Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 282 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5155663 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı Liquidator

Kimin özel haberi bilmiyorum, ama istifa ederlerse yerlerine başka Beşiktaş'lı gelmeyeceğini biliyorum.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Şafak Malatya yazmış. Kim gelirse gelsin, nasıl olsa orda ha Beşiktaşlı olmuş ha sarışınlardan bir kimse, sonuc deyişmiyor. rusların bir güzel sözü var "oт перемены мест слагаемых сумма не меняется". Türkçeye çevirsek şöyle oluyor " toplananların yerini degişsek toplam degişmiyor"
Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimdışı Onur Küçük

Maci hükmen alamadik diye üzülmenin bir anlami yok. Demek ki Türkiye'de böyle olaylar hükmen maglup olmak icin yeterli degilmis. Karari rasyonel karsilamak lazim.
Ben duygusal rom,antik bir insan değilim. Sadece taviz verdikçe o tavizlerin sonunun gelmeyeceğinin farkındayım.

Çevrimdışı tangaz

Nereye gittiğinin farkındayım. Ses etmedikçe oralara gittiğinin de farkındayım. Ses etmezsin adamlar sahaya bıçakla dalar, ses etmezsin 'Ulan ben yaptım o stadı' der, ses etmezsin stada para, çakmak sokup Hocanı yaralar , üstüne bir de suçu sana atarlar, ses etmezsin futbolcunun kaburgalarına tabanla dalıp sonra bunun fotoğrafını gururla paylaşır rakip oyuncu. Ses etmedikçe sonu gelmediğinin nerelere gittiğinin farkındayım.

avuçlarım patlarcasına  :claps:

kıçı kırık bir topçu bile quaresmaya daldığı fotoyu paylaşıp gövde gösterisi yapıyor ve biz bu herifi kin ve düşmanlığa sevkden dahi ceza kuruluna sevk ettiremiyoruz...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi Necmi

serhat zamanında düzenli yazardı eleştirisel yönü fazla idi ama salt kötü yazmazdı zamanla böyle oldu nedenlerini de dilim döndüğünce anlatmaya çalıştım
serhat bu forumun ilk üyelerindendi ve bizim tribünde bir çok kezde birlikte maç izledik şahsen tanıdığım biri
bilmediğin yerlerden cevap veriyorsun buraya üye olduğundan beri olumsuz yazıyor bir tane olumlu mesajını bulamazsın
ama son bir yıldır olumsuz mesajlarının yanına hakaretide ekledi böyle oluncada ceza kaçınılmaz oldu.
hakaretleri moderasyon veya nopostla karşılık buldu bu güne kadar ama küfürün karşılığı bu değildir.
küfreden gider burdan kim olursa olsun. renklilere küfrettiği için bile atılanlar oldu bu forumda

Çevrimdışı tangaz

tff kurullarında tek bir beşiktaşlı olmasına gerek yok bundan daha kötüsü olamaz zaten sonuçta.

konya maçıyla başlayan kepazelikler katlanarak dewam ediyor oradaki beşiktaşlılar bizi üzmekten başka ne işe imza atıyorlar ki...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı kyiv

Beyler bu ne iş yahu? Pembe dizi gibi olmuş buralar. Konular Beşiktaştan uzaklaşıp kişiselleşmeye başlamış.Evde yengelerle kavga edip mi geliyonuz buraya? :D

Lütfen sizleri Beşiktaşa davet ediyorum.Konudan uzaklaşmayalım önümüzdeki günlerde 2 sarışınla randevumuz var onlara yoğunlaşalım önce birini pazar günü öpüp

koklayacağız sonra perşembe günü o gün enerjimiz yerinde olursa ve işimize gelirse diğerini de mıncıracağız...

Çevrimdışı tangaz

serhat bu forumun ilk üyelerindendi ve bizim tribünde bir çok kezde birlikte maç izledik şahsen tanıdığım biri
bilmediğin yerlerden cevap veriyorsun buraya üye olduğundan beri olumsuz yazıyor bir tane olumlu mesajını bulamazsın
ama son bir yıldır olumsuz mesajlarının yanına hakaretide ekledi böyle oluncada ceza kaçınılmaz oldu.
hakaretleri moderasyon veya nopostla karşılık buldu bu güne kadar ama küfürün karşılığı bu değildir.
küfreden gider burdan kim olursa olsun. renklilere küfrettiği için bile atılanlar oldu bu forumda

ben küfürü veya edeni savunmuyorum kural kitabında karşılığı neyse gereği yapılsın AMA moderatörde sen hakettin deyip biri hakeret ederken sessiz kalmayacak!

serhatın ben üye olmadan evvelki durumunu bilmem ama düzenli yazdığı dönemleri de biliyorum salt negatif değildi.

Çevrimdışı almanci

Mesele maçı hükmen kazanmak değil.

Fenerbahçe haksız da olsa istediğini yaptıran kulüp, Beşiktaş ise haklı da olsa hakkını alamayan takım durumunda.

Bu tabir canımı sıkıyor, ama kafamıza vurup ağzımızdakini kaptıran kulüp durumundayız. Bence olay mağduriyetin ötesinde. Bildiğin aptal yerine konuyoruz. (19. maddeden sevk edilip. 20. maddeden karar çıkması mesela!)

Şayet buna reaksiyon göstermeyeceksek neye reaksiyon göstereceğiz?

Açık söylüyorum; bu haksızlığa tepkisiz kalırsak, kamuoyu nezdinde üçüncü büyük olarak anılmaya devam ederiz. Daha evvel de söyledim. Camiamız üçüncü büyük mü? Üç büyükten biri mi? olduğunu test ediyor.

Düdügü calan biz degiliz. Kararin neye dayanarak verildigini de bilmiyoruz, sadece perde arkasi olanlari tahmin etmeye calisiyoruz. Böyle Maclarda duruma göre karar verilmesi gerekir. Demek ki yeterli görmediler. Ilerde bize de görmezler artik.

Çevrimdışı tangaz

Beyler bu ne iş yahu? Pembe dizi gibi olmuş buralar. Konular Beşiktaştan uzaklaşıp kişiselleşmeye başlamış.Evde yengelerle kavga edip mi geliyonuz buraya? :D

Lütfen sizleri Beşiktaşa davet ediyorum.Konudan uzaklaşmayalım önümüzdeki günlerde 2 sarışınla randevumuz var onlara yoğunlaşalım önce birini pazar günü öpüp

koklayacağız sonra perşembe günü o gün enerjimiz yerinde olursa ve işimize gelirse diğerini de mıncıracağız...

millette keyf mi kaldı be hemşom bi futbol zevkimiz vardı içine zıctılar siyaseten

Çevrimdışı sametbagan

ee tamam olmaz işte bende bir korku yok yemişim kupasını da ligini de diyorum yarıştan koparılırız diyorum korku bunun neresinde?

herif olalım dik duralım pısırık oldukda noldu sonuç değiştimi en azından onurumuzla yenildik deriz diyorum...
Yine aynı kısır döngüye döndük zamanında demirören böyle hakkımız yendi şöyle hakkımız yeniyor diye masaya yumruğunu vurduda ne oldu diyorum bende zaten

3.büyüğe çıktı adımız arkasından yönetime salladık çok uzak değil başakşehir maçından sonra aç bak bakalım hocaya neler yazılmış ve yazmışsın

Bu memlekette  başarı kriterdir kimse bana anlatmasın yok şöyle Beşiktaşlıyız böyle Beşiktaşlıyız diye

Eğer başkan çıkıp senin dediğin gibi herkese atar gider yapsa takımı sahadan çekse o gün alkışlarsınız

Ama sonrasında kupadan men ve ligde 3 puan silerlerse ilk sallayanların başında sen gelirsin ''ne gerek vardı fevri davranmaya değermiydi bi kupa için puanımızın silinmesine'' diye

Puanımızı silemezler diyebiliyormusun yada sonucunda sponsorların çekilmeyeceğine garanti verebilirmisin yada topçuların ben oynamıyorum verin bonservisini kardeşim demeyeceğine

Çevrimiçi Necmi

Divan Kurulu Başkanı Tevfik Yamantürk: Beşiktaş’a ihanet edenlerin aramızda işi yok. Kongre üyeliğinden ihraç edilecekler.

Çevrimdışı tuncaboylu

Nereye gittiğinin farkındayım. Ses etmedikçe oralara gittiğinin de farkındayım. Ses etmezsin adamlar sahaya bıçakla dalar, ses etmezsin 'Ulan ben yaptım o stadı' der, ses etmezsin stada para, çakmak sokup Hocanı yaralar , üstüne bir de suçu sana atarlar, ses etmezsin futbolcunun kaburgalarına tabanla dalıp sonra bunun fotoğrafını gururla paylaşır rakip oyuncu. Ses etmedikçe sonu gelmediğinin nerelere gittiğinin farkındayım.
Konya maçından sonra ses çıkardık, tak diye hak mahrumiyetini yapıştırdılar.

Bir şey değişmiyor işte.

Çevrimdışı tangaz

Düdügü calan biz degiliz. Kararin neye dayanarak verildigini de bilmiyoruz, sadece perde arkasi olanlari tahmin etmeye calisiyoruz. Böyle Maclarda duruma göre karar verilmesi gerekir. Demek ki yeterli görmediler. Ilerde bize de görmezler artik.

keşke dediğin gibi olsa ama bu karar tarihte ilk ve tek olarak kalacak tıpkı zulumpiyat maçı konya süper kupa maçı caner vakası vb vb gibi beşiktaşa özel uygulama olarak tarihte yerini alacak.

Çevrimdışı kyiv

Son 10 yılda oynadığımız maçlarda kaç penaltı almışız? Kaç penaltı aleyhimize verilmiş? Kaç kırmızı kart görmüşüz , kaç kırmızı kartı DAHA İLK YARIDA GÖRMÜŞÜZ (GÖSTERMİŞLER)? Rakiplere verilen kırmızıların kaçı bizden biri atıldıktan ve sonuç ortaya çıktıktan sonra?Fırat yönettiği maçlarda lehimize kaç penaltı vermiş alehimize kaç penaltı vermiş?

Fırat Beşiktaşa neden penaltı veremiyor?

Çevrimdışı Onur Küçük

Konya maçından sonra ses çıkardık, tak diye hak mahrumiyetini yapıştırdılar.

Bir şey değişmiyor işte.

Konya maçından sonra cılız bir ses çıkartıp sonra yerimize oturduk. Değişmemesi normal.

Çevrimdışı tangaz

Yine aynı kısır döngüye döndük zamanında demirören böyle hakkımız yendi şöyle hakkımız yeniyor diye masaya yumruğunu vurduda ne oldu diyorum bende zaten

3.büyüğe çıktı adımız arkasından yönetime salladık çok uzak değil başakşehir maçından sonra aç bak bakalım hocaya neler yazılmış ve yazmışsın

Bu memlekette  başarı kriterdir kimse bana anlatmasın yok şöyle Beşiktaşlıyız böyle Beşiktaşlıyız diye

Eğer başkan çıkıp senin dediğin gibi herkese atar gider yapsa takımı sahadan çekse o gün alkışlarsınız

Ama sonrasında kupadan men ve ligde 3 puan silerlerse ilk sallayanların başında sen gelirsin ''ne gerek vardı fevri davranmaya değermiydi bi kupa için puanımızın silinmesine'' diye

Puanımızı silemezler diyebiliyormusun yada sonucunda sponsorların çekilmeyeceğine garanti verebilirmisin yada topçuların ben oynamıyorum verin bonservisini kardeşim demeyeceğine

hiç alakası yok 1 harcıyorsam bu kulübe 5 harcarım

puanımızın silineceğine dair tek kural yok silerlerse de çok da fifi diyorum korkaklar her gün ölür ben bir kere ölürüz diyorum

sen beni kendinle bir tutuyorsun galiba sana ölmüş eşşek kurttan korkmaz diyorum sen sponsor diyorsun yemişim sponsorunuda 3 puanını da ben bu takım ŞL de mücadele ediyor die tutmuyorum bu takımı amatöre de düşsek ben Beşiktaşlıyım

Çevrimdışı almanci

Ben duygusal rom,antik bir insan değilim. Sadece taviz verdikçe o tavizlerin sonunun gelmeyeceğinin farkındayım.

Duruma göre yorum yapmakta fayda var. Bir olayi baz alarak gelecekte magdur olma korkusuyla yasanmaz.

Çevrimdışı spiegel

Divan Kurulu Başkanı Tevfik Yamantürk: Beşiktaş’a ihanet edenlerin aramızda işi yok. Kongre üyeliğinden ihraç edilecekler.

Güzel haber👍

Çevrimdışı Onur Küçük

Duruma göre yorum yapmakta fayda var. Bir olayi baz alarak gelecekte magdur olma korkusuyla yasanmaz.
Caner için dünyada eşi benzeri olmayan biçimde geçmişe yönelik kural çıkarılıp 6 maç veriliyor. Başakşehir'in 20 numarası hakeme ana avrat düz gittiğinde nasıl bir ceza alıyor? Durum bu. Ortada olan şey sadece bir olay değil.

Çevrimdışı mylife1903

Görüsümüzü bildirmemiz lazim. Bunun icin üc secenek var.

1. Maca cikmayacaksin,
2. Istifa edeciksin
3. Senol Gunesi sahtekarlik yaptigi icin kovacaksin.

Maca cikip hicbirsey olmamis gibi devam edersek, kendimize ihanet etmis oluruz.
Sari okuz hikayesi iste abi
Kac gundur yaziyorum?
Sen tivit atti diye adam kovarsan, neymis konyanin icinden gecmis quaresma belki ataturk caddesinden gecti ataturk bulvarindan gecip ataturk mahellesindeki cingene arkadaslarini ziyaret etti.
O konya ki adama kelebek atmis bir guruha sahip, sevgi kelebegi falan da degil

Sonra anonscu minimini kus koydu diye kovulmasi gundeme gelmedi mi? Kovuldu mu kovulmadi mi muamma

Ordan tepki geldi bilmem ne, taraftarin nolcek

Bu yonetim senin dediklerinden 3. Olani yapar, senol gunesi kovar
Aciklama da yapar
Yapilan arastirmalarda trabzon camiasina bi sempati besledigi ve yakinlik duydugu ogrenilmistir.

Ha benim beklentim, fb guvenlikcilerinin yumruklarina surat darbeleri ile saldiran besiktas calisaninin, besiktas durusuna aykiri duruslardan besiktastan kovulmasidir.

Çevrimiçi Necmi

ben küfürü veya edeni savunmuyorum kural kitabında karşılığı neyse gereği yapılsın AMA moderatörde sen hakettin deyip biri hakeret ederken sessiz kalmayacak!

serhatın ben üye olmadan evvelki durumunu bilmem ama düzenli yazdığı dönemleri de biliyorum salt negatif değildi.
senin söylediğin bir laftan yaptırım almadıysan bir başkasınada yaptırım istiyemezsin
sana telöre davranan başkasınada aynı telöreyi gösterir. esas tersi durum adam kayırmak oluyor.
sen üslubundan dolayı ceza almıyorsan sana karşı aynı üslupta konuşanada ceza isteyemezsin adalet dediğin
işde böyle birşey. Bazen kuralların içine yorumda giriyor. bazende yorum yapacak durumda olmuyor.
bu arada karıyor dediğin kişiyi ben iki defa attım forumdan kavgayı twiteerde bile sürdürdük sonra uzlaşıp
üyeliğini tekrar aktif ettim. serhatıda bir çok kez muatabı ben olduğum için görmezden geldim cezalarını
başkalarına tavrından aldı. aslında çoktan atılmayı hak etmişdi ama tavrı bana olduğu için kalabiliyordu.
ama başkasına yapmasına müsade etmem. küfürün toleresi yoktur olmamalıda.

Çevrimdışı Factatum

Çok optimistsiniz!

Evvela kararın nasıl verildiğini gayet iyi biliyoruz. Ortada hakem ve gözlemci raporları var. Nitekim PFDK, bu raporlara istinaden ceza veriyor zaten.

Ancak TFF Yönetim kurulu bu raporlara istinaden değil, Müsabaka Talimatnamesi 20. maddeye göre karar veriyor. Hiçbir hukuki dayanak ortada yok.

Tamamen siyasi beyanlara istinaden bu karar çıkıyor. Cumhurbaşkanı ve Bahçeli'nin açıklamalarına uydurmak için; 19. maddeden tatil edilen maçı, 20.maddeden karara bağlıyorlar.

Çevrimdışı tuncaboylu

Konya maçından sonra cılız bir ses çıkartıp sonra yerimize oturduk. Değişmemesi normal.
Yoo, başkan dünyayı yerinden oynatırım diye bağırdı, dalga geçtiler bir de.

Çevrimiçi mellfred

+ anlamsızca Millet kendi kendine korku dağı yaratıyor.

Yapacakları en fazla  araziyi vermez, toto sponsorluğu çeker başka bir cacık yapamazlar.
Hele tam seçim arefesinde bunları bile yapmaları muamma.
İstesin bugün kulübü kapatır

Çevrimiçi underworld

1453 Kartalları kaybetmek üzere olduğumuz maçta sahaya girdiler ve 5 maç seyircisiz oynama cezası aldırdılar.

İlk 3 maçtaki seyirci ortalamamız kaçtı, hatırlıyor musun? 70 bindi. Evet, 70 bin. O Allah'ın dağındaki stada koşuyordu herkes, ben bile ilk 2 maça annem ve babamı götürmüştüm.

Fenerbahçe o şike soruşturması yüzünden 3 sene kaybetti.

Şike yaptılar mı, evet yaptılar. Ama Galatasaray'a açılmayan dava onlara açıldı.

Fenerliler daha sıkı kenetlenmişler, 2 senedir stadları boş ve Aziz Yıldırım'a her Allah'ın günü bela okuyorlar. Fenerbahçe taraftarı nın yüzde kaçı siyasi tercihini RTE'den başka yere çevirdi?

Herifler cumhurbaşkanı sayesinde hükmen mağlubiyetten kurtuluyor, ama bizim başkana stad açılışında sayın cumhurbaşkanımız dediği için üstüne yapışıyor.

Yapıştırma yapışsın, biz gerçekleri görüyoruz.

Yani cb 1453 cüler diye bir oluşum kurup bize zarar vermek istedi bunu da son dakikaya ayarlafılar, ilginç!

Şahsi düşüncem ne fb ne de bizim o maçımız operasyon falan değildi.
Ztk maçında fb nin  başarızlıklar üzerine yaşadığı bir dışsal tepkiydi.
Bizde 4-5 sene önce aynı lige iyi başlar sonunu getiremez, derbi kazananaz, şampi olamaz diye söylenen lafların bir patlamasıydı. ( son inönü deki maçta bile sahaya atlama vardı - ebue fayt)

Fb şikeden 3 sene kaybetmedi tam tersine 3 sene kazandı çünkü küme düşürülmesi gerekiyordu ama yapmadılar.

Azizle olmayacağını anlamaları 20 yıl sürdü  ama 18 senedir kuzu kuzu destek oldular.
Bu süre sonunda şimdi bela okumalar normal Hele ki karşısında Mesih olarak koçu gördüklerini varsayarsak.

Şimdi kıssadan hisse, küme düşmedi ve ztk maçında ceza da almadı.
Üstüne üstlük pişkin pişkin mağduruz ayağına yatıyorlar.

Soruyorum Hangisi gerçek?

Başkanı savunmak için bin tane argüman sunarız ama olan şeyi olmamış gibi gösteremeyiz.

Akşam maça çıkmıyoruz açıklamasını bekliyorum.
Saygılar

Etiketler: