2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 293 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6183079 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi levitate

Alacağımız forvet'i merak ediyorum negredo'yu mu yedeklicez yok negredo'ya mı yedek alıcaz bu çok önemli.
şu leicester'daki ismi uzun nijeryalı kardeşimiz gelecek galiba
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı yoruk

Ahanda lazım olan forvet.. :D

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

2.5 ayda tam 5 kilo veren Lens özel hocalar yardımıyla kendisine extra antrenman programı ayarladı. :super: :super:

#KampGünlüğü

Hoca Quaresmayi değil de Babeli keserse oturur ağlarım :by2:
Lens den beklediğimiz tam anlamıyla buydu..

Geçen yaz herkes tatil yaparken Cenk bireysel ve özel antrenörler eşliğinde çalışmalar yapıyordu bunun karşılığını da aldı fazlasıyla

Quaresma desen oda öyle 34 yaşında ama fizik muazzam sürekli çalişiyor özel olarak tatillerde bile

Ajax alt yapısında yazan bir yazı : Çok çalışmak yeteneği yener

Çok doğru bir söz fakat hem yetenek hem çalışma varsa ortaya bambaşka bir görüntü çıkar orası da ayrı konu
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Ahanda lazım olan forvet.. :D
Çok kosamazdi ama müthiş bir sol ayağı ve mükemmel bir bitiriciligi vardı

Vurduğu her top Gol oluyordu neredeyse :tabe:

Zayıf olsa dünyanın sayılı forvetlerinden biri olurdu kesinlikle..

Çevrimdışı tuncaboylu

Negredoya yedek alırsak şampiyon olamayız.
Ben böyle düşünmüyorum, Negredo'yu düzenli kullanmaya başlarsal çok gol atacak.

Zaten ondan daha iyi santraforu da ara transfer döneminde 10'dan aşağı alamayız.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Forvet almayalım.Gerek yok.İlla alacaksak hem orta hem ileride oynayabilen bir genç yırtıcı adam alalım yeter.Zaten kanatlardan Lens Babel skor bulur oyun planında değişiklikler olursa.

Yalnız Negredo 11 çıktığı çoğu maçta 50-60 dan sonra oyundan kayboldu.Bu bir tek benim mi dikkatimi çekti bilmiyorum ama Leipzig maçı Osmanlı maçı.
Sürekli oynamayan bir oyuncu için çok normal

Mac eksiğivar , maç kondisyonu az o yüzden

Kampta gereken yükleme yapılır normale döner , sürekli oyanidkca da maç kondisyonu da artar :ok:

Çevrimdışı tuncaboylu

2.5 ayda tam 5 kilo veren Lens özel hocalar yardımıyla kendisine extra antrenman programı ayarladı. :super: :super:

#KampGünlüğü

Hoca Quaresmayi değil de Babeli keserse oturur ağlarım :by2:
Babel'i Çin'e 15'e satarsak, kalkar göbek atarım. :money:

Vallaha onu bunu bilmem abi Hoca ya Quaresmanin fabrika ayarları ile oynayıp 2015-2016 veya geçen sezonki ayarlarına döndürecek yada kulübeye gönderecek başka seçenek yok

Şu sistemle ve şu oyun şekli ile Quaresma takıma zarar veriyor..

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 06 Ocak 2018, 12:57:43
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Nasılda sırıtıyor :D  :evillol:

Rakipsiz - tek kaldı köftehor . Ben olsam bende sırıtırım

Çevrimdışı ilhan mansız

Müthiş bir iş olur, banka borçlarını büyük oranda kapatırız. Yönetim mutlaka konuyu değerlendiriyordur.

Kap geldi :busted_cop:

Hayal Kirikligi yaratabilir...

Beşiktaş, Cenk Tosun'un transferi için 23 milyon euro karşılığında anlaşma sağladını KAP'a bildirdi.

Çevrimiçi Necmi

Murat Özen o konularda güvenilir kaynak değil abi, zaten çok tüyo vermiyor o yüzden. Belli ki bilgi alamıyor o konularda.

Ama resmi imza ve para konularında dedikleri hep doğru çıkıyor.

gördünmü nasıl salladıklarını birşey bildikleri yok sıkıyorlar işde

Çevrimdışı Ömer Kaan

Beşiktaş Futbol A.Ş., Cenk Tosun’un Everton’a transferi konusunda anlaşma sağlandığını KAP’a bildirdi.

Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.’den Kamuyu Aydınlatma Platformu’na gönderilen açıklama şöyle:

“Cenk Tosun'un transferi konusunda Everton kulübü ile anlaşmaya varılmıştır.

Everton kulübü tarafından şirketimize net 22.000.000 Avro sözleşme fesih bedeli ödenecektir. Ayrıca ilave olarak 1.157.895 Avro tutarındaki dayanışma katkı payı Everton kulübü tarafından ödenecektir.

Bunlara ek olarak
Everton Kulübü UEFA Avrupa Ligine kalırsa 500.000 Avro, UEFA Şampiyonlar Ligine katılırsa 750.000 Avro ödenecektir.

Cenk Tosun Premier Ligde en az 25 maçta ilk 11'de oynarsa 500.000 Avro şirketimize ödenecektir.(2017-2018 Sezonu için 10 maç)

Yukardaki performansa dayalı ücretlerin toplamı her halikarda 2.000.000 Avro'yu geçmeyecektir.

Ayrıca Cenk Tosun'un sözleşme süresi boyunca Premier Ligde her bir sezon için
15 gol atarsa 500.000 Avro, 25 gol atarsa 1.000.000 Avro Everton kulübü tarafından şirketimize ödenecektir.

Cenk Tosun'un Everton tarafından ileride 3. bir kulübe nihai transferi halinde Everton'a ödenecek transfer bedeli ile Everton tarafından transfer tarihi itibariyle şirketimize ödenmiş olan transfer bedeli arasındaki farkın yüzde 7,5 'u Everton tarafından şirketimize ödenecektir.”

Çevrimdışı ilhan mansız

renklileri daha fazla germiş bonservis bedeli :D

Zaten bonservis bedeli olarak 9.250 milyon pound ödenmiş‚ yani 10.5 milyon euro. Yoksa 27 miyon pound 30.5 milyon euro eder. Oyuncu transfer edildikten bir gün sonra değeri 3 kat neden düşsün ki? Transfermarkt.com sitesinde Everton oyuncusu olarak Cenk Tosunun değeri 10.5 milyon euro. Açın bakın‚ 27.250 milyon pound toplam maliyet‚ haftalık 75000 pound maaşla birlikte.

şöyle bir teori üretmişler kendilerini kandırmaya uğraşıyorlar sanırım yoksa başkanın eline
30 M geçmesinden öcü gibi korkuyorlar. 3-5 M euroya şampiyon takım kuran 30 M ye neler yapmaz diye
düşünüyorlar.
Necmi abi, normalde çok takmam bunların düşüncelerini ama bu defa yazmadan olmayacak,bunlar var ya hem çok kötü niyetliler, hem ezeli rekabet ebedi dostluk kavramından bi haberler hem de şeye sürülecek kadar bile akılları olmayan gerçekten çok tuhaf tipler, özellikle bunlardan seyrantepeli olanlar gerçekten acınacak halde. İstersen 50 kez şampiyon ol bu gerçek değişmez.

Ucuza gitti.

bence gayet ideal.

Basının oyununa geldiniz beklentiyi yüksek tutup hayal kırıklığına girdiniz biraz.

Ben hiç haberlere inanmadım KAP'ı bekledim ve şuan mutluyum :)

Çevrimdışı Ersoy

22M iyi para da beklenti 27M seviyesine çıkınca biraz hayal kırıklığı olmadı değil.

E6633 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bundan sonra her sene!

Çevrimiçi Necmi

şu leicester'daki ismi uzun nijeryalı kardeşimiz gelecek galiba
yağızımı okuyorsun :D

Çevrimdışı ilhan mansız

Kap geldi :busted_cop:

Hayal Kirikligi yaratabilir...

Beşiktaş, Cenk Tosun'un transferi için 23 milyon euro karşılığında anlaşma sağladını KAP'a bildirdi.
iyidir, iyidir. Çok büyük para, ileriye yönelik büyük bir adım,,bedava aldık,100 milyona verdik.

Çevrimdışı Liquidator

Efsane 100.yıl kadrosu ve efsane Bagcikli Nostalji formamiz
Askerdeydim o zaman, evden telefonla arayıp tebrik etmişlerdi  Kartalın şampiyonluğunu.

Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk
[ Son Düzenleme: 06 Ocak 2018, 14:44:17 Liquidator ]
Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimdışı ilhan mansız

bence gayet ideal.

Basının oyununa geldiniz beklentiyi yüksek tutup hayal kırıklığına girdiniz biraz.

Ben hiç haberlere inanmadım KAP'ı bekledim ve şuan mutluyum :)
çok iyi iş,,👍

çok ilginç haberi kaldırdı resmi sayfa.  :alala:

Çevrimdışı Sercan62

Bonuslarla beraber 27 bekliyorduk ama Bonuslarla beraber 25'e gitti. Gönül ister ki 30 A gitsin ancak 25 milyon da kötü gözükmüyor.

Etiketler: