraftarda patakladı takımı artık sarılma zamanı geldi.
şampiyonluk çok zor ama kaybedilmişde değil aslında taraftar inansa takımıda inandırır.
o bu oyuncuyla uğraşmak yerine takımı bir tık yukarı çekmeye çabalamak lazım.

Çevrimiçi Necmi

yok abi halletmedim kendiliğinden açıldı sabah sonra mğlen saatleri bir sayfa yeniledim hooop uçtu gitti gene
demek dns lerde sıkıntı yaşıyor dediğimi yapsan durumun çözülür.

Çevrimdışı mylife1903

Abi anlamiyorsun 4 sezondur burda sene basi kim ne gol atar oturup yaziyoruz
Bi ileri iki geri de tutuyor cunku mal belli
Senin ortasahan forvetlerin gol atabilen oyuncu olsa santraforunu da daha farkli tip arayabilirsin
Bizim takimin yarisi bos kaleye eliyle topu atamiyor ikina sikina gol atiyoruz
Bu sebeple sana leblebici lazim diyoruz
Daha nasil anlatam
Penalti atamiyor bizim oyuncular
50 macta 4 gol hedef koyuyor kendine senin ortasaha oyuncun 4 gol tosic atiyordu
Bu kisirlikta topu kaleye her turlu sokan oyuncuya ihtiyacin var
Ha sende 2 babel taliska vardir atibanin yaninda sosa oynuyordur mesela kisir forvetle de hedefe varirsin
Bizim takimda 10 gol atar diyebilecegimiz bi babel var suan onun da durumu belli

Çevrimiçi Necmi

Abi anlamiyorsun 4 sezondur burda sene basi kim ne gol atar oturup yaziyoruz
Bi ileri iki geri de tutuyor cunku mal belli
Senin ortasahan forvetlerin gol atabilen oyuncu olsa santraforunu da daha farkli tip arayabilirsin
Bizim takimin yarisi bos kaleye eliyle topu atamiyor ikina sikina gol atiyoruz
Bu sebeple sana leblebici lazim diyoruz
Daha nasil anlatam
Penalti atamiyor bizim oyuncular
50 macta 4 gol hedef koyuyor kendine senin ortasaha oyuncun 4 gol tosic atiyordu
Bu kisirlikta topu kaleye her turlu sokan oyuncuya ihtiyacin var
Ha sende 2 babel taliska vardir atibanin yaninda sosa oynuyordur mesela kisir forvetle de hedefe varirsin
Bizim takimda 10 gol atar diyebilecegimiz bi babel var suan onun da durumu belli

yoo anlıyorum iyi bir forvete sahip olmamız gerektiğini bende biliyorum eminim yönetimde biliyordur.
ama sizin anlamadığınız konu biz gol atabilen bir takımız bizde gol yelpazesi daha fazla oyuncuya yayılıyor
sen atamıyor diyorsunda bu takım hala ligin en fazla gol atan takımları arasında yani bizdeki sorun pozisyon kısırlığı diyorum
şu takıma golcüde gelse durum fazla değişmez diyorum belki 3-4 gol fazla atardık
yani takımda forvetten önce düzelmesi gereken şeyler var diyorum yoksa bir golcü alınır biz 3 maç sonrada
onu gömmeye başlarız. çünkü sorun bitmeyecek.
Diğer taraftan biz Beşiktaşsak şu anda gol hanemizde 35+ olmalıydı en azından az gol attığımız elbette doğru ama
anlatmaya çalıştığım lig ortalamasının üstünde olduğu bizden daha iyisi yoksa biz lig standartlarında kötü değiliz
ama Beşiktaş standartlarında kötüyüz. bunu anlatmaya çalışıyorum. yani alanyaya sivasa göztepeye puan kaybetmenin
açıklaması forvet yokluğu olamaz bu kolaycı ve yanlış açıklama olur.
Bizim düzelmemizin yolu oyuncu transferinden geçmiyor kimi alırsan al bu çarkın içinde öğütülür dişliler bozuk çalışıyor
önce çarkı düzeltmemiz lazım
senin anlayacağın dilde anlatayım araba arızalı arkadaş benzin koyarak arabayı çalıştıramazsın :bandit:
arabanın benzinciye değil önce servise gitmesi gerekiyor arızayı giderde sonra gitsin diye benzin koy
kötü kullanıp aküyü boşaltmışsın fren balataları bitmiş baskı balata uçmuş motor tekliyor sen benzin koyup yola devam etsen
ne olur yolda kaza yapacaksın. yada benzinin olsa bile yolda stop edecek araba yolda kalacaksın diyorum

Çevrimiçi Necmi

gs fenere çarptı adamların takımının yarısı cezalı diğer yarısı sakat hocaları tribinde iki numaralı hocalarıda tribünde
şimdi bunu forveti satmalarınamı bağlayalım.
gol sorunumuz yok demek gol atıyoruz demek değil Murat ben gol sorunumuz yok derken girdiğimiz pozisyonlarda yüksek oranda gol atıyoruz diyorum
bizim sorunumuz pozisyona girememek diyorum bunu anlamak bu kadar zormu biz bir pozisyonla bilemedin iki pozisyonla bazen pozisyona giremeden
maç bitiriyoruz forvetin olsa ne olacak olmasa ne olacak oldu diyelim bu seferde neden orta sahaya gelip top almıyor denecek.
yada neden quaresmanın ortalarına neden on metre zıplayıp vuramadı denecek yada hasbelkader ceza sahasında seken toplara yetişemedi diye suçlanacak
siz forvet istemiyorsunuzki messi ronaldo falan istiyorsunuz alıp tek başına sürükleyecek bir oyuncu olsun istiyorsunuz
bir gerçeği göremiyorsunuz biz böyle oyuncu alamayız alacağımız oyuncuda eldekinden fazla performans gösteremeyecek en fazla
bir kaç gol daha fazla atar ama bu kafayla ilaç olmaz
sizin anlamadığınız şimdi elimizde sezon başından beri iyi bir forvetimiz olsayda diyelim 12 gol atmış olsun şu ana kadar bu iyi ortalama
ama bu forvet sürekli oynayacağı için negredo güven love pektemek forma yüzü göremezdi değilmi
şimdi bu 4 oyuncu 10 gol atmış bunlar bu golü atamayacaktı yerine oynadığın forvet 12 atmış olacaktı bunlardan 2 fazla peki elinde golcü
varken durumunda bir değişiklik olacakmıydı siz golcü hayal ederken bunu attığımız 25 golün üstüne ekliyorsunuz öyle olmaz
senin forvetlerin 10 gol atmış biri atmış olmayabilir ama forvetlerinden 10 gol çıkmış bu forvet performansı olarak
iyi bir performans yani dört oyuncu yerine 12 tane atmış bir forvet durumu değiştirmeyecek çünkü esas sorunun bu değil
biz yine aynı puanları kaybetmiş olacaktık. Yani bu takım forvet alarak durumu çözemez çözemeyecekde quaresma 16 ortada 15 isabetsiz orta diyoruz
dakika 70 di 22 orta açmış 1 isabet kaybetmişdik işde bizim sorunumuz burda isabetsiz ortalarla maçı bitiriyoruz
biz yaptığımız her atağı boşa yapıyoruz
elinde golcünün olması kaybettiğin maçları kazanacağın anlamınada gelmiyor belki 2-0 kazandığın maçı 3-4 daha fazla atarsın ama biz maçları
golcü olmadığı için değil oynamadığımız için kaybediyoruz. pozisyona girmeden maç bitiriyorsun elinde iyi golcü olsa ne olur diyorum sen
topu onun kaleye sokacak duruma getirmediğin sürece kazandığın maçta zaten rakip düşmüşdür iyi golcüyle böyle maçta daha fazla atarsın
gol sayın artınca puan sayın artmış olmuyor şu anda 15 gol atmış forvetimiz olsaydı kadroda puan olarak büyük ihtimal
aynı yerde olurduk ama kazandığımız maçları daha farklı kazanmış olurduk. çünkü kaybettiğimiz maçları forvetsizlikten kaybetmedik
yanlış sistemle yanlış oyuncu değişiklikleriyle takımın genel ruhsuz oyunuyla kaybettik hep. takım koşmuyor oyuncu
maçta ona atılan topu almak için adım atmıyor bekliyor ayağına gelsin bu takımda bazı oyuncular inatla oynatıldıkça
ronaldoyu alsanda değişmeyecek hiç birşey ben bunu anlatmaya çalışıyorum bizim forvet sorunumuz yok derken bunu anlatmaya çalışıyorum
15 hafta forvetlerin 10 gol atmış peki forvetler değilde forvetin 10 gol atmış olsa ne değişiyor bu ortalamayla gider sezon sonu
25 gol atan bir forvetin olur tek değişen bu olur ama puan yerin aynı kalır.
sizin düştüğünüz hata forvet gelecek şu ana kadar 10-12 gol atmış olacak herşey toz pemba olacak ama düşünmediğiniz o forvet o golleri atarken
diğerleri forma giymemiş olacağından atmış oldukları 10 golü atmamış olacaktı onların yerine iyi forvet atmış olacaktı belki taş çatlasa
onlardan bir iki gol daha fazla atmış olacaktı.
orta sahandan gol katkısı gelmezse kanatlarından gol katkısı gelmezse isterse elinde sezonu 30 golle kapatan forvetin olsun birşey değişmez
iyi forvet seni şampiyon yapmaz iyi takım seni şampiyon yapar takım iyi olursa forvetin gol atabilir
elinde iyi forvet olunca kaybettiğin maçları kazanacağın mantığı doğru bir mantıl değil biz goller kaçırarak maç kaybetmiyoruzki bu doğru olsun
pozisyona giremediğimiz için maç kaybediyoruz. takım mağlup kalmış on dakika biz hala orta sahada sakin sakin top çeviriyoruz
hücum etmek maçın hiç bir anında aklımıza gelmiyor
o nedenle ben bu sorun forvet sorunu değil hoca sorunu diyorum. bu takımdaki sorun aslında parlıyorda bunu görmek lazım ben bu üçüncü
sezon oldu sürekli 8 numara diyorum şunudamı göremiyorsunuz ikinci ligden aldığımız bir dorukhan bu takımda fark yarattı orta sahada bir gıdım
mücadele edince bu tüm takıma etki etti. Dorukhana bakın ve geçtiğimiz iki senede neden bu kadar sorunlu olduğumuzu görün
birde orda sağlam bir 8 le neler yapabileceğimizi düşünün başka yerlerde sorun yokmu var elbette ama 8 sorunu hepsini kapatıyor
şu takıma ozinin verdiği zararı kimse vermedi iki yıldır. Ben bunu ta aboulu şampiyonluk sezonunda gördüm. Belki quaresmaya fazla yükleniyoruz
bu orta oyununun uzun topların nedenide merkezdeki zayıflıktır bilemiyorum ama bildiğim birşey varsa takım kısır döngüye girdi sürekli kendini tekrarlıyor
ve kenarda bunun önlemini alacak bir teknik yönetim yok onu bırak sorunun farkında bile değil hala kurtarıcı olarak dorukhan çıkarıp ozi oyuna sokuyor
kötü gidişi dahada kötü yapıyor hoca eleştirince yanlış bakıyorsunuzda içinizde hocanın bu sorunu görüpde 8 numara istediğini düşünen varmı
ben hiç bir zaman hoca gitsin demedim sezon içinde olan hoca değişikliğide bir takıma fayda vermez onu bırak sezon sonu değiştirsen bile yeni hoca
ligi tanıyana kadar sezonu kaybedersin bu gerçeklerde var. bu kadar kötü rakipler varken sezon kaybetme lüksümüz yok o nedenlede
radikal değişiklikler pek doğru gelmiyor bana devre arası bu takıma iyi bir 8 ve iyi bir forvet al hala şampiyonluk şansımız çok yüksek
geri kalan bütün sorunlar iç dinamiklerle çözülür yeterki hoca kendine gelsin etrafınıda dinlesin biraz sürekli aynı hataları
yaparak doğru sonuçlar elde etmeye çalışmasın. bazı oyuncuların sonsuz kredisi olmasın elinde başka oyuncularında olduğunu
onlarla başka oyunlarıda oynayabileceğini idrak etsin.

Çevrimdışı mylife1903

yoo anlıyorum iyi bir forvete sahip olmamız gerektiğini bende biliyorum eminim yönetimde biliyordur.
ama sizin anlamadığınız konu biz gol atabilen bir takımız bizde gol yelpazesi daha fazla oyuncuya yayılıyor
sen atamıyor diyorsunda bu takım hala ligin en fazla gol atan takımları arasında yani bizdeki sorun pozisyon kısırlığı diyorum
şu takıma golcüde gelse durum fazla değişmez diyorum belki 3-4 gol fazla atardık
yani takımda forvetten önce düzelmesi gereken şeyler var diyorum yoksa bir golcü alınır biz 3 maç sonrada
onu gömmeye başlarız. çünkü sorun bitmeyecek.
Diğer taraftan biz Beşiktaşsak şu anda gol hanemizde 35+ olmalıydı en azından az gol attığımız elbette doğru ama
anlatmaya çalıştığım lig ortalamasının üstünde olduğu bizden daha iyisi yoksa biz lig standartlarında kötü değiliz
ama Beşiktaş standartlarında kötüyüz. bunu anlatmaya çalışıyorum. yani alanyaya sivasa göztepeye puan kaybetmenin
açıklaması forvet yokluğu olamaz bu kolaycı ve yanlış açıklama olur.
Bizim düzelmemizin yolu oyuncu transferinden geçmiyor kimi alırsan al bu çarkın içinde öğütülür dişliler bozuk çalışıyor
önce çarkı düzeltmemiz lazım
senin anlayacağın dilde anlatayım araba arızalı arkadaş benzin koyarak arabayı çalıştıramazsın :bandit:
arabanın benzinciye değil önce servise gitmesi gerekiyor arızayı giderde sonra gitsin diye benzin koy
kötü kullanıp aküyü boşaltmışsın fren balataları bitmiş baskı balata uçmuş motor tekliyor sen benzin koyup yola devam etsen
ne olur yolda kaza yapacaksın. yada benzinin olsa bile yolda stop edecek araba yolda kalacaksın diyorum
Santraforun o attigi ekistira 3-4 gol sana 9 puan kazandiriyir
Santrafor sikisan kotu giden maci kurtarir
Bir tane atar sonra farka gidersin, takim oturur subyanlar zaman bulur
Gomez meselesinde orda sosa farki vardi yeri dolmayan oyuncu sosa aslinda
Camiada degismeyen tek sey senol gunes
Taraftar havalandi
Yonetimin burnu kavaya kalkti
Takim zaten 4 senede erozyona ugradi

Gomez gibi adam 30 yilda bir gelir zaten konu gomez degil. Gomez ile sosa gidiyorsa yerleri abu ve taliska ile doldurabilir ama bunlarin baska oyuncu oldugunu unutmamak lazim ayni oyunu bekleyemezsin

Olay da arabanin bozuk olmasindan kaynaklanmiyor arabaya bakis farkli
Tofas egae var elinde sen altinda jaguar varmis gibi hava basiyon