15.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray
15.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray

Beşiktaş Forum|15.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray Skor : Beşiktaş 2-1 Galatasaray Tarih : 14.12.2015 Saat : 20:00 Stadyum : Atatürk Olimpiyat Stadı Hakem : Mete Kalkavan Yayın : Lig TV

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

15.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray  [Okunma sayısı 136807 defa] 15.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray

Çevrimdışı osman1903

kimse kusura bakmasın şimdi gs maçına gidicez muhtemelen tolga kalede olucak geriye düşersek başlayacak bi kaç tane sözde beşiktaşlı tolgaya ana avrat ıslık düz gidecek maçın ortasında böyle insanları görünce maça gidesi gelmiyor insanın
[ Son Düzenleme: 11 Aralık 2015, 06:34:18 osman1903 ]

Çevrimdışı enemy1903

sporting maçında oynadığımız oyunu oynarsak rahat kazanırız.veli ve ersanın durumu ne acaba ?

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

ersan ve töre oynayacak demi ikisinede ihtiyacımız var.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

sporting maçında oynadığımız oyunu oynarsak rahat kazanırız.veli ve ersanın durumu ne acaba ?
velinin kadroya girmesi zor hiç hazır değil anca kupa maçında 45 dk oynar belki

Çevrimdışı Kalyoncu

ersan ve töre oynayacak demi ikisinede ihtiyacımız var.
Töreye yok ihtiyacımız kulubede hamle oyuncusu olur dün q17 izlerken mest oldum gercekten takım oyununa alıştığını düşünüyorum hiç sevmem ama formayı sonuna kadar hakeden o ersana cok ihtiyacımız var

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Töreye yok ihtiyacımız kulubede hamle oyuncusu olur dün q17 izlerken mest oldum gercekten takım oyununa alıştığını düşünüyorum hiç sevmem ama formayı sonuna kadar hakeden o ersana cok ihtiyacımız var

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

olmaz olur mu kardeşim töre ne kadar formsuz olsa da çok çok önemli bir silah.

Çevrimdışı Yakup

ersan ve töre gs maçında hocanın tercihine göre oynayabilecek.

rakip seyrantepesporda ise carole , denayer kesin yok. hakan ve selçuk ise yine hocanın tercihine göre oynayabilecek.
Haber sitemizdeki köşe yazılarım için

http://haber.besiktasarena.com/author/yakup

Hayat kadar güzel işte BEŞİKTAŞ, BEŞİKTAŞ kadar güzel işte hayat....

Çevrimdışı Tolgahan Gur

kimse kusura bakmasın şimdi gs maçına gidicez muhtemelen tolga kalede olucak geriye düşersek başlayacak bi kaç tane sözde beşiktaşlı tolgaya ana avrat ıslık düz gidecek maçın ortasında böyle insanları görünce maça gidesi gelmiyor insanın
tolganın bu taraftara çektirdikleri ne olcak ama, bir taraftan da haklısın o maç tolga yüzünden bitmeyebilir, taraftar bir hatada sahaya inebilir TFF de bize ceza verir bence bu ihtimal bile kalede günayın olması için kafidir. ( 3-5 maç ceza almakta var )
– Dönüp bakıyorum geçmişime. Sadece iki renk hatırlıyorum. SİYAH ve BEYAZ.

Çevrimdışı İlker

Atanla tutanın iyi olacak futbolda.

Çevrimdışı canU

Uzun zaman sonra bir maça gidebilicem. O maçta da kalede tolgayı görürsem ben kendi adıma protesto edicem her saniye. Maksimum 3 puan gider ama bu adamın olmayacağını anlaması gerekir herkesin. Şenol hoca umarım bir hata yapıp da oynatmaz

Çevrimdışı serdart

ilk 60 dakikadaki gibi oynarsak gs nin şansı yok (kalede tolga olmaması şartıyla) en az 2 farklı alırız. tüm takım gs maçına odaklanmalı. kolay değil unutmayacaklar o maçtaki anları. biz nasıl unutmuyorsak. ama kalede tolga varsa bi gol yesek takım çökecek çünkü arkaya güvenmiyorlar boşuna niye yorayım kendimi diyecekler. ben 2 tane atsam da 3 tane yiyecek bi kaleci var çünkü arkada.. radikal kararlar alınsın artık. şenol güneş sezon başı gelecek kaleciyi de almak risk, tanımıyoruz. demiştin. tolga yı tanıyorsun da ne oluyor diye sormak istiyorum. her şeyi geçtim cenki niye yolladık. at tolgayı 2.kaleciliğe. cenk bu kadar saçma sapan goller yedirmedi...

Çevrimdışı harund1k3

Kalede yüzde doksan Günay baslıycak. Ne tolganın ne hocanın baskıyı kaldırabılevegını düşünmüyorum. Onun dışında ersan iyileşirse sporting maçında oynadığımız oyunu oynarsak kazanırız.

Çevrimdışı Türkay

Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı ilhan mansız

Tolga oynamasın, onun dışında hoca hangi mevkide kimi oynatırsa oynatsın. Yalnız bu Adam'ı oynatmasın. Takım arkadaşlarının bu adama hiç güvenleri kalmadığını düşünüyorum. Bu adam oynarsa normalde çok rahat kazanacağımız maçı veririz. Tolga kesinlikle oynamamalı.

Çevrimiçi Renton

Sabah twitterda resmi hesap muslerayı paylaşmış ayarı da yedik  :claps:
See you in another life,brother.

Çevrimdışı Tolga

Dün de söyledim bugün de söylüyorum yeni kaleci alınana kadar artık Tolga bu kaleyi korumamalı.

Hele hele bu maçta kalede kesinlikle olmamalı.

Hatalı bir gol yerse tribünlerin maçı bırakıp Tolga'yı ıslıklaması ya da küfretmesi maalesef olası bir durum şu anda bu yüzden Tolga'yı oynatıp risk yaratmaya lüzum yok.

Tolga da bu psikolojiyle zaten böyle bir maçta kalede sağlam duramaz ki M.Denizli akıllı adamdır bundan mutlaka faydalanmakta isteyecektir.

Zaten Podolski ve Sneijder'in uzaktan şutlarını tehdit olarak görüyorduk dünkü maçtan sonra yine kalede Tolga olursa M.Denizli her fırsatta kaleye şut atın diyecektir ve bakın buraya yazıyorum Tolga bu haliyle kalede olursa uzaktan da kesin gol yer.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Dün de söyledim bugün de söylüyorum yeni kaleci alınana kadar artık Tolga bu kaleyi korumamalı.

Hele hele bu maçta kalede kesinlikle olmamalı.

Hatalı bir gol yerse tribünlerin maçı bırakıp Tolga'yı ıslıklaması ya da küfretmesi maalesef olası bir durum şu anda bu yüzden Tolga'yı oynatıp risk yaratmaya lüzum yok.

Tolga da bu psikolojiyle zaten böyle bir maçta kalede sağlam duramaz ki M.Denizli akıllı adamdır bundan mutlaka faydalanmakta isteyecektir.

Zaten Podolski ve Sneijder'in uzaktan şutlarını tehdit olarak görüyorduk dünkü maçtan sonra yine kalede Tolga olursa M.Denizli her fırsatta kaleye şut atın diyecektir ve bakın buraya yazıyorum Tolga bu haliyle kalede olursa uzaktan da kesin gol yer.
çözümü çok basit oynamayacak günay oynamalı kesinlikle  :bandit:

Çevrimdışı Tolga

çözümü çok basit oynamayacak günay oynamalı kesinlikle  :bandit:
Aynen yapacak birşey yok Günay oynamalı.
[ Son Düzenleme: 11 Aralık 2015, 14:56:00 Tolga ]

Çevrimdışı Yakup

Sabah twitterda resmi hesap muslerayı paylaşmış ayarı da yedik  :claps:

pascal gereken cevabı vermiş merak etme yani  :super:

Çevrimiçi Renton

pascal gereken cevabı vermiş merak etme yani  :super:
Abi bunla avunuyor muyuz cidden gelsin pascal gol de atsın pazartesi madara olduk

Çevrimdışı Yakup

Abi bunla avunuyor muyuz cidden gelsin pascal gol de atsın pazartesi madara olduk

ama sen seyrantepesporun yaptığı paylaşıma alınmışsın ki ben avun diye yapmadım o kaypaklardan her şey beklenir.

Çevrimdışı eski inönü

Şenol Güneş tecrübesini tam da bu zamanlarda göstermeli. Bilic'ten farkını ortaya koyacagı maçlar bunlar.

Çevrimiçi Renton

ama sen seyrantepesporun yaptığı paylaşıma alınmışsın ki ben avun diye yapmadım o kaypaklardan her şey beklenir.
Alındım psikolojim çok kötü  :tabe:

Çevrimdışı Tolga

Aynen yapacak birşey yok Günay oynamalı.
Tabi biraz Şenol Hoca'yı tanıyorsam Günay ile başlamayacaktır.

Çevrimiçi Samet Ç

Kalede veysel oynamalı

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Etiketler: