32. Hafta Beşiktaş 1-1 Samsunspor
32. Hafta Beşiktaş 1-1 Samsunspor

Beşiktaş Forum|32. Hafta Beşiktaş 1-1 Samsunspor Tarih : 13.04.2024 Saat : 19:00 Stadyum : Beşiktaş Park Hakemler : Direnç Tonusluoğlu - Süleyman Özay - Mehmet Akıncık - Murat Erdoğan

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

32. Hafta Beşiktaş 1-1 Samsunspor  [Okunma sayısı 2563 defa] 32. Hafta Beşiktaş 1-1 Samsunspor

Çevrimiçi Necmi

Tarih : 13.04.2024
Saat : 19:00
Stadyum : Beşiktaş Park
Hakemler : Direnç Tonusluoğlu - Süleyman Özay - Mehmet Akıncık - Murat Erdoğan
VAR : Onur Özütoprak - Mustafa Öğretmenoğlu - Esat Sancaktar
Yayın : Bein Sports

Çevrimiçi Özgür Gültekin

kadroya bak yeter artık (Küfür Yasak)₄ Santos git₁ artık.

Çevrimiçi Samet Demir

Seriye devam mı tamam mı diyeceğiz bakalım...
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı doganay

Musratiye 10m dan fazla para verdik neden yedek.
Masuaku da okadar ara verildi hala mi sakat, niye oynamıyor bu adam. Daha maç başlamadan sinirlendim.

Çevrimdışı doganay

Samsun puan alır
Samsun puan alırsa , hocayı direk maç sonu havaalanına gönderip yollasinlar.

Çevrimiçi levitate

gedson niye 6 rashica niye 8 numara, musrati neden kesik yedi, tayyip talha niye oynamıyor

höfff kovun şunu ya
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Samsun puan alırsa , hocayı direk maç sonu havaalanına gönderip yollasinlar.

Eğer gönderilecekse yenilmeye razıyım, yeter ki şu portekizli (...) gitsin de gelecek seneye umutla bakabilelim.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Kanser bitmek bilmiyor bu sene. Artık maç izlemek istemiyorum. Sezon bitse de kurtulsak  :money:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Çevrimiçi sEuL

Mac varmış bugün, izler miyim bilmiyorum ama gidecekse umarım yeniliriz.

Yada rezil rüsva bir mac olsun, Samsun 90 dakika tek kale oynasın sonrada 90+’da karam ile bulduğumuz bir golden sonra protestolar eşliğinde Yunanistan’a gitsin.

Bi futbol zevkimiz vardı onunda içine ettiler.

Emeği geçen herkesin …..

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Semih kaleye yakın oynarsa ne olduğunu görüyor musun?

Çevrimiçi Samet Demir

Semih kaleye yakın oynarsa ne olduğunu görüyor musun?
Sadece o değil, Abu ve Cenk olmayınca ilerisi biraz adam oluyor. Defansda da taraftaro dinlese hoca takım nefes alacak
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı kahyaoglueren

Takım bugün istekli ve güçlü duruyor.

Bitik Cenk'in olmamasi da etkili tabi. Ghezzal fiziken toparlanmış duruyor.

Çevrimiçi mellfred

çoşkulu istekli oynuyoruz
ama
pas tercihleri kötü hücumda bir plan yok defansta tek kişilik baskılar kaleciye dönülüyor kaleci yine uzun atıyor
doldur boşalt

Çevrimiçi MUSTAFA_

Hücumda bir taktiğimiz varmış gibi oynamıyoruz. Bireysel performans ve çabalarla sahadayız. Bireysel hatalarla devreyi bitirdik. Gol yemediysek Mert'e dua etsinler  :money:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi levitate

Takım bugün istekli ve güçlü duruyor.

Bitik Cenk'in olmamasi da etkili tabi. Ghezzal fiziken toparlanmış duruyor.
başkan falan tesise indi taraftar sövdü onun korkusundan :D
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi sEuL

Farkli bir maç izliyoruz sanırım, sahada öyle coşkulu bir oyun falan göremedim ilk yarıda. Basit pas hatalarinin bir hayli yüksek olduğu, her iki takımın oyuncularininda en ufak temasta kendini yere bıraktığı, oyunun her 3 dakikada bir durduğu, herhangi bir organize atak gerçekleştiremediğimiz, bir kaç kontra dışında rakip kalede etkili olamadığımız, tek bir korner kullanamadığımız, elde ettiğimiz bir iki frikigide mundar edip tehlike yaratamadigimiz, ve oyunu rakip sahaya yıkamadıgimiz bir ilk yarı oldu.

Abou ve Cenk yokluğunda ileride koşan basmaya çalışan bir üçlü var gibi ama bunu bilinçli bir şekilde br organize bir şekilde yapamadığında rakip iki pasla çok rahat o presi kıriyor.

Çevrimdışı Zafer55

Halı saha maçı izliyorum sanki..defans hücuma atıyo hücumdan seken yine bizim defansa geri geliyo. Bunu oynatsın diye elin adamına para veriyoz üstüne

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Ghezzal e büyük saygı duyuyorum, Sergen hocanın şampiyonluğunda baş mimarıdır bence. Ancak sene sonunda yok ve oynatmamizin anlamı yok. Tabii ki çok doğru bir vedayı da hakediyor .
Rashica sağa, Muci 10 numaraya ve Gedsonun yanına Musrati ya da Demir Ege olmalı bence.

Çevrimiçi Necmi

Topu rakibe bıraktık yine golü yer rahatlarız

Çevrimiçi Necmi

Hücumda bir taktiğimiz varmış gibi oynamıyoruz. Bireysel performans ve çabalarla sahadayız. Bireysel hatalarla devreyi bitirdik. Gol yemediysek Mert'e dua etsinler  :money:

tek yaptığımız şey toptan kaçmamak hamle yapınca topa sahip oluyorsun ama sahada yine rezalet bir takım rezalet bir oyun var

Çevrimiçi Necmi

O kadar ucuz top kaptırıyoruzki

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Çevrimiçi levitate

üç kişi arka direği unutuyo puhahaha

Etiketler: