Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 112 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8371187 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı taner37

Turgay demir midir nedir bir dayi mi baska bisi mi bir besiktastan gecinen besiktasli gecinen birisi rotasyona baslamis hosuma gitti.

Diyorki

Quaresma yokken, Aboubakar olsaydı; işi tolere etmek daha kolay olabilirdi.
Peki şimdi çok mu zor? Bence yine de çok zor değil… Atiba'nın yanına muhtemelen Necip (ya da Milosevic) gelir, önlerinde Babel, Oğuzhan, Talisca üçlüsü, en önde de Cenk Tosun.

Aferin, ayni benim kadro olur hatta pedro ve aleksiz de oynasin. Spor yazarinin kalitesi bu milosevici kadroya yaziyor herif bunun ayni kalitedeki editoru de bunu bastiriyor. Iste kalite bu
Hata sende onları neden izliyorsun ki..
Şampiyon Beşiktaş

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Günaydın BÜYÜK BEŞİKTAŞ Ailesi,

Sayılı gün çabuk geçti , Nihayet büyük gün geldi çattı   :D

Akşam mutlu olmak , pozitif olmak, gülmek istiyorum .

Allah yardımcımız olsun.  :pray:

Çevrimdışı Karabay

Turgay demir midir nedir bir dayi mi baska bisi mi bir besiktastan gecinen besiktasli gecinen birisi rotasyona baslamis hosuma gitti.

Diyorki

Quaresma yokken, Aboubakar olsaydı; işi tolere etmek daha kolay olabilirdi.
Peki şimdi çok mu zor? Bence yine de çok zor değil… Atiba'nın yanına muhtemelen Necip (ya da Milosevic) gelir, önlerinde Babel, Oğuzhan, Talisca üçlüsü, en önde de Cenk Tosun.

Aferin, ayni benim kadro olur hatta pedro ve aleksiz de oynasin. Spor yazarinin kalitesi bu milosevici kadroya yaziyor herif bunun ayni kalitedeki editoru de bunu bastiriyor. Iste kalite bu
abi o mitroviç demek istemiştir.

Çevrimdışı Ensar

bundan sonra on yıl daha uefa kupasını alamayacak olsak bile genede
çok çok önemli bir maç değil. sen önemi anlayamamışsın uefa kupasını almak
şu an için sadece ego tatmini olur ulaşmakda kolay değil. Ama senin ligde
hayati önemde 7 maçın var evet hayati önemde yok olmama savaşı veriyorsun
tutmuşsun bir ucundan şampiyonluk kasana 300 M koyacak o para girmezse
kriterleri yerine getiremezsin ne transfer yapabilirsin nede gelecekte şl yüzü görürsün
şampiyonluk ziyafetinin yanında bu maç bir tutam tuz bile değil yemişim uefa kupasını
ligi riske atmadan sakatlık vs görmeden gidebildiğimiz kadar gidelim nerde trak orda bırak
bir tarafta var olma mücadelesi veriyorsunrakiplerini önümüzdeki 5 yıl minimum
taça çıkartma şansın geçmiş eline her koyduğun şampiyonluk seni hem ligde hem avrupada
zıplatacak sana kazancı olmayacak bir uefa maçı nasıl çok çok önemli olur bak bugün
bütçeleri açıkladılar gs iflas etti bittiler battılar birileri el uzatamazsa kurtulmaları mümkün değil
9 ayda 240 M zarar açıklamak ne demek biliyormusun ellerindeki tüm mal varlığını bu seneki zararlarını karşılamak
için tükettiler seneye ne yapacaklar. çıkışları yok. neden böyle oldular işte avrupada tur atlamanın başarı olduğunu sanan salaklar yedikleri çilekleri kusuyorlar şimdi. senin yapacağın onların gittiği yolmu olacak
bu kadar borcun varken. Tek öncelik şampiyon olmak önümüzdeki 3-4 sene daha başka bir önceliğimiz olamaz
şampiyon ol şl ye katıl paraları cukkala başarı hiç önemli değil çünkü ordan gelecek parayla borcunu bitirirsin.
bu arada ufak ufak her sene üstüne koyarak kadronu güçlendir önce Türkiye liginde ulaşılmaz ol zaten borcun bittikten
sonra avrupa kapıları önünde sonuna kadar açılır.Ligin tek büyüğü olursun en iyi yerli oyuncular sana gelmek
için kapında bekler.sürekli şl oynayan bir takıma yabancı oyuncularda seve seve gelir borcunda yoksa düşün o zaman neler yaparsın ama şimdi sıradan bir uefa maçı için geleceği neden riske atasın
iyi güzel hoşsun abi de ligi bıraktığım nereden çıktı :) ligi tabi ki kazanacağız, o konu da taviz yok ki , ama uefayi alırsan o 10m euro olan Cenk olur sana 20 m euro , bi de böyle düşün maddi katkısını , olaya maddi bakmakta bir yerde hata , ekonomi zaten başkan ve yönetim tarafından yönetiliyor , cileklere pastalara para gömmek yok , ben taraftarım ekonomik durumlarla ilgilendiğim kadar sportif başarılarla da ilgileniyorum, ben ömrü hayatım boyunca geçen seneki dahil hatırladığım 2 lig şampiyonluğu gördüm bir de yarim yamalak hatırladığım 2003 var , uefa kupasının bir kulpundan tuttuktan sonra bırakmak istemiyorum :) bu maç önemli siz ne kadar önemsiz deseniz de :) kiev faciasını yaşadık ligi bıraktık mı ? hayır aynen devam ediyoruz , şurada toplasan final dahil 12 tane maç kaldı ,  maç mı seçeceğiz? buraya kadar geldikten sonra aman ligi koyalım uefa önemsiz mı diyeceğiz?
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı taner37

4-0 yenileceğiz tosic kendi kalesine gol atacak diye mesaj attım bunu neden sildiniz 😀😀 Konu dışı değil birşey değil. Olumsuzluk içerdiği için mı silindi? Belki totem yapmışımdır!
Şampiyon Beşiktaş

Çevrimdışı mylife1903

abi o mitroviç demek istemiştir.
Kuzeni yazmistir.

Yakinda cikar, milosevis demedim mitrovic dedim, der zaten

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Kuzeni yazmistir.

abi boş ver şimdi şakayı da, bu maçta nejipjanla başlamak lazım bence.

Çevrimdışı tangaz

Kuzeni yazmistir.

bence önce kandırıldım der sonra da çıkar gazetecilik hayatımda ne aldattım ne de aldandım der  :icool:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tangaz

ilk golü atmak önemli. maç başı yemeyip 30-35 arası bir tane sıkıştırıp 43de bir tane yiyelim devre 1-1 bitsin. maçı da 1-1e bağlayalım sonra  :icool:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

ilk golü atmak önemli. maç başı yemeyip 30-35 arası bir tane sıkıştırıp 43de bir tane yiyelim devre 1-1 bitsin. maçı da 1-1e bağlayalım sonra  :icool:
neden yiyelim  :alala: :alala: akşam taliscanın golü var, tosicin de kırmızısı var.

Çevrimdışı Fatih_

Günaydınn ahalii
Bu gün günlerden Beşiktaşşş,
Beşiktaşın maçı varrrr :halay: :halay:

Çevrimiçi underworld

Kuzeni yazmistir.

Söylediklerim çarpıtıldi der

Çevrimiçi Gökhan Kurt

İlk 15-20 dakika baskıyı kıralım , biraz dayanalım yeter  :steamed:
Gerisi gelecektir.

Çevrimdışı mylife1903

bence önce kandırıldım der sonra da çıkar gazetecilik hayatımda ne aldattım ne de aldandım der  :icool:
Okuzluk bende abi ben cimbizla cekince boyle onemli bir yazinin icinden bir tane kelimeyi, suc bende. Algi operasyonu yaptik dayiya

Çevrimdışı tangaz

neden yiyelim  :alala: :alala: akşam taliscanın golü var, tosicin de kırmızısı var.

yiyelim bir tane kendimize getirir işte sonra daha bir asılırız maçı kitleriz  :D

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

yiyelim bir tane kendimize getirir işte sonra daha bir asılırız maçı kitleriz  :D
3 2 alacağız murat abi, vodafone arena'da farklı bir maç olur.

Çevrimdışı tangaz

Okuzluk bende abi ben cimbizla cekince boyle onemli bir yazinin icinden bir tane kelimeyi, suc bende. Algi operasyonu yaptik dayiya

çalışan hata yapar dostum. şimdi bu dayı çalışmış hata yapmış sende onun üstünde çalışmışsın sen de hata yapmışsın. çalışınca oluyor. hem iyi tarafından bakmak lazım. şimdi hepimiz kandırıldık diyebiliriz. sonra bu aldatmadım aldanmadım derse bizde bu sefer sporokuru hayatımız boyunca aldatmadık aldanmadık deriz. nasıl ama tam bir kısır döngü bir de unutur millet kimse gidip eski mesajlarını arşivden çıkarıp getirmez arada belki bir iki kişi bakmama gerek yok eskileri okumam ben hatırlarım fil hafızam var der ama kimse inanmaz kaybolup giderler...

nasıl ama en new törkiş stayl :D

Çevrimiçi Akil Emre

Rahat olalım tüm frikikler Taliscada, ben 4 frikiğin 3'ünü gol yapar diye bekliyorum. :super:

Çevrimdışı abdusta

Şenol hocam maceracı değil,
kontrollü başlıyacagız.
Bazı spor yazarları ajite yaparak Karizmanın olmamasını takımın yüzde 20sinin eksileceğini yazmışlar
Olsaydı da kompakt takım bozulacaktı yazacaklardı.
Karizma sever biri olarak Karizmanın eksikliğinde belki daha iyi oynayacağız
Şenol hocanın dediği gibi bizim 11 değil 18 iyi oyuncumuz var
önemli olan hepsinin motivasyonu tam olup,karttan uzak daha iyi defans yapmaları

Bize Karizma Istanbulda lazım,İnşallah iyice dinlenir,hazırlanır

Canerin adı hiç geçmiyor ama yarım devrede olsa yüksek verimle oynardı

Mitroviçinde Adana maçından itibaren kadroya dahil edilmesi lazım,Hırvatistan milli stoperini yedek bırakmayalım

saygılar

Çevrimdışı MUSTAFA_

Şenol hocam maceracı değil,
kontrollü başlıyacagız.
Bazı spor yazarları ajite yaparak Karizmanın olmamasını takımın yüzde 20sinin eksileceğini yazmışlar
Olsaydı da kompakt takım bozulacaktı yazacaklardı.
Karizma sever biri olarak Karizmanın eksikliğinde belki daha iyi oynayacağız
Şenol hocanın dediği gibi bizim 11 değil 18 iyi oyuncumuz var
önemli olan hepsinin motivasyonu tam olup,karttan uzak daha iyi defans yapmaları

Bize Karizma Istanbulda lazım,İnşallah iyice dinlenir,hazırlanır

Canerin adı hiç geçmiyor ama yarım devrede olsa yüksek verimle oynardı

Mitroviçinde Adana maçından itibaren kadroya dahil edilmesi lazım,Hırvatistan milli stoperini yedek bırakmayalım

saygılar
Caner bu sene zor oynar. Sezon sonu şampiyonluğu garantilersek ancak. Robot değil insan. Çok büyük sakatlıktan döndü. Acele etmemek gerek. Anca tam verimli bir 15 dakika faydalanırız gibi duruyor. O risk de alınmaz bence.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 13 Nisan 2017, 11:10:29
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!
sol taraf sana emanet Allah yardımcınız olsun...
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimdışı Egos

?

söylemem, uğuru kaçmasın.

UEFA şamp ucunda 10 milyon ve 2 katı sponsor geliri olabilir
bu açıdan bakınca heyecanlanıyor ve üzülüyorum

saygılar

evet, yaklaşık 10 milyon daha var önümüzde. yarı final 1,5 milyon avro; şampiyon 6,5 alıyormuş. belki artmış da olabilir bu miktarlar.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

BeİNSports Türkiye'nin yaptığı anket sonucu Süper Lig'in en iyi fririkçisi;

1-ANDERSON TALİSCA | %63.9 ❤👑
2-Selçuk İnan | %22.3
3-Jeremain Lens | %8.5

Toplam kullanilan oy : 100.000
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Etiketler: