Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (7) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 50 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5070840 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Anket
Pikselli koltuk tasarım uygulamasından memnun musunuz?
Evet
Hayır

Çevrimdışı Pikselli

Çok pahalı bir sistem hatırladığım kadarıyla
Evet ucuz bişeye benzemiyo.
Bu arada yarın inşaata bakmaya gidecem İçeri girme şansım nedir yada girenler nasıl giriyo ?
La Vittoria Sarà Nostra

Çevrimdışı sabu

Gün içinden kareler 2

Hocam resimler mükemmel, emeğiniz için teşekkürler

Çevrimdışı kutalmis.pinar

yarın yeni konuya geçeceğiz artık stad inşaat başlığının son konusu sayfası olacak. :super:
yarın öğlen yeni konuya geçeriz ve stadı açacağımız başlık olacağı için çok heyecanlıyım abi :sevinc :sevinc
KARTALIN YUVASI VODAFONE PARK

Çevrimdışı kkuirrsaalti

Fotoğrafları beğenmenize sevindim. Ben hep buradaydım da makinam yoktu :) Yeni aldım Mabedimize gidip fotoğraflar çekeyim dedim. İçeri girseydim daha iyi olacaktı ama olmadı. Çokta zorlamadım.

Teşekkürler.

gaziantep kaç aydır yerinde sayıyor :bandit: :bandit: en iyi ilerleme yine bizle sivas'ta var gördüğüm kadarıyla :eyes :eyes

Çevrimdışı emrekhvcgl

merhaba arkadaşlar. bir sorum var. kendi enerjimizi kendimiz üreteceğiz olayı vardı. yalan mı oldu o güneş paneli işi?

Çevrimdışı cursedofdragon

merhaba arkadaşlar. bir sorum var. kendi enerjimizi kendimiz üreteceğiz olayı vardı. yalan mı oldu o güneş paneli işi?

hayır yalan olmadı yazın yapılacak.

Çevrimdışı ONUR KOLCU

yarın yeni konuya geçeceğiz artık stad inşaat başlığının son konusu sayfası olacak. :super:

Nasıl yani ? yeni konu derken efe.

Çevrimdışı ahmetx

Canon 100d 55-250 stm lens ile çektim
çok kalite gerçekten müsait bir vaktinde içerden foto çekebilir misin ?
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı ahmetx

40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı kkuirrsaalti

Bunlarda son fotoğraflar. Herkese iyi geceler.

Çevrimdışı Efe

Nasıl yani ? yeni konu derken efe.
1000.sayfaya geliyoruz ya bu arada ekremde geldi o da harika fotolar çekmiş :D
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı ahmetx

Fotoğrafları beğenmenize sevindim. Ben hep buradaydım da makinam yoktu :) Yeni aldım Mabedimize gidip fotoğraflar çekeyim dedim. İçeri girseydim daha iyi olacaktı ama olmadı. Çokta zorlamadım.

Teşekkürler.
zorlamadan olmaz tüm kapılardan şansınızı deneyin. :)

biz bursadan önce %100 oluruz :)
bursa'nın timsah kafası bitmez oldu zaten.üstüne üstlük bide sineklik membranı diye bişey çıkardılar  :kop: :kop:

Çevrimdışı kkuirrsaalti

zorlamadan olmaz tüm kapılardan şansınızı deneyin. :)

Keşke zorlasaydım :) Kocaelide yaşıyorum artık stad açılışına giderim herhalde :)

Çevrimdışı emrekhvcgl

hayır yalan olmadı yazın yapılacak.
tamamdır abi teşekkürler bilgi için. önemli mesele bence. o olay olmadan akıllı stadyum diyemem şahsen :)

Çevrimdışı DOĞAN

Teşekkürler.

Gercekten mükemmel cok net stadı görme imkanı olmayanlar için bu fotograflar cok degerli teşekkürler.

Çevrimdışı ZEKI

@kkuirrsaalti mükemmel fotoğraflar senin @Ekrem ile birlikte içeri girmeniz lazim. Ekrem ve sana fotoğraflar icin tesekkurler.

Çevrimdışı gurol_1903

selam arkadaşlar. Bugün stada gittim tabi içeri giremedim. dışardan baktığımda bişey dikkatimi çekti özellikle ahmetx buna yanıt verebilir diye düşünüyorum. membranların aralarında az da olsa boşluklar var o boşluklardan aşağı su sızar mı? benim gördüğüm o boşluktan sızar NET. ama bilmediğim bişey mi var? herhalde aşağı su sızdıran bi çatı yapmıyoruzdur. kkuirrsaalti arkadaşın paylaştığı fotolardan vodafone arena fotoğrafının olduğu fotodan net görülebilir bahsettiğim boşluklar.

Çevrimdışı Efe

selam arkadaşlar. Bugün stada gittim tabi içeri giremedim. dışardan baktığımda bişey dikkatimi çekti özellikle ahmetx buna yanıt verebilir diye düşünüyorum. membranların aralarında az da olsa boşluklar var o boşluklardan aşağı su sızar mı? benim gördüğüm o boşluktan sızar NET. ama bilmediğim bişey mi var? herhalde aşağı su sızdıran bi çatı yapmıyoruzdur. kkuirrsaalti arkadaşın paylaştığı fotolardan vodafone arena fotoğrafının olduğu fotodan net görülebilir bahsettiğim boşluklar.
dün daha söyledik makinayla yapıştıralacak mebranlar :)
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Erdemm

Ellerinize gözlerinize sağlık çok güzel fotoğraflar..  :)

Çevrimdışı Efe

turnikelerimizide net gördük çok güzel  :D
Şampiyon Beşiktaş JK

Bugün fotoğraf bakımından bereketli bir gündü.Özellikle son gelen fotoğraflar için @Ekrem abiye ve @kkuirrsaalti'ye teşekkür ederim.İyi geceler arena kartalları.  :uyucam: :uyucam: