Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 257 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5154460 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

O kadar dedik Bulenti atasınlar diye :bandit:

Fırat Aydinus da kabulüm kotu ama seyirci baskısından etkilenmeyen bir hakem.

Ama yine yanına Alex Tascioglunu atayarak tüy dikmişler eyyamin kralini yapmışlar , Fırat in çok dikkatli olması lazım
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı tuncaboylu

Ama yine yanına Alex Tascioglunu atayarak tüy dikmişler eyyamin kralini yapmışlar , Fırat in çok dikkatli olması lazım
Adamın Fix yardımcısı o zaten.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı mylife1903

Firat ne dikkat etcek ya
Herif firatin yancisi
Firatsiz cikmaz
Firat bunsuz cikmaz
Firat rakiysa aleks kavun
Firat hiyarsa aleks sarimsak
Kurban bayramlarinda beraber danaya girip, beraber pavyona bile gidiyordur bunlar

Cok iyi yardimci hakemdir, bak ben diyom bunu. Ama dedigim gibi yani arpali ileti

Çevrimdışı tangaz

ilk maçta o kadar itnelik yapmış adam ama gene de kabülümüz diyorsunuz enteresan

o kadar çok şamar yiyoruz ki yönetim sessiz kaldığı için artık taraftarın gözünde itnelikler normalleşiyor.

çok tehlikeli
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı mylife1903

ilk maçta o kadar itnelik yapmış adam ama gene de kabülümüz diyorsunuz enteresan

o kadar çok şamar yiyoruz ki yönetim sessiz kaldığı için artık taraftarın gözünde itnelikler normalleşiyor.

çok tehlikeli
Gomisi iki kafa atmasina ragmen atamamis
Iki penalti verememis
Abuk sabuk fauk uydurmus
Hepsini de tek maca sigdirmis

Cok dedim ama kazanirken bagirip bu fahise hakem hatalarini ifsa edeceksin diye

Bagirdik da ne oldi, yahu metodunu degistir oyle bagir. Dogru yeri hedefle

Fbliler evini falan basmiti bunun sonra hemen fb yalamasi oldu bu
Boyle de karakteri tartismali bir hakemsi

çok tehlikeli
Ben Bulentı versinler dedim abi en başından beri

Fırat kotu hakem ama Fırati 10 kere tercih ederim Cüneyte

♎️Hukuken     : HÜKMEN

❤️Vicdanen    : HÜKMEN

🤥Siyaseten    : DEVAM

Derbilere atanacak hakemler belli

Cüno

Fırat

Posbıyık

Ulusoy

Bülo

Diğer hakemlerin atanması düşük ihtimal ve sürpriz örnekleri var mesela Gocek veya Özkahya atandı daha önce sanırım bir de Ulusoy

Eeee bunlar içinde hangisini tercih edersiniz ?

Mecburen ya Fırat yada Bülent

Benim tercihim çok büyük Besıktaş düşmanı ve eyyamcı olmasına rağmen son 2 sezondur Aleyhimize ağır bir karar vermeyen Bülent olur otomatikmen

İkinci sırada da Fırat gelir

En son sırada ise Cüno gelir

Çevrimdışı kartal190321

Derbilere atanacak hakemler belli

Cüno

Fırat

Posbıyık

Ulusoy

Bülo

Diğer hakemlerin atanması düşük ihtimal ve sürpriz örnekleri var mesela Gocek veya Özkahya atandı daha önce sanırım bir de Ulusoy

Eeee bunlar içinde hangisini tercih edersiniz ?

Mecburen ya Fırat yada Bülent

Benim tercihim çok büyük Besıktaş düşmanı ve eyyamcı olmasına rağmen son 2 sezondur Aleyhimize ağır bir karar vermeyen Bülent olur otomatikmen

İkinci sırada da Fırat gelir

En son sırada ise Cüno gelir

hala hakem isimlerine takılı kalmışsınız,  biz bu hakemlerle 2 sene üst üste şampiyon olmadık mı    bu saydıgın isimler   bugün hakem olmadılar ki yıllardır  futbolun içindeler

sorun hakemlerde  değil,  hakemleri atayan  yönlendiren mhk de   başları fanatik  gs li yusuf namoglu, gs nin kirli şampiyonluklarının hakemi  erol ersoy, ve  Beşiktaş düşmanı  şampiyonlugumuzu çalan  metin tokat, hakemleri atayan  yönlendiren bunlar
“Ne yani, üstümde Beşiktaş forması varken yalan mı söyleyecektim!”

Çevrimiçi underworld

Şenol hoca hastahaneye gitmeden ağaoğlunun hastahaneye gitmesini anlamayan spor yazarına ağaoğlunun cevabı : anlayamazsın çünkü  beyinin yok demiş.

Vur başkanım vur

Çevrimdışı sametbagan

Günlerdir burda  ve sosyal medyada yazılanları  takip ediyorum.

Gerçekten yapılan haksızlıklara karşı bütün taraftarlar yönetimin içimizi soğutmasını bekliyor.

Benim yönetim olarak bu şekilde veya hakem yüzünden hakkımız yendiğinde demirören yönetiminden daha fazla içimi soğutan yönetim görmedim.

Ama gel gör ki en başarısız dönemimiz desem kimse itiraz etmez sanırım 

Bakın arkadaşlar bağırmakla elimize birşey geçmeyecek en basit örneği sezon başında süper kupada yaşandı

Olaylardan sonra taraftar yine çıkıp başkan konuşmuyor hakkımızı aramıyor denildi başkan çıktı bi konuştu çat ligde seyircisiz ve başkana hak mahrumiyeti

O yüzden böyle boş yere yaygara koparıp yok yönetim ezik başkan tu kaka falan diye yorum yapmayın

Hele yurt dışında bulunup da bol keseden arkadaşlar hiç o toplara girmesin kolaysa gelip burda konuşsunlar

Bu memlekette hukukun gücü yoktur güçlünün hukuku vardır.Lütfen bunu bilip ona göre yorum yapınız.

Yok başkan en fazla içeri girermiş de yok taraftarın gücünü kullanacak lider yokmuş da falan da filan

Geçiniz bunları ilk müdahalede önce bu lafları söyleyenler kaçar meydandan

Ergene avrat boşamak kolaydır ,  hadi eyvallah

Çevrimiçi Necmi

Tangaz olayında tangaz yanlisin deyince yok oyle bisi diyen @Necmi ne kadar karaktersiz olduğunu dün gösterdi. Kendi yardakçıları olunca ses etmiyor bize hakaret olunca oyna devam. Ne haliniz varsa görün..
foruma daha yeni giriyorum görmediğim bir şey yüzündenmi karaktersiz oluyorum anlamadım
sen artık haddini aştın

Çevrimiçi Necmi

@Serhat Akkaya  küfürden ve sürekli hakaretten üyeliği sonlandırıldı

Çevrimdışı tangaz

Günlerdir burda  ve sosyal medyada yazılanları  takip ediyorum.

Gerçekten yapılan haksızlıklara karşı bütün taraftarlar yönetimin içimizi soğutmasını bekliyor.

Benim yönetim olarak bu şekilde veya hakem yüzünden hakkımız yendiğinde demirören yönetiminden daha fazla içimi soğutan yönetim görmedim.

Ama gel gör ki en başarısız dönemimiz desem kimse itiraz etmez sanırım 

Bakın arkadaşlar bağırmakla elimize birşey geçmeyecek en basit örneği sezon başında süper kupada yaşandı

Olaylardan sonra taraftar yine çıkıp başkan konuşmuyor hakkımızı aramıyor denildi başkan çıktı bi konuştu çat ligde seyircisiz ve başkana hak mahrumiyeti

O yüzden böyle boş yere yaygara koparıp yok yönetim ezik başkan tu kaka falan diye yorum yapmayın

Hele yurt dışında bulunup da bol keseden arkadaşlar hiç o toplara girmesin kolaysa gelip burda konuşsunlar

Bu memlekette hukukun gücü yoktur güçlünün hukuku vardır.Lütfen bunu bilip ona göre yorum yapınız.

Yok başkan en fazla içeri girermiş de yok taraftarın gücünü kullanacak lider yokmuş da falan da filan

Geçiniz bunları ilk müdahalede önce bu lafları söyleyenler kaçar meydandan

Ergene avrat boşamak kolaydır ,  hadi eyvallah

standart korkak zihniyeti bu yazdıkların hayrettin hacısalihoğlu bu karar siyasidir politiktir dedi de noldu içeri mi aldılar adamı böyle davranarak korku imparatorluğuna çanak tutuyorsunuz.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimiçi underworld

+ anlamsızca Millet kendi kendine korku dağı yaratıyor.

Yapacakları en fazla  araziyi vermez, toto sponsorluğu çeker başka bir cacık yapamazlar.
Hele tam seçim arefesinde bunları bile yapmaları muamma.

Çevrimiçi Necmi

çok tehlikeli
zaten birinci cüno plase fırattı yaşanan olaylardan sonra cünoyu
atamaya cesaret edemediler. fıratla cüno arasında fark var cüno malum
nedenlerden direk gs yanında olacak bir hakemdir onunla maç kazanma ihtimali
olamaz fırat tff tetikçisidir kimin kazanmasını isterlerse fıratı yollar işlerini görürler.
öyle seyirciden falan etkilenmez fırat işini yapar aldığı emirleri uygular.
Ben cüno atanır diye bekliyordum. şimdi önemli olan fıratın ne emir aldığı

Çevrimiçi underworld

Burası Beypazarı şekerspor değil.
Saygılar

Çevrimdışı AigleBordeaux

Şenol hoca hastahaneye gitmeden ağaoğlunun hastahaneye gitmesini anlamayan spor yazarına ağaoğlunun cevabı : anlayamazsın çünkü  beyinin yok demiş.

Vur başkanım vur
Yürek işte Trabzonlu yöneticiler bizimkilerden dik durdular helal olsun
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı tangaz

Yürek işte Trabzonlu yöneticiler bizimkilerden dik durdular helal olsun

aynen helal olsun

Çevrimdışı tangaz

olamaz fırat tff tetikçisidir kimin kazanmasını isterlerse fıratı yollar işlerini görürler.

emir bellidir biz bu hafta yarıştan koparılırız

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Baskanla beraber yat gezisinde yatiyordur :evillol:
Allah kimseyi sizin dilinize düşürmesin  :evillol:
En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı tuncaboylu

Yapacakları en fazla  araziyi vermez, toto sponsorluğu çeker başka bir cacık yapamazlar.
Yahu adam tek bir cümlesi ile hükmen galibiyetini elinden alıyor, hikmetini mı küçümsüyorsunuz hala?

250 milyon lira vergi cezası keser, FFP'den UEFA'ya gidemezsin.

Kayseri maçına 10 adam sokar, sahaya inip hakemi dövdürür. Sonra sana hükmen verip şampiyonluğu elinden alır.

Biraz ülke gerçeklerine dönün artık, gücünün zirvesinde ve medyayı tamamen ele geçirmiş bir tiran var.

Çevrimdışı tuncaboylu

Beraberliğe çıkaracaktır bence.

Bu kadar olayın üstüne Beşiktaş'ı doğrayacağını sanmam, Galatasaray'ı da seçim arifesinde karşısına almak istemez.

Başaksehir'in de önünü açarlar, herkes "en azından diğeri de şampiyon olamadı" diye teselli bulur.

Çevrimdışı tangaz

maçın dörüncü hakemi de Alper ulusoy kavşağıymış şampiyonluğumuzu çalan itnelerden biri de bu kopoğlu

Çevrimdışı autopsy

Şu ülkede olanları hiç takip etmiyorsun sanırım, kimse korku dağı falan yaratmıyor. Ayrıca seçim arefesinde yapması şart değil, sonrasında da yapar. Ve hiçbir halt da edemezsin.

Etiketler: