Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 197 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5163830 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı cursedofdragon

Eşi ve çocuğu hala hastanede, çocuğunun hayati tehlikesi devam ediyor.. Böyle zor bir durumda, böylesine önemli maçlarda kalede her zaman ki gibi güven vererek bizi gururlandırdın.. İyi ki varsın FABRi

Rıdvan Dilmen: ''Bugün sonu olabilirdi. Hakem beklediğimden iyi maç yönetti ama Şenol Hoca'ya sarı kart göstermesi lazım. Tacı engelledi. Görmemiş olabilir ama engelleme"

Bunlar tac ile kafayı bozdular :D  :evillol:

Çevrimiçi sozkul

Ya amca ben mi dedim efendi diye?  :lol:

Bu sene sampiyon olalim, sene sonunda zaten buyuk revizyon olacak kadroda su anda oyunculara takilmiyorum. Benim icin su kalan maclarda verecekleri fayda onemli. Ha, Quaresma en azindan sahada yirtiniyor o yuzden yaptigi sacmaliklari elestirsem de canbaz demem Oguzhan 80'de giriyor, yine kasmiyor kendini. Aynisi su macta Vagner Love icin de gecerli. Oyuncu iyi oynar kotu oynar hata yapar adama sallamam. Caner, Tosic, Atiba hic biri istedigim duzeyde degil ama ellerinden geleni yapiyorlar o yuzden bir sey demiyorum ama sahada gezen adama ben de dayanamiyorum. O yuzden efendi diyeni anlarim.

İlk mesajında hiç amca demeden ikinci mesajıma cevabında "ya amca" deyişinden ve ardındanda kahkaha emojisi koyman bu ifadeyi saygıdan çok benim yaşımla dalga geçmek için kullandığın izlenimi uyandırdı bende.
Öyle olduğundan da eminim, yaşlı insanların özel bir saygı görmeye hakkı olmadığını daha önce ifade etmiştim. Amacının o olmadığı zaten belli. Yaşlı ya da genç saygı duyulması gereken insanların görüşleri ve kendilerini ifade ediş  tarzları olabilir. Burda görüş paylaşıyoruz, yaş değil. Yapmaya çalıştığın hoş değil.
Zaten amcan filan da değilim. Bir daha bana böyle bir ifade kullandığını görmek istemiyorum.
[ Son Düzenleme: 11 Mart 2018, 00:22:24 sozkul ]

Çevrimiçi Kapkarakartal

Rıdvan Dilmen: ''Bugün sonu olabilirdi. Hakem beklediğimden iyi maç yönetti ama Şenol Hoca'ya sarı kart göstermesi lazım. Tacı engelledi. Görmemiş olabilir ama engelleme"

Bunların tacınada macınada Atiba'ya yapılan penaltıyı niye söylemiyor Rıdvaniye.

Her hafta olduğu gibi birtek oynadığımız rakiplere değil çok kişiye koyuyoruz ne büyüksün Beşiktaş. Hepsini üst üste koyup şampiyon olacağız.

Bunların tacınada macınada Atiba'ya yapılan penaltıyı niye söylemiyor Rıdvaniye.

Her hafta olduğu gibi birtek oynadığımız rakiplere değil çok kişiye koyuyoruz ne büyüksün Beşiktaş. Hepsini üst üste koyup şampiyon olacağız.

kuduruyorlar :D  :evillol:

Çevrimiçi sozkul

Aykut'un yakın arkadaşı bir taç desteği vermek zorundaydı.  :)

Çevrimiçi mellfred

geçen hafta da yazdım bayern maçının 11'i başak maçının muhtemel 11'ine göre şekillenmeli
hiç öyle "bayern maçı onur maçıdır" gibi şark romantizmine girmemeli
bayern maçı bitti gitti artık önümüzdeki yıl o platformda olmak planlaması yapılmalı
bana kalsa necip pektemek koyarım oynasınlar
bizim nihai hedefimiz şampiyonluktur ve bu sene şu dakka hiç olmadığımız kadar iddialıyız ve net rakibimizle kader maçımız var

Çevrimdışı tangaz

Aykut'un yakın arkadaşı bir taç desteği vermek zorundaydı.  :)

medelin penaltı yaptı tartışmasına da hakem atmosferden vermedi deplasman olsa kartıyla gelir verirdi deyip "bükülme" konusunda da kankisine destek verdi @sozkul abi

bizim rıza da şeytanın kankisiydi bilirmisin?
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi mellfred

hakem endişemiz neyeseki beyhude çıktı
yaptığı hatalar  var ama art niyetli değildi
tolgay oynadıkca kaliteisini gösteriyor
maalesef talisca skor katkısı kadar  oyun katkısı vermiyor
lens topla güreşmeye devam ediyor
love hala kendine gelemedi
medelle artık defanstan çok güzel top çıkarabiliyoruz
adam vida transferini lükse çıkardı resmen
quaresmanın uzun cezası orkan'ın gönderilmesini haksıza çıkardı  samsun pide'de fırından çıkmayınca
atınç yeniden ameliyat olacakmış çok üzüldüm geçmişler olsun

Çevrimiçi Samet Demir

hakem endişemiz neyeseki beyhude çıktı
yaptığı hatalar  var ama art niyetli değildi
tolgay oynadıkca kaliteisini gösteriyor
maalesef talisca skor katkısı kadar  oyun katkısı vermiyor
lens topla güreşmeye devam ediyor
love hala kendine gelemedi
medelle artık defanstan çok güzel top çıkarabiliyoruz
adam vida transferini lükse çıkardı resmen
quaresmanın uzun cezası orkan'ın gönderilmesini haksıza çıkardı  samsun pide'de fırından çıkmayınca
atınç yeniden ameliyat olacakmış çok üzüldüm geçmişler olsun
Samsun pide maç günü stada bile gelmiyor.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi mellfred

Tribünler bugün çok etkisizdi

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

🎙Adriano :

“Bugün bizim için çok önemli bir maçtı. Avantaj yakalayacağımız önemli bir gündü. Ödevimizi iyi yaptık. Takım üstüne koymaya devam ediyor. Çok çalışmayla üç puanı aldık. Arkadaşlarımı kutluyorum. Çok iyi konsantre olduk maça. Çok çalışıyoruz. Sahada bunu gösteriyoruz.”
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı tangaz

geçen hafta da yazdım bayern maçının 11'i başak maçının muhtemel 11'ine göre şekillenmeli
hiç öyle "bayern maçı onur maçıdır" gibi şark romantizmine girmemeli
bayern maçı bitti gitti artık önümüzdeki yıl o platformda olmak planlaması yapılmalı
bana kalsa necip pektemek koyarım oynasınlar
bizim nihai hedefimiz şampiyonluktur ve bu sene şu dakka hiç olmadığımız kadar iddialıyız ve net rakibimizle kader maçımız var

aynen ben fatihi falanda oynatırım
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı tuncaboylu

medelin penaltı yaptı tartışmasına da hakem atmosferden vermedi deplasman olsa kartıyla gelir verirdi deyip "bükülme" konusunda da kankisine destek verdi @sozkul abi

bizim rıza da şeytanın kankisiydi bilirmisin?
Keşke hav hav da deseydi, tasmalı sürüsünü oluştururdu ikisi.

Yarın Malatya bunlara bir kaysın da, iyice kopsunlar.

Fenerbahçe yarıştayken medyadaki tasmalılar hiç çekilmiyor.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu fikstürden ilk yarıda 1 puan alabildik, ikinci yarı 9 puan çıkardık. (Fb,Ts,Gençler)

Çevrimdışı tangaz

Keşke hav hav da deseydi, tasmalı sürüsünü oluştururdu ikisi.

Yarın Malatya bunlara bir kaysın da, iyice kopsunlar.

Fenerbahçe yarıştayken medyadaki tasmalılar hiç çekilmiyor.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

:D

malatya bunlara bunlar cincona

Çevrimiçi mellfred

Maç önü sesenyon sıkıntı olur demiştik ama adamın ismini duymadık
Skor dışında çok çok iyi bir performans çıkardı takım

Çevrimdışı savaş altay

Maç önü sesenyon sıkıntı olur demiştik ama adamın ismini duymadık
Skor dışında çok çok iyi bir performans çıkardı takım

dönenleri toplamakta sonunda iyiydik ki sezon rekoru kırmışız. (21)

Çevrimdışı tangaz

Love Alanya geldiğinde 5-6 maç atmamıştı galiba...
Umarım bu döngü çabuk biter, teker teker saplamaya başlar.

Vodafone yeni logosu güzel olmuş formayı daha güzel gösteriyor

sanırım 8 maçtı 

Çevrimiçi underworld

sanırım 8 maçtı
O hocayı hemen tesise getirip şunu 4-5 maça çekelim

Çevrimdışı Mavi Tuna

Bir tane aklı selim çıkıp demiyor ki taçın çıktığı yer ile oyuncunun kullandığı yer arasında 3~5 metre var. Adam topu alıyor yürüyor, yürütüyor o sırada Şenol Hoca zaten oyunculara taktik vermek ile meşgul. Bunlar akıl tutulmasına kapışmışlar korkuları büyük FB~TS~GB gibi puan kaybı yazdıkları maçları eze eze aldık. Yoksa taç maç tırı vırı işler.

SM-N950N cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı tangaz

O hocayı hemen tesise getirip şunu 4-5 maça çekelim

iyi de bizde siftahı var herifin

Çevrimiçi underworld

iyi de bizde siftahı var herifin
Motoru tam ısınmadı belki bir faydası olur

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Atımı getirin yok yok tacımı getirin diye çıkar yakında masanın üstüne  :kop:
En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı tangaz

Bir tane aklı selim çıkıp demiyor ki taçın çıktığı yer ile oyuncunun kullandığı yer arasında 3~5 metre var. Adam topu alıyor yürüyor, yürütüyor o sırada Şenol Hoca zaten oyunculara taktik vermek ile meşgul. Bunlar akıl tutulmasına kapışmışlar korkuları büyük FB~TS~GB gibi puan kaybı yazdıkları maçları eze eze aldık. Yoksa taç maç tırı vırı işler.

SM-N950N cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hehe deyin geçin ligin ikinci devresi her maç penaltımız verilmiyor istisnasız her maç ligde kupada her kulvarda her hakem aynı pohu yiyor önce bunlara değinsin müptezeller biri de çıksın desin ki "eyyyy mhk bejekeye penaltı vermeyin die tamim mi yayınladınız" ondan sonra tacı konusuruz.

Etiketler: