Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 350 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5191109 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı BesiktasTaraftari2017

Maalesef yapamiyor, Pepe'nin maksimum yaptigi is sagbeke yerden pas veya 50 metre ileriye havadan diyagonal bir top havalandirmak ki bunlarin onemli bir kismi hava topu mucadelesinde kayboluyor. Hatta baski altindaysa sagbeke attigi paslarda bile hata yapiyor. Defansi en iyi bilen oyuncumuz Pepe ama oyun kurma konusunda etkili degil, o yuzden geride Pepe-Medel ikilisi ideal olur.

Ama Medel'in ortada oynadigi maclarda oyunu tamamen rakip sahaya gomuyoruz. Cunku donen toplari daha defansimiza kalmadan topluyor. Seri oldugu icin toplari da kesiyor. Atiba'nin bu ozelligi yok, olmadigi icin rakibi dengesiz de yakalayamiyoruz kontra ataga cikmaya calistiklari pozisyonlarda. Ayrica stoperlerin oyun kuramiyor gibi gorunmesinin sebebi de ilk devre Oguzhan ve Atiba'nin arkasinda oynamalari bence. Niye? Cunku stoper pas veriyor, hoop tekrar ya stopere ya beklere donuyorlar Atiba ve Oguzhan cok sik olarak. Oyle olunca da stoperler mecbur kaliyor ileri uzun oynamaya. Sorun orta sahadaydi. Oguzhan'in kesilmesi sorunu buyuk oranda azaltti, Atiba da yedeklendiginde stoperlerimizin ayaklarinin gayet duzgun oldugunu fark edeceksiniz.

Çevrimiçi underworld

Ben ona hoca talimatı diyorum işte. Oyuncuların sahada ardı ardına verdiği kararlar Hoca'yı bağlar, oyuncuyu değil.
Hala şu takımda ne değişiklik gördüler oyun kurucunun asisti dışında anlam veremiyorum.
Merkezden de oynuyoruz dedikleri hızlı çıkışlarımız  :)
Bilmiyorum ben izleyemedim sadece bir yoruma ekleme yaptım.

Çevrimdışı cursedofdragon

Yavaş yavaş sözüme geleceksiniz.

Pektemek, baş kaldırı demek.

kanat dedim yalnız santrafor değil :)

Kanat'ı iyi oynuyor bilic döneminde de arsenal'e karşı koymuştuk güzel toplar taşıyor feyenoord macında ba'ya assisti filan vardı :)

Çevrimiçi underworld

kanat dedim yalnız forvet değil :D

Kanat'ı iyi oynuyor bilic döneminde de arsenal'e karşı koymuştuk güzel toplar taşıyor feyenoord macında ba'ya assisti filan vardı :)
Defans hariç her yerde  oynar

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Zafer55

pektemek bile olabilir :)
Love değilde lens yerine pektemek oynasın isterim. Kanatta lens ten daha fazla katkı verir quaresmanın yokluğunda.

Defanstan topu dikmeme konusunda pepe  nin yokluğuda etken diyebilir miyiz?

Hayir. Yahu topu oyuna sokamasa 10 sene Madrid'de oynatirlar mi? Atiba ve Oguzhan onlerindeyken surekli stoperlere donup adamlari uzun oynamak zorunda birakiyorlardi. Sonra diyorsunuz Pepe oyun kuramiyor. Stoperin oncelikli isi zaten oyun kurmak degil. Sacmalamadan orta sahalara uygun paslar vermek. Orta saha surekli stoperlere donerse o da mecbur ileri uzun oynuyor. Tolgay stoperleri rahatlatti, Medel'in topu oyunu hizli ve dikine paslarla sokmasi da etki yapiyor. Fakat asil sebep yan pas geri pasci orta sahalardan birinin artik yedek kalmasi. Tolgay Medel ile kesinlikle bu sorunla ugrasmayiz. Ikisi de topu alip sirtini donup ileriye dikine oynayabiliyor cunku orta sahada.

Herkes bilsin ki HAKİKİ PİTBULL benim❤❤

Medel Medel Medel !!

Bak nediyor adam :bandit: @Necmi abi

Gary Medel :

"Stoperde de ön liberoda da oynadım, ikisini de seviyorum. Biz topa sahip olan bir takımız, böyle takımlarda stoper oynamak çok zevklidir. Ben de orada oynamaktan keyif alıyorum."

Herşeyin bir Medel’i var... 🦅

#medel #pitbull

Çevrimdışı savaş altay

Bilmiyorum ben izleyemedim sadece bir yoruma ekleme yaptım.
İlk iki cümle Pepe'nin durumu içindi. Dayanamadım bu gün farklı bir oyun oynadık iddasında bulunanlara ondan yazdım gerisi  :D
Pepe'nin ayağı zaman zaman ultra hatalar yapsada temiz bir ayak.

Çevrimiçi underworld

Hayir. Yahu topu oyuna sokamasa 10 sene Madrid'de oynatirlar mi? Atiba ve Oguzhan onlerindeyken surekli stoperlere donup adamlari uzun oynamak zorunda birakiyorlardi. Sonra diyorsunuz Pepe oyun kuramiyor. Stoperin oncelikli isi zaten oyun kurmak degil. Sacmalamadan orta sahalara uygun paslar vermek. Orta saha surekli stoperlere donerse o da mecbur ileri uzun oynuyor. Tolgay stoperleri rahatlatti, Medel'in topu oyunu hizli ve dikine paslarla sokmasi da etki yapiyor. Fakat asil sebep yan pas geri pasci orta sahalardan birinin artik yedek kalmasi. Tolgay Medel ile kesinlikle bu sorunla ugrasmayiz. Ikisi de topu alip sirtini donup ileriye dikine oynayabiliyor cunku orta sahada.
Pepe, habire topu ileri şişirşyordu ve çoğu da kayıp olup bize karşı atak olarak dönüyordu.

Çevrimdışı tuncaboylu

Tosun'um yazmış yine.

Cenk kalan 8 maçta 6 kere ilk 11 çıkarsa, 500 bin Euro daha alacağız.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı savaş altay

Aynı noktadayız Pepe-Vida Medel-Tolgay ikililerini sabırsızlıkla bekliyorum  :bandit:

Pepe, habire topu ileri şişirşyordu ve çoğu da kayıp olup bize karşı atak olarak dönüyordu.

Tamam iste, orta sahalar surekli geri pas verince stoperler mecbur kaliyor diyorum.

Pepe başak maçına yetişir inşallah :)

Sistem hala aynı, sadece Quaresma'nın yokluğunda Lens'in cizgide oynamaması bu farkı ortaya çıkardı.
Bir de defansif orta sahamız sonunda 1 asist yaptı.
1 değil 3-4 asist yaptı bugün Tolgay ama bitirici vuruşları yapamadık çok Gol kaçırmaya devam ediyoruz :akuma:

Sezonun ilk yarısında da Negredo her maç 2-3 asist yapıyor ama bitirici vuruslar gelmiyordu

Çevrimiçi underworld

İlk iki cümle Pepe'nin durumu içindi. Dayanamadım bu gün farklı bir oyun oynadık iddasında bulunanlara ondan yazdım gerisi  :D
Pepe'nin ayağı zaman zaman ultra hatalar yapsada temiz bir ayak.
Ayak temiz olabilir ama tercihleri pis

Beşiktaş bu sezon süper lig de top kaptığı maçı oynadı.

21 kez top kapma sahanın en fazla top kapanı ise 5 kez atiba oldu.

Çevrimiçi underworld

Tosun'um yazmış yine.

Cenk kalan 8 maçta 6 kere ilk 11 çıkarsa, 500 bin Euro daha alacağız.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
12 maç mıydı?

Oğuzhan ne oldu oğlum sana?
Oguzhani en çok gömen benim ama bugün süre aldığı müddette bence iyiydi kıpırdanma var biraz

Çevrimiçi underworld

Tamam iste, orta sahalar surekli geri pas verince stoperler mecbur kaliyor diyorum.
İyi de bir tek pepe ye mi geri pas veriliyor :)

Hoca CL'de sansimiz kalmadigini ve lige dondugumuzu teyit etti. Umarim artik Bayern macina yedeklerle cikariz. Pekto, Love, listedeyse Larin, Oguzhan, Caner vs. sag bekte kim olacak bilmiyorum. Kilit adamlarimiz mutlaka dinlendirilmeli. Basaksehir macini da kazandigimizda sampiyonluk %70 bizim olacak. Bu arada haftada bir iddaa sampiyonluk oranlari veriyordu spor medyasi ilk devre, sahi o oranlar ne oldu iddaa artik oran vermiyor mu?  :evillol:

Çevrimdışı savaş altay

1 değil 3-4 asist yaptı bugün Tolgay ama bitirici vuruşları yapamadık çok Gol kaçırmaya devam ediyoruz :akuma:

Sezonun ilk yarısında da Negredo her maç 2-3 asist yapıyor ama bitirici vuruslar gelmiyordu
Ben netice olarak yazmıştım, katılıyorum özellikle ilk yarı zaman zaman ilerde boy gösterdi.
Tabii bu Atiba'nın O'nu ileri çekmesi ile gerçekleşti. Atiba merkeze fazlası ile girdi ve arkadaşlarını teşvik etti.

Hoca CL'de sansimiz kalmadigini ve lige dondugumuzu teyit etti. Umarim artik Bayern macina yedeklerle cikariz. Pekto, Love, listedeyse Larin, Oguzhan, Caner vs. sag bekte kim olacak bilmiyorum. Kilit adamlarimiz mutlaka dinlendirilmeli. Basaksehir macini da kazandigimizda sampiyonluk %70 bizim olacak. Bu arada haftada bir iddaa sampiyonluk oranlari veriyordu spor medyasi ilk devre, sahi o oranlar ne oldu iddaa artik oran vermiyor mu?  :evillol:

çok rotasyon olmaz bence işin ucunda 1.5 milyon € + itibar var + karşımızda bayern var.

Etiketler: