Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 278 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5162155 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı mellfred

Hiç Alakası yokken kafamda iyiyken yazmayı çok istedim
Trabzon’la 81 puan toplayıp yine de şikeye yenilip (Hakaret Yasak)₅
 hakkı çalınan sindirilecekken beşiktaşla ihya olan
Beşiktaş’ı ihya eden
Şenol Hoca Seviyoruz lan 

Çevrimdışı onurturan

Beşiktaş’ı ihya eden
Şenol Hoca Seviyoruz lan 

:claps: :claps: :claps:

Çevrimdışı mrred

Beşiktaş’ı ihya eden
Şenol Hoca Seviyoruz lan 

Şenol Hocaya haksızlık yapanlarla bize haksızlık yapanlar aynı
O yüzden hocayla kimyamız çok uyuştu
The great gig in the sky

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 13 Mart 2018, 01:11:56
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Besiktas en son Hamburg kulübünde görev almış olan Dietmar Beiersdorfer‘i sportif direktör olarak göreve getirmek istiyor. Beiersdorfer görüşmeler için İstanbul’da bulunmuş. (Sky Sport News)

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Beşiktaş’ı ihya eden
Şenol Hoca Seviyoruz lan 

En çok hakkı yenen ve hakkı verilmeyen sampiyonlugu calinan Şenol Güneş ile

En çok hakkı yenilen ve şampiyonlukları çalınan Beşiktaşın buluşması inanılmaz bir sinerji yarattı , kan uyumu sağlanmaması imkansızdi

Hem Şenol Güneş hemde Besiktasimiz intikamını alıyor haramilerin saltanatını birlikte yıka yıka devam edeceğiz

Hocaya 3 sene daha sözleşme verip jubilesini bizde yapmasını sağlamalıyız
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

+1903

Haramilerin saltanatını yıktık hakkımızı çalanlarıdan intikamımızi alıyoruz hep beraber !!!

Bu seneki Şampiyonluk çok çok önemli bizim için , Şenol Hocanın Aykut ile olan hesabı kapanacak , hemde imPARAtor ile bizim ve onun hesabı kapanacak bu hesaplar tek tek kapanacak!!
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Librarius

Bu hafta Basaksehir'i yenebilirsek oldukça buyuk bir mesafe katetmiş oluruz şampiyonluğa doğru. GS icin sunu söyleyeyim: FB, TS, Gencler ve bizim maclarda en fazla 5 puan alabilirler. FB macinda da göreceğimiz gibi şampiyonluk icin yeterli ve olgun bir kadroları ve oyunları yok. Bence ligi bizim arkamızdan 2. bitirecek takim buyuk ihtimalle Basaksehir olur, o olamazsa FB olur.

Basaksehir maçından alacagimiz bir galibiyet rakiplerimizi psikolojik olarak tarumar eder. Bu arada unutmadan belirtelim: biz GS ile puan farkini onlar kolay biz zor fiksturdeyken kapattık. Renkli yorumcular bunu dile bile getirmiyor, yürekleri el vermiyor. Bizim FB, TS ve Gencler'den 9 puanla cikacagimizi kimse beklemiyordu. Hepsinin morali zifir zifir zifir.  :D

Allah utandırmasın. Bu sene de Allah'in izniyle şampiyon olursak önümüzdekiki sene ligi daha ilk yarıdan koparırız gibi gorunuyor.
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimiçi Necmi

Birisi TV'de UEFA cezası eğer geleckse bile şampiyonluk yarışını etkilemeyecek bir zamanlama ile açıklanır dedi, bana da mantıklı geldi.
uefa lige bakmaz kendi takvimine göre haraket eder.
bu tip cezalar ne zaman açıklanıyor bilmiyorum ama özel bir prosedür uygulamaz.

Çevrimdışı mylife1903

uefa lige bakmaz kendi takvimine göre haraket eder.
bu tip cezalar ne zaman açıklanıyor bilmiyorum ama özel bir prosedür uygulamaz.
Abi neden oyle diyorsun, bu gassaray ya, ozel muameleyi hakediyor
Uefa bunlara hem gol hem penalti hem de kirmizi kart versin
Tek pozisyonda 2 gol yesinler eksik kalsinlsr

Çevrimiçi Necmi

Bu hafta Basaksehir'i yenebilirsek oldukça buyuk bir mesafe katetmiş oluruz şampiyonluğa doğru. GS icin sunu söyleyeyim: FB, TS, Gencler ve bizim maclarda en fazla 5 puan alabilirler. FB macinda da göreceğimiz gibi şampiyonluk icin yeterli ve olgun bir kadroları ve oyunları yok. Bence ligi bizim arkamızdan 2. bitirecek takim buyuk ihtimalle Basaksehir olur, o olamazsa FB olur.

Basaksehir maçından alacagimiz bir galibiyet rakiplerimizi psikolojik olarak tarumar eder. Bu arada unutmadan belirtelim: biz GS ile puan farkini onlar kolay biz zor fiksturdeyken kapattık. Renkli yorumcular bunu dile bile getirmiyor, yürekleri el vermiyor. Bizim FB, TS ve Gencler'den 9 puanla cikacagimizi kimse beklemiyordu. Hepsinin morali zifir zifir zifir.  :D

Allah utandırmasın. Bu sene de Allah'in izniyle şampiyon olursak önümüzdekiki sene ligi daha ilk yarıdan koparırız gibi gorunuyor.
Bu sene bıçak sırtı olacak gelecek bir şampiyonluk camiayı takımı kulübü bambaşka bir noktaya
taşıyacak hedefler değişecek lig önemini yitirecek.Bütün odak avrupa kupalarına göre yapılacak.
bu seneki şampiyonluk bize leval atlatır. ligdede rakiplerin kırıldığı sene olur. Bundan sonra bizle rekabeti değil bizi rol modeli alarak bir yerlere varmayı hesaplarlar. Renklilerin futbol hegomanyasını yıkmak kolay değil gerek federasyon gerekse basında bu sene bunun içinde bir kırılma olacak. gelecek on senenin Beşiktaş yazılımı yükleniyor şu anda. Herşeyi doğru yapmak lazım hataya yer yok. sadece takım değil kulüp olarak camia olarak doğru adımları atmamız gerekiyor.

Çevrimdışı Librarius

Bu sene bıçak sırtı olacak gelecek bir şampiyonluk camiayı takımı kulübü bambaşka bir noktaya
taşıyacak hedefler değişecek lig önemini yitirecek.Bütün odak avrupa kupalarına göre yapılacak.
bu seneki şampiyonluk bize leval atlatır. ligdede rakiplerin kırıldığı sene olur. Bundan sonra bizle rekabeti değil bizi rol modeli alarak bir yerlere varmayı hesaplarlar. Renklilerin futbol hegomanyasını yıkmak kolay değil gerek federasyon gerekse basında bu sene bunun içinde bir kırılma olacak. gelecek on senenin Beşiktaş yazılımı yükleniyor şu anda. Herşeyi doğru yapmak lazım hataya yer yok. sadece takım değil kulüp olarak camia olarak doğru adımları atmamız gerekiyor.

Abi GS camiasi bu gercegi farkettiği icin UEFA anlasmalarini ve kisitlamalarini hice sayarak su gibi para harcadı bu sezon. Farkındalar cunku, eğer bu sene yine Besiktas şampiyon olursa hem GS hem FB tamamen çukura yuvarlanır. Son 3 maçta aldigimiz 3 galibiyet muazzam oldu. Basaksehir'i de geçersek gerisi yokuş asagi.

Bu sene alinacak bir şampiyonlukla birlikte Turk futboluna format atma imkanı bulabiliriz. 2 yıl üst üste şampiyonlukta bile medyada Besiktaslilarin sesi daha duyulur hale geldi, bunu 4 veya 5'e cikarirsak kesinlikle lobimiz cok daha guclu bir hale gelecektir.

Çevrimdışı Librarius

Bu arada renkli yorumcular, özellikle GS'li olanlar cok tedirgin. Hadi kalan maclari puanlayalım denildiğinde buna hiç yanaşmıyorlar. Uğur Karakullukcu bile cikmis "neyin ne olacağı belli olmaz, puanlamak icin cok erken diyor. 3 hafta once puanlıyorlardı, FB ve TS macımıza 3'er puan vermiyorlardı. Simdi ne değişti? Hepsi cok gergin ve tedirgin.

Çevrimdışı Librarius

Dusunuyorum da FB'lilerin bizden ve Senol hocadan nefret etmeleri icin cok neden var.

Son 3 sezondur herifere yaptigimizi naziler yahudilere yapmamistir. Resmen bitirdik Aziz'i ve FB'yi. 70 milyon euroluk kadrolarını gömerek Aziz'i 3 kuruşluk adam mertebesine indirdik FB'lilerin gözünde, FB'yi çukura ittik, ellerinden en iyi oyuncularını alarak buuukluk algilarini tarumar ettik. FB'li hesaplar Besiktasla yatıyor Besiktasla kalkıyor. FB'nin yancisi Umit'in kimyasını bile bozduk. Ridvan Dilmen'i meczuplastirdik.  :D

Çevrimiçi Necmi

Dusunuyorum da FB'lilerin bizden ve Senol hocadan nefret etmeleri icin cok neden var.

Son 3 sezondur herifere yaptigimizi naziler yahudilere yapmamistir. Resmen bitirdik Aziz'i ve FB'yi. 70 milyon euroluk kadrolarını gömerek Aziz'i 3 kuruşluk adam mertebesine indirdik FB'lilerin gözünde, FB'yi çukura ittik, ellerinden en iyi oyuncularını alarak buuukluk algilarini tarumar ettik. FB'li hesaplar Besiktasla yatıyor Besiktasla kalkıyor. FB'nin yancisi Umit'in kimyasını bile bozduk. Ridvan Dilmen'i meczuplastirdik.  :D
aziz ve yancıları gittiği gün fenerle çarpışma biter yeni gelecek başkanları mecburen
Beşiktaşa saygı gösterecek azizin durumuna düşmemek için azizin gitmesi türk futbolunda
devrim başlatır. yıllardır türk futbolunu dejenere eden o.Bizim için güzel olan
gitmeden yerle bir etmemiz oldu. şu anda aslında türk futbolu normal dengesini buldu
fetö öncesine döndü aslında. manuplasyon olmuyormu oluyor ama önemlide değil bireysel kalıyor
bu seviyede bile kalsa Beşiktaşla baş edemezler ama düzelecek her şey zamana bağlı
çok yol kat ettik ama önümüzde kat etmemiz gereken uzun yol var daha şimdilik on yılda
kaybettiklerimizi geri alıyoruz daha öne geçmedik bu seneki şampiyonluktan sonra öne geçme haraketide
başlar. Daha genç taraftarlarımız bile Beşiktaşın büyüklüğünü yeni idrak ediyor.

Çevrimdışı oblomov

Bizimle ilgili tespitlere katılıyorum. Feda sürecinden bu yana yapılmış tüm yatırımların, elde edilmiş tüm başarıların perçinlenmesi adına çok önemli bir şampiyonluk olacak bu yıl. Yönetimin eleştirilecek çok yanları olsa da, hep söylerim "Transferinden, altyapı yönetimine, ekonomik koşullarından, oyuncu seçimine kadar Türkiye koşullarının , siyasi-sosyal çarpanını" unutmamak lazım.
Açıkçası son yıllarda elde edilen başarıların bu çok bilinmezli ortamda dahi sürecin görece iyi yönetilmesi sayesinde olduğuna inananlardanım.

Öte yandan ise hala "eski kafa" ile yönetilen renklilere hak etmedikleri bir şuur atfedildiğini düşünüyorum. Bu takımlar hala günlük kaygılar, anlık başarılar temelinde yönetiliyor. Gelecekte olabileceklere dair bir bilinç belirtisi değil bu. Panik hali yalnızca.
Seçim yenileyeceğim diyip başkanlığı kaybeden, egosu için takım dağıtıp yeniden yapan insanların yönettiği tipik Türk takımları bunlar yahu.
Bi planları yok özetle. Sadece tepki gösteriyorlar anlık duruma. Ölü kedi sıçrayışı diye bir ifade vardır sermaye piyasalarında.
Yeterince yüksekten düşerse "bi kedi öldüğünde bile son kez sıçrar". Bunların durum biraz da böyle.

Yönetilemezlik sınırındalar. Bunda en önemli faktörün de, taraftar profilleri ile taraftarları kurdukları başarı odaklı ilişkiden kaynaklandığını düşünüyorum. Sadece Fener' in Aziz' e karşı oluşan sinerji, (ve aslında Fikret başkanın açtığı prestijli yol sayesinde) aday olma cesaretini gösterebilmesi durumunda belki Koç' la bir şansı olabilir sanıyorum.
Onun ötesinde, Altınordu altyapı konusunda bir proje takımıdır Türkiye' de. Bir de Beşiktaş. Gönül ister ki bu rekabet yükselsin.
Ancak kolay unutulacak bir tarihi de yok Türk futbolunun. Beşiktaş'lıların, hatta Trabzon'luların kolay unutacağı şeyler olmadı geçmişte.
Önce bedelini ödeyecekler, sonra olursa beyaz bir sayfayla hep birlikte ülke futbolu yükselecek.
Kedi ölü mü değil mi zamanla göreceğiz velhasıl. O zaman dek bizim olayımız kendi işimize bakmak. Yani Başakşehir maçı önemli  :ebebe:
ASAP

Çevrimdışı mylife1903

Bizimle ilgili tespitlere katılıyorum. Feda sürecinden bu yana yapılmış tüm yatırımların, elde edilmiş tüm başarıların perçinlenmesi adına çok önemli bir şampiyonluk olacak bu yıl. Yönetimin eleştirilecek çok yanları olsa da, hep söylerim "Transferinden, altyapı yönetimine, ekonomik koşullarından, oyuncu seçimine kadar Türkiye koşullarının , siyasi-sosyal çarpanını" unutmamak lazım.
Açıkçası son yıllarda elde edilen başarıların bu çok bilinmezli ortamda dahi sürecin görece iyi yönetilmesi sayesinde olduğuna inananlardanım.

Öte yandan ise hala "eski kafa" ile yönetilen renklilere hak etmedikleri bir şuur atfedildiğini düşünüyorum. Bu takımlar hala günlük kaygılar, anlık başarılar temelinde yönetiliyor. Gelecekte olabileceklere dair bir bilinç belirtisi değil bu. Panik hali yalnızca.
Seçim yenileyeceğim diyip başkanlığı kaybeden, egosu için takım dağıtıp yeniden yapan insanların yönettiği tipik Türk takımları bunlar yahu.
Bi planları yok özetle. Sadece tepki gösteriyorlar anlık duruma. Ölü kedi sıçrayışı diye bir ifade vardır sermaye piyasalarında.
Yeterince yüksekten düşerse "bi kedi öldüğünde bile son kez sıçrar". Bunların durum biraz da böyle.

Yönetilemezlik sınırındalar. Bunda en önemli faktörün de, taraftar profilleri ile taraftarları kurdukları başarı odaklı ilişkiden kaynaklandığını düşünüyorum. Sadece Fener' in Aziz' e karşı oluşan sinerji, (ve aslında Fikret başkanın açtığı prestijli yol sayesinde) aday olma cesaretini gösterebilmesi durumunda belki Koç' la bir şansı olabilir sanıyorum.
Onun ötesinde, Altınordu altyapı konusunda bir proje takımıdır Türkiye' de. Bir de Beşiktaş. Gönül ister ki bu rekabet yükselsin.
Ancak kolay unutulacak bir tarihi de yok Türk futbolunun. Beşiktaş'lıların, hatta Trabzon'luların kolay unutacağı şeyler olmadı geçmişte.
Önce bedelini ödeyecekler, sonra olursa beyaz bir sayfayla hep birlikte ülke futbolu yükselecek.
Kedi ölü mü değil mi zamanla göreceğiz velhasıl. O zaman dek bizim olayımız kendi işimize bakmak. Yani Başakşehir maçı önemli  :ebebe:
Abi sen neden hep sabahin korunde yaziyorsun
Yatmadan evvel mi yaziyon yoksa erken kalkip mi yaziyon ya da benim gibin uyumuyon mu?

Transfer butcemiz kac kurus acaba onu merak ettim
Marselo beck cenk satildi
Medel lens negredo love alindi taliskaya kiralama ike atinca kiralama odendi galiba
Toplama cikartma yapalim

Çevrimdışı Koa_lAA

ten uyumunu yakalayamayan büyüklerimiz var... bi mağlubiyete bakar :D

Çevrimdışı onurturan

Çok güzel anlattın abi :photo:

Çevrimdışı onurturan

Son paragrafa katılmıyorum biz ilk yarıdan lig falan kopartamayız kimyamıza ters..
ikinci yarı sıkıntıdan takımı dağıtırız Allah muhafaza stres iyidir elindekinin değerini bildirtir israf haramdır ilk yarıdan şampi olsaydık cenk aboubacar negredo hep telef olacaktı ..

Çevrimdışı onurturan

ten uyumunu yakalayamayan büyüklerimiz var... bi mağlubiyete bakar :D
Biz şanslı takımız bu şekilde olan  taraftar yüzdemiz düşük yüzde yüz olan camialar var..
Mesela iki gole fatih terim gidebilir bi tane fener atsa haftasonu bi tane de biz atsak tokide fatih gitti işte olur mu böyle şey..

Çevrimdışı Koa_lAA

Son paragrafa katılmıyorum biz ilk yarıdan lig falan kopartamayız kimyamıza ters..
ikinci yarı sıkıntıdan takımı dağıtırız Allah muhafaza stres iyidir elindekinin değerini bildirtir israf haramdır ilk yarıdan şampi olsaydık cenk aboubacar negredo hep telef olacaktı ..

şampiyon olursak zaten seneye de cl var demektir... yine sıradan anadolu takımlarına puan kaybı muhtemel olur :)

şampiyon olalımda varsın sezon sonuna doğru kopsun film farketmez..

Çevrimdışı mylife1903

şampiyon olursak zaten seneye de cl var demektir... yine sıradan anadolu takımlarına puan kaybı muhtemel olur :)

şampiyon olalımda varsın sezon sonuna doğru kopsun film farketmez..
Su ibb ile bi hesabimiz var onu kapatalim hele
El kilasiktto bekledigimiz gibi kavgali dovuslu ayilmali bayilmali gecerse iyice keyifleniriz

Gsliler tacini calmasin cocuk agliyor sonra

Çevrimdışı Koa_lAA

Biz şanslı takımız bu şekilde olan  taraftar yüzdemiz düşük yüzde yüz olan camialar var..
Mesela iki gole fatih terim gidebilir bi tane fener atsa haftasonu bi tane de biz atsak tokide fatih gitti işte olur mu böyle şey..

her nekadar sevmesemde f.t yi gs camiası adama tapıyor... neden çünkü adam başarı kazandırdı kulübe...

bizde durum ne... güneş de tarihi bir avrupa başarısı, buna ek olarak da lig başarısı ve ayrıca da elindeki 3-5 m euroluk oyuncuları muhtemel +10 m euroluk değerlere getirerek finansman yönünden de katkı sağladı... sonuç... f.t nin gördüğü saygının yarısı yok bence..

Çevrimdışı mylife1903

Emre bok, haber girmis
Aykutun babasi kongr iyesi degikmis.

Kongre uyesi olmadigindan divan iyesi olamazmismis aykut solemis

Bizkm baskana yalanci mi demek istiyir yani onu anlamadim hemen aciklama yapilsin.

Kocaman soyadli uye ortaua ciksin

Çevrimiçi Necmi

aslında ikinci mesajımda anlattım. Dediklerimin olması için renklilerde aklı selim başkanların gelmesi lazım yoksa bu şekilde dediğin gibiler.
panik yönetimlerle toparlanma şansları olmaz ama umarımda olmaz her panik yönetimi onları biraz daha batağa gömüyor.
Başak değil bundan sonra oynayacağımız ilk maç en önemli maçımız oluyor. Puan kaybı tahammül
edebileceğimiz bir şey değil. ilk yarı bütün kredimizi tükettik.
Bu arada ne bedel öderlerse ödesinler bu taraftar unutmayacak ülke futbolu yükselir belki ama beyaz sayfa açılmaz.

Etiketler: