Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu 2018/19 sezon başlığında transfer konusu hariç Beşiktaş ile ilgili her konu forum kuralları çerçevesinde tartışılabilir. Başlıktaki

0 Üye ve 91 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu  [Okunma sayısı 2674659 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Çevrimdışı caner.eryigit

Bilerek yapıyorlar bunun başka açıklaması olamaz.taraftarın sinir uçlarıyla oynuyorlar amaç ne onu bir çözebilsek.günlerdir bu olanlar yüzünden dağa taşa uçan kuşa sövüyor herkes camia başkanın ve yanında ki ezik(kendi öyle demişti) yöneticinin yaptığı açıklamalara bak.

Çevrimdışı cursedofdragon

Fikret Orman: "Teknik direktörde yerli - yabancı oylaması diye bir şey yok. Manavdan bir şey aldığımız da yok. Beşiktaş'a en uygun, şampiyonluğa götürebilecek, stresli ortamlarda bulunabilecek bir hoca arayışımız var. Bu kim ise, o olacak."

Çevrimiçi MUSTAFA_

Fikret Orman: "Teknik direktörde yerli - yabancı oylaması diye bir şey yok. Manavdan bir şey aldığımız da yok. Beşiktaş'a en uygun, şampiyonluğa götürebilecek, stresli ortamlarda bulunabilecek bir hoca arayışımız var. Bu kim ise, o olacak."
Bu tanıma Abdullah Avcı net olarak uymuyor o zaman  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi yaço58

daha yok mu tebrik edicek başka birileri daha tebrik etsin başarılar dilesin  :s20:

başkandan yöneticilere herkes tebrik ediyor  :s20:

daha 3.mü 4.mü bitirceğimiz bell, değil sen çıkıp güzel lig oldu diyorsun sanki şampiyonu hakemler belirlemedi ya basit bişeyi bille yapamıyor bu yönetim taraftarla aynı tarafta ol bu kadarmı zor çıkmış gsli ynetcinin yapccağı açıklamaları bizim yöneticiyle başkan yapıyor

Çevrimdışı Alper1903

ya bu Abdullah Avci taktiksel olarak degil de saha disi kontrol konusunda bende negatif izlenim birakiyor. Senol Gunes'le durumu kesinlikle ayni degil bu arada. SG'nin geldigi zaman ortam sampiyonluga cok musaiiti. 70 milyon harcamis bir fb vardi ama hocasi hem loser hem de ligi tanimiyordu. Ayrica SG'de kafa olarak Avci'ya gore daha rahatti. Avci daha yeni psikolojik savastan cikti ve maglup oldu. Taktik olarak bir seyler oynar takim ona suphem yok da bu adam hirsli ve istekli mi yeterince ondan  supheliyim. İkinci Bilic vakasi da olabilir benim aklimi kurcalayan bu. Bir de Avci ve Basaksehir'in loser damgasinin Besiktas'a yapismasini istemiyorum. Nerden bakilsa riskli is.

Çevrimdışı f_madida

daha yok mu tebrik edicek başka birileri daha tebrik etsin başarılar dilesin  :s20:

başkandan yöneticilere herkes tebrik ediyor  :s20:

tekrar yaziyorum bu yonetim Besiktas'in basinda 1 dk daha duramamali.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı Liquidator

tekrar yaziyorum bu yonetim Besiktas'in basinda 1 dk daha duramamali.
twitterde yönetim aleyhine tag açılmış bile. Ne yaşan söyleyim, hak ettiler. Taraftarı bu kadar hiçe saymak akıl karı digil.  Taraftar hangi konuda bütünleşse, FO ertesi gün çıkıp açıklama yapıyor taraftar aleyhine. Me yalan söyleyim, çok begendiyim bir başkandı, amma aldığı puanları bir bir kaypetti. Taraftarına sırt çeviren birini Başkan olarak görmüyorum!!

Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk
Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimiçi levitate

ya bu Abdullah Avci taktiksel olarak degil de saha disi kontrol konusunda bende negatif izlenim birakiyor. Senol Gunes'le durumu kesinlikle ayni degil bu arada. Şenol Güneş'nin geldigi zaman ortam sampiyonluga cok musaiiti. 70 milyon harcamis bir fb vardi ama hocasi hem loser hem de ligi tanimiyordu. Ayrica Şenol Güneş'de kafa olarak Avci'ya gore daha rahatti. Avci daha yeni psikolojik savastan cikti ve maglup oldu. Taktik olarak bir seyler oynar takim ona suphem yok da bu adam hirsli ve istekli mi yeterince ondan  supheliyim. İkinci Bilic vakasi da olabilir benim aklimi kurcalayan bu. Bir de Avci ve Basaksehir'in loser damgasinin Besiktas'a yapismasini istemiyorum. Nerden bakilsa riskli is.
kesinlikle bilic v2

"çok güzel oynadılar ama şampiyon olamadılar" lafını çok duyarız

içerideki maçları alırız ama deplasmanda çok zorlanırız. başağa karşı oynanan oyun farklı beşiktaş'a karşı oynanan farklı. hem camia beklentileri arasında dağlar kadar fark var
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı savaş altay

Ben avciya soyle bakiyorum taktiksel ve oyun okuma konusunda basarili. Buna bagli olarak

oyuna da is bitirici cozumler getirebilir duzeyde. Geridesin, cevirir o maci. Bu adam saha disi

soru isareti. Dolmabahceye rakip olarak gelmek var, takimin basinda gelmek var.

Baskiyi kaldiramayacagini dusunulebilir ama ters de tepebilir. Cunki buyuk takim calistirmadi.

Raydan cikabilirde yani, abarti mac sonu demecleri felan olabilir.

Saha dizilimi guzel, degisken oyun ve degisen refleks sahibi teknik adam. Senol gunesi

defalarca 1vs1 de perisan etti. 30 dakikada mac bitiridigi oldu ama avrupada ne tecrubeye sahip bu var.

Bize gelirse eksisi renkli biri bu
Bize gelirse artisi city potadan tamamen cikar.

Degisebilen sonuclara bakmayin. Ilk sezonlarda hem yenip hem analizimizi yaparken hayrandi cogu kisi.

Yonetim yonetiyor olsa teknik adam geldiginde deplasmanda yatar mi, avrupada batar mi diye dusunmeyiz..

Gelen teknik adam ile uyumlu bir cizgimiz yok. Futbol felsefesi bulunmuyor bence. Sampiyonluk deniliyor o kadar.

Streess kaldirabilen derken yerinde bir aciklama olmus mesela. Belkide gider ayak laf gonderdi senol gunese bilemem.

Yonetim futbol felsefesi edindik diyorsa o baska. X deplasmani y deplasmani arasinda oyun farki goruldugunde

homurdanmalar baslar. Ama en buyuk dert avrupa. Senol gunes o kismi iyi ceviriyordu..

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Beşiktaş Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Ürkmezgil‚ Sezon değerlendirmesi yaparken‚ " Güzel bir lig oldu. Bir takım yenilikler oldu. Bunlardan en önemlisi VAR´dı. Günahıyla ve sevabıyla bir alışma dönemi geçti.

***Tahminim ligdeki önümüzde ki 10 yıllık şampiyonluklar bölüşüldü.
Bundan sonra iki yıl biz oluruz sonra ibre tekrardan gs ye döner 1-2 yıl onlar olur o günkü düzene göre.
4-5 yıl sonra fenere bir sampiyonluk verilir. Emir gelmiş biyerden bizimkilere.
Kurmaca bir tiyatro var biz ancak piyon görevinde kendi kendimizi yırtıyoruz.

Çevrimiçi ferdi1903

Su adam kadar ft bile rahatsiz etmiyor beni
Bunu murat özen koymus twitterde gördüm ilk, yemin ediyorum baskan ve pirlanra yönetici kardesleri bizimle şırdan geciyor, yok artik ya bukadar loserlik olmaz

Çevrimdışı Alper1903

Ben avciya soyle bakiyorum taktiksel ve oyun okuma konusunda basarili. Buna bagli olarak

oyuna da is bitirici cozumler getirebilir duzeyde. Geridesin, cevirir o maci. Bu adam saha disi

Baskiyi kaldiramayacagini dusunulebilir ama ters de tepebilir. Cunki buyuk takim calistirmadi.

Saha dizilimi guzel, degisken oyun ve degisen refleks sahibi teknik adam. Senol gunesi

defalarca 1vs1 de perisan etti. 30 dakikada mac bitiridigi oldu ama avrupada ne tecrubeye sahip bu var.

Degisebilen sonuclara bakmayin. Ilk sezonlarda hem yenip hem analizimizi yaparken hayrandi cogu kisi.

Yonetim yonetiyor olsa teknik adam geldiginde deplasmanda yatar mi, avrupada batar mi diye dusunmeyiz..

Gelen teknik adam ile uyumlu bir cizgimiz yok. Futbol felsefesi bulunmuyor bence. Sampiyonluk deniliyor o kadar.

Streess kaldirabilen derken yerinde bir aciklama olmus mesela. Belkide gider ayak laf gonderdi senol gunese bilemem.

Yonetim futbol felsefesi edindik diyorsa o baska. X deplasmani y deplasmani arasinda oyun farki goruldugunde

homurdanmalar baslar. Ama en buyuk dert avrupa. Senol gunes o kismi iyi ceviriyordu..

Saha disi en buyuk etmen hakemler. 2 kez ciddi olarak sampiyonlu yarisina girdi Besiktas ve Gs'ye karsi ikisini de kaybetti. Bunlarin ikisinde de ben Basaksehir adina ciddi bir hakem hatasi hatirlamiyorum (aksi dusunulemez zaten malum sebepleden oturu) Besiktas'a geldiginde durum tam tersi olacak. Camia baskisi yuksek olacak, taraftar sampiyonluk isteyecek baska hicbir sonucu basari kabul etmeyecek. Ustune yapisan "son haftalari getiremiyor" damgasi var hem o baskiyla hem de lig yarisiyla ugrasmak zorunda kalacak. Ayrica her oyuncuyu kafasina gore getiremeyecek, bazi futbolculari taraftar istemeyecek. Uzerine hem yonetimin hem de Avci'nin ciddi ciddi dusunmesi gereken konular. Aksi sonucta loser damgasini Besiktas yiyecek tipki Bilic'teki gibi. Kim ne soylerse soylesin genel dusunce Besiktas basarisiz transferlerin sonucunda sampiyonluk yarisindan uzak su anda. 2015'teki gibi bunlar sonunu getiremez dusuncesi yok. Psikolojik olarak onemli bir sey bu.

Not: bu bakis acisi diger takim taraftarlarinin bakis acisi. Yoksa biz asil sebebin birilerinin pirlanta abilere sahip olmasini biliyoruz. Ard'a ard diyebilen biri olsa cok baska seyler konusuruz.
[ Son Düzenleme: 22 Mayıs 2019, 16:59:28 Alper1903 ]

Beşiktaş Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Ürkmezgil‚ Sezon değerlendirmesi yaparken‚ " Güzel bir lig oldu. Bir takım yenilikler oldu. Bunlardan en önemlisi VAR´dı. Günahıyla ve sevabıyla bir alışma dönemi geçti.

***Tahminim ligdeki önümüzde ki 10 yıllık şampiyonluklar bölüşüldü.
Bundan sonra iki yıl biz oluruz sonra ibre tekrardan gs ye döner 1-2 yıl onlar olur o günkü düzene göre.
4-5 yıl sonra fenere bir sampiyonluk verilir. Emir gelmiş biyerden bizimkilere.
Kurmaca bir tiyatro var biz ancak piyon görevinde kendi kendimizi yırtıyoruz.

Bence sadece gs'yi şampiyon yapıcaklar sürekli.Bizi de sürekli yapılan yanlışlar da onları koruma ve kollama görevi verilmiş özellikle başkana.

Ali koç'a diş geçiremiyorlar ama feneri şampiyon yapmazlar.

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Bence sadece gs'yi şampiyon yapıcaklar sürekli.Bizi de sürekli yapılan yanlışlar da onları koruma ve kollama görevi verilmiş özellikle başkana.

Ali koç'a diş geçiremiyorlar ama feneri şampiyon yapmazlar.

Bu şekilde göz göre göre yapsınlar gelecek yıl savaş cıkar İstanbulda.
Artık arenayı mı basarlar TFF binasını mı yakarlar bilemiyorum .
Davaro'da ki Üleşme sahnesi gibi 3 size bir size demiştir bizim başkan.

valla ben hiç taktik açıdan başarılı bulamıyorum karşısında oynayan takım olduğu zaman kapanan iyi bir takım olduğu zaman çok zor açtığı yada hiç açamadığı takımları gördüm.Oyuncu tercihleri onun da sıkıntı olabiliyor.

Israrla pas oyunu oynatıyor bu güzel ne olursa olsun bam güm oynatmıyor.Yalnız oldukça yavaş top çeviriyor takım.Ancak işler kötü giderse onun da tek çözümü "visca" oluyor at viscaya yapsın birşey ler oldu hep.Geriye düştüğü maçları genelde çevirmekte zorlandı 1-0 öne geçtiği maçları öyle bitirmesini bildi.

Saha dışı en büyük sorun zaten taraftarın "yere yatsana avcı yere yatsana dediği" bir isim işler 3-4 hafta kötü gittiği anda taraftar tepki verebilir daha batırabilir eli ayağına dolaşabilir 10 haftada şampiyonluğa havlu atabiliriz.Ayrıca başakşehirde hocalık yapmakla Beşiktaş arasında yapmak arasında çok fark var.Orda seyirci yok.Bizde maç kötü geçiyorsa seyirci var.Oyuncu değişikliklerine kadar etkilenebilir.Hakem faktörü de var.Lehine çok fazla hakem hataları olmadı eyvallah ancak hakemler sürekli istim üstündeydi hatalı karar vermeyeyim başak maçında diye sürekli iyi maçlar yönetmeye çalıştı bizde ise hakemler sürekli bizim aleyhimizde hatalar yapıcak bunu kaldırabilir mi ? Başakşehirde çalışırken en ufak hakem hatasın da ortalığı ayağa kaldırdı bu bizim her maçımız da oluyor.Ayrıca hakkımızı savunmayan bir başkana sahibiz tek başına hakkımızı koruyabilecek mi ?

Saha dizilimi güzel evet.Ama şenol güneşi perişan ettiğinde şartlar eşit değildi şartlar eşit olduğunda adam gibi santrafor olması bile yeterli! Güneş Gomez'li kadroyla olimpiyatta 2-0 yendi.En son yine Buraklı kadroyla 2-1 yendi.Sadece santrafor yeterli.En son maçta avcı vodafone parkta ki ilk yarı iyiydi yalnız 2.ci yarı full bizim oyunumuzu izledi Beşiktaş başında da böyle durumlara düşürsek deplasmanda geçmiş olsun şimdiden.

Avrupa da başarılı olamaz tahminim o yönde.

Bu şekilde göz göre göre yapsınlar gelecek yıl savaş cıkar İstanbulda.
Artık arenayı mı basarlar TFF binasını mı yakarlar bilemiyorum .
Davaro'da ki Üleşme sahnesi gibi 3 size bir size demiştir bizim başkan.

amacın o olmadığını nerden biliyoruz.(Sadece teoridir)

Belki de bu şekilde bir iç savaş çıkartılmak isteniyordur.(Teori)

Tff-Mhk değil de taraflar arasında kavga çıkar gs'liler korunduğu için herkes gs'den nefret etmeye başladı sürekli aynı şeyler oluyor geçen sene aynı bu sene aynı Beşiktaş,Fb,Ts'lisi ve diğer anadolu takımları gs'li lere filan saldırmaya başlar sokaklar da onlarda karşılık verir al sana iç savaş başka siyasi kavga eklenir üstüne...
[ Son Düzenleme: 22 Mayıs 2019, 17:48:36 cursedofdragon ]

Çevrimiçi yaço58

valla ben hiç taktik açıdan başarılı bulamıyorum karşısında oynayan takım olduğu zaman kapanan iyi bir takım olduğu zaman çok zor açtığı yada hiç açamadığı takımları gördüm.Oyuncu tercihleri onun da sıkıntı olabiliyor.

Israrla pas oyunu oynatıyor bu güzel ne olursa olsun bam güm oynatmıyor.Yalnız oldukça yavaş top çeviriyor takım.Ancak işler kötü giderse onun da tek çözümü "visca" oluyor at viscaya yapsın birşey ler oldu hep.Geriye düştüğü maçları genelde çevirmekte zorlandı 1-0 öne geçtiği maçları öyle bitirmesini bildi.

Saha dışı en büyük sorun zaten taraftarın "yere yatsana avcı yere yatsana dediği" bir isim işler 3-4 hafta kötü gittiği anda taraftar tepki verebilir daha batırabilir eli ayağına dolaşabilir 10 haftada şampiyonluğa havlu atabiliriz.Ayrıca başakşehirde hocalık yapmakla Beşiktaş arasında yapmak arasında çok fark var.Orda seyirci yok.Bizde maç kötü geçiyorsa seyirci var.Oyuncu değişikliklerine kadar etkilenebilir.Hakem faktörü de var.Lehine çok fazla hakem hataları olmadı eyvallah ancak hakemler sürekli istim üstündeydi hatalı karar vermeyeyim başak maçında diye sürekli iyi maçlar yönetmeye çalıştı bizde ise hakemler sürekli bizim aleyhimizde hatalar yapıcak bunu kaldırabilir mi ? Başakşehirde çalışırken en ufak hakem hatasın da ortalığı ayağa kaldırdı bu bizim her maçımız da oluyor.Ayrıca hakkımızı savunmayan bir başkana sahibiz tek başına hakkımızı koruyabilecek mi ?

Saha dizilimi güzel evet.Ama şenol güneşi perişan ettiğinde şartlar eşit değildi şartlar eşit olduğunda adam gibi santrafor olması bile yeterli! Güneş Gomez'li kadroyla olimpiyatta 2-0 yendi.En son yine Buraklı kadroyla 2-1 yendi.Sadece santrafor yeterli.En son maçta avcı vodafone parkta ki ilk yarı iyiydi yalnız 2.ci yarı full bizim oyunumuzu izledi Beşiktaş başında da böyle durumlara düşürsek deplasmanda geçmiş olsun şimdiden.

Avrupa da başarılı olamaz tahminim o yönde.
sırf santrafor diyorsunuz cenkle aboubakar olduğunda adamlar 15 dkda 3 atmıştı bize avcının 3büyüklere karşı oynattığı oyun başarılıdır siz eksi yönlerini yazmışşınız ancak arkasında bir camia ile bambaşka bir hocada olabilir adam her maç deplasmanda oynadı ev sahibi diye bi avantajı olmadı şimdi vodafone park gibi bir avantajı olcak taraftarla sinerji uyarsa bambaşka şeyler konuşuruz luce gelceğine ben avcıdan yanayım şampiyonluk hırsı olduğunu düşünüyorum bunu bizde başarabilir tabi yönetimde önemli taraftarı karşına alarak şampiyonluk gelmez camiayı bir tutmak çok önemli

Çevrimdışı AvrupaKartalı

sırf santrafor diyorsunuz cenkle aboubakar olduğunda adamlar 15 dkda 3 atmıştı bize avcının 3büyüklere karşı oynattığı oyun başarılıdır siz eksi yönlerini yazmışşınız ancak arkasında bir camia ile bambaşka bir hocada olabilir adam her maç deplasmanda oynadı ev sahibi diye bi avantajı olmadı şimdi vodafone park gibi bir avantajı olcak taraftarla sinerji uyarsa bambaşka şeyler konuşuruz luce gelceğine ben avcıdan yanayım şampiyonluk hırsı olduğunu düşünüyorum bunu bizde başarabilir tabi yönetimde önemli taraftarı karşına alarak şampiyonluk gelmez camiayı bir tutmak çok önemli
Aynen katılıyorum, sergen Luce okan buruk ve avcı, adaylar bunlar ise, 8876557865 kere avcı gelsin derim bende. Looser diye tutturmuş millet, ver bakalım taraftarsız bir takımı Şenol Güneş ve terimin eline ilk 5e girebiliyorlarmı?
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Aynen katılıyorum, sergen Luce okan buruk ve avcı, adaylar bunlar ise, 8876557865 kere avcı gelsin derim bende. Looser diye tutturmuş millet, ver bakalım taraftarsız bir takımı Şenol Güneş ve terimin eline ilk 5e girebiliyorlarmı?

başakşehir taraftarsız değil arkasında koskaca devlet var.
[ Son Düzenleme: 22 Mayıs 2019, 18:20:24 cursedofdragon ]

Takım : Beşiktaş

Beşiktaş'lı sergen yalçın

gs'li abdullah avcı.

[ Son Düzenleme: 22 Mayıs 2019, 18:57:27 cursedofdragon ]

Çevrimdışı AvrupaKartalı

başakşehir tarafsız değil arkasında koskaca devlet var.
Tarafsız demedim taraftarsız dedim, 50-100 kişi taraftar desteğinle mac yapıyorlar. Her ne olursa olsun, avcının yapdıgını ne Şenol Güneş nede tetim başarabilirdi.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Tarafsız demedim taraftarsız dedim, 50-100 kişi taraftar desteğinle mac yapıyorlar. Her ne olursa olsun, avcının yapdıgını ne Şenol Güneş nede tetim başarabilirdi.

yanlış yazmışım taraftarı devlet işte :)

Çevrimdışı mylife1903

Yahu terimi gunesi birak
Avciya verilenleri hikmet karamana ver o bile kupa koleksiyonu yapar
10 sene mi calistirdi ayni takimi nedir. Maaslar odensin mis gibi tesis cillop gibi siponsor yeni sitat milyonluk oyuncular

Avciya akhisari calistiriyor muamelesi yapiliyor ki o akhisar kupada final oynadi gs ile

Avciya verilen sabir olanaklar kimseye verilmedi turkiyede

Çevrimdışı savaş altay

Ben hala Sergen'den yanayim avci'ya goz attik sadece. Yabanci teknik adam sohbetine

gelene kadar katilmam. Sabit fikirliyim bu konuda; para akisini saglayamiyorsun yabanci teknik

adamla felan calisamazsin.hem ligi Turkler goturuyor cogunlugunda bahanemiz de var

@cursedofdragon bak avci ne kadar uslu.. Biraktim diyorsa gs'yi birakmistir. Hele bu seneden sonra

nefret bile gelmis olabilir  :icool:

Hayir simdi uzerinde konusunca avci ve sergen arasinda ciddi bir deneyim farki var biraz o buruklastirdi beni.

Sergen deneyimsiz, boyle heyecan yapacak gibi hissettirdi. Nerden actim bu muhabbeti ya  :lol:

Ben hala Sergen'den yanayim avci'ya goz attik sadece. Yabanci teknik adam sohbetine

gelene kadar katilmam. Sabit fikirliyim bu konuda; para akisini saglayamiyorsun yabanci teknik

adamla felan calisamazsin.hem ligi Turkler goturuyor cogunlugunda bahanemiz de var

@cursedofdragon bak avci ne kadar uslu.. Biraktim diyorsa gs'yi birakmistir. Hele bu seneden sonra

nefret bile gelmis olabilir  :icool:

Hayir simdi uzerinde konusunca avci ve sergen arasinda ciddi bir deneyim farki var biraz o buruklastirdi beni.

Sergen deneyimsiz, boyle heyecan yapacak gibi hissettirdi. Nerden actim bu muhabbeti ya  :lol:

sergen heyecan yapmaz sergen attı şampiyonluk geldi  :icool: