Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 113 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8372063 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı MUSTAFA_

şu mario mandzukic,mandzukic diyen arkadaşlar bu adamda ne bulmuşlar cidden anlayamadım.
bu kadar istekli ve oyuncuya övgü düzmeleri nin tek bir mantıklı açıklaması var oda yanlış biliyorlar mario mandzukic değildir o dybala dır.
cidden ortada bir yanlışlık var yani kesin isimleri karıştırıyorlar.umarım bizim başkan forumdaki arkadaşların mandzukic diye bildikleri ama gerçek adı dybala olan futbolcuyu izlemeye gitmiştir,yoksa allah korusun almeida nın bir tık üstü  ve yaşlısı bir adam için yoktan yere para saçmayız.

cha cha 4ever  :s20:
Sana şunu söyleyip uzaklaşayım   Bayern Münih Mario Gomez i gönderdiğinde Mario Mandzukic i almıştı. Demek onlar bir şey görmüşler

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı cursedofdragon

O.Lyon Maç'ına son 44 saat öyle birşey :D

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

şu mario mandzukic,mandzukic diyen arkadaşlar bu adamda ne bulmuşlar cidden anlayamadım.
bu kadar istekli ve oyuncuya övgü düzmeleri nin tek bir mantıklı açıklaması var oda yanlış biliyorlar mario mandzukic değildir o dybala dır.
cidden ortada bir yanlışlık var yani kesin isimleri karıştırıyorlar.umarım bizim başkan forumdaki arkadaşların mandzukic diye bildikleri ama gerçek adı dybala olan futbolcuyu izlemeye gitmiştir,yoksa allah korusun almeida nın bir tık üstü  ve yaşlısı bir adam için yoktan yere para saçmayız.

cha cha 4ever  :s20:
Athletico Madrid - Bayern munich - Juventus

Bu adam mi Almeidanin 1 tik üstü :alala:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı tardu

şakaysa komik değilse daha komik :D

Mandzukic'i beğenmediniz mi şimdi bu akşam :D

Dybala'ya gelince piyasa değeri 50 milyon € cuk :D 75-80'e satarlar :D

Bizmi alalım dybala'yı :D

dybala'a fiyat yazman cidden güldürdü beni şaka bir yana o dam italyaya gittiği gün tren kaçtı zaten.

Mandzukic ise gelsin ama 1 kuruş bonservis bedeli verilirse gelmesin.

Mandzukic gelsin fakat enfazla yılluk 1.5M€ u kabul ederse gelsin

ne demiş atalarımız bedava Gomez Mandzukic daha tatlıdır.

oyuncu özelinde zaten oldum olası teknik özellikleri almeidayı hatırlatır bana iddia ediyorum gelirse Gomez in gol sayısını geçemez.
hem dybala hemde Mandzukic i yeni görmüyorum hobi olarak genç yetenekleri izlerim...

bunları espirili bir şekilde dile getirme sebebim bu akşam ki cl maçında ne olduğunu net göstermesi (tekniği bakımından) yani öylebir öv-övülüyor ki sanırsın dybala dan bahsediliyor.

Çevrimdışı fatihbjk

Tahminim odur ki Mandzukic 5milyon civari maas ister. Gol acisindan baiinca asla bir Mario Gomes degil. Ben elestiren arkadasa katiliyorum acikcasi. Ucuz yollu gelicekse eyvallahta( 4-5 bonservis, 3 civari maas), maliyeti bonservis maas olarak bakinca pahaliya patlayack gibi duruyor.

Gol sayisi gercekten dusuk bir oyuncu. Oyun katkisi yuksek tamamda bize direk gol atacak oyuncu gerekmiyor mu?

Çevrimdışı FARUK

Boyuna göre diri ve hızlı dedim sanırım dybala ile ne alakası var bu iki özelliğin :)
Kimse dybala dan daha iyi diye iddia etmez bu forumda zaten kuruluşundan bu yana burdayız :)
Beşiktaş özelinde konuşuyoruz

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Necmi

Lyon'un başarıları:

7 kez Fransa 1. Lig Şampiyonluğu
5 kez Fransa Kupası
8 kez Fransa Süper Kupası

1 kez Intertoto Kupası Şampiyonluğu (1997)
Şampiyonlar Ligi'nde 1 kez yarı finalist (2009-10)
Kupa Galipleri Kupası'nda 1 kez yarı finalist (1963-64)

Beşiktaş'ın başarıları:

14 kez Türkiye Süper Lig Şampiyonluğu
9 kez Türkiye Kupası
8 kez Türkiye Süper Kupası

Şampiyon Kulüpler Kupası'nda 1 kez çeyrek finalist (1986-87)
UEFA Kupası'nda 1 kez çeyrek finalist (2002-03)
boş ver geçmişini iyi bir kadro yakaladı arka arkaya şampiyon oldu bitti
şu anı önemli ligde 17 galibiyet 3 beraberlik 12 malubiyet almış ya yeniyor yada yeniliyor oyunu
tutamadığı kesin galip gelmesi için çok atması lazım atıyor ama çok maçı bir farkla bitmiş atıyor yiyor
yediğinden fazla atması gerekiyorki maçı kazansın bence gençlik ateşiyle oynayan çok toy bir takım
kesinlikle sabırlı oynayıp arkada fazla boş alan bırakmadan saldırırsak kazanırız bu takımla ya kazanır ya kaybedersin
ortası olmaz bir kere 1-0 yenilmiş onun dışında hep iki yada ikiden fazla yiyerek yenilmiş bolcana farklı malubiyetide var
ciddi düşüş yaşıyor son altı maçında iki beraberlik iki malubiyet iki beraberlik almış ilk golü biz atarsak büyük ihtimal ordan galibiyetle döneriz beni farklı galibiyet bile şaşırtmaz yenilebilirizde ama bizim oyun tarzımız onlara çok ters gelecek. Biz deplasmanda çok iyi oynayan bir takımız. Birde maça çok rahat çıkacağız.

dybala'a fiyat yazman cidden güldürdü beni şaka bir yana o dam italyaya gittiği gün tren kaçtı zaten.

Mandzukic ise gelsin ama 1 kuruş bonservis bedeli verilirse gelmesin.

Mandzukic gelsin fakat enfazla yılluk 1.5M€ u kabul ederse gelsin

ne demiş atalarımız bedava Gomez Mandzukic daha tatlıdır.

oyuncu özelinde zaten oldum olası teknik özellikleri almeidayı hatırlatır bana iddia ediyorum gelirse Gomez in gol sayısını geçemez.
hem dybala hemde Mandzukic i yeni görmüyorum hobi olarak genç yetenekleri izlerim...

bunları espirili bir şekilde dile getirme sebebim bu akşam ki cl maçında ne olduğunu net göstermesi (tekniği bakımından) yani öylebir öv-övülüyor ki sanırsın dybala dan bahsediliyor.

Sizinde mandzukic için almeida'nın bir tık üstü yazmanız beni güldürdü :D

Oynayan adamı sözleşmesi olan adamı juventus kara kaşımızın kara gözümüzün hatrına niye bonservissiz versin :D

1.5 milyon € mu :D Gaziantep'ten,kayseriden oyuncu almıyoruz o fiyata Türk yerli oyuncu bile oynamaz :D

Bedava gomez 3.5 milyon € alıyordu mandzukic 1.5 milyon € alsın diyorsunuz bu ne yaman çelişkidir yarabbi :D

Birisi şampiyonlar liginde şov yapıyor diğeri küme düşme mücadelesinde :D

Cenk tosun bile 17 gol attı  :ok: Şenol hoca varsa bütün gol kralları bizden çıkar bende idda ediyorum mandzukic gelirse 30 dan aşağı atmaz :D

Bu akşam Mandzukic kanat oynadı maçı nasıl izlediniz acaba :D

[ Son Düzenleme: 12 Nisan 2017, 00:26:45 cursedofdragon ]

Çevrimiçi Necmi

5 yılda pek bir değişiklik görmedim ben açıkcası biraz kilo aldı o kadar

Sonuç olarak Aydoğan'a yazık oluyor inşallah seneye A takıma girer :D

:alala:

Çevrimdışı tangaz

bence başkanın gönlündeki golcü falcao  :D gelsin burda 60 gol atar  :bandit:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

nein davut :D

Başkan barça,juve maçını izledi abi o mandzukic buraya gelicek :D  :evillol:

Çevrimdışı tardu

Sizinde mandzukic için almeida'nın bir tık üstü yazmanız beni güldürdü :D

Oynayan adamı sözleşmesi olan adamı juventus kara kaşımızın kara gözümüzün hatrına niye bonservissiz versin :D

1.5 milyon € mu :D Gaziantep'ten,kayseriden oyuncu almıyoruz o fiyata Türk yerli oyuncu bile oynamaz :D

Bedava gomez 3.5 milyon € alıyordu mandzukic 1.5 milyon € alsın diyorsunuz bu ne yaman çelişkidir yarabbi :D

Birisi şampiyonlar liginde şov yapıyor diğeri küme düşme mücadelesinde :D

Cenk tosun bile 17 gol attı  :ok: Şenol hoca varsa bütün gol kralları bizden çıkar bende idda ediyorum mandzukic gelirse 30 dan aşağı atmaz :D

Bu akşam Mandzukic kanat oynadı maçı nasıl izlediniz acaba :D

abu da kanat oynuyor ben bu akşam aha adam gol atamadı forvet olacak bir de cık cık cık demedim ki aksine (oynadığı pozisyonda) tekniği daha net göründü bu akşam dedim ve ben tekniğini almeidaya benzetiyorum dedim benim düşüncem budur,başkası farklı düşünür saygı duyarım.benim yukarda demek istediğim bedava gomez varken buna bonservis ödenmez amerikayı yeniden keşfetmeye gerek yok.ayrıca şu takıma gitmiş bu takımdan gelmiş o takımda oynuyormuş bunlar hikaye geçelim bunları ben hala iddia ediyorum gelirse gomez kadar gol atamaz toplamda ha oldu ki geldi attı ben gene buradayım telaş yok.

Çevrimiçi Necmi

O.Lyon Maç'ına son 44 saat öyle birşey :D
yok gün olarak açıklayacaksın oyun bozanlık yok on gündür bu günü bekliyorum ben  :bandit:

Çevrimdışı Gokhan-

@tardu haklı.

Mandzukic'i golcü olarak alıp 5 milyon € falan vereceksek gerek yok, Demba BA kendine gelirse ondan daha iyi golcüdür, ha gelmesse eğer Abou'ya bonservis verilsin ve Cenk kalsın daha iyi.
İyi kararlar tecrübeden gelir ama tecrübe kötü kararlardan oluşur..

yok gün olarak açıklayacaksın oyun bozanlık yok on gündür bu günü bekliyorum ben  :bandit:

Açıklıyorum sabah'a kadar oturcam abi akşam üzeri kalkıcam 4-5 saat geçtikten sonra 14'ü olucak ve matchday :D  :evillol:

Çevrimdışı Gokhan-

2004–2005   Marsonia   23   (14)
2005–2007   NK Zagreb   51   (14)
2007–2010   Dinamo Zagreb   81   (42)
2010–2012   VfL Wolfsburg   56   (20)
2012–2014   Bayern Münih   54   (33)
2014–2015   Atlético Madrid   10   (8)
2015-   Juventus   49   (15)

Ha bunlarda istatistikleri, ben ekstrem bir şey göremedim.
Neye göre istendiğini anlamış değilim.

Çevrimdışı benyv-

Mandzukic çok da aşırı yaşlı olmayan, büyük kulüplerde dahi gayet başarılı olan ve halen Juventus gibi bir takımın en önemli maçında ilk 11'de başlayan bir oyuncu. Bize gelmeyi kabul ettiği taktirde, Abou'nun 3.3 garanti aldığı yerde bu adama 5-6 çok rahat verilir, hakkını da verir o paranın. Ama sorun bize gelmeyi kabul etmesi ve bonservisi.

Çevrimiçi Necmi

Başkanın gönlündeki golcü zaten Beşiktaş forması giyiyor şu anda  :D

Çevrimiçi Necmi

Açıklıyorum sabah'a kadar oturcam abi akşam üzeri kalkıcam 4-5 saat geçtikten sonra 14'ü olucak ve matchday :D  :evillol:
tamam sen 14 ünde izle maçı sonucunuda bize söylersin :D

Çevrimdışı taner37

Mustafa pektemek varken mandzukic falan ayıp şeyler bunlar
Şampiyon Beşiktaş

tamam sen 14 ünde izle maçı sonucunuda bize söylersin :D

He pardon 13 müş :D

Çevrimdışı Gokhan-

Mustafa pektemek varken mandzukic falan ayıp şeyler bunlar

Zaten Mandzukic'e iyi dememenin karşılığı Mustafa Pektemek değil mi?

Senin elinde ki adamların sezon ortalaması 14'ü buluyorken, bunlardan daha büyük takımlarda 14 gol ortalamaya oynamış Mandzukic'i istemek daha mantıklı sen de haklısın.

Millet hem leblebici diyor hem Mandzukic diyor, ciddi ciddi leblebici mi bu adam?
Öyle ise eğer hentbol'a yönelecem ben.

Çevrimdışı taner37

Zaten Mandzukic'e iyi dememenin karşılığı Mustafa Pektemek değil mi?

Senin elinde ki adamların sezon ortalaması 14'ü buluyorken, bunlardan daha büyük takımlarda 14 gol ortalamaya oynamış Mandzukic'i istemek daha mantıklı sen de haklısın.

Millet hem leblebici diyor hem Mandzukic diyor, ciddi ciddi leblebici mi bu adam?
Öyle ise eğer hentbol'a yönelecem ben.
😁

Ben aslında şaka amaçlı yazmıştım. Mandzukic   iyi bir forvet ama attığı gol sayısı az. Ama Juventus da özellikle forvet oynamıyor. Ondan dolayı az golü var. Pivotlukta asla bir Mario Gomez değil ama ucuza gelecekse neden olmasın. Wagner Love un leblebi gol attığı ligde Mario Mandzukic de Gomez de 25 gol atar..

Ama Gomez mi Mandzukic mi Aboubakar mı derseniz tartışmasız Aboubakar derim 😂 yanına ucuza gelecek Mario lardan birisi de iyi olur. Cenk in gittiğini varsayarsak..

Neyse fazla yazmayalım şimdi cezayı yeriz
Şampiyon Beşiktaş

Çevrimdışı Kuntz

Transfer konuşmayalım diyoruz da işte nedense konusu geçiyor bir şekilde. Yalnız şunu söyleyeceğim, bizim taraftardaki isimli oyuncu getirme, böyle olunca da paraya kıyılsın deme hastalığı devam ediyor. Mandzukic gelirse 5 verelim 6 verelim olmadı 7 verelim. Mesele bu değil artık. Mandzukic gelirse bu adam giderken sana kazandırır mı? Çarkı döndürmeye yardımcı olur mu? Bunları düşünmek lazım. Beşiktaş doğru bir yolda. Aldığı genç oyuncuları yada sorunlu oyuncuları parlatıyor şu anda. Bu yüzden de yavaş yavaş ilgi çekmeye başladı. Net söylüyorum, Mandzukic geleceğine Bakar'ın bonservisi alınsın. Çocukta ışık var. Bu sene adaptasyon sorununu da atmış olacak, önümüzdeki yıldan itibaren de çok iş yapar. Ayrıca Avrupa arenasında ve Kamerun'da attığı gollerle ilgi çekti. Bakar'ı aldığından fazlasına satma şansın var. Mandzukic iyi futbolcu eyvallah. Çok iyi takımlarda oynadı eyvallah. Ama o takımlarda oynayıp yaptığı skor katkısı bana göre yeterli değil. Gomez gibi leblebici falanda değil. Bırakmak lazım artık şu yıldız hayallerini, takımı yıldız yapabilecek dişlileri birbirine oturtmak bizim gibi takımlar için önemli. Atiba gibi adamlar takımı yıldız haline getirir. Şenol hoca gibi adamlar sorunlu, düşmüş verim alınamayan adamları takıma entegre edip takımı yıldız haline getirir. Yıldız getireceğim diye yıldız olacak takımın ayarları ile oynamaya gerek yok.

Etiketler: