15.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray
15.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray

Beşiktaş Forum|15.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray Skor : Beşiktaş 2-1 Galatasaray Tarih : 14.12.2015 Saat : 20:00 Stadyum : Atatürk Olimpiyat Stadı Hakem : Mete Kalkavan Yayın : Lig TV

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

15.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray  [Okunma sayısı 137323 defa] 15.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray

Çevrimdışı Ersoy

Bir kornerden gol yedi diye Günay'ı çok çabuk sildik.tolganın yaptığı hataları aslında Günay'ın yapması gerek.Ama sadece kornerden gol yedi.Yaşı zaten böyle hatalar için normal.Gayretli ve çaba göstererek oynuyor ayrıca.Zaten tolganın ilk 11de olması sadece bizi değil takımı da etkiler.Bence ne Quaresma ne de Gomez veya başka birisi emeklerinin birisi tarafından heba edilmesini istemez.Hemde kendi takım arkadaşı tarafından.Ospina gelene kadar Günay olmalı kalede.
Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Abi genel olarak böyle senlik bir durum değil.Bu adam beni düzgün uyutmadı ki kaç kişi daha vardır bunu yaşayan bu kadar ısrar etmek doğru mu.

Değil işte bende onu diyorum ama ne olursa olsun kendimizi tutmak zorundayız inşallah oynamaz doğrusu da bu ama olur da oynarsa da Tolga yı değil Beşiktaş'ımızı düşünerek hareket etmeliyiz. En azından 90 dk tutmalıyız kendimizi yenersek ne ala zaten ama allah korusun kaybedersek maç bitinceye kadar beklenmeli sonra tepki gösterilmeli.

Dün gördüm Roma taraftarı A takım yerine gitmiş altyapı maçını izlemeye taraftar da tepki de böyle olur. Ne küfür ne hakaret ama yönetime ve futbolcularına küfür etmekten daha ağır gelir.
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimiçi Renton

Değil işte bende onu diyorum ama ne olursa olsun kendimizi tutmak zorundayız inşallah oynamaz doğrusu da bu ama olur da oynarsa da Tolga yı değil Beşiktaş'ımızı düşünerek hareket etmeliyiz. En azından 90 dk tutmalıyız kendimizi yenersek ne ala zaten ama allah korusun kaybedersek maç bitinceye kadar beklenmeli sonra tepki gösterilmeli.

Dün gördüm Roma taraftarı A takım yerine gitmiş altyapı maçını izlemeye taraftar da tepki de böyle olur. Ne küfür ne hakaret ama yönetime ve futbolcularına küfür etmekten daha ağır gelir.
İyi güzel hatta çok güzel konuşuyorsun bunlar yıllardır konuşuluyor.Herkes olmasını istediğini söylüyor.Ama yarın olacak olanı hepimiz biliyoruz istanbulda tribün kültürü bu.hamza hoca takımı nerden alıp 3 kupa aldı 2 ayda istifaya çağırdılar 3.ayda kovdular bizim kadar sabırlısı yok zaten.3 yıldır iflahımızı kuruttu her sene parasını aldı 1.5 milyon ben para verip forma alıyorum para verip maça gidiyorum.Bu adamı hala sahaya çıkınca alkışlarsam bana yazıklar olsun
See you in another life,brother.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Ben daha once demistim Gs nin hocbir oyun plani yok butun planlari Snaijder ve poldinin sutlari uzerine kurulu diye

Mistafa Denizliden Sut Bombardimani Emri..

T.d Mustafa Denizli Ozellikle Snaijder , Poldi ve Selcuktan Bol bol kaleye Sut atmalarını istedi.

Yapacagimiz sey cok basit Arkadaslar tipki Sporting macindaki gibi onde baski yapacagiz ve bu sayede Toplarin Sanijder ve Poldiye gelmesini engelleyecegiz ayni zamanda Bu baskiyla kaptigimiz her topta da rakip kalede buyuk tehlikeler yasatacagiz...

Eger Ilk Golü bulursak Farka gidecegimizi dusunuyorum

Fakat geriye dusssekte kaybetmeyecegimizi en kotu beraberlik alabileceğimizi düşünüyorum...
[ Son Düzenleme: 13 Aralık 2015, 14:29:10 Yunus Emre Dökmeci ]
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Benim şuana kadar tanıdığım Şenol Güneş kalede Tolga'yla başlar, bu riski alır.

Kaybedersek Tolga'ya nefretimiz katlanır. Güneş sorgulanmaya başlanır. Kazanırsak Tolga az bir miktar daha iyi ayrılır burdan.
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı MUTE

Galatasaray'ın yarıştan kopmaması için hakeme dikkat!

Çevrimdışı cursedofdragon

tolga ile başlarsak taraftar ve takım bütünlüğü bozulacak. Takımda ki diğer kişiler iyi oynarken tolga hata yaparsa taraftar ıslıklıcak takımın yine dengesi bozulacak o yüzden günay oynamalı günay.

Çevrimiçi Necmi

Ya siz nasıl normal karşılıyorsunuz bu adamı hala çıkarsa destekleriz falan cidden komik geliyor.
sahaya Beşiktaşın ismi ve forması çıkar tepkini sosyal medyadan gösterebilirsin
bu bireysel oyuncuya yönelik tepkidir kulübü telefon mail yağmuruna tutabilirsin ama takım sahaya
çıktığında o bütünüyle Beşiktaştır. Yapılacak her saldırı direk Beşiktaşa yapılır. Sen bu takımın hocası
değilsin yöneticisi değilsin bazı kararları sorgulamak için içerde olmak gerekir. Nerden biliyorsun
diğer oyuncuların Tolga ile çıkmak için baskı yapmayacağını her şey olabilir. Sen Beşiktaşlısında
yönetimdekiler renklimi senin istediğin şampiyonluğu onlar istemiyormu. Senin düşündüklerini onlar
düşünemiyormu. Yönetimin teknik heyetin bir hatadan sonra oyuncuya sırt çevirmesi diğer oyuncular
üzerinde nasıl etki yapar bunu düşünüyormusun her şeyin bir zamanı var dere geçerken at değiştirilmez.
zamanı geldiğinde yapılması gereken yapılır. Kaş yapacağım diye göz çıkartmanın manası yok adam yönetiminde
duygusallık olmaz @Renton  birini değil hepsini kaybedersin.

Çevrimiçi Necmi

İyi güzel hatta çok güzel konuşuyorsun bunlar yıllardır konuşuluyor.Herkes olmasını istediğini söylüyor.Ama yarın olacak olanı hepimiz biliyoruz istanbulda tribün kültürü bu.hamza hoca takımı nerden alıp 3 kupa aldı 2 ayda istifaya çağırdılar 3.ayda kovdular bizim kadar sabırlısı yok zaten.3 yıldır iflahımızı kuruttu her sene parasını aldı 1.5 milyon ben para verip forma alıyorum para verip maça gidiyorum.Bu adamı hala sahaya çıkınca alkışlarsam bana yazıklar olsun
hamzaya bu muamele yapılır çünkü bütün her kes biliyorki o kupaları hamza almadı.
hem para vermiş olabilirsin para verip sinemayada gidiyorsun filmi beğenmediğinde makinist ben filmi beğenmedim başka film koy diyebiliyormusun :D
beğenmiyorsan gitmezsin Taraftar tribüne oyuncu için değil forma için gider.

Çevrimdışı Ömer Fikri Er

Övünç Özdem maça Tolga ile başlanacağını söyledi daha demin  :alala:

Umarım öyle bir hata yapmazlar.

Şunu anlamıyorum.Kalede günay olursa tolganın yaptığı neyi yapamayacak?
Şu an zaten dibi yaşıyoruz .Korkacak neyimiz var ki bu konuda?

Çevrimdışı Karabay

Övünç Özdem maça Tolga ile başlanacağını söyledi daha demin  :alala:

Umarım öyle bir hata yapmazlar.

Şunu anlamıyorum.Kalede günay olursa tolganın yaptığı neyi yapamayacak?
Şu an zaten dibi yaşıyoruz .Korkacak neyimiz var ki bu konuda?
ya abicim neyin dibi. lider takım lider.  :s20: :s20: :s20:

Çevrimdışı Ömer Fikri Er

ya abicim neyin dibi. lider takım lider.  :s20: :s20: :s20:

Yanlış anlaşıldım galiba

Takımdan değil kaleci performansından bahsediyorum. O konuda dibi yaşıyoruz.

Gerçekten merak ediyorum, neyden çekiniyoruz ?
Şu an günay tolganın yaptığı işlerden hangisini yapamayacak?
Sahiden mantıklı bir açıklama varsa öğrenmek isterim

Şu an en doğrusu kaleye günayın geçmesi gibi geliyor bana

Çevrimiçi Renton

sahaya Beşiktaşın ismi ve forması çıkar tepkini sosyal medyadan gösterebilirsin
bu bireysel oyuncuya yönelik tepkidir kulübü telefon mail yağmuruna tutabilirsin ama takım sahaya
çıktığında o bütünüyle Beşiktaştır. Yapılacak her saldırı direk Beşiktaşa yapılır. Sen bu takımın hocası
değilsin yöneticisi değilsin bazı kararları sorgulamak için içerde olmak gerekir. Nerden biliyorsun
diğer oyuncuların Tolga ile çıkmak için baskı yapmayacağını her şey olabilir. Sen Beşiktaşlısında
yönetimdekiler renklimi senin istediğin şampiyonluğu onlar istemiyormu. Senin düşündüklerini onlar
düşünemiyormu. Yönetimin teknik heyetin bir hatadan sonra oyuncuya sırt çevirmesi diğer oyuncular
üzerinde nasıl etki yapar bunu düşünüyormusun her şeyin bir zamanı var dere geçerken at değiştirilmez.
zamanı geldiğinde yapılması gereken yapılır. Kaş yapacağım diye göz çıkartmanın manası yok adam yönetiminde
duygusallık olmaz @Renton  birini değil hepsini kaybedersin.
Hala duygusal düşünüyorsun abi ne geldiyse başımıza bundan geldi ve değişmiyor.Tek bir hatadan kimseye bunlar yapılmadı tosic 2 tane attı kendi kalesine hala çıkıp oynuyor tepki var mı adama yok.Tolga olayı artık çok başka emre ve melodan bu kadar nefret etmedim ben.Günay şu an oynamayacaksa ne zaman oynayacak bu çocuk düşünmez mi hiç bunları.Tolganın artık kaçıncı her zaman hata yapıyor ligte avrupada.arsenal,brugge,lisbon neyi bekliyorlar bütün yaz kaleci dendi yok yönetim bu kadar anlıyorsa 1 tane kaleci alırlardı şu takıma.Yönetim de duygusal davranıyor.Tolganın oynaması diğer oyuncular üstüne etki yapar artık adamlar o kadar koştu efor harcadı istediler kaleci verdi maçı.Ben bu takımın taraftarıyım beşiktaş hepimizinse bizde sorgulamalıyız.Günay oynamalı artık bu çocuğun bu kadar da mı hakkı yok

Çevrimdışı Tolga

Ben de çoğu kişi gibi Tolga yerine Günay'ın oynamasını istiyorum hatta yeni kaleci alınana kadar da oynaması gerektiğini düşünüyorum.

Fakat biraz Şenol Hoca'yı tanıyorsam Tolga ile başlayacağından eminim ki bu hem takım için hem de Tolga için çok büyük bir risk olacak.

Yani Şenol Hoca ben Tolga'yı oynatacağım dedikten sonra biz burada ne konuşursak konuşalım ne kadar itiraz edersek edelim bir anlamı da olmayacak.

Tolga'nın hatası ya da hataları nedeniyle çıkacak kötü bir sonucun faturası en başta Şenol Hoca'ya kesilecek. O da bunun farkındadır madem risk alıyor olası bir kötü sonuçta da sonuçlarına katlanır.

Yalnız ne olursa olsun taraftarın maç esnasında sakin kalması gerekiyor. Eğer Tolga yine abuk sabuk bir gol yer ve geriye düşersek taraftar da Tolga'yı protesto etmeye başlar ve maçtan koparsa Gs tarihinin en kolay derbi galibiyetini alıp Olimpiyat'tan ayrılır.

O yüzden Tolga'ya rağmen herkesin sakin kalıp en azından diğer 10 oyuncunun performansının düşmemesi ve konsantrasyonunun dağılmaması için takıma destek vermeye devam etmeli.

Maalesef Tolga yüzünden derbiye camia olarak bir türlü konsantre olamadık bu da en çok Gs'nin işine yarıyor buna müsade etmemeliyiz.

Sonuçta bu maçı kazandığımız an Gs devre dışı kalacak bu yüzden herkes bu maçın önemini unutmamalı ve o şekilde stada gitmeli.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Karabay

Yanlış anlaşıldım galiba

Takımdan değil kaleci performansından bahsediyorum. O konuda dibi yaşıyoruz.

Gerçekten merak ediyorum, neyden çekiniyoruz ?
Şu an günay tolganın yaptığı işlerden hangisini yapamayacak?
Sahiden mantıklı bir açıklama varsa öğrenmek isterim

Şu an en doğrusu kaleye günayın geçmesi gibi geliyor bana

kaleci bu kadar kötüydü de nasıl lider oldun. geçen sene günay gs maçında kornerden gol yiyince bu gün tolgaya dediklerinizin aynısın ona da dediniz. ona bakarsan bende şunu derim. senin forvetlerin kalecinin yediğinden çok gol atsın o zaman niye atmıyorlar. yönetim zaten devre arası kaleci alınacağının sinyalini verdi. 3 maç sıkın dişinizi. buraya yazdığınız her olumsuz yorum bize zarar veriyor.

tolga ile çıkarda hatalı bir gol yerde tribünleri kimse susturamaz diyorsunuz. günay ile çıkıpta hatalı gol yiyince susacağınızımı sanıyorsunuz.
[ Son Düzenleme: 13 Aralık 2015, 16:00:44 Karabay ]

Çevrimdışı Ömer Fikri Er

Geçen sene atiba nın cezası, bu sene kaleci tercihi
Bir sefer de krizsiz çıkalım şunların maçına ya

Yine de bu maç artık dananın kuyruğu kopacak :tabe:

Çevrimdışı can1903

Şenol Hoca şuana kadar 5 puan kaybettirdi.

Tolga hamlesi ile 8 olur gibi.

Taraftar bölünecek.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi Renton

Şenol Hoca şuana kadar 5 puan kaybettirdi.

Tolga hamlesi ile 8 olur gibi.

Taraftar bölünecek.
Tolga hamlesiyle kaybederse giden 3 puandan çok daha fazlası olur

Çevrimdışı Onur Küçük

Kaleci Tolga , Kasımpaşa maçının sonrasında yedeğe çekilmeliydi. Forumda bu konu dile getirildiğinde 'Siz yönetim ve teknik ekipten daha mı iyi biliyorsunuz? Onlar sezon başında Tolga'yı 1. kaleci olarak seçtiler' diyen de oldu . Mesele sadece Tolga'nın kalecilik vasıflarında değil aynı zamanda kaledeki güvensiz duruşu , konsantrasyon eksikliği, pozisyon alamama, karar mekanizmasındaki sorunlar kısaca çok bariz belli olan mental sorunlardı. Daha o zamandan belli ediyordu Beşiktaş'ı sonraki maçlarda yakacak fahiş hatalara imza atacağı.Peki biz ne yaptık ? Kaleyi teslim etmeye devam ettik . Şimdi ne yapılmak isteniyor? Herşeye rağmen yine kaleye geçirilmeye çalışılıyor. Diğer futbolculara yanlış mesaj verilmemesi için kadro dışı bırakmak ne kadar yanlış olacaksa yaptığı onca fahiş hataya rağmen yine ilk 11'de maça başlaması da o kadar yanlış bir karar olacak. Yönetimsel olarak bariz hatalar yapılıyor.
Taraftar kaleci Tolga'ya yeterince kredi verdi ve o kredi çoktan tükendi. Aşırı ısrar yönetim ile taraftarı karşı karşıya getirir . Kaleci Tolga kalecilik vasıflarını geçtim kafa olarak Beşiktaş gibi büyük bir takımın oyuncusu olacak bir oyuncu değil maalesef. Sadece vücudu değil ruhu da narin bir insan ve büyük bir takımda böylesine kırılgan bir insan oynayamaz. Özet olarak kaleci Tolga büyük takım oyuncusu değil , olamaz da . Bundan dolayı Tolga'yı da suçlayamayız.Kendisinden yüksek bir performans beklemeyin . Oynatılmasında ısrar edilmesi kulübe zarar verecektir.

yönetim tolga ile devam diyor tolganın yanına kaleci arıyor kurtalamıcaz bu adamdan.

Çevrimdışı Deniz

kaleci bu kadar kötüydü de nasıl lider oldun. geçen sene günay gs maçında kornerden gol yiyince bu gün tolgaya dediklerinizin aynısın ona da dediniz. ona bakarsan bende şunu derim. senin forvetlerin kalecinin yediğinden çok gol atsın o zaman niye atmıyorlar. yönetim zaten devre arası kaleci alınacağının sinyalini verdi. 3 maç sıkın dişinizi. buraya yazdığınız her olumsuz yorum bize zarar veriyor.

tolga ile çıkarda hatalı bir gol yerde tribünleri kimse susturamaz diyorsunuz. günay ile çıkıpta hatalı gol yiyince susacağınızımı sanıyorsunuz.
Tolgaya rağmen lider olduk.

"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Tolgaya rağmen lider olduk.

Geçen sene nerdeydi bu arkadaşlar :)

Geçen sene adamlar kalecileri sayesinde şampiyon oldu.

Biz kalecimiz olmadığı için şampiyonluğu verdik.

Şu kalecinin bir takım için ne kadar önemli olduğunu daha kavrayamadık.

Çevrimdışı Kadir G.

Tolga ile en iyi ihtimalle beraberlik alırız. Şenol Güneş işi inada bindirip onu oynatırsa gözümde sıradanlaşacak. Yapma hoca!

Çevrimdışı Savaş

Maça Tolga ile başlanırsa muhtemelen kaybedicez.

Kimse kendini kandirmasın. Bu adam için bir saatte 200 bin tweet atıldı. Ekşi de 2 saatte 1000 entry girildi.

Tepki vermemeliyiz diyen arkadaşlar çok toz pembe bakıyorlar olaya. Tepkinin alası olacak çünkü.

Bir yerde okumuştum. Diyordu ki ' Benim bildiğim Beşiktaş taraftarı gerekirse derbi maçını yakar, ama Tolga'yı yuhalar'

Ben gidemeyeceğim maça ama gidenler sinirle gidecek. Kimse derbi havasında değil. Hep beraber izlicez bakalım neler olacak.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Maça Tolga ile başlanırsa muhtemelen kaybedicez.

Kimse kendini kandirmasın. Bu adam için bir saatte 200 bin tweet atıldı. Ekşi de 2 saatte 1000 entry girildi.

Tepki vermemeliyiz diyen arkadaşlar çok toz pembe bakıyorlar olaya. Tepkinin alası olacak çünkü.

Bir yerde okumuştum. Diyordu ki ' Benim bildiğim Beşiktaş taraftarı gerekirse derbi maçını yakar, ama Tolga'yı yuhalar'

Ben gidemeyeceğim maça ama gidenler sinirle gidecek. Kimse derbi havasında değil. Hep beraber izlicez bakalım neler olacak.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu sefer sadece tolga protesto edilmicek işin kötüsü.

Israrla tolga'yı oynatan şenol hocada protesto edilecek.

Sezon başında kaleci almayan ve almadığı gibi taraftarı suçlayıcı açıklamalar yapan yönetimde protesto edilecektir.

Yönetimi çok sevmeme rağmen yanlış yoldan gidiyor.

Bugünkü açıklamada ahmet nur çebi devre arasında kimse kalecisini bırakmak istemiyor diyor.

Sene başında niye almadınız o vakit diyor insan ?

Etiketler: