8.Hafta / Beşiktaş - Çaykur Rizespor
8.Hafta / Beşiktaş - Çaykur Rizespor

Beşiktaş Forum|8.Hafta / Beşiktaş - Çaykur Rizespor Skor : Beşiktaş 1-0 Çaykur Rizespor Tarih : 18.10.2015 Saat : 20:00 Stadyum : Başakşehir Fatih Terim Stadı Hakem: Alper Ulusoy Yayın :

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

8.Hafta / Beşiktaş - Çaykur Rizespor  [Okunma sayısı 79552 defa] 8.Hafta / Beşiktaş - Çaykur Rizespor

Çevrimdışı Coşkun Mevsim

Oğuzhan temas oyunlarından artık kaçmıyor.

Halen savunmada sıkıntıları var lakin güçlenmiş durumda. Son 5 haftadır böyle...

Sekenleri topluyor ve atak devamlılığı sağlıyor. Oyun temposunu maçın tamamına yayar ise bir seviye daha yükselir.

Birde dikkat ediyorum FB maçından bu yana sol koridoru gayet iyi kullanıyor.

Eskisi gibi top kaptırması da  azaldı  Oğuzhanın.Özellikle atağa  kalktığmızda.Mesela Sosa  çok daha fazla  kaptırdı bu gece.

Çevrimdışı Efe

Bu takımın yıldızı ne Gomez ne töre nede Q17 dir . Oğuzhan olmazsa takım 2 level aşağı duser
o konuda çok haklısın şuan görünen bu :)
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Ensar

Bu takımın yıldızı ne Gomez ne töre nede Q17 dir . Oğuzhan olmazsa takım 2 level aşağı duser
Abi zaten ne zaman oğuzhan ön tarafta oynasa acayip iyi oynuyor , sosayi önde onu arkada oynatmak çok büyük saçmalık bana göre
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı Ensar

quresma sporting maçıyla beraber gerçekten iyi oynuyor ve 2 maça direk etki etti q7 büyük oyuncu şenol hoca onuda adam ediyor daha bu başlangıç hiç bişeyin eskisi gibi olmadığını ona gösterdi oyuna girincede elinden geleni yapıuot sporting maçında canlı seyrettim ve çok beğendim oğuzhan pası atsa kaleciyle topu içeri sokacaktı q7 her zaman tehdidtir bunu en iyi kullanacak hocada şenol güneştir  :icool:
Abi şenol hoca gerçekten quaresmayi eğitmiş ben bu maç anladım , bir pozisyon vardı sol ayağıyla sut attığı , yüz kere gelse yüz kere trivela vururdu ordan ama vurmadı önü açıktı üstelik , böyle oynasın canımızı yesin :D

Çevrimdışı Çağatay

hocam eski bir maçı izlemiş olmayasın. çatır çatır oynadık. ha rizede iyi oynadı.

Normal şartlarda ilk 30 dk da vurup gecmemiz gereken bir maçtı lakin olmadı
Golu attiktan sonra da sacma sapan isler yaptik ileride. Bunlari yapmadigim maclarda 3-4 tane salliyoruz zaten :)
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı Tolgahan Gur

Abi şenol hoca gerçekten quaresmayi eğitmiş ben bu maç anladım , bir pozisyon vardı sol ayağıyla sut attığı , yüz kere gelse yüz kere trivela vururdu ordan ama vurmadı önü açıktı üstelik , böyle oynasın canımızı yesin :D
aynısını bende düşündüm hatta kesin vurdu dedim trivelayi
– Dönüp bakıyorum geçmişime. Sadece iki renk hatırlıyorum. SİYAH ve BEYAZ.

Çevrimdışı can1903

Yunus Emre gardaşım nerde yav jsjsf Öpeceğum onu  :icool:
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Ensar

Normal şartlarda ilk 30 dk da vurup gecmemiz gereken bir maçtı lakin olmadı
Golu attiktan sonra da sacma sapan isler yaptik ileride. Bunlari yapmadigim maclarda 3-4 tane salliyoruz zaten :)
Işte o pozisyonları gol yapsak bu ligin bayerni olur ambargo koyarız :D

Çevrimdışı atalay

[ Son Düzenleme: 14 Kasım 2016, 12:04:43 atalay ]

Çevrimdışı talha

Quaresma bu maç iyi oynamış olabilir ama öyle açıklama yaptıysa bir kenara daha çekilsin bakalım.  :bandit: :bandit:
Protest eylem düşüncüleri genişletir.
İnsanlar tekil fikirlerle diğer canlılardan farkı kalmaz.

Aynı masal bu sefer farklı olacak diye tekrar tekrar okunmaz.
Eğer bir tesadüf birden fazla nüksediyorsa asla tesadüf olamaz.
Subjektif savunma topluma ve bireye zarar getirir.

Çevrimiçi 38life

Vallahi billahi tallahi dünyada hiçbir futbolcuya Quaresmaya yapılan kadar haksızlık yapılmamıştır.

Quaresma'nın ANTÎPATİK olması bazı insanlarının objektif düşünmesini engelliyor.

Quaresma antipatisi herşeyin önüne geçmiş...

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Ensar

Quaresma bu maç iyi oynamış olabilir ama öyle açıklama yaptıysa bir kenara daha çekilsin bakalım.  :bandit: :bandit:
Abartmaya gerek yok ya adam yedek kalmak kötü bi his oyundan çıkmakta kötü bi his oynamak istiyorum dedi ne var bunda bence çok abartılıyor

Çevrimiçi 38life

Çevrimdışı Sarp

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 18 Ekim 2015, 22:45:53
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Derbiden beraberlik çıkarsa 4 er puan yapma şansımız var ki bu çok önemli çünkü dönüşünde Paşa ve Bursa maçları olacak. Arada Uefa maçları da olacak zor haftalar.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolgahan Gur

ya bu açıklamayı yaptı da ordaki basın mensubu arkadaşlarda takım karşısın diye ısrarla bjk yi küçültmeye çalışıp sen bu takımda nasıl oynamasına diyor adamda daha çok ddkka almak istiyorum diyor o kadar
– Dönüp bakıyorum geçmişime. Sadece iki renk hatırlıyorum. SİYAH ve BEYAZ.

Çevrimdışı cagdas44

Vallahi billahi tallahi dünyada hiçbir futbolcuya Quaresmaya yapılan kadar haksızlık yapılmamıştır.

Quaresma'nın ANTÎPATİK olması bazı insanlarının objektif düşünmesini engelliyor.

Quaresma antipatisi herşeyin önüne geçmiş...

Aynı durum ona karşı sevgi besleyenlerde de olur, onlarda hata göremezler. Bu maçta katkılı bir oyun sergilemiş olabilir ama var olan sabıkaları hala ben buradayım diyor, ne zaman ki bu maçta iyi oynadı demeyiz her maçta iyi oynuyor katkı yapıyor olur yani kısacası başarıları bir düzene girer ve anlık bir gelişme gibi görünmez işte o zaman geçmişi çok düşündürtmez. Hala şunu yapar dediğimiz anlar var işte o anlar ne zaman biter işte o zaman her şey güzel olur.

Çevrimdışı talha

Mario Gomez fiziken çok iyi toparlamış. Bu maç daha diri göründü özetlerde.

Beck'e yapılan kırmızı kart. 2. gol ofsayt değil.
Protest eylem düşüncüleri genişletir.
İnsanlar tekil fikirlerle diğer canlılardan farkı kalmaz.

Aynı masal bu sefer farklı olacak diye tekrar tekrar okunmaz.
Eğer bir tesadüf birden fazla nüksediyorsa asla tesadüf olamaz.
Subjektif savunma topluma ve bireye zarar getirir.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 18 Ekim 2015, 22:49:31
  • Beşiktaş / Bodrum
2003-04 sezonunda 8 haftada 7 galibiyet 1 beraberlik yapmışız. Ondan beri en başarılı başlangıcımız.

O sezon 13 galibiyet 4 beraberlik ile bitirmiştik. Bu sezon 13-2-2 bile yapabilirsek 41 puanla baya baya iş yapmış oluruz.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı can1903

Quaresma öyle bişey demedi.

Daha fazla süre almak istiyorum gibi bişey dedi.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Gökhan Güvenç

ya bu açıklamayı yaptı da ordaki basın mensubu arkadaşlarda takım karşısın diye ısrarla bjk yi küçültmeye çalışıp sen bu takımda nasıl oynamasına diyor adamda daha çok ddkka almak istiyorum diyor o kadar

Aynısını yazacaktım. Muhabirin sorusu resmen takımı karıştırmaya yönelik. "Sen gol atıyorsun, maç kurtarıyorsun, nasıl yedek kalırsın?" diye soru mu olur?
Be the change you want to see in the world.

Çevrimiçi 38life

Aynı durum ona karşı sevgi besleyenlerde de olur, onlarda hata göremezler. Bu maçta katkılı bir oyun sergilemiş olabilir ama var olan sabıkaları hala ben buradayım diyor, ne zaman ki bu maçta iyi oynadı demeyiz her maçta iyi oynuyor katkı yapıyor olur yani kısacası başarıları bir düzene girer ve anlık bir gelişme gibi görünmez işte o zaman geçmişi çok düşündürtmez. Hala şunu yapar dediğimiz anlar var işte o anlar ne zaman biter işte o zaman her şey güzel olur.
Yok öyle birşey . başkalarını bilmem ama ben kendi adıma konuşuyorum. Ben dibine kadar objektifim hiçbir şekilde duygularımı karıştırmiyorum. Maçı da çizgiden seyrettim. Quaresma'nın hemen her hareketi her karari doğruydu. Vurduğu şutları vurması gerekiyordu. Aksi taktirde belki bugün 3.culugumuzu konuşuyorduk. Egoist diye diye adam artık şut vurmaya korkacak... Düzenli şekilde iyi oynama konusunu gelince 3.cü bölge oyuncularından hangisi her hafta iyi oynuyor. Bugün Gomez kotuydu, Gökhan kotuydu, Olcay rezil oynadi.3.cü bölge oyuncularından hiçbiri her hafta düzgün oynayamaz. İmkansızı hedef olarak belirliyorsun ki her halükarda sovmeyi gqrantiliyim diye...

Çevrimiçi 38life

Ne zamandır Quaresma tartışmalarına girmiyorum Quaresma üzerinden ayrışma olmasın diye. Yunus kardeşimin tek başına savunuşunu seyrediyorum. Ama artık Yeter. Haksızlığa sessiz kalamicam...

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Bende konuşmayayım konuşmayayım diyorum ancak dayanamıyorum.Maç içinde hep gözlemliyorum quaresma bomboş olmasına rağmen kimse pas atmıyor.Quaresma 1 tane kaleye şut çekince ordan şutmu çekilir.Birtane top geliyor adama pas atmıyor bak yine bencilleşti pas atmıyor.Quaresma bizim oyuncumuz değilmi anlamıyorum.Olcay ilk yarıda bizim kalenin önündeki adama pas attı kweuke ofsayt değil gibi o pozisyon gol yesek ne olucaktı ? İşiniz gücünüz Quaresma olmuş.
:claps: :claps: :claps:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 18 Ekim 2015, 23:04:02
  • Beşiktaş / Bodrum
625 pas yapmışız. 537 tanesi isabetli. Barcelona maç başı pas ortalaması 700 civarı.

Denizli zamanında 4 pas üst üste yapamayan takımı hatırlıyorum da..

Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Etiketler: