2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 322 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6182551 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Necmi

Necmi abi, normalde çok takmam bunların düşüncelerini ama bu defa yazmadan olmayacak,bunlar var ya hem çok kötü niyetliler, hem ezeli rekabet ebedi dostluk kavramından bi haberler hem de şeye sürülecek kadar bile akılları olmayan gerçekten çok tuhaf tipler, özellikle bunlardan seyrantepeli olanlar gerçekten acınacak halde. İstersen 50 kez şampiyon ol bu gerçek değişmez.
en kırılgan olan onlar bakma iki sene daha şampiyon olamasınlar bir tane taraftarları kalmaz
bomboş tribünlere oynarlar. fenerin taraftar yapısı bize benzer kaybettikçe sarılırlar. zaten o nedenle
iki takımın geçmiş gelenekleri var diyorum gs dünkü takım başarıları son 20 yıla dayanıyor öncesinde
taraftarı falan yoktu cim bom kelimesini sırf çocukların ilgisini çeksinde gs ye sempati duysun biraz taraftar
yapsınlar diye çıkardılar dün gibi hatırlıyorum. esas taraftarlarını uefa kupasıyla kazanmaya başladılar
ondan önce fenerin etekleri altında gizlenen kasımpaşa seviyesinde bir takımdı işde gerçi hala onların
etekleri altında gizleniyorlar ya hiç son yıllarda bizimle didişdiklerini gördünüzmü bekliyorlar fenerle kapışalım
onlarda hasılatı toplasın her zaman yaptıkları gibi

Çevrimdışı atalay

EPL endüstrisindeki harcamalar ve genel transfer piyasasındaki bonservis bedelleri referans alınırsa Cenk için bahsi geçen meblağlar oldukça düşük. İşler istediği kadar aynı tandansta yürümesin. Elde asset oyuncu var.

Netleştiğine göre bir kez daha yazalım. Daha önce bahsettiğim tüm transfer parametreleri hesaba katılırsa Cenk için ödenen meblağ düşük. Üstelik çift haneli sezonda, devre arası alıcı ve satıcının ihtiyaçları/bulunduğu pozisyon düşünülürse. Cenk'in, Cengiz'in araladığı kapıyı sonuna kadar açması ise TR pazarı için olumlu.
[ Son Düzenleme: 06 Ocak 2018, 15:54:42 atalay ]

Çevrimdışı cursedofdragon

Bonuslardan kuruş kazanamayız gibi geliyor bana.

E6633 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

10 maç oynar herhalde kalan 16 maçta.

Bide UEFA avrupa ligine kalırsa everton 1 milyon € daha gelir :D

Çevrimdışı tuncaboylu

neresi oluyor 28 hesapmı yapmıyorsunuz dayakmı yemediniz o bonuslardan 2 M bile düşmez bize
bu sene uefaya bile kalamaz. neyse ederi en fazla buydu zaten zararda değiliz 23 de iyi para onun dışındaki hiç bir bonusu
alamayız.
Ne kadarını alırız bilemem de, hepsini alırsak 28 oluyor.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı İhsan

Marcelo transferinde aynısı oldu. 10-12 dediler 7,5’ e gitti.

Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk

10-12 i kim dedi?
Kapalı kapılar ardında yapılan pazarlığı biz şişirip biz hayal kırıklığına uğruyoruz.

Tosun fiyatı böyle şişti
Medya A: 22mio + bonus 3 = 25M
Medya B: 25M bonuslar dahil 28M
Medya C: Flaş Flaş. Tosun 28M Pound + Bonuslarla Evertonda  :ebebe:
[ Son Düzenleme: 06 Ocak 2018, 13:58:34 İhsan ]
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı Liquidator

10-12 i kim dedi?
Kapalı kapılar ardında yapılan pazarlığı biz şişirip biz hayal kırıklığına uğrıyoruz.

Tosun fiyatı böyle şişti
Medya A: 22mio + bonus 3 = 25M
Medya B: 25M bonuslar dahil 28M
Medya C: Flaş Flaş. Tosun 28M Pound + Bonuslarla Evertonda  :ebebe:
benimde söylemek istediyim tamda bu. medya şişiriyor sonra hayal kırıklığı oluyor.

Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk
Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Uefaya kalırsa 500 , ŞL ye giderse 1 milyon

Yalnız bu bonuslaring hepsi sözleşme süresince geçerli olmak açıdan bakmak lazım sadece bu sezonu kapanmıyor

Alırız 1-2 milyon daha öyle görünüyor :ok:

Başkan ne koparirirsam kardır mantığı ile hareket etmiş fazla para vermek İstemeyen  Evertona karşı

Sezon sonuna kadar 10 maç kesin oynar sakatlık falan yasamazsa

500.000 € kafadan cepte şuan bence :tabe:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı İhsan

Bence hesap şöyle, 23.150 yetistirme parası ile bonservis, 3 filan da menejerler almıştır, yani everton'un cebinden çıkan para 26-27m yapıyor bonuslar hariç.

:claps:
Everton açısından: 27M+Bonus
Bizim açımızdan: 22M
Come to Beşiktaş

Çevrimiçi Necmi

Doğru işte abi, bonusları ile 28 oluyor.

boş ver onu şimdi ne demek istediğimi anlamışsındır işde her seferinde böyle yapıp
taraftar beklentisini yükseltir. sonrada yönetime tepki olarak geri döner. bundan sonra takip et
ne demek istediğimi anlarsın boşa yasaklamadık onları burda. ne dedim sana daha az çıkmasın ben razıyım bu rakama
diye zaten beklentim daha az çıkması yönündeydi ama bu kadar azınıda beklemiyordum 24-25 gibi
olur en kötü diye düşünüyordum

Çevrimdışı İhsan

İLk 11 oynaması lazım.
ilk maçlarda gol atarsa oynar. Atamazsa imkansız.
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı ilhan mansız

en kırılgan olan onlar bakma iki sene daha şampiyon olamasınlar bir tane taraftarları kalmaz
bomboş tribünlere oynarlar. fenerin taraftar yapısı bize benzer kaybettikçe sarılırlar. zaten o nedenle
iki takımın geçmiş gelenekleri var diyorum gs dünkü takım başarıları son 20 yıla dayanıyor öncesinde
taraftarı falan yoktu cim bom kelimesini sırf çocukların ilgisini çeksinde gs ye sempati duysun biraz taraftar
yapsınlar diye çıkardılar dün gibi hatırlıyorum. esas taraftarlarını uefa kupasıyla kazanmaya başladılar
ondan önce fenerin etekleri altında gizlenen kasımpaşa seviyesinde bir takımdı işde gerçi hala onların
etekleri altında gizleniyorlar ya hiç son yıllarda bizimle didişdiklerini gördünüzmü bekliyorlar fenerle kapışalım
onlarda hasılatı toplasın her zaman yaptıkları gibi
bilmiyorum gördün mü , milliyet gazetesinin 1973 yılı taraftar anketi vardı. Orada %55 fener %30 dan fazla Beşiktaş var, üstelik Beşiktaş 6 yıl şampiyon olamamış son şampiyonluğu 1967. Normalde muhtemelen 55-45 gibi bir oran var. gs 73 yılındaki ankette maksimum 15. Ankette hile olması da mümkün değil, çünkü o dönem futbol zaten çok profesyonel bir endüstri değil, yukarıda da o yüzden zaten feneri eleştirmedim. Gerçekten onların arkasında ciddi bir destek var ama gs çok acayip bir düşünce tarzında

Aynen abi

@Necmi abi muhtemelen sonraki satıştan pay kısmını atladı , %7.5 pay var ama Evertonun ödediği bonservisten sonrası için gecerli yani diyelim ki

Everton Cenki 40 milyona satti , Bize 23 ödedi geri kalan ne 27 milyon bu 27 milyonun %7.5 i bizim oda 2 milyon € yapar iyi para , ki 1 sezon bizdeki performansı göstersin Epl sartlarında o değeri her türlu görür

Bazı Bonuslar sözleşme süresince geçerli buda bir diğer önemli nokta :ok:

İLk 11 oynaması lazım.
Kupa maçları da var abi F cup  + İngiltere kupası tabi elenmedilerse , İngilizler de diğer liglere gören daha fazla kupa maçı var

Sezonda 4-5 farklı kupa için oynuyor adamlar

Çevrimdışı cursedofdragon

İLk 11 oynaması lazım.

Direk ilk 11'e koyucaklar adamlar :)

Teknik direktörleri imkan olsa bir yandan imza attırırken bir yandan liverpool macında oynatıcaktı :D

Everton forumda herkes cenk'i ilk 11 yazmış hemen :)

Çevrimdışı underworld

BBC ne diyordu @Necmi abi  :alala:
25 milyon € altı iyi bir anlaşma değil kesinlikle...
cenk madem o kadar bastırıyordu gitmek için o zaman maaşını 4 milyon değil de 3.4 yapacaktı gerisini 25 e tamamlattıracaktı.

bonus monus hikaye yemişim bonus tirink para var mı ondan haber edin :akuma:

imza atmadan sahaya sürecek kadar aciz , zor durumda kalan evertona karşı bu anlaşma iyi değil.

Çevrimdışı tuncaboylu

boş ver onu şimdi ne demek istediğimi anlamışsındır işde her seferinde böyle yapıp
taraftar beklentisini yükseltir. sonrada yönetime tepki olarak geri döner. bundan sonra takip et
ne demek istediğimi anlarsın boşa yasaklamadık onları burda. ne dedim sana daha az çıkmasın ben razıyım bu rakama
diye zaten beklentim daha az çıkması yönündeydi ama bu kadar azınıda beklemiyordum 24-25 gibi
olur en kötü diye düşünüyordum
Abi beklentiyi bu adam yükseltmedi ki, 27 milyon pound konuşulurken, teklif 21.5 garanti + 3.5 bonus dedi geçen hafta.

Beklentiyi yükselten İngiliz medyası oldu.

Direk ilk 11'e koyucaklar adamlar :)

Teknik direktörleri imkan olsa bir yandan imza attırırken bir yandan liverpool macında oynatıcaktı :D

Everton forumda herkes cenk'i ilk 11 yazmış hemen :)
Artık her sezon Cenk Everton da kaç maça 11 çıkmış , Everton uefaya gidebilir mi , Cenk kaç gol atacak onları takip edeceğiz yapacak bişey yok :D

Çevrimiçi Necmi

ohoo hepsini alırsak ne 28 i 30 u bile geçer orda bir sınırlama yok 4,5 yıl kontratı var her yılmı bunlar geçerli öyle görünüyor

Çevrimdışı tuncaboylu

ohoo hepsini alırsak ne 28 i 30 u bile geçer orda bir sınırlama yok 4,5 yıl kontratı var her yılmı bunlar geçerli öyle görünüyor
Sınırlama var aslında, performans bonusu 2 milyon Euro'yu geçemez diye bir madde var.

Abi en az 2 milyon koparmamiz lazım ki koparırız gibi görünüyor

Az önce de yazdım ben bu sezon için 500.000 € yu garanti görüyorum bu sezon sonuna kadar 10 maç kesin oynar 11 de  :bandit:

Az para mı başkan üzerine 100.000 daha ekleyip Adriano alıyor :D :D

Valla 4 yıl bunları takip edicez artık abi para paradır gelsinde nasıl gelirse gelsin :bandit:

Çevrimdışı Ersoy

Seneye 15 gol atar.
Katılıyorum. Bu sene kazanamayız diyecektim yanlış oldu.

E6633 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı tuncaboylu

Valla 4 yıl bunları takip edicez artık abi para paradır gelsinde nasıl gelirse gelsin :bandit:
Everton ın başarı bonusu 2 milyon Euro aşamaz maddesi varsa, iş Cenk'in performansına bakar.

Çevrimdışı 38life

Bazı arkadaşlar Everton'ın ödeyeceği 1.157.895 Euro katkı payının bizim kasamıza gireceğini düşünmüş. Bu yanlışı düzeltelim. Oyuncuyu yetiştiren kulübe ödenecek bu para, Everton karşılayacak bu ücreti.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı 38life

Fikret Orman yönetimi transfer konusunda (özellikle rakamlar konusunda) çok başarılı bir yönetim. Ama Cenk transferinde +bir başarı gösterilemedi maalesef. Bonuslardan pek bişey gelmez. 22 milyon euro da zaten pazarlık bile yapmadan verilebilecek bir para.
[ Son Düzenleme: 06 Ocak 2018, 14:27:26 38life ]
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Etiketler: