Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 194 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5163497 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimiçi mellfred

Q7 Ekici provokatörüne attığı yumrukla hak etti ektra cezayı
Bana kalsa iyi de etti
Josef’in ittirmesinde yere bıraksa kendini josef sarı bile görmezdi
bize kırmızı çıkarmak için birbirleriyle yarışan hakemler mi dersin 3’ü 5 5’i 8’e bağlayan mhk mı dersin
Beni çileden çıkaran bu

Çevrimdışı mylife1903

Hiç kusura bakma, şaplak kaçmaz.

Giriş cümlesi de şu olacak:
"1.5 sene sonra 10 edecek adamı 4.2'ye aldık diye yazılanları derlesem, buradan Amerika'ya yol olur"

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı mertozlu

Bana kalsa iyi de etti
bize kırmızı çıkarmak için birbirleriyle yarışan hakemler mi dersin 3’ü 5 5’i 8’e bağlayan mhk mı dersin
Beni çileden çıkaran bu

Ya adil olsalar her konuda bence de o tum yumruklarin cezasi 4-5 bence de. Mesela TS'de Olcay o yumrugun cok daha hafifini pozisyonun hemen sonrasinda ve biraz da refleks olarak ve sadece bir kisiye atti 3 mac ceza aldi. Q7 icin 4-5 normaldir. Problem bu degil, problem her harekette adil olmalari. Standartlari olmadigi icin tepki gosteriyoruz. Biz bence buna enerji harcayacagimiza (tahkime yine gidilsin tabii) yeni dizilisimiz nasil olacak onu dusunelim. Şerden hayir dogacak bence,
[ Son Düzenleme: 06 Mart 2018, 17:22:19 mertozlu ]

Çevrimdışı mylife1903

Bana kalsa iyi de etti
Beni çileden çıkaran bu

Firatboy souza ile beraber atsa bizimkini en cok 2ser mac yerlerdi
Firata da 8.4 puan vermisler

Çevrimiçi sozkul

az çakmışlar iyi kötü bir kamuoyu oluştu da 5de kaldı aksi halde 8 maçtı o ceza. caner ceza aldığında burda dahi şakşaklayan taraftarlar vardı biz uyardık gavura koz vermeyin dedik dedik ama arkadaşlara dinletemedik. şimdi hala uyarıyorum böle yaklaşan arkadaşları sonra bana doğru konuş die gider yapıyor.

Savunmayla 4'e düşer.

Çevrimdışı tangaz

Hiç kusura bakma, şaplak kaçmaz.

Giriş cümlesi de şu olacak:
"1.5 sene sonra 10 edecek adamı 4.2'ye aldık diye yazılanları derlesem, buradan Amerika'ya yol olur"

nie nie???

adam ne katkı verdi gelişi gidişi aynı bi zararı da olmadı demesin kimse başkan demiyor mu faize şu kadar para ödüyorum die adamın bonservisi yıllık maaşı vergisi komisyonu derken 6 milyon 1 yılda para çıktı bizden 30 milyon tl eder düş borçtan hem borcun düşer hem de ödediğin faiz azalır.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Rasim

Souzayo ittirecegine onune gecip fernandaonun bize yaptigi hareketi yapaydi 1 macti ceza

Ulan gomisi yakalasan arkadan gol sevincinde fernandao hareketi yapsan 2 mac alirsin
gomisdede amma paket var reyiz :naughty:
Beşiktaş!

Çevrimiçi mellfred

Firatboy souza ile beraber atsa bizimkini en cok 2ser mac yerlerdi
Firata da 8.4 puan vermisler
Bizi doğrayan ödüllendiriliyor
Hakikaten bu Ulusoy bizden sonra maç aldı mı var mı bilen

Çevrimdışı tangaz

Bizi doğrayan ödüllendiriliyor
Hakikaten bu Ulusoy bizden sonra maç aldı mı var mı bilen

bir hafta dinlendi biten haftada dördüncü hakem olarak ısındırdılar bu haftasonu maç alır
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı tuncaboylu

nie nie???

adam ne katkı verdi gelişi gidişi aynı bi zararı da olmadı demesin kimse başkan demiyor mu faize şu kadar para ödüyorum die adamın bonservisi yıllık maaşı vergisi komisyonu derken 6 milyon 1 yılda para çıktı bizden 30 milyon tl eder düş borçtan hem borcun düşer hem de ödediğin faiz azalır.
Adamda potansiyel görmüşler almışlar.

Ama gel gör ki ne komisyonculukları kaldı, ne avantacılıkları ne de "1 milyonmuş da 4'e almışlar"ı.

Potansiyeli belli ki, Brugge'de 5-6 maç oynayıp Lazio'nun listesine girmiş.

Hele Lovren sakatlanıp dünya kupasında ilk 11 çıkar ve parlarsa, sağda solda bir sürü "Mitrovic'i bir tek ben savundum"cular türeyecek.

Çevrimdışı cursedofdragon

PFDK, bu sezon Beşiktaş'a ceza yağdırmaya devam ediyor!

6 Maç Caner Erkin
5 Maç Quaresma
2 Maç Babel
1 Maç Saha Kapama
6 Kez E-Bilet Bloke Cezası
1 Maç Şenol Güneş
1 Maç Şeref Çiçek
45 Gün Fikret Orman
45 Gün Ahmet Nur Çebi
915 Bin Lira Para Cezası

Çevrimdışı kyiv

Ohhhh hava da tam da şampiyonluk kokusu var.

- Pascal Noumaya verilen ceza sonunda gelen 100. yıl şampiyonluğu = ouaresmaya verilen ceza

- Akhisar maçında üst direkten dönen top = medelin fenerbahçe maçında çıkardığı top

- Trabzon maçını yine deplasmanda almak

Buna göre başakşehir ile klasik beraberlik ve akabinde Galatasarayı yenerek Babel attı şampiyonluk geldi ile mutlu son :bandit:

Haydi hayırlısı...

Çevrimiçi Necmi

Peki şöyle diyelim, Negredo Galatasarayda oynasaydı, Gomiste Beşiktaşta. Puan durumu, atılan goller ne olurdu sence?
şimdi bunu nasıl kıstas alacağız bizim kovduğumuz ismail fenerde kaptanlık yapıyor.
beğenmediğiniz love geçen sene ligin gol kıralıydı 23 gol 3 asistle senden daha az pozisyon bulduğu alanyada
yaptı. ha sakın alanyaya Beşiktaşa oynadıkları gibi oynamıyorlar deme çünkü gs ilede Beşiktaşla oynadıkları gibi oynamıyorlar unutma 6 malubiyet aldı takımlar gsyi yenebileceklerine inandıkları için üstüne gidiyorlar
bizimle oynadıklarında galibiyet ihtimali yok otobüs çekiyorlar. gs ye karşı kontra yiyorlar ötesi varmı
hep aynı yanılgı birinde iyi olan sendede iyi olacak yada sende kötü olan herkesde kötü olacak yada
komşunun tavuğu hikayesi işde
geçen sene rakibin en büyük oyuncusu fırtına gibi esen lens bizde kulübede oturuyor Türkiye'nin en iyi sol beki
bizde yedek o nedenle bilemezsin ne performans verecek sadece kafanda kurduğun hayali satarsın.

Çevrimdışı mylife1903

gomisdede amma paket var reyiz :naughty:
Seneye vodafone arenada bayilinca

Ver muzugu ver muzugu

Sonra diceyi kovar metin albayrak

Çevrimiçi Necmi

Gomis'i kaça aldılar? menejer + imza parası + Gomis?
Sanki çok para verdiler, o bonkörlüğün cezasını 9 mart'da çekecekler..
Biz vermezdik veremezdik o paraları Gomis'e
çok büyük para verdiler ve işin kötüsü dedikoduya göre avrupaya gidemezse
serbest kalır maddesi varmış sözleşmesinde.

Çevrimdışı tangaz

şimdi bunu nasıl kıstas alacağız bizim kovduğumuz ismail fenerde kaptanlık yapıyor.
beğenmediğiniz love geçen sene ligin gol kıralıydı 23 gol 3 asistle senden daha az pozisyon bulduğu alanyada
yaptı. ha sakın alanyaya Beşiktaşa oynadıkları gibi oynamıyorlar deme çünkü gs ilede Beşiktaşla oynadıkları gibi oynamıyorlar unutma 6 malubiyet aldı takımlar gsyi yenebileceklerine inandıkları için üstüne gidiyorlar
bizimle oynadıklarında galibiyet ihtimali yok otobüs çekiyorlar. gs ye karşı kontra yiyorlar ötesi varmı
hep aynı yanılgı birinde iyi olan sendede iyi olacak yada sende kötü olan herkesde kötü olacak yada
komşunun tavuğu hikayesi işde
geçen sene rakibin en büyük oyuncusu fırtına gibi esen lens bizde kulübede oturuyor Türkiye'nin en iyi sol beki
bizde yedek o nedenle bilemezsin ne performans verecek sadece kafanda kurduğun hayali satarsın.

ismayli geri mi aldık  :alala:

tr.nin en iyi sol beki ismail diyordun da o bakımdan sordum  :bandit:

Çevrimdışı Berat

Ceza konusunda klasik rezillik yaşandı.
[ Son Düzenleme: 07 Mart 2018, 14:57:21 Berat ]

Çevrimiçi Necmi

Pozisyon kırmızılık değildi ama katılıyorum Medel çok riskli stoperde.
olup olmaması değil konu halis verirdi o kartı vermediğine şoke oldum
ilk defa aleyhimize az çalıştığı bir maç gördüm. sanki maça çıkmadan birisi
kulağını bükmüş resmen ıkındı aleyhimize karar vermemek için.

Çevrimdışı mylife1903

:eyes
ismayli geri mi aldık  :alala:

tr.nin en iyi sol beki ismail diyordun da o bakımdan sordum  :bandit:

Bunlar hep montej

Çevrimdışı ekrembaser

Yönetime kızıyoruz ama bu josef ile Ekici denen y.v.ş.kların sevki için yazılı olarak başvurmuşlar federasyona pfdk ve tahkim şekip denen adamın elindedir bugün bu tescillendi. Buyurun

Çevrimdışı tangaz

olup olmaması değil konu halis verirdi o kartı vermediğine şoke oldum
ilk defa aleyhimize az çalıştığı bir maç gördüm. sanki maça çıkmadan birisi
kulağını bükmüş resmen ıkındı aleyhimize karar vermemek için.

farklı maçları izledik galiba bizimkilere kart verirken elinde kart koşarak ışınlanıyordu teseliye gelince aheste ahesteydi o sağ bek sarı bile görmedi  adriyanonun gözünü çıkarırken

Çevrimiçi Necmi

stoper için kesme kalıyor fazlası ile o pozisyonda eyvah kızaracak die gözlerimi kapadım boydan kaybediyor o pozisyonu boylu bir stoper olsa o aşamaya gelmeden çeker alırdı, şimdi birsürü insan kafa vuruşlarına gönderme yapacak ama onlar anlık reaksyonlar ve senede bir kaç defa denk gelir. dünkü pozisyonun olağan akışı o aşamaya gelmeden stoperin cepheden kafayı gömmesiyle son bulmalıdır.
pozisyonun benzeri fener maçında penaltı çalındı işde stoper oynadığı her maç yapıyor bunları.

Çevrimdışı tangaz

Çevrimiçi Necmi

dün fabri topu oyuna ne kadar geç ve kötü soktu farkettiniz mi? bir kaç pozisyon da kontra yakalayabilecekken ısrarla bekledi.
evet aynı şeyi söyledim akşam çocuklara hemen verse kontra başlatacak
rakibin sahasına yerleşmesini bekliyor bizim oyuncuların markaja girmesini bekliyor

Çevrimdışı mylife1903

Yönetime kızıyoruz ama bu josef ile Ekici denen y.v.ş.kların sevki için yazılı olarak başvurmuşlar federasyona pfdk ve tahkim şekip denen adamın elindedir bugün bu tescillendi. Buyurun

Ispiyonculuk mu yapiyor bizim kulup simdi, nedir bu
Beceremiyorsun sevk ettirmeyi, sessizce otur rezil olma, herifler cevap bile vermemis

Sevk ettirmek de yetmez hatta kendi oyuncunu gerekli maddeden de sevk ettirecek derecede guclu olacaksin

Etiketler: