Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (8) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 58 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5001542 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı CUBUKLU

abilerim kardeşlerim bir sorum olacak sizlere. engelliler için bilet çıkıp çıkmadığını nasıl öğrenirim ??. klübü arıyorum ulaşamıyorum. passo ya giriyorum tanımlı bir bilet görünmüyor. 29 martta çıkmıştı bizim için biletler. gece saat 00:01 gösterdiği dakika faks çektim. sıralamaya göre alacaklarını söylediler. nasıl öğrenirim bir yardım lütfen kafayı yemek üzereyim  :s20:
Beşiktaşk'ı vodafone arenaya sığacak mı ?

Çevrimdışı Rebel_Eagle1903

abilerim kardeşlerim bir sorum olacak sizlere. engelliler için bilet çıkıp çıkmadığını nasıl öğrenirim ??. klübü arıyorum ulaşamıyorum. passo ya giriyorum tanımlı bir bilet görünmüyor. 29 martta çıkmıştı bizim için biletler. gece saat 00:01 gösterdiği dakika faks çektim. sıralamaya göre alacaklarını söylediler. nasıl öğrenirim bir yardım lütfen kafayı yemek üzereyim  :s20:

kötü haber vermek istemezdim ama biletler tükenmiş http://www.bjk.com.tr/tr/haber/66023/bursaspor_maci_engelli_tribunu_biletleri_tukendi.html

“Çok üzüntülerimiz oldu hepsini yuttuk, oturduk. Beşiktaş’ı üzmesinler” Süleyman SEBA

Çevrimdışı Melekcik

Yanlış değil ise engelliler için biletler tükendi diye haber gördüm twitter da yinede net bilen biri yardım eder inşallah
BEŞİKTAŞ!! Sadece iyi günde yanında olsaydık,renklerimizin arasına 'sarı'yı da koyardıkkkk!!!!

Çevrimdışı celiker1

Beşiktaş'ın, Vodafone Arena’da Bursaspor ile oynayacağı maç için yüzde 50 ve üzeri engelli taraftarlara ayrılan engelli tribünü biletleri, talep sırası dikkate alınarak taraftarların passolig kartlarına yüklenecektir.

Bursaspor maçı engelli tribünü biletleri tükendiğinden dolayı engelli taraftarlardan kulübe başvuruda bulunmamalarını rica eder, göstermiş oldukları büyük ilgi nedeniyle teşekkür ederiz.

Haber Kaynağı: bjk.com.tr
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı kutalmis.pinar

Bişeyi merak ediyorumda bu stad aydınlatmaları hep ortasahada toplanmış saha kenarlarında ve sonlarında neredeyse hiç ışık yok nedeni nedir?
hepsi açılmadığından olabilir mi? :alala: :alala:
KARTALIN YUVASI VODAFONE PARK

Çevrimdışı Rebel_Eagle1903

“Çok üzüntülerimiz oldu hepsini yuttuk, oturduk. Beşiktaş’ı üzmesinler” Süleyman SEBA

Çevrimdışı onurturan

@CUBUKLU  formu doldurup faks cektiyseniz hele bide o saatte cektiyseniz korkmayin geri donus olacaktir su biletleri bi satsinlar da hele  :ok:

Çevrimdışı cursedofdragon

Trabzonspor'un yeni stadı Akyazı Stadı'nın adı "Emirates Arena" olacak. Emirates Airlines, 5 yıl için €50M verecek.
Via | Tribün Dergi

gerçekse güzel bir iş başarmışlar. :)

Çevrimdışı kryhrglu

hepsi açılmadığından olabilir mi? :alala: :alala:
Mantıklı bi cevap ama ben fotoğraflarda hepsi açık gibi görüyorum onun için sormak istedim :D

Çevrimdışı Melekcik

Trabzonspor'un yeni stadı Akyazı Stadı'nın adı "Emirates Arena" olacak. Emirates Airlines, 5 yıl için €50M verecek.
Via | Tribün Dergi

Hiç zannetmiyorum istanbul takımı olsa biryolu var ama çok zor ki Arsenale stat sponsorluğu yaparken Türkiye pazarına girmezler girmezler
BEŞİKTAŞ!! Sadece iyi günde yanında olsaydık,renklerimizin arasına 'sarı'yı da koyardıkkkk!!!!

Mantıklı bi cevap ama ben fotoğraflarda hepsi açık gibi görüyorum onun için sormak istedim :D
Aydınlatmalardan bazıları gökyüzüne bakıyor o yüzden hepsş sahaya çevrildiği an bak gör ışıl ışıl olacak stad :ok: :ok:

Çevrimdışı onurturan

kötü haber vermek istemezdim ama biletler tükenmiş http://www.bjk.com.tr/tr/haber/66023/bursaspor_maci_engelli_tribunu_biletleri_tukendi.html
ama daha yüklenmemis kimseye yüklenecektir diyor.. bence cubuklu ya da gelebilir bilet cunku saatini guzel ayarlamis.. Bizim @canergiray77  ne yapti acaba insallah girerler..

Wow wow woww bu nee yahuu :claps: :claps: Bu resmen Dünya standartlarının bile üstünde olmuş bitmiş mobilyası kalmış :halay: :halay: :super: :super:

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış) Doğrumu acaba? :alala: :alala:

Çevrimdışı cursedofdragon

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış) Doğrumu acaba? :alala: :alala:

doğru aspor'da da söylediler :)

Çevrimdışı Emre S. Sönmez

Arkadaslar konu disi yapacagim gene kusura bakmayin ama,videolari izleyemiyorum,son 4-5 gundur.Ne yapabilirim? Stad goruntulerini izleyemez oldum  :bawling:
Edirne koprusu tastan var mi buyuk BESİKTAS'tan ! BJK:16251

Çevrimdışı ZEKI

Butun isiklar aciliyor elektirk beslemesine bakiliyor sorun olup olmamasina
Fakat ayarli degiller. Daha ayarlanacaklar yonleri. Su anda cogu ortaya odaklanmis vaziyette gordugunuz gibi.

Çevrimdışı tuncaboylu

Via | Tribün Dergi

İnandırıcı değil. Bir ara Serdal Adalı da Emirates Memirates diyordu da, yalan olduğu ortaya çıkmıştı.

Birincisi Emirates'in Türkiye'de çok önemli bir pazarı yok, Türkiye içi reklamı için böyle bir meblağ ayırmaları gerçekçi değil.

Avrupa için ayırıyorlar desek, Trabzonspor'un şu anki haline bakınca Akyazı Stadı'nda ilk Avrupa Kupası maçı oynanmasına neresinden baksanız 3 sezon var diyebiliriz. Adam 5 yıllık sponsorluğun 3 yılını neden çöpe atsın?

Ayrıca adamlar neden dünya devi bir takımın stadına isimlerini vermişken, bir de Trabzonspor gibi bir takımın stadına versinler. Emirates Arena dendiğinde 2 stad gelmesi saçma değil mi?
[ Son Düzenleme: 30 Mart 2016, 21:37:24 tuncaboylu ]

Çevrimdışı mehmetcan1903

soyunma odasına asma tavan uygulanmış asma tavan Beşiktaş amblemi olabilirdi kocaman.. orda bile havuzun içinde küçücük Beşiktaş yazısından başka ne arma var ne Beşiktaş yazısı  :alala:

Çevrimdışı kryhrglu

Butun isiklar aciliyor elektirk beslemesine bakiliyor sorun olup olmamasina
Fakat ayarli degiller. Daha ayarlanacaklar yonleri. Su anda cogu ortaya odaklanmis vaziyette gordugunuz gibi.
Sağol Zeki abi.Bir sorum daha olucaktı.Ben 3'lü kombine satın aldım ama merak ettiğim bi soru var.Arkadaşımla birlikte aldık o satın alma bölümündeki yazıda her maç için ayrı ayrı tanımlama yapıcaz dedi bana bu doğrumu benim gözümden kaçtı herhalde doğruysa.Yoksa direk her maça başka bir işlem yapmadan giriş yapabiliyormuyum?yardımcı olursanız sevinirim.

Çevrimdışı ZEKI

Sağol Zeki abi.Bir sorum daha olucaktı.Ben 3'lü kombine satın aldım ama merak ettiğim bi soru var.Arkadaşımla birlikte aldık o satın alma bölümündeki yazıda her maç için ayrı ayrı tanımlama yapıcaz dedi bana bu doğrumu benim gözümden kaçtı herhalde doğruysa.Yoksa direk her maça başka bir işlem yapmadan giriş yapabiliyormuyum?yardımcı olursanız sevinirim.
Konu disiyapiyorsun cevap verme yeri burasi degil ama  :biggrinking:  3 lu kombine aldiginda biletlerinde kombinelerinde 3 mac ayrica cikiyor.

Çevrimdışı mahfi

Merhaba arkadaşlar. Uzun süredir takip ettiğim ve geçenlerde üye olduğum foruma ilk defa yazıyorum. Kızım dün dedi ki "Baba, neden her gün Anıtkabir'in fotoğraflarına bakıyorsun, Atatürk'ü çok mu özledin?" dedi. Ben de onu da özledik yavrum ama burası Anıtkabir değil, Beşiktaş'ımızın anıtı rakiplerimize de kabir olacak inşallah dedim. Şimdi kızımla birlikte takip ediyoruz sizleri. Hiçbirinizi görmedik ama çoğunuzu tanıyoruz artık. Gönlünüzden Beşiktaş sevgisi eksik olmasın.

Çevrimdışı ZEKI

Merhaba arkadaşlar. Uzun süredir takip ettiğim ve geçenlerde üye olduğum foruma ilk defa yazıyorum. Kızım dün dedi ki "Baba, neden her gün Anıtkabir'in fotoğraflarına bakıyorsun, Atatürk'ü çok mu özledin?" dedi. Ben de onu da özledik yavrum ama burası Anıtkabir değil, Beşiktaş'ımızın anıtı rakiplerimize de kabir olacak inşallah dedim. Şimdi kızımla birlikte takip ediyoruz sizleri. Hiçbirinizi görmedik ama çoğunuzu tanıyoruz artık. Gönlünüzden Beşiktaş sevgisi eksik olmasın.
:hosgeldin

Çevrimdışı oguz.h

soyunma odasına asma tavan uygulanmış asma tavan Beşiktaş amblemi olabilirdi kocaman.. orda bile havuzun içinde küçücük Beşiktaş yazısından başka ne arma var ne Beşiktaş yazısı  :alala:

bu kadar da olmaz arkadasim artik ne memnuniyetsiz insanlar var. mis gibi olmus iste. her seye bi kusur bulmaktan bikmadiniz mi?