Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 397 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5212220 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı tangaz

gol adetimiz çok düşük 24 maç 46 gol kabul edilemeyecek derecede kötü. osmanlı karabük 2 maç 10 golümüz var düş onları 22 maç 36 gol  1,6 ortalama ooofff offff çok kötü fiyasko ama 9 numaranın etiketi 4,35 mio.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi Necmi

Toptan al ucuz olur salcani falan yaparsin hatta salcani hemen yap ev yapimi salcaya salcalanirlar yakinda.
burası rusyamı toptan alırsan toptan şeyderler seni.

Çevrimdışı ekrembaser

gol adetimiz çok düşük 24 maç 46 gol kabul edilemeyecek derecede kötü. osmanlı karabük 2 maç 10 golümüz var düş onları 22 maç 36 gol  1,6 ortalama ooofff offff çok kötü fiyasko ama 9 numaranın etiketi 4,35 mio.

Abi 2.yarı kötü değil gol ortalamamız ilk yarı da bu adam oynadı mı hayır. O yüzden tam oturmamış bu kıyaslama

Çevrimiçi sozkul

Bundan sonra Tolgaya sarmaya başlıyorum. 3 sene de 1 gol atamaz mı insan yahu? Liverpool maçından sonra 3 kışlık uykuya daldı. İyisin hoşsun güzel çocuksun ayağına top yakışıyor ancak bir de futbolun amacı olan gol diye bir şey var. Mehmet Topal Jozef ve hatta selçuk gol atıyor bizim çocukyetenek olarak bunları 2 ile çarpar dörde böler gel gör ki gol olayında zayıf bile değil ZERO. Bu konuda biraz daha çaba lazım zorlamak lazım denemek lazım.

Fırsat bulduğunda çektiği şutlara bakarsak denemese bizim için daha iyi olabilir.

Çevrimiçi Necmi

bu doberman lolipoplukda nirvanaya ermiş yazısına baktım da talişka 22 de elle oynamış penaltıymış tese 1-0 öne geçermiş fabriye faul yokmuş. hakemle ilgili tek yazdıkları bunlar. algıya bak algıya. ulan adrianonun gözünü çıkardılar pozisyon kartsız geçildi buna dahi değinmemiş şeref yoksunu
akşam canere yapılan faulda yusuf havaya kalktı caner kambura yattı dediya.
bir allahın kuluda neden havaya çıktı top yerdeydi demedi. ts nin golü geçerli saymak için sekiz takle
attı. yanındakilerde gram utanmıyorlar ya. önce söylediklerini erman tersini söyleyince he doğru bak şimdi bu açıdan baktım gibi zırvalıyorlar.

Çevrimdışı El Nino

Çevrimdışı mylife1903

5 mac cakmis herifler olaya bak
Rezalet sikandal
Quaresmaya 5 cakacaksan yosefle ekiciyi de sevk et onlara da 3er mac cak kabul edem

Herifin ayagina basacan sonra dirsek atacan sinra gozune parnak sokacan, adam azicik ittirip karsilik verince hakeme bakip kendininyere atacan olaya bak
Sonra baska bir denyo gelecek herkesi ittirwcek falan sonra pepeyi yere serecek quaresma gelip onu da ittirexek ve 5 mac ceza alacak, rezalet

Çevrimdışı Liquidator

Q7 5 maç aldı. Eğer tahkimden indirim gelmezse aşağıdakı maçlarda oynayamıycak
Beşiktaş - Gençlerbirliği
Başakşehir - Beşiktaş
Beşiktaş - Alanyaspor
Beşiktaş - Göztepe

3 maç içerde 1 maç deplasman ve bana göre en zor maç. İnşAllah en az kayıpla çıkarız. Bu arada Q7 cezalı olması Lens için çok büyük bir fırsat. Bu fırsatı kaçırırsa bir daha böyle şans gelmez...
Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimiçi sozkul

dün fabri topu oyuna ne kadar geç ve kötü soktu farkettiniz mi? bir kaç pozisyon da kontra yakalayabilecekken ısrarla bekledi.

Aynısını düşündüm, çalım atarken bu kadar cesaretli olan  bir kalecinin top elinde kaldığında ve 3 arkadaşı boşa koşuyorken arkasına sağına soluna bakıp topa sarılıp garantiye gitmesi enteresan.

Çevrimdışı tangaz

Abi 2.yarı kötü değil gol ortalamamız ilk yarı da bu adam oynadı mı hayır. O yüzden tam oturmamış bu kıyaslama

oynasaydı derim ben de formayı söküp aldı da biz mi vermedik. dün dahi birkaç topta hareketlenemedi bile sonra sağa sola ok işareti yapıyor pardon diyor bir kere lens bir kere de babel bunun hareketlenememesi nedeniyle top ezdiler 90ar dk oynasa bu ve benzeri çok top ezeceğini görürsünüz. ağır tank gbi ağır ama klas adam oyun bilgisi ve görüşü üst seviye çabuk düşünüp top ayağında ise çabuk uygulaması var karar verme mekanizması falan üst seviye ama o kadar ağır ki bu güzellikleri malesef sınırlı gösterebiliyor bu nedenle.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı ekrembaser

oynasaydı derim ben de formayı söküp aldı da biz mi vermedik. dün dahi birkaç topta hareketlenemedi bile sonra sağa sola ok işareti yapıyor pardon diyor bir kere lens bir kere de babel bunun hareketlenememesi nedeniyle top ezdiler 90ar dk oynasa bu ve benzeri çok top ezeceğini görürsünüz. ağır tank gbi ağır ama klas adam oyun bilgisi ve görüşü üst seviye çabuk düşünüp top ayağında ise çabuk uygulaması var karar verme mekanizması falan üst seviye ama o kadar ağır ki bu güzellikleri malesef sınırlı gösterebiliyor bu nedenle.

Negredoyu ben de çok beğenmiyorum abi ama takım çok kötüydü ilk devre onun da etkisi çok fazla

Çevrimdışı tangaz

5 mac cakmis herifler olaya bak
Rezalet sikandal
Quaresmaya 5 cakacaksan yosefle ekiciyi de sevk et onlara da 3er mac cak kabul edem

Herifin ayagina basacan sonra dirsek atacan sinra gozune parnak sokacan, adam azicik ittirip karsilik verince hakeme bakip kendininyere atacan olaya bak
Sonra baska bir denyo gelecek herkesi ittirwcek falan sonra pepeyi yere serecek quaresma gelip onu da ittirexek ve 5 mac ceza alacak, rezalet

az çakmışlar iyi kötü bir kamuoyu oluştu da 5de kaldı aksi halde 8 maçtı o ceza. caner ceza aldığında burda dahi şakşaklayan taraftarlar vardı biz uyardık gavura koz vermeyin dedik dedik ama arkadaşlara dinletemedik. şimdi hala uyarıyorum böle yaklaşan arkadaşları sonra bana doğru konuş die gider yapıyor.

Çevrimdışı tangaz

Negredoyu ben de çok beğenmiyorum abi ama takım çok kötüydü ilk devre onun da etkisi çok fazla

haklısın tüm takım falakayı hakediyordu

Çevrimdışı tangaz

c.bruj mitroyu alır ertesi gün italyanlara 10a satar sonra buralar şenlenir. at fava bekle  :icool:

Çevrimdışı tuncaboylu

c.bruj mitroyu alır ertesi gün italyanlara 10a satar sonra buralar şenlenir. at fava bekle  :icool:
1 senedir 4.2 4.2 diye kafamızın etini yiyenlere de şaplak atarız.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı mylife1903

Ayni haberleri ismail ile pektonun menejeri de cikartiyordu derdin hep sen

Çevrimdışı mertozlu

Demiştim ben burada ilk günden 5 mac alacak diye. Ne 2 diyenlere inandim ne de 8-10. Dogruya dogru hakki 5 mac ama adalet herkese ayni işlese keske. Belki Tahkim 4'e indirir bakalim. 4 en adili olurdu. Quaresmasiz oynamaya alisalim bir sure. İyi de gidiyoruz aslinda.

Çevrimdışı FedericoGiunti

Adam mı vurdu Q7 ne yaptı? 5 maç ceza nedir ya. Yazık çok yazık.
BEŞİKTAŞK

Çevrimdışı tangaz

nie  :alala:

kaymağı sen mi yiyeceksin? elin oğlu mu yiyecek? bunu da transfer başarısı olarak lanse edenleri şimdiden gözümde canlandırıyorum.

Çevrimdışı mylife1903

Adam mı vurdu Q7 ne yaptı? 5 maç ceza nedir ya. Yazık çok yazık.
Souzayo ittirecegine onune gecip fernandaonun bize yaptigi hareketi yapaydi 1 macti ceza

Ulan gomisi yakalasan arkadan gol sevincinde fernandao hareketi yapsan 2 mac alirsin

Çevrimdışı mertozlu

Bir ay olmayacak demektir bu (Bayern maci harici) bakalim planimiz ne? Love-Negredo deneyelim bir kez de be hocam.

Çevrimdışı tuncaboylu

Ayni haberleri ismail ile pektonun menejeri de cikartiyordu derdin hep sen
Calciomercato yazıyor, haber traş olmayabilir.

Çevrimdışı tangaz

Souzayo ittirecegine onune gecip fernandaonun bize yaptigi hareketi yapaydi 1 macti ceza

Ulan gomisi yakalasan arkadan gol sevincinde fernandao hareketi yapsan 2 mac alirsin

geselilere yapsan ceza bile almazsın meloyla ebue birbirine yapıyordu plaket veriyorlardı

Çevrimdışı tuncaboylu

kaymağı sen mi yiyeceksin? elin oğlu mu yiyecek? bunu da transfer başarısı olarak lanse edenleri şimdiden gözümde canlandırıyorum.
Hiç kusura bakma, şaplak kaçmaz.

Giriş cümlesi de şu olacak:
"1.5 sene sonra 10 edecek adamı 4.2'ye aldık diye yazılanları derlesem, buradan Amerika'ya yol olur"

Çevrimdışı mylife1903

Oynatmadigin adama 4.2 verince yok yerinden sikinti yok
Baskasi alip oynatinca sikinti gibi
Ilginc
Stoper dolu takimda vidayi falan aliyon
Anlatamiyoz abi
Bana ne kim ne vermis

Utd o lindelof malina 40 vermedi mi?

Turkcem bozuk ondan oluyo

Etiketler: