Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 105 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8371223 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı tangaz

talisca ve ozziye bu maç çok iş düşecek atibayı asla yalnız bırakmamalılar...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı mylife1903

baskın ve hızlı oynayabilirsek maç bizimdir... birazda babel ve taliscanın şans yanında olursa tadından yenmez bu maç...
Baskin oynariz abi orda bi problem yok, hiz konusunda ise cekincelerim var

Senol gunes adriyano-caner adriyano-tosic falan yapiyordu ben aslinda takimin cok ustu basiyla oynamaz gg-bek yapar diye dusunuyorum. Bakalim ilk11 aciklaninca cok seyi gorecegiz.

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 13 Nisan 2017, 15:18:02
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!
şut şut şut
lyon kendi evinde maç başına 16,3 şut alıyormuş kalesine.
biz ise 9,9 veriyormuşuz.
topla oynama yüzdesinde avrupada 3 yüz.
eğer 3.bölgede topla oynayıp iyi şutlar atabilirsek bordo formoyla da kazanabiliriz...
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimdışı tangaz

Baskin oynariz abi orda bi problem yok, hiz konusunda ise cekincelerim var

Senol gunes adriyano-caner adriyano-tosic falan yapiyordu ben aslinda takimin cok ustu basiyla oynamaz gg-bek yapar diye dusunuyorum. Bakalim ilk11 aciklaninca cok seyi gorecegiz.

aslında talisca ve babel hız konusunda fena değiller ikisi de gününde olursa maç bize döner
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı abdusta

2 tane hazırlık maçını hatırlıyorum

az alkmar 4-1 ,Astra 3-1 yenildik
Bordo formalarımız vardı

saygılar

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

seneye vodafone bi güzellik yapacakmış  :iwink:
nasıl bir güzellik Murat abi konuyu biraz açabilir misin ? @tangaz

Çevrimdışı MUSTAFA_

Bordo forma sanılanın aksine o kadar da kötü değilmiş  

Beşiktaş, UEFA Avrupa Ligi'nde bu akşam deplasmanda Lyon ile karşılaşacak.

Siyah beyazlılar, karşılaşma bordo formayla çıkacak. Formaların açıklanmasının ardından bordo formayla oynanacak olması en çok konuşulan konulardan biri oldu.

Beşiktaş, bu sezon siyah formayla 23, beyaz formayla 19 ve bordo formayla ise 3 karşılaşmaya çıktı.

-EN YÜKSEK GALİBİYET YÜZDESİ SİYAH FORMAYLA-

Siyah beyazlılar, siyah formayla 23 maçta 15 galibiyet, 7 beraberlik ve 1 mağlubiyet alırken en yüksek galibiyet yüzdesine ulaştı.

Beşiktaş, beyaz formayla ise 19 maçta 9 galibiyet 8 beraberlik ve 2 mağlubiyet elde etti.

-BORDO FORMAYLA KIEV MAÇI KABUSU-

Kara Kartallar, bu akşam sahaya çıkacağı bordo formayla 3 maçta 2 galibiyet ve 1 mağlubiyet aldı.

Beşiktaş, bu mağlubiyetini ise 6-0'lık skorla Dinamo Kiev'e karşı almıştı.

-NEDEN BORDO FORMA?-

Ev sahibi olması nedeniyle forma seçme şansı Lyon'dan olurken Fransız ekibi beyaz formayla sahaya çıkacağını belirtti.

Beşiktaş'ın seçeceği forma da ise beyaz ağırlıklı renklerin olmaması gerekiği ve bu nedenle siyah formada bulunan beyaz renklerden dolayı seçilemediği ve bordo formayla sahaya çıkmasının mecbur olduğu ifade edildi. (MalumHaber)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

talisca ve ozziye bu maç çok iş düşecek atibayı asla yalnız bırakmamalılar...
Oğuzhan büyük maçlarda kayboluyor, artık büyük maçlarda'da efektif oynamak zorunda

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

2 tane hazırlık maçını hatırlıyorum

az alkmar 4-1 ,Astra 3-1 yenildik
Bordo formalarımız vardı

saygılar
kiev maçı
         saygılar

Çevrimdışı MUSTAFA_

Oğuzhan büyük maçlarda kayboluyor, artık büyük maçlarda'da efektif oynamak zorunda
Trabzon maçında gördük. Çok formda. Ozzy e laf yok

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı 'TaNeR'

Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir.
Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.
Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı tangaz

Çevrimiçi İsmail Özyurt

@panic13  resim atacaktı Lyon'dan bekliyoruz kardeşim.  :D   Maça da madem 15 bin kişiyiz şöyle güzel bir üçlüyle başlamak lazım. Bizim çocuklara güzel moral olur.  :super:
En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

formda da Mustafa ozi yıllardır büyük maçlarda sazı eline alamıyor, ondan şey ettim  :D

Çevrimdışı MUSTAFA_

kiev maçı
         saygılar
1 mçla genelleme yapmak ne kadar doğru? Hem formayı suçlayarak hakemi savunmuş oluyorsun. Bu kadar takılmanın manası yok bence. Çıkıp iyi oynayacağız bu kadar...

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tangaz

ozzi biraz şutunu şeetmeli bunun eksikliği büyük. level atlatır kendisine şutunu geliştirirse. tıss die vuruyor şu yaşımda şu hamlığımla sahaya çıkayım ondan sert vururum duran durmayan uçan kaçan toplara  :icool:

Çevrimdışı tangaz

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

1 mçla genelleme yapmak ne kadar doğru? Hem formayı suçlayarak hakemi savunmuş oluyorsun. Bu kadar takılmanın manası yok bence. Çıkıp iyi oynayacağız bu kadar...
sakin yahu Mustafa zaten Fırat yazmış zaruri bir tercih olarak kırmızı giyiyoruz, hakem faciası oldu o maç zaten formaya bağlamak yanlış olur.

Çevrimdışı MUSTAFA_

formda da Mustafa ozi yıllardır büyük maçlarda sazı eline alamıyor, ondan şey ettim  :D
Trabzon maçı küçük maç mıydı? Çoğu kişi şampiyonluk maçı olarak görüyordu. İyi oynadı. Şöyle derseniz kabul ederim ancak. Ozzy e çok fazla önlem alınıp baskı uygulanınca ön plana çıkmıyor. O da çok normal. Ozzy sağlıklı olduğu ve Atiba ile oynadığı müddetçe iyi oynuyor. Kötü oynasa Şenol hoxa hemen kenara çeker zaten. Şampiyonlar Ligi maçlarında bunu gördük

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tuncaboylu

Formayı suçlamak komik bir batıl inanç.

Kalede de Fabri vardı Kiev maçında.

Madem uğura inanıyoruz, o zaman Tolga'yla çıkalım bu maça.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Egos

Acep elinde 1:1 (full) özetinin de linki var mı bir yerlerde? :naughty:

bende yok ağabey, yalnız şu mesajına mutlaka cevap veren biri çıkar, forumda işin ustaları cirit atıyor.

:bu vesileyle de kartal oldum.

Çevrimdışı tangaz

bordo forması olanlar birer ikişer dökülüyorlar  :biggrinking:

Çevrimdışı tangaz

bende yok ağabey, yalnız şu mesajına mutlaka cevap veren biri çıkar, forumda işin ustaları cirit atıyor.

:bu vesileyle de kartal oldum.

bir kartal kolay yetişmiyor  :icool:

Çevrimdışı Egos

adam yedekteyken 6 yedik, demek ki oynasa 10 yiyeceğiz, öyle şey mi olur? ayrıca trabzonspor bize neden yenildi? çünkü bordo-mavi.

neyse yenilgiye bahane bulduk, kazanırsak "bordo formayı da dize getirdik" deriz.

Çevrimiçi underworld

Ts maçındaki şut ve duran toplar canımı çok sıkıyor.

Etiketler: