Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 82 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8365739 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimiçi Necmi

Mandzukic :bandit:
o  yaşta bir oyuncuya 10 M bonservis verilirmi :alala:
hiç sanmam geri dönüşü olmaz bunun. Birde bu dönem ortaya atılan her isim
yanıltma taktiğidir. Bundan sonra yüksek rakamlı her transfer yatırım transferi olur.
satamayacağın hiç bir oyuncuya öyle bir bonservis verileceğini sanmıyorum.
bu sene yaş ortalamasınıda düşürmek zorundayız sınırdayız alta çekmek gerekiyor.

Çevrimdışı Orhan_

....açıkçası şu anki düşüncem ozi nin geçen senenin aksine mental bir sorunu olduğu yönünde hani tükenmişlik sendromu derler ya tam olarak bu olmasa da o tarz bir şey....

Lig başladı kilit oyuncular değişti, oyun değişti ve biz lig boyunca epey bir süre çok güçlü bir oyun sergileyemedik. Maçları kazandık ama "ne top oynadık be" dediğimiz maç sayısı çok azdı. Ancak şu son haftalarda ciddi anlamda dominant bir takım haline geldik. Kazanmaktan çok, ezip kazanıyoruz. O yüzden Ozzy'nin performansını lig geneline yayarsak haksızlık etmiş olmaz mıyız? Biraz daha olumlu baksak olaya? Ozzy'nin son haftalarda oldukça iyi oynadığını da eklemek isterim bu vesile ile.

Geçen sene Oğuzhan'ın performansını direk etkileyen Olcay-Sosa yerine daha farklı özellikte oyuncular geldi bu sene. Oğuzhan'ın ilerideki rolünü de azalttılar. Babel bir kanattan geliyor, Talisca bombalayıp duruyor, Aboubakar tuhaf goller atıyor, Quaresma tek başına oynuyor, Adriano-Gökhan kanattan oyun kurup ileriyi destekliyor ve geçen seneki gibi tek tip hücum etmiyoruz.

Ozzy bu sene bu oyunun organizatörü. Geçen sene daha farklı bulunuyordu organizasyon içinde. Bu sene full performans ve yüksek verimle mi yapıyor bu işi?. Tabi ki hayır ama söylediğinizin aksine düşüşte olduğu konusuna kesinlikle katılmıyorum. Bu şekilde gelişmeye devam ederse seneye hayranlıkla izleriz.

Sendrom falan bu konuya hiç girmek istemiyorum. O kadar basit mi sendroma girmek :D. Hani 5 sene üst üste şampiyon olsak tamam da daha 1 kez şampiyon oldu Oğuzhan.

[ Son Düzenleme: 11 Nisan 2017, 03:47:41 Orhan_ ]

Çevrimiçi Necmi

Lig başladı kilit oyuncular değişti, oyun değişti ve biz lig boyunca epey bir süre çok güçlü bir oyun sergileyemedik. Maçları kazandık ama "ne top oynadık be" dediğimiz maç sayısı çok azdı. Ancak şu son haftalarda ciddi anlamda dominant bir takım haline geldik. Kazanmaktan çok, ezip kazanıyoruz. O yüzden Ozzy'nin performansını lig geneline yayarsak haksızlık etmiş olmaz mıyız? Biraz daha olumlu baksak olaya? Ozzy'nin son haftalarda oldukça iyi oynadığını da eklemek isterim bu vesile ile.

Geçen sene Oğuzhan'ın performansını direk etkileyen Olcay-Sosa yerine daha farklı özellikte oyuncular geldi bu sene. Oğuzhan'ın ilerideki rolünü de azalttılar. Babel bir kanattan geliyor, Talisca bombalayıp duruyor, Aboubakar tuhaf goller atıyor, Quaresma tek başına oynuyor, Adriano-Gökhan kanattan oyun kurup ileriyi destekliyor ve geçen seneki gibi tek tip hücum etmiyoruz.

Ozzy bu sene bu oyunun organizatörü. Geçen sene daha farklı bulunuyordu organizasyon içinde. Bu sene full performans ve yüksek verimle mi yapıyor bu işi?. Tabi ki hayır ama söylediğinizin aksine düşüşte olduğu konusuna kesinlikle katılmıyorum. Bu şekilde gelişmeye devam ederse seneye hayranlıkla izleriz.

Sendrom falan bu konuya hiç girmek istemiyorum. O kadar basit mi sendroma girmek :D. Hani 5 sene üst üste şampiyon olsak tamam da daha 1 kez şampiyon oldu Oğuzhan.

biz ligin başından beri dominant bir oyun oynuyoruz sadece ilk devreyi şl ye kurban ettik
çok fazla rotasyon yaptık ama ikinci yarı birinci önceliğimiz lig oldu ve kadro değişiklik olmadan
devam etti buda oyuncuların birbirlerine daha alışmasını sağladı ikinci yarı kilit oyuncuların çoğu ilk yarı ya sakattı
yada uyum sorunu yaşıyordu. Babel yoktu.
geçen seneki pas oyununun içinde sosa yoktu genelde ozi olcay atiba ağırlıklı olurdu bitirişde gomez devreye girerdi
sosa ikinci bir güç olarak vardı başka bir seçenekti. delici görevi görüyordu topu kapar bir iki harakette içeri girer ya kaleye vurur yada asist yapar
yada orta sahada kaptığı topu driplinkle sürer orta yapacak sınıra geldiğinde gomezle buluştururdu
ama geçen seneki maçları inceleyin sosa pas opsiyonlarının içinde olmazdı.
aslında son iki üç maçtaki talisca sosanın işini yapıyor ve daha etkili olarak yapıyor zaten son dönemdeki baskınlığımızda
Taliscanın oyuna daha fazla girmesiyle oluyor tabi birde GG yi unutmamak lazım onunda baskın oyunda katkısı çok
adriano son dönemler pek katılmıyordu oda ts maçında katkı verdi Büyük oyuncular büyük maçlarda ortaya çıkar.
talisca abou cenk ozi adriano GG bu maçta çok ön plana çıktı babelde iyiydi ama şansızdı biraz şanslı olsa farka giderdik.
hücum oyuncularımızın bu kadar baskın olması beklerinde hücuma katkısı aslında savunmamızı çok zayıf bıraktı.

Çevrimiçi Necmi

ozi nin oyunsal anlamda düşüşü aslında euro 2016 da başladı.
turnuva öncesi ben bu turnuvadan sonra elimizde zor tutarız diyordum.
sonrasın da ise bu turnuvada milli takım genel itibari ile kötü dedim,tek başına da bir şey yapamazdı dedim kendi kendime.
lig başladı kilit oyuncular değişti,farklı mevkide oynuyor,takım geçen seneden farklı oynuyor,sakatlık,sakatlık dönüşü form düşüklüğü derken ligin sonuna geldik.açıkçası şu anki düşüncem ozi nin geçen senenin aksine mental bir sorunu olduğu yönünde hani tükenmişlik sendromu derler ya tam olarak bu olmasa da o tarz bir şey.
aslında forumda da çok konuşuldu bu konu;şampiyonluk yaşayan kadronun mental açıdan doygunluğa ulaştığı ve oyuncuları yeni bir hedefe kanalize etmenin zor olduğu...
ozi de bu tarz bir olay olduğunu düşünüyorum.
şampiyon olan kadroda(istisnalar hariç-atiba-) ben eminim her oyuncunun bilinç altında şu tarz bir düşünce oluyordur;bu sene şampiyon olduk başka takıma transfer olamazsam dahi seneye şampiyon olamazsak kimse bir şey demez.
ozi bence geçen sene prof.futbol kariyerinin en iyi topunu oynadı.
takım şampiyon oldu ama bu yıl o kadar iyi oynamadı bir aksilik olmazsa inşallah şampiyon olacağız ve ozi nin bilinç altında ;ulan benim bu futbolumla bile bu takım şampiyon oluyorsa bu lige ölüm bile yetiyorsa fazla kasmaya gerek yok.
üst bilinç de böyle düşünmese dahi bilinç altı bu şekilde üst bilinçten bağımsız bir düşünce yapısına girebilir.
gelinen noktada oyuncunun gelişimi durur,aldırmazlık başlar bireysel olarak bu düşünce çok tehlikelidir;dünyanın en iyi teknik direktörü gelse de,bir spor psikoloğunun  karşısına geçip saatlerce konuşsa bile  yeni hedeflere odaklanamayabilir hırs olarak düşer.
bunun çaresi de kendini yeniden kanıtlayacağı,fizik ve mental olarak zorlayacağı bir ortamdır(transfer)
uzun lafın kısası ben bu tarz bir sorun olduğunu düşünüyorum.
fizik yapısı olarak ozi mesut özile benziyor ama mesut realde resmen evrim geçirdi bu konuda.
fakat ozi bir türlü o fizik patlamasını yapamadı bizde belki ligle de  alakalı olabilir o konunun uzmanı değilim bilemiyorum.
bir dip not olarak ozi hem kumaş olarak hemde yemde safi yetenek olarak mesuttan daha iyi buradan mesut özil kötü anlamı çıkmasın ama yıllar önce mesut bizim milli takımı şeçmiş olsa o transferleri gerçekleştiremez ve bulunduğu noktada olamazdı şuan ki bulunduğu nokta tam olarak alman milli takımını şeçmiş olmanın getirisi lobi ve etiket

Doyma için çok erken olmaz ve takıma 10 yeni oyuncu katıldı ve hepsi aç ilk 11 de şampiyonluk gören kaç oyuncumuz var.
kendisini kanıtlamak zorunda olan ve dominant oyun oynamayı alışkanlık etmek için kadro çok fazla değişti zaman lazımdı bu
mevcut oyuncuları etkilemedi etkilenen cenk olcay ve ozi oldu. diğerleri tecrübeli olduğu için hızlı uyum sağladı. bu üç oyuncudanda geçen seneki randımanı alamadık birde üstüne üstlük üç oyuncuda turnuvaya gitti hazırlık dönemini kaçırdılar. bunu anlayabilirim ilk yarı için ama ikinci yarı bunların artık sazı ele alması gerekiyordu olcay ts ye gitti orda sazı eline aldı. ozi ve bence cenkde kayıp ikiside serdiler. gol krallığı tehlikeye girince cenk biraz kıvranmaya başladı bu kartla cezalı duruma düşmesindende bayağı kıvranmıştır en garanti gol atacağı maçta oynamayacak. bu gereksiz gördüğü kartın cezası olsunda aklı başına gelsin biraz.
Real başka bir boyut orda oyuncuların fizik yapısı önemli bütün oyuncularından atletik olmasını isterler Atletik olmayan oyuncu kim olursa olsun forma yüzü göremez. Baklavalar çıkacak ortaya realde oynamanın bedeli bu.

Çevrimdışı Constantino

Belözoğlu yaptığı açıklamada; "Beşiktaş'ın 5 puan avantajı var, 3 puanlık sistemde çok büyük bir fark değil. Beşiktaş iyi bir kadroyla, bu ligin en iyi futbol oynayan takımlarından birisi ve belki de en iyisi. Beşiktaş, dikiz aynasına baktığında hızla gelen bir Başakşehir görecek. Onları geçmek için elimizden geleni yapacağız. Şampiyon olmak istiyoruz, bu kalite bizde var." dedi

Kaynak malum site

Çevrimiçi MUSTAFA_

Belözoğlu yaptığı açıklamada; "Beşiktaş'ın 5 puan avantajı var, 3 puanlık sistemde çok büyük bir fark değil. Beşiktaş iyi bir kadroyla, bu ligin en iyi futbol oynayan takımlarından birisi ve belki de en iyisi. Beşiktaş, dikiz aynasına baktığında hızla gelen bir Başakşehir görecek. Onları geçmek için elimizden geleni yapacağız. Şampiyon olmak istiyoruz, bu kalite bizde var." dedi

Kaynak malum site
3 hafta sonra bir daha puan tablosuna baksın. Belki uslu bir çocuk olabilirse görebilir

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı benyv-

3 hafta sonra bir daha puan tablosuna baksın. Belki uslu bir çocuk olabilirse görebilir

Galatasaray'ı 4-0 yendikten sonra kulübü ateşlemek adına söylediği bir şey işte. Aynı zamanda bunu söylemek ve düşünmek haklarıdır da, çünkü bizden sonraki en iyi takım onlar gerçekten. Bizim oyun kalitemiz her türlü daha üstün, şampiyonlukta sıkıntı yaşamayız. Onların hesabı bizi yenmekten geçiyor işte. Hatta kalan her maçı almaları gerekiyor neredeyse. O da zor. Hem bırakalım başakşehir 2. olsun, tüm ŞL havuz parası bize kalsın.  :evillol:

Çevrimdışı mylife1903

Galatasaray'ı 4-0 yendikten sonra kulübü ateşlemek adına söylediği bir şey işte. Aynı zamanda bunu söylemek ve düşünmek haklarıdır da, çünkü bizden sonraki en iyi takım onlar gerçekten. Bizim oyun kalitemiz her türlü daha üstün, şampiyonlukta sıkıntı yaşamayız. Onların hesabı bizi yenmekten geçiyor işte. Hatta kalan her maçı almaları gerekiyor neredeyse. O da zor. Hem bırakalım başakşehir 2. olsun, tüm ŞL havuz parası bize kalsın.  :evillol:
Ibbnin clye kalma sansi gsden yuksek yahu

Çevrimdışı benyv-

Ibbnin clye kalma sansi gsden yuksek yahu

Galatasaray'da hiç olmazsa biraz Avrupa kupası geleneği var, ve seneye takviyeler yapmayı planlıyorlar. Başakşehir'den ben 2 senedir çok umutluydum, hiçbir varlık gösteremediler, sanmıyorum Arsenal, Shaktar, Atletico ayarında bir takımı geçip de gruplara kalacaklarını.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Gs ve Fb yi gözümüzde bu kadar büyütmeye gerek yok. Türkiye liginden hangi takım eleme oynarsa oynasın Şampiyonlar Ligi'ne kalamaz. Elemede çok iyi takımlar var. Oradan çıkar bir Manchester City maç oynanmadan biter. Şampiyon olduğumuz müddetçe pastayı tek başımıza yeriz

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Kuntz

Kaynak malum site

Söylemesi gerekeni söylemiş, ne bir eksik ne bir fazla. ŞL'ye katılmayı Galatasaray'ı 4-0 yenerek hemen hemen garantileyen bir takımın kaptanı olarak o an durumun keyfini çıkarmış.Birde bu tarz beyanlar bizimkileri de hep zinde tutar  :evillol: Şenol hoca zaten gevşemeye izin verecek adam değil. Bana göre Rize maçında puan kaybedecekler. Biz Başakşehir maçına fişi çekmeye çıkarız. Başakşehir'de bu sene ikinciliği zaten hak etti. Hak ettiklerini alacaklar.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Galatasaray'da hiç olmazsa biraz Avrupa kupası geleneği var, ve seneye takviyeler yapmayı planlıyorlar. Başakşehir'den ben 2 senedir çok umutluydum, hiçbir varlık gösteremediler, sanmıyorum Arsenal, Shaktar, Atletico ayarında bir takımı geçip de gruplara kalacaklarını.
Gs nin winerlığı diye bir şey yok. 15 Temmuz dan sonra o günler geride kaldı.
[ Son Düzenleme: 11 Nisan 2017, 09:39:18 MUSTAFA_ ]

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

[ Son Düzenleme: 11 Nisan 2017, 09:37:23 MUSTAFA_ ]

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı benyv-

Gs ve Fb yi gözümüzde bu kadar büyütmeye gerek yok. Türkiye liginden hangi takım eleme oynarsa oynasın Şampiyonlar Ligi'ne kalamaz. Elemede çok iyi takımlar var. Oradan çıkar bir Manchester City maç oynanmadan biter. Şampiyon olduğumuz müddetçe pastayı tek başımıza yeriz

Ben de böyle düşünüyorum, sadece Galatasaray'ın geleneği dolayısıyla az da olsa gruplara kalma ihtimalini fazla görüyorum tabi artık 2. olma ihtimalleri de çok azaldı. Biz her türlü pastayı alacağız gibi duruyor. O da gruplardan çıkamasak bile havuz, stadyum ve uefa'dan yaklaşık 35-40 milyon euro para demek. Ben asıl sükse yapacak transferleri sonraki yaz bekliyorum. Şu ara daha yeni kar yapmaya başlıyoruz.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Ben de böyle düşünüyorum, sadece Galatasaray'ın geleneği dolayısıyla az da olsa gruplara kalma ihtimalini fazla görüyorum tabi artık 2. olma ihtimalleri de çok azaldı. Biz her türlü pastayı alacağız gibi duruyor. O da gruplardan çıkamasak bile havuz, stadyum ve uefa'dan yaklaşık 35-40 milyon euro para demek. Ben asıl sükse yapacak transferleri sonraki yaz bekliyorum. Şu ara daha yeni kar yapmaya başlıyoruz.
Mecburi olarak yapmamız gereken bölgeler var. Bu sene mecburi olarak bazı bölgelere adam alamamız lazım. Bazı oyuncuları da satacağımızı hesaba katarsak 3-5 yeni isim görürüz gibi geliyor. Seneye FFP den dolayı başa baş çıkma ve son 3 senenin toplam zararının 10 milyon dolardan fazla olmaması gibi bir yükümlülüğümüz var diye biliyorum. Zaten bu sene öyle fazla açılamayız bu yüzden. Zaten başkan da seneye bakarız diyor ama öyle yüksek de paralar vereceğiz demiyor. Borcun eriyip düzlüğe çıkabilmemiz için Şampiyonlar Ligi gelirinden uzak kalmamamız gerekli. Buna yönelik çalışmalıyız.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı benyv-

Mecburi olarak yapmamız gereken bölgeler var. Bu sene mecburi olarak bazı bölgelere adam alamamız lazım. Bazı oyuncuları da satacağımızı hesaba katarsak 3-5 yeni isim görürüz gibi geliyor. Seneye FFP den dolayı başa baş çıkma ve son 3 senenin toplam zararının 10 milyon dolardan fazla olmaması gibi bir yükümlülüğümüz var diye biliyorum. Zaten bu sene öyle fazla açılamayız bu yüzden. Zaten başkan da seneye bakarız diyor ama öyle yüksek de paralar vereceğiz demiyor. Borcun eriyip düzlüğe çıkabilmemiz için Şampiyonlar Ligi gelirinden uzak kalmamamız gerekli. Buna yönelik çalışmalıyız.

Transfer tabiki olacak, sonuçta bizde kiralık oynayan oyuncular var ve ayrılma ihtimalleri var. Onların bonservislerini alma durumu var, ayrıca bir kanat oyuncusunun daha alınacağını tahmin ediyorum Töre'nin dönüşü ile birlikte. Ama mümkün olduğunca uygun maliyetli isimler alınır bu nedenle. Sonraki sene elimiz daha da rahatlayınca çok büyük bir hamle yapacaksak o zaman yaparız.

Çevrimdışı Constantino

Bence okadar emin olmayın Başakşehir rize yi rahat geçer.

Çevrimdışı benyv-

Bence okadar emin olmayın Başakşehir rize yi rahat geçer.

Bizim onların maçlarını takip etme ihtiyacımız yok ki artık. Tek rakibimiz biziz.

Çevrimdışı Constantino

Bizim onların maçlarını takip etme ihtiyacımız yok ki artık. Tek rakibimiz biziz.
Fenerbahçe maçını zaten mutlaka ama mutlaka kazanmalıyız V.persie yine çirkeflik yapmaya çalışacak tosicin ve tüm takımın sakin olması lazım Öyle umuyorum ki bizim şampiyon olmamamız için gizli güçler kolları sıvayacak Tuzağa düşmemeliyiz Takım olarak sakin olmalıyız
Başakşehiri yenmenin tek yolu pas bağlantıları olan Emre yi kitlemektir Şenol hocadan böyle bi hamle bekliyorum Ayrıca Visca ve Cengiz Ünder i de rahat bırakmamamız lazım çünkü her an gol atabilir veya attırabilirler Adebayor a hava topu göstermemek de bi okadar önem arzediyor Kornerler de ise yalçın gibi hava hakimiyeti yüksek bi adamı da iyi tutmamız lazım yalçın bu sene çok kafa golü attı bunları yaparsak yenebiliriz inşallah
[ Son Düzenleme: 11 Nisan 2017, 10:20:17 Constantino ]

Çevrimdışı tangaz

günaydın sarı kız (ciciş) seviciler  :icool:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı benyv-

Fenerbahçe maçını zaten mutlaka ama mutlaka kazanmalıyız V.persie yine çirkeflik yapmaya çalışacak tosicin ve tüm takımın sakin olması lazım Öyle umuyorum ki bizim şampiyon olmamamız için gizli güçler kolları sıvayacak Tuzağa düşmemeliyiz Takım olarak sakin olmalıyız
Başakşehiri yenmenin tek yolu pas bağlantıları olan Emre yi kitlemektir Şenol hocadan böyle bi hamle bekliyorum Ayrıca Visca ve Cengiz Ünder i de rahat bırakmamamız lazım çünkü her an gol atabilir veya attırabilirler Adebayor a hava topu göstermemek de bi okadar önem arzediyor Kornerler de ise yalçın gibi hava hakimiyeti yüksek bi adamı da iyi tutmamız lazım yalçın bu sene çok kafa golü attı bunları yaparsak yenebiliriz inşallah

Belki Atınç-Marcelo yapar hoca

Çevrimdışı tangaz

başağı her türlü yeneriz emre ilk devre oynar ikinci devre pili biter muhtemelen 60da adelesini tutarak çıkar korkacak bişey yok.

fener maçı 3 ihtimalli bence 4-0 5-0 6-0

bir de tercih sizlerin ama takıma ihanet eden satıp kaçan ikilinin fotosunu avatar yapmak ne derece doğru  :alala:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı Constantino

Belki Atınç-Marcelo yapar hoca
Bu şekilde olursa yeniliriz İlk yarıdaki maçta Atınç Marcelo oynadı bizim stadımızda şov yaptılar defansı çok rahat geçtiler Atınç yerine ersan daha iyi olur
Atınç olacağına Tosic olsun daha iyi ciddiyim ilk yarıdaki basaksehirle 1-1 berabere kaldığımız maçta Atınç Marcelo ikilisi çok açık verdi Visca Mossoro cengiz yol geçen hanına çevirdiler defansımızı doğru düzgün atağımız yoktu
Ersan olmayacaksa Tosic olsun Atınç Marcelo olmamalı
Kendi stadımız da kötü oynadık umarım o kötü oyunu 2 hafta sonra başakşehiri yenerek telafi ederiz
[ Son Düzenleme: 11 Nisan 2017, 11:04:43 Constantino ]

Çevrimdışı tangaz

Bu şekilde olursa yeniliriz İlk yarıdaki maçta Atınç Marcelo oynadı bizim stadımızda şov yaptılar defansı çok rahat geçtiler Atınç yerine ersan daha iyi olur
Atınç olacağına Tosic olsun daha iyi ciddiyim ilk yarıdaki basaksehirle 1-1 berabere kaldığımız maçta Atınç Marcelo ikilisi çok açık verdi Visca Mossoro cengiz yol geçen hanına çevirdiler defansımızı doğru düzgün atağımız yoktu
Ersan olmayacaksa Tosic olsun Atınç Marcelo olmamalı
Kendi stadımız da kötü oynadık umarım o kötü oyunu 2 hafta sonra başakşehiri yenerek telafi ederiz

başakdan ne kadar çok çekiniyorsun  :alala: hem başak hafta içi fenerle kupa maçına çıkacak o maçdan sonra bizimle oynayacak fiziksel ve mental bir yorgunlukla çıkacaklar karşımıza belki kart cezalısı ve sakatlık da yaşarlar...

Çevrimdışı Constantino

başakdan ne kadar çok çekiniyorsun  :alala: hem başak hafta içi fenerle kupa maçına çıkacak o maçdan sonra bizimle oynayacak fiziksel ve mental bir yorgunlukla çıkacaklar karşımıza belki kart cezalısı ve sakatlık da yaşarlar...
Çekinmek değil Başakşehir in geçmişine baktığın zaman alt üstü İbb spor napacaklar sanki zihniyeti boy gösterebilir fakat ben geçmişine değil bu sene oynadıkları futbola istinaden böyle beyanlar da bulunuyorum
Elbette Beşiktaş daha iyi bizim kadromuz daha iyi fakat bu sene iyi oynuyorlar Rakibi küçümseyen bi yapım yoktur
Yeneceğiz inşallah kendi göbeğimizi kendimiz keseceğiz

Etiketler: