Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 336 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5160304 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimiçi Necmi

Barış şimşek 7 yıldır,Halis Özkahya 4 yıldır Fb maçına verilmiyor dediler az önce.Bu bilgi doğru mu?Doğruysa vay ki vay!Bunu gören diğer hakemler ne yapsın.
zaten bu saatten sonra vermesinler bu dezavantaj olmaz

Çevrimiçi murat

bizimki silinip diğerleri silinmezse fena :D
bizimkini silmesinler diğerlerinin silsinler. :D

Çevrimiçi Necmi

Ahmet Nur Çebi: "Beşiktaş ile uğraşmayı bıraksınlar. Beşiktaş apayrı bir yerde. Beşiktaş'a ulaşmayı amaç olarak belirlerler ise Türk futboluna daha fazla katkı verirler. Biz penaltıların peşinde koşmazken, onlar merdiven boşluklarını bahane ederek Türk sporuna katkı vermiyorlar."

FENA! bu laf yenecek yutulacak bir laf değil :D

Çevrimiçi Necmi

silindi
Bu forumda küfürün karşılığı üyelik silinmesidir.
konuşmayın demiyorum konuşacak başlık var burası Beşiktaşa ait renklilerle kirletmeyin diyorum.

Çevrimdışı Egos

Barış şimşek 7 yıldır,Halis Özkahya 4 yıldır Fb maçına verilmiyor dediler az önce.Bu bilgi doğru mu?Doğruysa vay ki vay!Bunu gören diğer hakemler ne yapsın.

halis özkahya'nın yönettiği fenerbahçe maçı üzerinden 2 sene geçti, barış şimşek de 2 senedir fenerbahçe maçı yönetmiyormuş.

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Adamlara boşuna ezik demiyoruz. Ezikçe açıklamalar. Lan sizin bırakın tribünü merdiven boşluklarını dolduracak kadar seyirciniz yok o tribünde. Ama nerelere kadar düşmüş insanımsılar. Merdiven muhabbeti yapıyor ezikler.

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı caner.eryigit

Bu forumda küfürün karşılığı üyelik silinmesidir.
konuşmayın demiyorum konuşacak başlık var burası Beşiktaşa ait renklilerle kirletmeyin diyorum.
Ne küfürü yazdım abi ?telden giriyorum klavye olayı fln ben küfür etmedim ki?mesajımı özelden atarmısın merak ettim ne yazmışım küfür?

Çevrimdışı caner.eryigit

Bu arada açıklama yapıp bunlarla muhattap olmaya gerek Yok adamlar zaten bundan besleniyor işleri güçleri kaos muhattap olmayacaksın olacak bitecek Kudursun dursunlar...

Çevrimiçi Necmi

Bu arada açıklama yapıp bunlarla muhattap olmaya gerek Yok adamlar zaten bundan besleniyor işleri güçleri kaos muhattap olmayacaksın olacak bitecek Kudursun dursunlar...

böyle açıklama güzel ama aslında açıklama yapmıyorsun herifleri eziyorsun
bir daha senin adını ağızlarına alırken sonrasında ne gelecek altından kalkamayacağımız diye
düşünsünler işde. kudursunlar diyorsunda kuduruyorlar zaten
Beşiktaş şu anda bile ulaşamayacakları noktalara geldi biz artık bayernle falan atışıyoruz :D

Çevrimiçi Necmi

Adamlara boşuna ezik demiyoruz. Ezikçe açıklamalar. Lan sizin bırakın tribünü merdiven boşluklarını dolduracak kadar seyirciniz yok o tribünde. Ama nerelere kadar düşmüş insanımsılar. Merdiven muhabbeti yapıyor ezikler.

boş tribünlerin fotosunu göstermişler merdivenler boş diyorlar
ne yapalım bizim stad taşıyorsa :evillol: insan böyle foto atarken utanır kardeşim

Çevrimdışı Alper1903

Ahmet Nur Çebi'de bugün dediklerime benzer şeyler söylemiş. Kendilerine yapıyorlar ne yapıyorlarsa farkında değiller. Algı yönetimiymiş, raydan çıkarmaymış falan Beşiktaş bunları çoktan aştı. Aslında bu duruma biraz da onlar sebep oldu iyi de oldu. Artık en ufak olayda taraftar sosyal medyada yamyam gibi saldırıyor  :D

Çevrimdışı Egos

ama yine netleşmedi.seneye bizim0 puanımız silinecek mi? :D

önümüzdeki yıl için hesaplama yapılırken sıfır puanlık sezon dahil edilecekmiş ağabey, bu sezonun puanı evvelki dört sezonla toplanıp gelecek seneki puanımızı belirleyecek.

Çevrimdışı Berat

Sevgili Beşiktaşlılar;

Bir şekilde 2 maç kazanınca Fener yönetimi yine her zamanki gibi bir gazla genel stratejisine döndü. Rakibe sataşmak, saldırmak, sahada daha güçlü olan rakibini sahadan uzaklaştırmak.
Ne başka güçleri var ne de stratejileri. Oyuna gelmeyin, sahadan kopmayın.

@Avfattas

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Sevgili Beşiktaşlılar;

Bir şekilde 2 maç kazanınca Fener yönetimi yine her zamanki gibi bir gazla genel stratejisine döndü. Rakibe sataşmak, saldırmak, sahada daha güçlü olan rakibini sahadan uzaklaştırmak.
Ne başka güçleri var ne de stratejileri. Oyuna gelmeyin, sahadan kopmayın.

@Avfattas
Aynen kardeşim. Biz ŞL kura muhabbetimize devam edelim.  Kayseriyi yenip P.tesi de kura heyecanımızı yaşayalım. Merdiven boşluklarını saymaya devam etsin onlar.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi Necmi

İllaki birileri burda vermişdir ama tekrar yapıştıralım şuraya
millet oturup merdivenlere verdikleri 25 bine dizlerini dövsün
Beşiktaş başka bir yerde :evillol:

Çevrimiçi mellfred

İllaki birileri burda vermişdir ama tekrar yapıştıralım şuraya
millet oturup merdivenlere verdikleri 25 bine dizlerini dövsün
Beşiktaş başka bir yerde :evillol:

ihtiyar olan ne güzel özetledi Türk oyuncusunu ama
elin oğlu anında bir tez kurup çıkarıma varabiliyor. bizim dangozlarsa yabancı sınırıyla futbolun gelişeceğine inanıyor

Çevrimiçi murat

önümüzdeki yıl için hesaplama yapılırken sıfır puanlık sezon dahil edilecekmiş ağabey, bu sezonun puanı evvelki dört sezonla toplanıp gelecek seneki puanımızı belirleyecek.

neyse bizi pek etkilemez 1. ve 2. gruptakiler düşünsün.

Çevrimiçi mellfred

Aynen kardeşim. Biz ŞL kura muhabbetimize devam edelim.

:D

Çevrimiçi underworld

Sayın Çebi'nin açıklamalarıni gereksiz buluyorum.

Adamlarının ellerinde 2 senaryo var devamli ısıtip ısıtip sahneliyorlar.

Neyin n'oldugunu bütün dünya görüyorken suni'ci , irdelenme'ci lerin ekmeğine yağ sürmeye gerek yok.

Saygilar

Çevrimdışı Librarius

Ali Palabiyik onca baskiya ragmen FB'sine destek vermekten vazgecmiyor? Neden? Cunku hep odullendiriliyor. 5 ay icinde Besiktas'i iki FB derbisinde dilim dilim dogradi ve odullendirildi. 2 hafta ust uste deplasman maclarimiza verildi ikisinde de kirmizi verdi bize. Gozuyle net gordugu penaltimizi yan hakem uyarisiyla verdi. Gecen yil osmanli macinda net penaltiyi gormesine ragmen vermedi. TS macinda gordugu penaltiyi vermedi. FB macinda Cenk'e yapilan net penaltiyi vermedi. Peki ne oldu? Ne olacak odullendirildi hep. FB maclarinin hepsi saibeli bu herifin.

Fanatik FB'li tetikci Ali Palabiyik bugun gorevini yerine getirdi, simdi sira diger fanatik FB'li yasar Kemal Ugurlu'da. Izleyin yarin nasil penaltilari yiyecek, kartlari ic edecek.
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimdışı Onur Küçük

Sayın Çebi'nin açıklamalarıni gereksiz buluyorum.

Adamlarının ellerinde 2 senaryo var devamli ısıtip ısıtip sahneliyorlar.

Neyin n'oldugunu bütün dünya görüyorken suni'ci , irdelenme'ci lerin ekmeğine yağ sürmeye gerek yok.

Saygilar
Tam tersi çok yerinde. Yaptıkları her ahlaksızlık sonrası ne kadar ahlaksız olduklarını duygusallığa kaçmadan doğru bir biçimde ifade edeceksin ki hak ettikleri değeri sonunda alsınlar. Adları ahlaksızlıkla anılıp sebatla aynı ahlaksızlıkları yapmaya devam edecek kadar karakter sahibi iseler üzerilerine yapışacak damgayı şampiyonluklar da temizlemez.
[ Son Düzenleme: 09 Aralık 2017, 02:28:04 Onur Küçük ]

Çevrimiçi underworld

Tam tersi çok yerinde. Yaptıkları her ahlaksızlık sonrası ne kadar ahlaksız olduklarını duygusallığa kaçmadan doğru bir biçimde ifade edeceksin ki hak ettikleri değeri sonunda alsınlar. Adları ahlaksızlıkla anılıp sebatla aynı ahlaksızlıkları yapmaya devam edecek kadar karakter sahibi iseler üzerilerine yapışacak damgayı şampiyonluklar da temizlemez.
Yabancı biri olduğunu bilsem önce " sen yenisin galiba ?" derdim...

Sonra , bu köftelerin insani değer ve anlayışlardan ne kadar yoksun olduklarını anlatirdim.

Daha sonra da bu zamana kadar yediği haltlari teker teker sıralar aydınlanmani saglardim.

Bütün bunların neticesinde dönen tezgahin farkında olan ve tongaya düşmeyen bir futbolsever daha kazanmış olurduk.

Çevrimiçi underworld

Illaha bir şey söylenecekse resmi kimliği olandan çok tetikçi birileri kullanılmalı

Çevrimdışı Onur Küçük

Yabancı biri olduğunu bilsem önce " sen yenisin galiba ?" derdim...

Sonra , bu köftelerin insani değer ve anlayışlardan ne kadar yoksun olduklarını anlatirdim.

Daha sonra da bu zamana kadar yediği haltlari teker teker sıralar aydınlanmani saglardim.

Bütün bunların neticesinde dönen tezgahin farkında olan ve tongaya düşmeyen bir futbolsever daha kazanmış olurduk.
Beni kazandırmak, aydınlatmak değil önemli olan @underworld  . Aynı haltları yiyorlarsa o zaman çok geç olmadan bunun nedenlerini bulup bununla nasıl mücadele edeceğinin etkili yöntemlerini bulacak, harekete geçecek, gerekeni yapacaksın.  Bütün dünyanın bunları görmesi demek bütün dünyanın dikkatini çektiği, bununla mücadele edilmesi gerektiğini kavradığı, gerekenleri de yaptığı anlamına gelmiyor.

Yapılan açıklama mücadelede kullanılan yöntemlerden bir tanesi. O açıklama karşı tarafın ahlaksızlığını yüzüne vuran, camiayı, gerekli kanalları harekete geçirici açıklama. Sadece bir açıklamadan ibaret olarak ele alıyorsan kendi kendine hataya düşüyorsun. Ahmet Nur Çebi'nin yaptığı açıklama bir amaç değil karşı tarafın yaptığına karşı mücadelede araç olarak işlev görüyor. Sonuç üretmeyeceğini bildiğin halde masaya yumruğunu vurmak, lobin gerekli altyapın olmadan atıp atıp tutmak yani şov yapmaktır basit olan.

Çevrimiçi underworld

25 bin kayme için ağlıyorlarsa ( yersen! ) gitsinler muhatapları tff orda , o versin cevabını biz değil.

Etiketler: