27. Hafta Fenerbahçe 2-4 Beşiktaş
27. Hafta Fenerbahçe 2-4 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|27. Hafta Fenerbahçe 2-4 Beşiktaş Tarih : 02.04.2023 Saat : 20:30 Stadyum : Ülker Stadyumu Hakemler : Halil Umut Meler - Mustafa Emre Eyisoy - Kerem Ersoy - Kadir Sağlam VAR :

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

27. Hafta Fenerbahçe 2-4 Beşiktaş  [Okunma sayısı 9699 defa] 27. Hafta Fenerbahçe 2-4 Beşiktaş

Çevrimiçi Talisca1903

o kanalımsıyı sadece kupa maçlarında açmışdım mecburiyetten  üç yıldır izlemiyorum gerçi maç dışında hiç bir kanalı izlemiyorum 😂
aç izle abi vallahi çok eğlenceli bayılıyorum şunların şu suratlarına patlıcan gibi mosmor 😁😁

Çevrimiçi Necmi

ersin konusunda haklıymışsın abi sen ve mertten özür dilerim
ben her zaman haklıyımdır 🙄
Heleki konu oyuncuysa hiç oyuncu gömmem ben taki beşiktaş için vahim durum olmadıkça kaleye isabet eden her top gol oluyordu

Çevrimiçi Necmi

aç izle abi vallahi çok eğlenceli bayılıyorum şunların şu suratlarına patlıcan gibi mosmor 😁😁
hiç çekemem şuan keyfim yerindeyken kalsın

Çevrimiçi mellfred

Meler kahrından ölmüştür
şu maçı kaybetsek kartımızdan ölüyor olacaktık
eleman büyük çok büyük marul evladı
rezil heriften tiksiniyorum

Çevrimiçi mellfred

öncelikle herkese tebrikler
harika bir gece oldu
ancak
maçı yine hakem denen rezil herif ve wellington az alkıllısı yüzünden verebilirdik
abuo’nun ghezzalın rosşerin saiss’in olmadığı bir maçı böylesi mucizevi bir skorla kazanmış olmamız olağanüstü
mert cenk ve redmond yetti de arttı şişirilmiş balonlara
talha’nın sakatlığı ciddiymiş umarım eskisinden iyi döner

Çevrimiçi Necmi

boş ver ama iyi koyduk 😂

Çevrimiçi Talisca1903

Evire çevire yaylandıra yaylandıra🦅🦅🦅

Çevrimiçi Necmi

yok marul değil göbek kıvırcık şöyle top gibi

Çevrimiçi COB

Bukadar kötü oynadığımız bir maçta Redmond ile Mert bize 3 puanı hediye etti. Gerçekten tarihe geçen, zevkten dört köşe olduğum bir maç oldu. Feneri psikolojik olarak derin sulara batırdık, bir iki yıl daha kendilerine gelemezler.

Çevrimiçi COB

Şimdi gelelim asıl konuşmamız gerekenlere.

Skora rağmen takımda bitik oyuncular var. Aboubakar fiziken çok kötü durumda ki Samet diye bir vitaminsizden bile omuz yiyip yere düşüyor.

Ghezzal bu sezonu sakatlanmadan tamamlayıp önümüzdeki sezon için form tutmaya çalışmalı. Sakatlık onu çok geriye götürmüş.

Takımda kaliteli stoper eksikliği var. Tayyip iyi niyetiyle oynuyor, daha öğrenecek çok şeyi var. Colley'i fazla tutmuyorum. Wellinton ve Saiss gidici. Bu defansa bir Marcelo ile bir Denayer bulamız şart.

Ortasaha da level atlatacak oyuncu eksikliğimiz var. Gedson skor konusunda oldukça etkisiz, Salih bazen iyi bazen kötü. Maxim ve Hadziahmetovic yeni geldiler ve geliştirmeleri gereken konular var. Kısacası ortasahaya gözün kapalı banko yazacağın 2 oyuncu lazım.

Kısacası, bu galibiyet derbi olması açısından önemli ama daha da önemlisi kazanınca eksikleri görmek.

Çevrimiçi Necmi

Kadıköy'de feneri 10 kişi yenmekten bıktık :D
biz zaten adamların kabusuyuz kimseden çekmediler bizden çektikleri kadar 😂

Çevrimiçi Necmi

Abou kicini kaldiramiyor, ne yaptin oglum arada.

2 kaleciyle karsi karsiya pozisyonu hic ettin be
sahanın en çok koşanıymış 😂

Çevrimdışı Nartallo

Yüzyılda bir olacak bir maç oynandı. Dünya derbi tarihlerinde böyle fantastik maç nadirdir...

Aleyhine iki penaltı çalınıyor, 45 dakika 10 kişi oynuyorsun, taraftarın yok, 50 bin kişinin önündesin...

Dönüp 4 tane atıyorsun, kaçırdıkların var...

Bravo çocuklar, bravo Şenol Hoca...

Ghezzal, Amir, Gedson çıkarıp Necip, Redmond, Maxim'le yapıyorsun bu işi...

Bu maç dönmese burada hakemden çok Şenol Hoca konuşulurdu...

Çevrimiçi Necmi

Yüzyılda bir olacak bir maç oynandı. Dünya derbi tarihlerinde böyle fantastik maç nadirdir...

Aleyhine iki penaltı çalınıyor, 45 dakika 10 kişi oynuyorsun, taraftarın yok, 50 bin kişinin önündesin...

Dönüp 4 tane atıyorsun, kaçırdıkların var...

Bravo çocuklar, bravo Şenol Hoca...

Ghezzal, Amir, Gedson çıkarıp Necip, Redmond, Maxim'le yapıyorsun bu işi...

Bu maç dönmese burada hakemden çok Şenol Hoca konuşulurdu...
hiç iyi oynamadıkki redmond kendini iyi hazırlamış üstünede vurduğumuzu sokacak kadar şanslı günümüzdeydik üstüne birde kalecimiz parlayınca aldık maçı yoksa oyun olarak hiç iyi değildik maç bittiğinden beri ağzım kulaklarımda dolanıyorum ama hala maçı nasıl kazandığımızı çözemedim 😂 etkili gelen onlardı mert kaç tane çıkardı 4 attığımız maçta iki iyi oyuncu say dense herkes redmond mert der

Çevrimiçi Samet Demir

Bu arada Redmondun hakkının yendiğini söyleyen arkadaşlara selam ediyorum.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Nartallo

hiç iyi oynamadıkki redmond kendini iyi hazırlamış üstünede vurduğumuzu sokacak kadar şanslı günümüzdeydik üstüne birde kalecimiz parlayınca aldık maçı yoksa oyun olarak hiç iyi değildik maç bittiğinden beri ağzım kulaklarımda dolanıyorum ama hala maçı nasıl kazandığımızı çözemedim 😂 etkili gelen onlardı mert kaç tane çıkardı 4 attığımız maçta iki iyi oyuncu say dense herkes redmond mert der

Doğru, ilk yarı berbattık abi, ama Ghezzal gibi bir ismi çıkarıp Redmond almak, Gedson çıkarıp Necip almak, 10 kişi takımda iki forvet bırakmak planı çalıştı ve kazandık...

Muhakkak şans da var ama Şenol Hoca aldı bu maçı...

Çevrimdışı Unnamed

Yalnız Arthur Masuaku'ya bir parantez açmak lazım. Çok büyük bir oyuncu

Çevrimiçi Samet Ç

Yalnız Arthur Masuaku'ya bir parantez açmak lazım. Çok büyük bir oyuncu

3 uzaklaştırma
1 pas arası
5 top kapma
2/3 hava topu
15/17 ikili mücadele
3/3 çalım

Çevrimiçi Necmi

Doğru, ilk yarı berbattık abi, ama Ghezzal gibi bir ismi çıkarıp Redmond almak, Gedson çıkarıp Necip almak, 10 kişi takımda iki forvet bırakmak planı çalıştı ve kazandık...

Muhakkak şans da var ama Şenol Hoca aldı bu maçı...
bence bu plan değil sahada hücum ve savunma oyuncularını bırakmak plan değil bu maçı rahat kazanacağını hakeminde yanında olduğunu gören fenerin rehavetle verdiği maç oldu

Çevrimdışı Unnamed

Çevrimiçi BlackEagle16

Yakaladığımızi atsak 7 olurdu abi abou net 3 harcadı gününde değildi. Ama takımı sahiplenmesi ateslemesi bambaşka bi olay.
Burası Beşiktaş burada imzalar kalplere atılır...

Çevrimiçi levitate

ben her zaman haklıyımdır 🙄
Heleki konu oyuncuysa hiç oyuncu gömmem ben taki beşiktaş için vahim durum olmadıkça kaleye isabet eden her top gol oluyordu

öncelikle mütevaziliğin abi maşallah :D

milli arada hazırlık maçı yapmışız, kaleye iki şut gelmiş ikisi de gol olmuş... son 6-7 aydır çok savunmaya çalıştım ama böyle bir konsantrasyon eksikliği olmaz yani ne diyeyim :D emre falan daha hazır duruyordu kalede

zaten yazın gelecek teklifleri kabul edeceklermiş, brugge falan ilgileniyormuş galiba
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Bukadar kötü oynadığımız bir maçta Redmond ile Mert bize 3 puanı hediye etti. Gerçekten tarihe geçen, zevkten dört köşe olduğum bir maç oldu. Feneri psikolojik olarak derin sulara batırdık, bir iki yıl daha kendilerine gelemezler.

oraya pep gelse başarılı olamaz bu saatten sonra, artık bu lig bundan sonra bizle gs arasında döner
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

3 uzaklaştırma
1 pas arası
5 top kapma
2/3 hava topu
15/17 ikili mücadele
3/3 çalım

hoca kendisiyle çok uğraştı ama reyiz hem pes etmedi hem de bir yolunu bulup hocayla arasını düzeltti, şimdi opsiyonunun kullanılmasını istiyormuş :D sıra redmond'da o da iyice devreye girmeye başladı hadi bakalım

şu dele eşşeğini adam edemedik ama yazık oldu

Çevrimiçi Necmi

Yakaladığımızi atsak 7 olurdu abi abou net 3 harcadı gününde değildi. Ama takımı sahiplenmesi ateslemesi bambaşka bi olay.
konu abou olunca netlik işinde duracaksın adamın attığı hiç bir gol net değilki o şapkadan tavşan çıkaran oyuncu olmadık anda çıkıp olmayacak golü atıyor öyle çok atan golcü değil kritik anlarda atan golcü bir anda takımın rüzgarını değiştirebiliyor golcü oyuncu bulunur parayı verince ama abou gibisini bulmak zor kötü oynarken bile takımın ruhudur maçta kırılmıyor çevresindeki oyuncularında kırılmasına izin vermiyor çok özel bir oyuncu ne kadar kötü olursa olsun sahada mutlak olması gereken tek oyuncumuz o evet kaçırdı ama takımı ileri iten bu maçı kazanırız diyende sahadaki haraketleriyle oydu onun girdiği pozisyonlar cenkide hırslandırıyor

Etiketler: