Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 109 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8371862 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimiçi Necmi

😁

Ben aslında şaka amaçlı yazmıştım. Mandzukic   iyi bir forvet ama attığı gol sayısı az. Ama Juventus da özellikle forvet oynamıyor. Ondan dolayı az golü var. Pivotlukta asla bir Mario Gomez değil ama ucuza gelecekse neden olmasın. Wagner Love un leblebi gol attığı ligde Mario Mandzukic de Gomez de 25 gol atar..

Ama Gomez mi Mandzukic mi Aboubakar mı derseniz tartışmasız Aboubakar derim 😂 yanına ucuza gelecek Mario lardan birisi de iyi olur. Cenk in gittiğini varsayarsak..

Neyse fazla yazmayalım şimdi cezayı yeriz
nasıl yiyeceksin zaten cezalısın :D
zaten onaylanmaz mesajın da konu nereye gidecek merak ettim :D
juve kadrosuyla çeyrek finalde oynayan birini alacağız ama bonservis vermeyiz
diyoruz ha birde 1,5 olursa olsun :D bu ayın fıkrasına aday olur :evillol:

Çevrimdışı MUSTAFA_

Mandzukic i beğenmiyorsunuz ya şaka değil mi bu    Tamam beğenmeyebilirsiniz de Almeida ile kıyaslamak ne

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı tardu

nasıl yiyeceksin zaten cezalısın :D
zaten onaylanmaz mesajın da konu nereye gidecek merak ettim :D
juve kadrosuyla çeyrek finalde oynayan birini alacağız ama bonservis vermeyiz
diyoruz ha birde 1,5 olursa olsun :D bu ayın fıkrasına aday olur :evillol:

bu adama 5m.euro maaş + bonservis bedeli ödenerek alınırsa bence imza töreni yılın en büyük stand up gösterisi olur.(ffp)
juve kadrosundan illa bir adam katılacaksa başkan oraya savunmacı bakmaya gitmiştir.

Çevrimiçi Necmi

Transfer konuşmayalım diyoruz da işte nedense konusu geçiyor bir şekilde. Yalnız şunu söyleyeceğim, bizim taraftardaki isimli oyuncu getirme, böyle olunca da paraya kıyılsın deme hastalığı devam ediyor. Mandzukic gelirse 5 verelim 6 verelim olmadı 7 verelim. Mesele bu değil artık. Mandzukic gelirse bu adam giderken sana kazandırır mı? Çarkı döndürmeye yardımcı olur mu? Bunları düşünmek lazım. Beşiktaş doğru bir yolda. Aldığı genç oyuncuları yada sorunlu oyuncuları parlatıyor şu anda. Bu yüzden de yavaş yavaş ilgi çekmeye başladı. Net söylüyorum, Mandzukic geleceğine Bakar'ın bonservisi alınsın. Çocukta ışık var. Bu sene adaptasyon sorununu da atmış olacak, önümüzdeki yıldan itibaren de çok iş yapar. Ayrıca Avrupa arenasında ve Kamerun'da attığı gollerle ilgi çekti. Bakar'ı aldığından fazlasına satma şansın var. Mandzukic iyi futbolcu eyvallah. Çok iyi takımlarda oynadı eyvallah. Ama o takımlarda oynayıp yaptığı skor katkısı bana göre yeterli değil. Gomez gibi leblebici falanda değil. Bırakmak lazım artık şu yıldız hayallerini, takımı yıldız yapabilecek dişlileri birbirine oturtmak bizim gibi takımlar için önemli. Atiba gibi adamlar takımı yıldız haline getirir. Şenol hoca gibi adamlar sorunlu, düşmüş verim alınamayan adamları takıma entegre edip takımı yıldız haline getirir. Yıldız getireceğim diye yıldız olacak takımın ayarları ile oynamaya gerek yok.
Beşiktaş 10 M bonservis verirde bunu 30 unu geçmesi bırak yaklaşana bile vermez.
kaldıki abou alınır ve seneye 25 golün altında kalmaz kesinlikle bu sene 14 oldu zaten lig bitene
kadar bu sene 20 yi bulur gibi. seneye 25 ide geçer. Bu kadro seneye bozulmamalı anca oturdu
sadece kadroya giremeyenlerle yollar ayrılıp yerlerine 2-3 tane üst seviyede oyuncu alınır ve genç
olur takımın yaş ortalaması yükseliyor gençleştirilemezse ondan sonraki sene sıkıntı yaşarız. yaş ortalamasını
27-28 bandının üstüne çıkartmamak gerekiyor önümüzdeki iki üç senedede 26 gibi düşürmek gerekiyor
düşürürken tecrübe kaybına uğramamak lazım her sene iki üç genç oyuncu katıp tecrübeli hale getirerek
devam edersek gs nin düştüğü hatalara düşmeyiz. Takım yaşlandığında birden düşüyor ve herşeye
sıfırdan başlamak zorunda kalır 5 yıl en az kaybederiz. Artık zirveye çıktığımıza göre burda kontrollü kadro yapılanmasıyla
tutunmak şart hem doymamış bir oluşum olur elinde hemde genç olduğu için yüksek hedefleri olur.

Çevrimiçi Necmi

bu adama 5m.euro maaş + bonservis bedeli ödenerek alınırsa bence imza töreni yılın en büyük stand up gösterisi olur.(ffp)
juve kadrosundan illa bir adam katılacaksa başkan oraya savunmacı bakmaya gitmiştir.
neden juve, barca olamazmı yada sadece maçı izlemek için gitmiş olamazmı. :D

Çevrimiçi Necmi

ben katılmıyorum aboudan daha büyük bir katkı vermez. onu alacağıma abouyu tutarım
en azından bir geleceği var. Türkiyede oda taliscada kendini buldu. seneye çok büyük işler yapacaklar.
madzukic için o kadar para verelim son transferini yaptırmış oluruz 1 ay sonra 31 yaşında oluyor
bu arada doğum günümüz aynıymış :D 3 yıl vereceksin 34 ben gomezi bile istemiyorum artık kadroyu gençleştirmek
gerekiyor. yeterince yaşlı oyuncularımız var takım tecrübeli artık genç yeteneklerle harmanlamak gerekiyor.
2-3 sene içinde yaşlı oyuncularla vedalaştılça geride genç tecrübeli zımba gibi bir kadro kalır.

Çevrimdışı tardu

neden juve, barca olamazmı yada sadece maçı izlemek için gitmiş olamazmı. :D

zaten benim tahminim manzukiç olayı külliyen bir hedef şaşırtmaca
ilk seçenek oraya sadece maç izlemeye gitmiş de olabilir.
ikinci seçenek oyuncu bakmaksa barçadan bakmaya gitmiştir bence de juve den değilç. barça da sene sonu yaprak dökümü bol olacak gibi
bir önceki sayfada başkan ve iki kızının fotosu vardı.

bence bu foto tamamen ikinci seçeneği kamufle etmek için kasıtlı olarak çekilmiş,servis edilmiş ;hatta başkan bir taşla kuş sürüsü vurmak istemiş dahi olabilir(madem oyuncu bakmaya gidiyoruz yanımıza kızları da alalım hem oyuncu izleme işini aradan çıkartır,hemde evlatlarımla vakit geçirmiş olurum düşüncesi )
o foto bana soran olursa kızlarımla maç izlemeye gittik dersiniz pozu gibi geldi
başkan ingiltere konusunda bunu kullanıyor çünkü

Çevrimdışı tardu

ben katılmıyorum aboudan daha büyük bir katkı vermez. onu alacağıma abouyu tutarım
en azından bir geleceği var. Türkiyede oda taliscada kendini buldu. seneye çok büyük işler yapacaklar.
madzukic için o kadar para verelim son transferini yaptırmış oluruz 1 ay sonra 31 yaşında oluyor
bu arada doğum günümüz aynıymış :D 3 yıl vereceksin 34 ben gomezi bile istemiyorum artık kadroyu gençleştirmek
gerekiyor. yeterince yaşlı oyuncularımız var takım tecrübeli artık genç yeteneklerle harmanlamak gerekiyor.
2-3 sene içinde yaşlı oyuncularla vedalaştılça geride genç tecrübeli zımba gibi bir kadro kalır.

Gomez hakkında ben de aynı şekilde düşünüyorum zaten ama gomez de beni en çok çeken motorun yaptığı dalga veya köpürtmesi değil  :lol:
yani tamamen duygusal (bonservissiz olması)
gençleştirme konusu ezelden beri savunduğum bir konudur önceki yazılarımın hemen hemen hepsi bununla ilgili zaten

Çevrimdışı Sedat.Y

Gençler selam....Uzun bir aradan sonra bir iki kelam edeyim istedim.....
Abu ve Talisca kanımca seneye bizi uçurur.Bir iki gelecek vaad eden genç alttan çıkar yada transfer edilirse yaş ortalaması ortalamalarda olur buda bizi seneye ve ondan sonraki sene yine ligin en büyük favorisi yapar.....Gs ve Fb bu haldeyken lige doğru yatırımlarla en az 3-4 yıl ambargo koymalıyız.

Çevrimdışı taner37

Abu ve Talisca kanımca seneye bizi uçurur.Bir iki gelecek vaad eden genç alttan çıkar yada transfer edilirse yaş ortalaması ortalamalarda olur buda bizi seneye ve ondan sonraki sene yine ligin en büyük favorisi yapar.....Gs ve Fb bu haldeyken lige doğru yatırımlarla en az 3-4 yıl ambargo koymalıyız.
Talisca seneye bizde de aboubakar alınır inşallah : )

Kocaeli birlik sporun alınması kimseyi heyecanlandırmıyor mu 😂 valla imkan varsa Belçika yada Hollanda ikinci Ligi'nde yada Brezilya liginde bir takım da alınsa 😂
Şampiyon Beşiktaş

Çevrimiçi Necmi

ooo sedat nasılsın geçen gün aklıma geldin uzun zamandır yok rahatsızlığı falanmı var diye düşündüm.

Çevrimiçi Necmi

5 yılın altı kurtarmaz :bandit:

Çevrimiçi Necmi

Gomez hakkında ben de aynı şekilde düşünüyorum zaten ama gomez de beni en çok çeken motorun yaptığı dalga veya köpürtmesi değil  :lol:
yani tamamen duygusal (bonservissiz olması)
gençleştirme konusu ezelden beri savunduğum bir konudur önceki yazılarımın hemen hemen hepsi bununla ilgili zaten
Bonservissiz olduğunu nerden biliyorsun :bandit:
yada geleceğini nerden biliyorsun seni transfer sezonunun sonuna kadar
oyalayıp sonra başka bir takıma gitmeyeceğinin bir garantisi varmı?
ben tek bir saniyemi bile onun için harcamam gomez kimmiş benim takımıma
ortalamanın üstünde gelen her golcü onun attığı kadar atar zaten. geçen sene 25 atmış
aha cenk 22-23 ü rahat bulacak gibi büyük maçlardada atıyor avrupadada atıyor
avrupa ortalamasıyla gomezi geçer bile. Takım gerçekte koskaca ilk yarıyı boşa geçirdi
fazla sakatlık verdik takım anca ligin üçte ikisi geçtikten sonra oturdu. seneye bu hücum hattı olsun
leblebi gibi atar en az 3 oyuncumuz 20+ yapar ligin yarısında oynamamış talisca 11 gol attı
dokuzu ligde lig bitene kadar 13-14 rahat olur gibi duruyor seneye ligde 20 yi geçecektir.
bence babelde seneye 15 gole yaklaşır. Biz kadroyu koruyalım bir sol stoper bir iki iyi oyuncu
takviyesiyle çok acımasız bir takım oluruz 80 golü geçeriz. Aslında bize lazım olan bir sol stoper zıpkın gibi olacak
birde ortalamanın az üzerinde bir kanat oyuncusu. Ba iyi durumdaysa bedelsizde olacaksa onunla
imzalayalım fazlasıyla mükemmel bir kadromuz olur.
Fabri Tolga utku yeterli
GG Beck yeterli
marcelo mitrovic yeterli
sol stoper tosic ersan yeterli
adriano caner yeterli
atiba inler yeterli
ozi tolgay necip talisca yeterli
quaresma töre yeterli
Babel bir kanat yeterli
Ba abou cenk yeterli

bana bu kadro yeter sadece iki oyuncu ve yüksek kalite olacak şu kadroya eklendimi uçarız seneye
14 yabancı 11 yerli oyuncu ikide alt yapı eklediğinde bu kadroya 3 alt yapı oluyor 27 kişilik kadro yeter
[ Son Düzenleme: 12 Nisan 2017, 03:30:15 Necmi ]

Çevrimiçi Kapkarakartal

Fabri Tolga utku yeterli
GG Beck yeterli
marcelo mitrovic yeterli
sol stoper tosic ersan yeterli
adriano caner yeterli
atiba inler yeterli
ozi tolgay necip talisca yeterli
quaresma töre yeterli
Babel bir kanat yeterli
Ba abou cenk yeterli

Bence çok iyimser olmuş tabiki CL'de hedef yoksa TSL için yeterli.

Bence şöyle olmalı ;

Fabri - Tolga - Utku yeterli
GG yeterli Beck gönderilip genç bir bek alınmalı.
Marcelo - Mitrovic yeterli
Tosic - Ersan yetersiz ancak biri yedek için kalabilir buraya üst düzey bir sol stoper alınmalı.
Adriano - Caner yeterli
Atiba - İnler yeterli
Ozi - Tolgay - Necip yeterli
Talisca yeterli ancak hem kanat hem forvet arkası oynayabilen bir yaratıcı oyuncu daha alınmalı.
Quaresma - Töre ikiside bence ne vereceği belli değil harikalarda yaratabilirler, kanserde edebilirler.
Babel yeterli yedekleyecek yetenekli bir genç alınmalı.
Ba - Abou - Cenk yeterli (Ba'nın yeterliliği Biliç dönemindeki gibi olucaksa yeterli olmayacaksa burayada bir transfer olmalı.)

[ Son Düzenleme: 12 Nisan 2017, 04:00:39 Kapkarakartal ]

Çevrimdışı Librarius

Abou son 10 resmi macta 8 gol bulmus. Cocuk acildi artik. Abou'nun kariyer ivmesi dimdik yukariya bakiyor. Artik boyle oyuncularla yurumenin vakti geldi. Abou'yi 2 yil daha oynatip en az 20 milyona okuturuz EPL'ye. 
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimiçi Necmi

Bence şöyle olmalı ;

Tosic - Ersan yetersiz ancak biri yedek için kalabilir buraya üst düzey bir sol stoper alınmalı.
Adriano - Caner yeterli
Atiba - İnler yeterli
Talisca yeterli ancak hem kanat hem forvet arkası oynayabilen bir yaratıcı oyuncu daha alınmalı.
Quaresma - Töre ikiside bence ne vereceği belli değil harikalarda yaratabilirler, kanserde edebilirler.
Ba - Abou - Cenk yeterli (Ba'nın yeterliliği Biliç dönemindeki gibi olucaksa yeterli olmayacaksa burayada bir transfer olmalı.)

CL de nasıl bir hedef istiyorsun tek hedef var şampiyonluk onun dışında bir hedef yok
sen tur atlamanın başarı falanmı olduğunu sanıyorsun bak çeyrek oynayan takımlara licester 200 M değeri var elenir
monako onunda değeri 200 M gibi oda gider diğer takımların hepsi 500 M gibi bir rakamla konuşuyor
350-400 M luk bir takım kuramıyorsan cl hayali kurma boşuna hayal olarak kalır. 500 lük bir çok takımda elenmiş durumda
onuda rüyanda bile göremezsin o kadroyla bırak onu yarısını değiştir 6 tane 20+ oyuncu koy 120 M € daha
harca gene rüyanda göremezsin. Boş hedefler hedef değildir gerçekçi olacaksın o kadro açık ara ligi domine eder
uefadada kupa hedefi olur.
200-250 M lik bir takımla azami kuracağın hayal çeyrek final olur. o bile çok düşük bir ihtimal  şansa bala
16 da elenen napolinin 330 M takım değeri var.
ayaklarınızı yere basın bu kadroya messiyi getir koy gene çeyrek oynayamazsın oraya daha çok uzun yol var
o nedenle ulaşabileceğin hedeflere yetecek seviyede kadro kurarsın hedeflerin ulaşılmaz olursa harcadığın parayla batarsın.
burun kıvırdığın şampiyonluk bile hayal olur. bak çileklerle clde grupdan çıkmanın başarı olduğunu sanarak gs battı.
biz sürünürken şampiyon olup her sene 300 M u cebine koyduğu halde battı.
Hedef gerçekci olmalı önümüzde alınması gereken dört şampiyonluk var bunu fazla uçmadan garantileyecek takımı kurarak
al ordan gelecek para borçlarını sıfırlasın zaten borç içinde yüzen rakiplerinle arana uçurum kurarsın ondan sonra borçsuz vaziyette
cl kadrosumu kuracaksın ne istiyorsan nasıl hedef koyuyorsan önüne koy. zaten 4 sene cl ye katılarak ordanda uefaya zıplarsan
alacağın puanlar seni 2. torbaya kadar çıkarır. sonra hedef koy
neden iyimser olsun o kadro zaten ülkede şampiyon oluyor bir iki takviyeyle gelecek senede şampiyon olur. her sene şampiyon oldukça hem
borcunu öder hemde kadro kaliteni yükseltirsin hemde avrupada sıralamanı yükseltirsin bir önceliğin kendi ülkende rakip bırakmamak olunca
cl her sene garanti oluyor 4 sene sonra çok değil istediğin denize rüzgar açabilirsin altında sağlam tekne olacak düşün buraya
gelmek bize 5 yıla mal oldu. renkliler yolun başında bizim kadar şanslı olsalarki mümkün değil bizim stadla aldığımız ivmeyi alamayacaklar bu bir
biz krizden çıkarken bizi batıracak rakip yoktu çünkü biz çıkarken onlar girdi buda iki hem gelirlerin sıfıra inmesi hemde sürekli kafalarına odun vuracak
güçlü bir Beşiktaş olması bizim 5 yılda yaptığımızı bu sürede yapmalarına engel olur. pasta önümüzde duruyor yemezsek ayıp olur :D :D

Çevrimiçi Necmi

Abou son 10 resmi macta 8 gol bulmus. Cocuk acildi artik. Abou'nun kariyer ivmesi dimdik yukariya bakiyor. Artik boyle oyuncularla yurumenin vakti geldi. Abou'yi 2 yil daha oynatip en az 20 milyona okuturuz EPL'ye. 
seneye belkide on maçta oniki onüç bulacak
takıma alıştı rakipler bize karşı daha teslimiyetçi olacak :D
daha doğrusu rakip olmayacak cenkde uzun süre gol atmadan
geçirme eğilimi var durdumu haftalarca eli belinde dolaşıyor
ama abou öyle değil verimsiz olduğu maç yok uyum sürecinde bile
çok katkı verdi. birde attıkça açılıyor açıldıkça atıyor :D :D
utandırmadı beni tek savunandım koca camiada

Çevrimiçi Necmi

bu arada renkliler abou ile talisca kiralık ikisinide alamazlar diye bayram ediyorlar :D
biz burda onları beğenmiyoruz. Alex in kaç yıl ekmeğini yediler taliscadan ne farkı vardı
presmi yapıyordu hızlımıydı güçlümüydü bir çok konuda taliscanın artısı var. topa daha iyi vuruyor hızlı adam geçebiliyor
herşeyden önemlisi çok genç minimum on yıl direk katkı verecek değerli bir oyuncu
alexden tek eksiği tecrübe onuda kazanır.

Çevrimiçi Samet Ç

Aboubakar kalsın. Bizim sorunumuz hücum değil savunma. Biz eğer bir mevkiye büyük paralar harcayacaksak bu kesinlikle stoper bölgesi olmalı. Onun haricinde bir tane de skora yatkın kanat oyuncusu ile transferi kapatsak yeterli.

Çevrimiçi Necmi

Bence şöyle olmalı ;

Adriano - Caner yeterli
Atiba - İnler yeterli

:D :D
benim yaptığımdan farklı bir becki değiştirmişsin bumu zıplatacak bizi yedek sağ bekin kalitesini arttırınca tamam yani :D :D
Ba biliç zamanındada gayet yeterliydi. Töreyi istemem ama mecbur olacak o nedenle oraya isim yazmadım
töre ihaneti biliç ihaneti olmasa o sene ba ve sosayla ilk şampiyonluğumuzu yazardık. Takım liderken gidecekmisiniz
sorusuna Beşiktaş gibi bir takım iki sene şampiyon olamazsan hocayı tutmaz demişti ligin sonuna yaklaşmışız
şampiyon olma olasılığımız çok yüksekken biliç zaten olamayacağımızı söylemişti. elinde iyi kötü sağ bekin varken
onu kulübeye götürüp yerine gayet iyi iş yapan olcayı sağ bek yaparsan olcayın yerinede pektemeği sol açık yaparsan
üstüne töre ihanet ederse takıma ve sahaya çıkmazsa kanatsız kalıp nasıl gol atacaksın forvetinde durur cenk elinde
denemeye tenezzül bile etmedi. Atibayı en verimli olduğu yerde oynatmak yerine başka her yerde oynattı. Necipi olmadık yerlerde
harcadı sonuç 4-5 hafta kala şampiyonluğu verdik. Biliçi devre arası gönderselerdi şampiyonduk. west ham la anlaşmışdı.
+1 i işletmeyelim diye şampiyonluğu yedi. taraftar baskısından çekinmeseler devre arası göndereceklerdi. iyi oyuncular transfer ediyorduk
istemedi kesinlikle oynatmam demiş . Bir senemize mal oldu. şimdi üçüncü şampiyonluğu bekliyorduk leş gsye 300 M kazandırdık
Biliç sayesinde. birde 4. yıldızı. Eğer olamasaydı kesinlikle bizden öncede olamazdı.daha erken krize girecek iyice beter olacaktı.
Biliç bize çok zarar verdi. Renkli hayranıydı. nasıl taktikle oynatıyorsa liverpoolü tohtnamı eledik renklilere gol atamadık.
arsenale kök söktürdük Biliçin ingiltereye transfer olmasına çalıştık işte.

Çevrimdışı 38life

Lyon'un çıkmasına öyle moralim bozulmuştu ki kura gününden beri diğer eşleşmelere göz atmamisim bile. Lyon'u geçersek en iyi ihtimal celta-genk eşleşmesinin galibinin gelmesi olacaktır. Bunlardan biri gelirse yarı final değil son 16 turu kolayliginda bir eşleşme olur bizim için. Ajax - Schalke eşleşmesinin galibi gelirse de bizim net favori olduğumuz ama yarı finale yakışır bir zorluk seviyesinde maç olacaktır. ManU gelirse de başa baş bir mücadele olur. İkinci erken final olur.

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı mylife1903

Lyon'un çıkmasına öyle moralim bozulmuştu ki kura gününden beri diğer eşleşmelere göz atmamisim bile. Lyon'u geçersek en iyi ihtimal celta-genk eşleşmesinin galibinin gelmesi olacaktır. Bunlardan biri gelirse yarı final değil son 16 turu kolayliginda bir eşleşme olur bizim için. Ajax - Schalke eşleşmesinin galibi gelirse de bizim net favori olduğumuz ama yarı finale yakışır bir zorluk seviyesinde maç olacaktır. ManU gelirse de başa baş bir mücadele olur. İkinci erken final olur.

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Tam ibb fb maci arasina geliyor galiba yari finaller, ekstra iki mac oynamak buyuk sikinti olur sert bir rakip gelirse. Turu gecmek lazim tabi once fiksturu tartismak icin ama insallah rizespor bu hafta ibbden puan alir, biz de adanasporu yenerek yolu kisaltiriz. Fb macinda turu atip uefa kupasina odaklanmak buyuk bir avantaj olur.

Heyecan basladi kazanacaz yarin soyle 2-1 3-1 kazansak da liyon turistik geziye gelse hatta rotasyonla gelse hic ugrasmasak

Çevrimdışı fani madida

dün gece rüyamda lyon maçını gördüm bizim tribünler kopuyordu  :super: saha içini göremedim ama tribünler coştuğuna göre saha içi de iyidir heralde  :evillol:
biz 11 arkadaşız, lakin arkamız daha var...

Çevrimdışı mylife1903

dün gece rüyamda lyon maçını gördüm bizim tribünler kopuyordu  :super: saha içini göremedim ama tribünler coştuğuna göre saha içi de iyidir heralde  :evillol:
Mactan sonrasidir o

Çevrimdışı tangaz

lyon maçının zerre stresi kalmadı bende garip bi rahatlık var  bu hayra alamet ben ne zaman böle şeetsem tur atlayan biz oluyoruz...

bu arada günaydın sarıkız (ciciş) seviciler  :icool:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Etiketler: