Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 194 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5163775 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı tuncaboylu

12 maç mıydı?
10 maç.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı tuncaboylu

çok rotasyon olmaz bence işin ucunda 1.5 milyon € + itibar var + karşımızda bayern var.
Bu turda galibiyete para verilmiyor.

Çevrimdışı cursedofdragon

Bu turda galibiyete para verilmiyor.

neden  :alala:

Çevrimdışı BesiktasTaraftari2017

çok rotasyon olmaz bence işin ucunda 1.5 milyon € + itibar var + karşımızda bayern var.

En azindan Tolgay, Adriano, Pepe, Negredo, Medel dinlendirilmeli. Bayern de artik Alman bile olsalar 6-0'dan sonra asilalim beyler 10-0 alalim diye kasmaz herhalde.

Çevrimdışı tuncaboylu

neden  :alala:
O grup maçlarına özel bir prim.

Burada para ödülü için tur atlamak lazım.

Yani 6-1 yensek bile ödül 0 Euro.

Çevrimdışı yoruk

Bayern maçında rotasyon olmaz,olmamalı da..

Amacımız Şampiyonlar Ligi gibi yerde bir yer edinmekse artık bu Bayern türü maçları oynamaya alışmamız lazım.Ee daha 2.karşılaşmada hemen su koyuvereceksek gitmeyelim seneye ! Bayern'i elemek değil mesele.Yenmek/puan almak oyun oynamak ,biz bunu yapabiliriz işte diyebilmek..Bunlar çok önemli.Gelecek olan ülke puanı / para da işin artı kısımı.Yemişim Başak maçını .O maçta puan kaybedilse dahi 9 maç var ki işimiz bitmez ! " Biter diye karalar bağlayacaklar olacaktır yine  :D "

Fakat Başak maçında Ozi -Pektemek gibi oyuncuları bekliyorum yine de.Hoca bu iki isimi rotasyona sokmak için Bayern maçını düşünecektir.Zaten Q7 oynar Babel falan dinlenmiş olur.

Para verilmiyormuş..İlginç aslında.
[ Son Düzenleme: 10 Mart 2018, 23:33:02 yoruk ]

O grup maçlarına özel bir prim.

Burada para ödülü için tur atlamak lazım.

Yani 6-1 yensek bile ödül 0 Euro.

ben yine de galibiyete para veriliyor diye biliyordum tur için ayrı diye biliyordum yanlış biliyormuşum o zaman  :iblush:

Çevrimdışı tuncaboylu

Bayern maçında rotasyon olmaz,olmamalı da..

Amacımız Şampiyonlar Ligi gibi yerde bir yer edinmekse artık bu Bayern türü maçları oynamaya alışmamız lazım.Ee daha 2.karşılaşmada hemen su koyuvereceksek gitmeyelim seneye ! Bayern'i elemek değil mesele.Yenmek/puan almak oyun oynamak ,biz bunu yapabiliriz işte diyebilmek..Bunlar çok önemli.Gelecek olan ülke puanı / para da işin artı kısımı.Yemişim Başak maçını .O maçta puan kaybedilse dahi 9 maç var ki işimiz bitmez ! " Biter diye karalar bağlayacaklar olacaktır yine  :D "

Fakat Başak maçında Ozi -Pektemek gibi oyuncuları bekliyorum yine de.Hoca bu iki isimi rotasyona sokmak için Bayern maçını düşünecektir.Zaten Q7 oynar Babel falan dinlenmiş olur.

Bayern maçının maddi bir kıymeti yok.

Takım ve ülke puanı için Başakşehir maçı riske atılmamalı.

Basaksehir'e karşı oynayacak 7-8 kişi Bayern maçında yedek soyunmalı. O halde bile fena olmayan bir kadro çıkar zaten.

Bayern maçında rotasyon fazla olmaz bence de.

Pepe sakat vida cezalı.Tahmin kadrom.

Fabri

Gökhan        Medel        Tosic            Caner

Oğuzhan/Tolgay     Atiba

Quaresma              Talisca                 Babel

Negredo

Çevrimdışı yoruk

Bayern maçının maddi bir kıymeti yok.

Takım ve ülke puanı için Başakşehir maçı riske atılmamalı.

Basaksehir'e karşı oynayacak 7-8 kişi Bayern maçında yedek soyunmalı. O halde bile fena olmayan bir kadro çıkar zaten.

Tamam fakat bizim oyuncu kadromuz bir Bayern maçı daha kaldıracak durumda bence.Q7 oynar zaten.Ee Ozi de oynayınca doğal olarak birileri dinlenmiş olacak.Adriano -Pepe Talisca Medel Negredo gibi oyuncuların hem Bayern hem Başak maçı oynama konusunda sorun yaşayacaklarını sanmıyorum.Ayrıca Bayern ile oynamak önümüzdeki seneler için de bir artı olacak .Pas geçme lüksümüz yok yani.Leipzig değil ki bu  :D

Çevrimiçi underworld

10 maç.

Haftaya garanti oynar geriye 5 maç kalır.

Çevrimdışı yoruk

Bayern maçında rotasyon fazla olmaz bence de.

Pepe sakat vida cezalı.Tahmin kadrom.

Fabri

Gökhan        Medel        Tosic            Caner

Oğuzhan/Tolgay     Atiba

Quaresma              Talisca                 Babel

Negredo
Pepe diyecektim ama sakat olduğu aklıma geldi.Tamamdır.. :D Atiba oynamasa bari.En azından Necip diyeceğim ama olmaz ki ? Vida-Tosic olsun Medel ortada olsun Atiba dinlensin. :D

Tamam fakat bizim oyuncu kadromuz bir Bayern maçı daha kaldıracak durumda bence.Q7 oynar zaten.Ee Ozi de oynayınca doğal olarak birileri dinlenmiş olacak.Adriano -Pepe Talisca Medel Negredo gibi oyuncuların hem Bayern hem Başak maçı oynama konusunda sorun yaşayacaklarını sanmıyorum.Ayrıca Bayern ile oynamak önümüzdeki seneler için de bir artı olacak .Pas geçme lüksümüz yok yani.Leipzig değil ki bu  :D

pepe yok zaten vida cezalı.Stoper tandeminde medel-tosic garanti gibi birşey.

Bu durumda atiba'da mecbur ön libero da oynucak.Atibanın partneri oğuzhan yada tolgay olur :)

Quaresma da oynar belki babel yedek kalır lens oynar :)

Çevrimiçi underworld

Love Alanya geldiğinde 5-6 maç atmamıştı galiba...
Umarım bu döngü çabuk biter, teker teker saplamaya başlar.

Vodafone yeni logosu güzel olmuş formayı daha güzel gösteriyor

Pepe diyecektim ama sakat olduğu aklıma geldi.Tamamdır.. :D Atiba oynamasa bari.En azından Necip diyeceğim ama olmaz ki ? Vida-Tosic olsun Medel ortada olsun Atiba dinlensin. :D

vida'da yok :D

Çevrimdışı tuncaboylu

Pepe sakat zaten, Bayern maçında oynatmak riskli.

Medel ve Adriano artık dinlensinler, yeter.

Santraforda da Başakşehir maçında ilk 11 başlayacak olan yedek çıkmalı.

Başakşehir maçı yıpratıcı geçecek, en az 35-40 dakika aktif tam saha pres yapmamız gerekecek.

Dinç kalmak lazım.

Çevrimdışı savaş altay

Şeytan yine iyi çalışıyor. Talisca'nın münih maçı ile anadolu takımlarına karşı bakış açısı şimdi düzelmiş-miş
7'de 7 serisinden haberi yokmuş gibi davranması .. ay ne şeker  :lol:

Pepe sakat zaten, Bayern maçında oynatmak riskli.

Medel ve Adriano artık dinlensinler, yeter.

Santraforda da Başakşehir maçında ilk 11 başlayacak olan yedek çıkmalı.

Başakşehir maçı yıpratıcı geçecek, en az 35-40 dakika aktif tam saha pres yapmamız gerekecek.

Dinç kalmak lazım.

medel dinlenemicek malasef  :bawling:

Çevrimdışı savaş altay

Love Alanya geldiğinde 5-6 maç atmamıştı galiba...
Umarım bu döngü çabuk biter, teker teker saplamaya başlar.

Vodafone yeni logosu güzel olmuş formayı daha güzel gösteriyor
Forma uzaktan harika duruyor bir de çubuklusunu görün.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Daha önce uyarmıştım seni bu konuda, neden futbolcumuzu OZİ efendi diye aşağılıyorsun, fenerbahçe taraftarının Rıza bizim başımızdayken Rıza efendi bir ekmek bir süt pankartından ne farkı var yaptığının, bir tek Q7 nin aşağılanmasına tepki gösterme bence, ona gösterilmesini istediğinin saygıyı diğer topçularımııza da göster lütfen.
Neden bu konuda bu bir tek beni eleştiriyorsun diye sorarsan eğer cevabım  çifte standartdan hiç hoşlanmadığım olacak.
Performansını yeterli bulmadığım için o şekilde bir ifade kullanıyorum abi aynı ifadayı Lens içinde kullanıyorum ama bugün için hakkını verdim bir çok kişinin aksine bugün oyunda kaldığı sürece içerisinde bence iyiydi kıpırdanma var
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi sozkul

Ya amca ben mi dedim efendi diye?  :lol:

Bu sene sampiyon olalim, sene sonunda zaten buyuk revizyon olacak kadroda su anda oyunculara takilmiyorum. Benim icin su kalan maclarda verecekleri fayda onemli. Ha, Quaresma en azindan sahada yirtiniyor o yuzden yaptigi sacmaliklari elestirsem de canbaz demem Oguzhan 80'de giriyor, yine kasmiyor kendini. Aynisi su macta Vagner Love icin de gecerli. Oyuncu iyi oynar kotu oynar hata yapar adama sallamam. Caner, Tosic, Atiba hic biri istedigim duzeyde degil ama ellerinden geleni yapiyorlar o yuzden bir sey demiyorum ama sahada gezen adama ben de dayanamiyorum. O yuzden efendi diyeni anlarim.

Amca kim?

Çevrimdışı Mavi Tuna

Love ile ilgili geçenlerde bir yorumcu bu adama dikkat etsinler saha da ayakta duramıyor gece hayatı felan mı var takibe alsınlar dedi.

SM-N950N cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi murat

Abi az ic sunu gozun sevem
Ortalama bir türkiye hakem performansı seyrettik işte.bir palabıyık aydınus özkahya ce cüno vs hinliği yoktu .sınırlı yetenekle bu kadar yönetti işte.

Çevrimdışı tangaz

3 hafta once sampiyonluktan tamamen umidi kesenlerdendim.

Hocanin inadi yuzunden orta oyunundan vazgecmeyecegimizi dusunuyordum ama hoca oyun sistemini degistiriyor yavas yavas.

Rakiplerinde cok puan kaybettigini belirtmek lazim.

Niye kacalim yada saklanalim. Bizde seviniyoruz, bizde mutluyuz. Sanki biz bu takimin basarisini istemiyormusuz gibi suclama yapiyorsunuz.

sen hiç bi zaman kaçıp saklanmadın ki eleştirini yaptın, hep birlikte omuz omuza sevinicez kutluycaz elbet @Serkan_KaNaDa
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tangaz

Onların amacı üzüm yemek değil, bağcıyı dövmek. Oyüzden cevap verme bence.  :)

hee sen şimdi bu yanıtınla üzüm yemiş oldun öyle mi? bekleme yapma dewam et.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Etiketler: