Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (8) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 54 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5002133 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı can1903

http://kralspor.ensonhaber.com/besiktasin-yeni-stadinda-kurban-kesildi-2016-03-30.html

Stadda kurban kesilmiş.Allah kabul etsin.

Yalnız bu (Küfür Yasak) site hala Vodafone ismini kullanmamakta ısrar ediyor.

Geçtiğimiz günlerde de Telsim Arena diye haber yapmışlardı karaktersizler.
Takip etme, burda paylasma reklam yapma bence
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı iilkerr

Bir kac ay once "statta her biten yer icin kurban kesiyoruz. Suana kadar 10 tane kestik" demisti baskan. Acaba hangim kisimi tamamen bitirdiler ?

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı ozan062

bir ara bir arkadaşımız çarşının organizasyonuyla alakalı bir resim koymustu baya begenmeyen cıkmıstı bu nasıl birsey diye boyle

bakın gerçektende o sekilde bir plan var, önce emeğe saygı sonrada adaletli bir yorum

*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı arda

Güncel

Sonunda geri sayıma başladık, bu süreçte yılmadan usanmadan arayıp tarayıp bizi fotolarla şenlendirdin TEŞEKKÜRLER FARUK  :claps: :ok:

PS: Linkteki isim kısmını büyük harflerle olmak üzere değiştirebilirsiniz :D Masör Osman bey baya bir mesai harcamış ona da teşekkürler
Ama allahtan Beşiktaş’a olan bağım başarıya bağlı değil. Bunu her zaman söylüyorum, ben en çok Beşiktaş yenildiği zaman Beşiktaşlı olduğumu hissediyorum. Bu en başında da böyleydi hâlâ da böyle. Siyah Ulan

Çevrimdışı MEHMET BEŞİKTAŞK

eski açık tarafında ledlerin montajı yapılan platform yarıda bitiyor işaretli yerde . Acaba 270 derece dolaşmayacak mı :alala:
BİR DERDİM VAR BİN DERMANA DEĞİŞMEM...

Çevrimdışı GörkemGörkem

bir ara bir arkadaşımız çarşının organizasyonuyla alakalı bir resim koymustu baya begenmeyen cıkmıstı bu nasıl birsey diye boyle

bakın gerçektende o sekilde bir plan var, önce emeğe saygı sonrada adaletli bir yorum

Bütün amblemler yanlıs basılmış.

Çevrimdışı FARUK

Sonunda geri sayıma başladık, bu süreçte yılmadan usanmadan arayıp tarayıp bizi fotolarla şenlendirdin TEŞEKKÜRLER FARUK  :claps: :ok:

PS: Linkteki isim kısmını büyük harflerle olmak üzere değiştirebilirsiniz :D Masör Osman bey baya bir mesai harcamış ona da teşekkürler

:)  ben de teşekkür ederim

Çevrimdışı Fikret

http://kralspor.ensonhaber.com/besiktasin-yeni-stadinda-kurban-kesildi-2016-03-30.html

Stadda kurban kesilmiş.Allah kabul etsin.

Yalnız bu (Küfür Yasak) site hala Vodafone ismini kullanmamakta ısrar ediyor.

Geçtiğimiz günlerde de Telsim Arena diye haber yapmışlardı karaktersizler.
hocam bende hiç vodafone demiyorum.
yeni stad diyorum, inönü diyorum. hatta yeni açık-kapalı-eski açık diyorum.
stadın her tarafına vodafone yazdıklarından zaten kızgınım.

avrupa'da 1-2 yerde yazı yazıyor. sade oluyor şık oluyor.
4 bir tarafta çatıda orada burada "inatla kırmızı" vodafone'lar can sıkıyor. sırf bu yüzden operatör bile değiştirebilirim.

telsim arena diyen siteye hit kazandırmayın tabi ama Beşiktaş Arena hatta mümkünse Beşiktaş'ın stadı diyenler başımın üstüne.

Çevrimdışı FARUK

eski açık tarafında ledlerin montajı yapılan platform yarıda bitiyor işaretli yerde . Acaba 270 derece dolaşmayacak mı :alala:
2 gün önce kapalı ortasında bitiyordu ucuna ekleyerek devam ediyorlar

Çevrimdışı murat

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış) 

gs teknik direktörlük içinde necmi ile görüşmüş :)
Ben deshamps a daha çok benzetiyorum
[ Son Düzenleme: 30 Mart 2016, 17:23:22 MURAT ]

Çevrimdışı ahmetx

Bu resimde gördügüm kadarıyla sanki aralara koltuk gelmiyecek ve suanda oldugu gibi acık kalacak  :s20: :s20: :s20:
@ahmetx sence ?

bence gelecek o kısımlarda bir şey var galiba ondan takamadılar koltukları
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı capo di capi

bacadan bir çok yerde var

Bunların içerisinde heykel olabilir mi? 11 Nisan'da sürpriz olabilir.
Süleyman Seba Ölümsüzdür

Çevrimdışı Hüseyin Karabulut

Abi nasıl isim değiştiriyoruz ya dediğin gibi yaptım olmadı ama sen yapabiliyorsan bide Hüseyin yaparmısın onu :D

Çevrimdışı kutalmis.pinar

Ledler kapalı,eski açık ve numaralıda olacak.Yeni açıkta olmayacak demişti başkan geçen haftaki röportajında :busted_cop: :busted_cop:
KARTALIN YUVASI VODAFONE PARK

Çevrimdışı raichu

Abi nasıl isim değiştiriyoruz ya dediğin gibi yaptım olmadı ama sen yapabiliyorsan bide Hüseyin yaparmısın onu :D
al bakalım @Hüseyin Karabulut

Çevrimdışı ONUR KOLCU

Ben deshamps a daha çok benzetiyorum

Abi ikisinin karışımı necmi abi oluyor :D

Çevrimdışı BavyeraKartali

Carsi grubu iyi hos efsane de ama gittikce sogumaya basladim gerek üsluplarindan gerekse sürekli laylaylom olmalarindan. Insallah olaysiz sadece rakibi baski altina alan ( fark actiysak mars da olabilir ) bi taraftar profili gosteririler ha sosyal sorumluluk herzaman olsun ama Besiktasin taraftari olduklarini unutmasinlar sonucta kim olusa olsun paydasinda Besiktas var payda büyürse pay cogalir !
Bir Beşiktaş atasözü: ''Oğuzhan'ın yeri, Atiba'nın yanı..''

Çevrimdışı İhsan

Come to Beşiktaş

Çevrimdışı BavyeraKartali

Bir Beşiktaş atasözü: ''Oğuzhan'ın yeri, Atiba'nın yanı..''

Çevrimdışı murat

Arkadaşlar merhaba baya uzun zaman oldu foruma yazmayalı. Çok uzun süre takip ettikten sonra sonunda yazmamak olmazdı. Maç organizasyonu olacak mı forum olarak?
Mekan olarak yer belirlemedik ama maç günü sabah saatlerinden itibaren buluşacağız.maç gününden önce ve maç günü buluşacağımız yeri forumda paylaşırız deniz.

Çevrimdışı serti67

yenı acıkta scoreboard kaldırılmaya baslanmıs anlık bır vıdeo gordum sankı
[ Son Düzenleme: 30 Mart 2016, 17:46:42 serti67 ]
aqUİLA NON CAPİT MUSCAS

Çevrimdışı sallapati

Bursa maçına kadar 3 antrenman yapacakmış takım Vodafone da.. ilki bu Cuma

Çevrimdışı raichu

İhsan da oluyor mu acaba? Denemek ister misin :D
tabi oluyor @İhsan abi linkteki ismi değiştirin yeter   :D

Çevrimdışı Tuğrul

bız amblemımız hıcbır yerde yok dıyoduk koya koya bacaların ustlerıne koymuslar  :evillol: :tabe: :D
birde ses akustik ile ilgili bir gelısme varmı yetkılıler geldımı düzenek kuruldumu yada bıtımı bu konu hakkında tam bılgı yok.
”Öteki Sevdalar Gibi Aldanmışlık Değil Benimki.. Hangi Sevgili Tutarki Beşiktaşımın Yerini”