15.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray
15.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray

Beşiktaş Forum|15.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray Skor : Beşiktaş 2-1 Galatasaray Tarih : 14.12.2015 Saat : 20:00 Stadyum : Atatürk Olimpiyat Stadı Hakem : Mete Kalkavan Yayın : Lig TV

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

15.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray  [Okunma sayısı 137315 defa] 15.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray

Çevrimdışı ilhan mansız

Hür iradeden kastım 30-40 bin kişinin aynı düşünceye sahip olmayacağı şimdi kimi kaleciyi destekleyecek kimi ıslıklayacak buda tribünün bölüneceği anlamına gelir inanan var mı ki tolgaya tepki olmayacağına yönetimde bunu engelleyemez
Kaleciden  nefret etsek de inşallah taraftar bölünmeyecek. Yönetim de taraftar da bir bütündür. Sanki yönetim kaleciden çok memnunmuş gibi algı yaratmaya, aklınca yönetimle traftarı ayırmya çalışıyorsun. bırak bu işleri. Büyük takım olmak böyle başlar. Ne olursa olsun doğrusu budur.

Çevrimdışı Karabay

Hür iradeden kastım 30-40 bin kişinin aynı düşünceye sahip olmayacağı şimdi kimi kaleciyi destekleyecek kimi ıslıklayacak buda tribünün bölüneceği anlamına gelir inanan var mı ki tolgaya tepki olmayacağına yönetimde bunu engelleyemez
işte x-y kuşağı farkı. Herkesin başarı algısı başkadır. O zaman herkes kendince farklı şeylere tepki verebilir ama bu doğru olan değil.  Tolganin iyi olmadığını hepmiz kabul ettik ama dereyi geçerken eşek değiştirmek çok riskli. Biz üç maç daha sabredeceğiz. Yenilsek bile en kötü 2 puan uzaklaşırız xirveden ama sizin edeceğiniz küfürlerin veya tepkilerin kalıcı etkisi olabileceği gibi şampiyonluğa bile malolabilir. Bu yüzden lütfen 3 maç sabır.

Çevrimiçi Renton

Kaleciden  nefret etsek de inşallah taraftar bölünmeyecek. Yönetim de taraftar da bir bütündür. Sanki yönetim kaleciden çok memnunmuş gibi algı yaratmaya, aklınca yönetimle traftarı ayırmya çalışıyorsun. bırak bu işleri. Büyük takım olmak böyle başlar. Ne olursa olsun doğrusu budur.
Ben niye algı yaratayım maç bitmiş 2 gün geçmiş yönetimden kişiler tolgayı kollayan demeçler veriyor yok destekliyoruz moral veriyoruz bilmem ne uğraşma arkadaş 3 maç günay oynasın yolla şu adamı daha ne destekliyorsun milletin siniri tepesinde zaten bilerek yapıyorlar sanki
See you in another life,brother.

Çevrimdışı ilhan mansız

işte x-y kuşağı farkı. Herkesin başarı algısı başkadır. O zaman herkes kendince farklı şeylere tepki verebilir ama bu doğru olan değil.  Tolganin iyi olmadığını hepmiz kabul ettik ama dereyi geçerken eşek değiştirmek çok riskli. Biz üç maç daha sabredeceğiz. Yenilsek bile en kötü 2 puan uzaklaşırız xirveden ama sizin edeceğiniz küfürlerin veya tepkilerin kalıcı etkisi olabileceği gibi şampiyonluğa bile malolabilir. Bu yüzden lütfen 3 maç sabır.
+1903 BEŞİKTAŞI YALNIZ BIRAKMAYACAĞIZ. KOL KIRILIR YEN İÇİNDE KALIR, 3 MAÇ DAHA SABIR.

Çevrimdışı ilhan mansız

Ben niye algı yaratayım maç bitmiş 2 gün geçmiş yönetimden kişiler tolgayı kollayan demeçler veriyor yok destekliyoruz moral veriyoruz bilmem ne uğraşma arkadaş 3 maç günay oynasın yolla şu adamı daha ne destekliyorsun milletin siniri tepesinde zaten bilerek yapıyorlar sanki
ne diyerceklerdi mantığa bak, o adamlar yönetici senin benim gibi mahalle ağzıyla mı konuşacaklardı kurum kültürü denen birşey var. neden bilerek yapsınlar resmen saçmalıyorsun. Beşiktaş takımıyla, taraftarıyla yönetimiyle bir bütündür ve tek amacı sportif başarıdır. Biz de perşembe gecesi uyku uyuyamadık ama böyle bir maça çıkarken takımı desteklemek ve moralini yükseltmek gerekirken saçmalamanın manası yok .Sakın o protestoetmeyi düşünenler takımkn iyiyliğini istemiyor olmasın?

Çevrimiçi Renton

Evet herkesin başarı algısı başkadır ve herkes farklı şeylere tepki verecek olması gerek budur zaten  :lol: 2 insan bile bir konuda aynı düşünceye sahip olamaz.Yenilirsek giden sadece 3 puan olmaz 2-3 senedir iyi anladık bunu.Bu takıma kaleci lazımdı bütün yaz burada kaleci konuşuldu yine alınmadı.şimdi suçlu taraftar olacak tepki gösterdi diye.eyvallah

Çevrimdışı ilhan mansız

Evet herkesin başarı algısı başkadır ve herkes farklı şeylere tepki verecek olması gerek budur zaten  :lol: 2 insan bile bir konuda aynı düşünceye sahip olamaz.Yenilirsek giden sadece 3 puan olmaz 2-3 senedir iyi anladık bunu.Bu takıma kaleci lazımdı bütün yaz burada kaleci konuşuldu yine alınmadı.şimdi suçlu taraftar olacak tepki gösterdi diye.eyvallah
taraftar suçlu olmaz hiçbir zaman, herkes farklı şeyler düşünebilir doğaldır ama gerçek tektir, bunu izah edildiği halde anlamamaya çalışmak akla başka şeyler getirir. BEŞİKTAŞ, takımıyla, taraftarıyla, yönetimiyle bir bütündür ve birlik beraberlik içinde hareket etmelidir ve inşallah yarın akşam da kimsenin oyununa gelmeyecek.

Çevrimdışı dlcs

Yarın tolga sahaya çıkarsa yuhlanır. Gol yerse sahada linç edilen ilk futbolcu olur. (hatalı gol yemese dahi)

Bence fazla zorlamasınlar taraftarın sabrını. Ben de yıllardır o tribündeyim az çok neler olacağını tahmin edebiliyorum. Ayrıca suç Tolga'nın değil onu oynatan yönetecilerindir. Bu tepkilerin muhattabı da onlar olmalı ama henüz o aşamaya gelinmedi daha. Bununla birlikte fazla da uzak değil o günler.

Tolga kendi sağlığı için bir süre ortalarda görünmesin. Devre arası da güzel bir şekilde sözleşmesi fesh edilsin. İnsanlarda 10 yılın hıncı birikti. Bunun faturası ağır olur.
[ Son Düzenleme: 13 Aralık 2015, 12:48:48 dlcs ]

Çevrimiçi Renton

ne diyerceklerdi mantığa bak, o adamlar yönetici senin benim gibi mahalle ağzıyla mı konuşacaklardı kurum kültürü denen birşey var. neden bilerek yapsınlar resmen saçmalıyorsun. Beşiktaş takımıyla, taraftarıyla yönetimiyle bir bütündür ve tek amacı sportif başarıdır. Biz de perşembe gecesi uyku uyuyamadık ama böyle bir maça çıkarken takımı desteklemek ve moralini yükseltmek gerekirken saçmalamanın manası yok .Sakın o protestoetmeyi düşünenler takımkn iyiyliğini istemiyor olmasın?
Hangi maçtan sonra oyuncuyla ilgili açıklama yapıyor.Yapmasın bu kadar basit zıplatmaya gerek yok insanları. :lol: :lol: bende tepki göstermeyi düşünüyorum ama tüm perşembe gecesi kıvrandım diye güzelim oyuna yazık oldu diye.beşiktaşın iyiliğini düşünmeyen adam tribüne neden gelsin saçma noktalara çekildi sohbet iyice.Yarın göreceğiz bakalım neler olacak

Çevrimdışı ilhan mansız

Hangi maçtan sonra oyuncuyla ilgili açıklama yapıyor.Yapmasın bu kadar basit zıplatmaya gerek yok insanları. :lol: :lol: bende tepki göstermeyi düşünüyorum ama tüm perşembe gecesi kıvrandım diye güzelim oyuna yazık oldu diye.beşiktaşın iyiliğini düşünmeyen adam tribüne neden gelsin saçma noktalara çekildi sohbet iyice.Yarın göreceğiz bakalım neler olacak
biz bunları çok gördük, yarın da göreceğiz. Tribünleri karıştırıp yıllarca bu takımı süründürenleri, bu takımın sırtından geçinenleri çok gördük. Beşiktaş tarihinde sayısız örnekleri vardır hiçbiri de fayda getirmediği gibi sıfır borcu olan klübü batma noktasına getirmiştir.

Çevrimiçi Renton

biz bunları çok gördük, yarın da göreceğiz. Tribünleri karıştırıp yıllarca bu takımı süründürenleri, bu takımın sırtından geçinenleri çok gördük. Beşiktaş tarihinde sayısız örnekleri vardır hiçbiri de fayda getirmediği gibi sıfır borcu olan klübü batma noktasına getirmiştir.
Fikret orman dur demedi mi bu kişilere

Çevrimdışı ilhan mansız

Fikret orman dur demedi mi bu kişilere
bu kadar anlattım bundan sonrası senin bileceğin iş, fikrimiz net. Beşiktaş takımıyla, taraftarıyla ve yönetimiyle bir bütündür. Yarın akşam da bu üç unsur inşallah bir büyük camiaya yakışır şekilde takımını destekleyecek ve gereğini yapacak...

Çevrimiçi Renton

bu kadar anlattım bundan sonrası senin bileceğin iş, fikrimiz net. Beşiktaş takımıyla, taraftarıyla ve yönetimiyle bir bütündür. Yarın akşam da bu üç unsur inşallah bir büyük camiaya yakışır şekilde takımını destekleyecek ve gereğini yapacak...
Bu anlattığını istemeyen adam yoktur bu forumda.Bunun için tek olanak tolganın oynamaması benim başka bir isteğim yok.Ki günay benim teyzemin oğlu değil.Şenol hocaya yazık olacak inat ederse tolgada hocaya kadar gider ki biliyoruz böyle bu işler

Çevrimdışı Kadir G.

Tolga oynarsa maç ızlemeyi düşünmüyorum. Yenmek yenilmek değil mesele tek gol dahi yersek sahaya girenler olacak onu görmek istemiyorum. Aklı olan tolgayı kaleye koymaz.

Adam her geleni yediğinden yerine geçecek birinin ondan kötü oynama ihtimali çok çok düşük. A2 takım kalecisi daha kötü maç çıkarmaz.

3 maç Günay'a sabredip kimsenin itiraz edemeyeceği bir kaleci almamız lazım. Ucuz olsun diye uğraşılıyor sonra kat kat fazlası bizden çıkıyor. Tolga bize tam 2 uefa, 1 şampiyonlar ligi olmak üzere 3 turnuvaya mâl oldu.

Diğer mevkiiler için her zaman geçerli değilse de pahalı kaleci iyi kalecidir. Beşiktaş iyi kalecilere layıktır.

Çevrimdışı Karabay

Bu anlattığını istemeyen adam yoktur bu forumda.Bunun için tek olanak tolganın oynamaması benim başka bir isteğim yok.Ki günay benim teyzemin oğlu değil.Şenol hocaya yazık olacak inat ederse tolgada hocaya kadar gider ki biliyoruz böyle bu işler
dostum sen git küfür et

Çevrimiçi Renton

dostum sen git küfür et
Niye küfür edeyim usta tribün kültürünü bilmiyor gibi anlatıyorsunuz

Çevrimdışı Karabay

Niye küfür edeyim usta tribün kültürünü bilmiyor gibi anlatıyorsunuz
etme o zaman

Çevrimiçi Renton

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Yarın maça sırf içindeki ezikliği bastırmak için gelenler olacak, tetikçiler olacak, kulübün idaresini değiştirmeye çalışan içeriden ve dışarıdan maşalar olacak, bir kıvılcım bekleyen yetersizler₁ olacak. Ayrıca bir de kırgın kızgın tahammülsüz taraftarımızı da hesaba katarsak Tolga'yı oynatmak hem ona hem kulübe zarar verir.

Tolga'nın yiyeceği bir hata gole taraftara yapacağı en ufak harekete bakıyor Beşiktaş'ın geleceği sadece 3 puan kaybetmeyiz bu sene lig de gider hoca hatta yönetim de sallanır.

Tolga kazanmak zorunda olduğumuz bir oyuncu değil, üstelik Şenol Hoca adaletli biriyse beğenmesem de Günay'a vermeli formayı kimse o açıdan bakmıyor adam oynamazsa bu sefer o demeyecek mi ben nasıl oynayacam illa ölmesi, sakatlanması mı lazım kırmızı kart görmesi mi lazım diye diğer oyuncular için bu da huzursuzluk oluşturabilir.
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı Karabay

Hayır kabul etmeyecegiz !

Ilk 11 mactan 1 saat once açıklanıyor eger ilk 11 oldugu görülürse aninda tepki gosterilmeli , Tepki ne kadar yuksek olursa Tolganin yerine Gunayin gecmesi o kadar garanti olur..
Ilk 11 de degisiklik yapılabiliyor mac saatine kadar..

Ne demek mecbur kabul edecegiz , Sizi bilmem ama Ben Koyun degilim tepkimi sonuna kadar gosteririm

Besiktas soz konusu , Sampiyonluk soz konusu !!
aa beyler durum ciddi. Yönetime yakın birileri varsa söylesinde tolga stada getirilmesin. Allah muhafaza.

Çevrimdışı genki1914

tolga hep bu tolga destekcileri yüzünden bu takımda ilk 11 oynamaya devam ediyor...

Net ilk 11 de olmamalı son 3 5 6 maç farketmez.Hata yapsın Günay oynasın.Tolganın tekrar hata yapmayacagının garantisini kimse veremez olursa buna kimse dayanamaz
Guti14

Çevrimdışı genki1914

aa beyler durum ciddi. Yönetime yakın birileri varsa söylesinde tolga stada getirilmesin. Allah muhafaza.
hayır da niye dalga geçiliyor ben onu anlamıyorum bu arkadaşın söylediği fikirde olan binlerce insan var ve bu maç günü tribünün iradesini temsil edecek
Guti14

Çevrimiçi Renton

Kalede tolgayı istemiyorum çıkarsa tepki gösteririm dedim.Tribünlerden rant sağlayan,tetikçi,idareyi değiştirmeye çalışan,kulübün borcunu bir milyona getirenler,beşiktaşın iyiliğini istemeyenler,yetersizler₁.Bir ton yafta yedik ne tolgaymış bee

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Kalede tolgayı istemiyorum çıkarsa tepki gösteririm dedim.Tribünlerden rant sağlayan,tetikçi,idareyi değiştirmeye çalışan,kulübün borcunu bir milyona getirenler,beşiktaşın iyiliğini istemeyenler,yetersizler₁.Bir ton yafta yedik ne tolgaymış bee

Sen niye üstüne alınıyorsun ben orada kırgın kızgın tahammülsüz Beşiktaş taraftarı dedim kendini onun içine koyman gerekirdi Beşiktaş düşmanlarının veya zarar vereceklerin içine değil.
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimiçi Renton

Sen niye üstüne alınıyorsun ben orada kırgın kızgın tahammülsüz Beşiktaş taraftarı dedim kendini onun içine koyman gerekirdi Beşiktaş düşmanlarının veya zarar vereceklerin içine değil.
Abi genel olarak böyle senlik bir durum değil.Bu adam beni düzgün uyutmadı ki kaç kişi daha vardır bunu yaşayan bu kadar ısrar etmek doğru mu.

Etiketler: