Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 207 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5163198 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Beşiktaş’ımız, Talisca’nın direkt olarak puana katkı sağladığı Süper Lig ve Şampiyon Ligi maçlarından toplam 55 milyon 400 bin TL’lik gelir elde etti.

🔸 Süper Lig: 15 milyon 400 bin TL

🔸 Şampiyonlar Ligi: 40 milyon TL
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Ali Ece :

Lens günden güne daha kötüye gidiyor. İlk başlarda gol kaçırıyor diye  kızılıyordu. Sonrasında orta açamıyor diye kızdı Beşiktaş taraftarı. Dün de yanındaki adama pas atamadığı için kızdılar. :eyes

Çevrimdışı bordele

goufran cezalı duruma düştü bizim maçta iyi oyuncuydu iyi oldu :)

başka sınırda olan var mı?
Av zamanı

Benim her zaman kızdığım şu. Takım kötü oynadı eyvallah ama takımın kötü oynaması hakemlerin bize karşı tavrını görmemizi engellememeli. Bazıları öyle bir kendinden geçiyor ki, takıma sallarken hakemlerin sinsilikleri unutuluyor. Konya maçında yaşananları unutmaya başladığı görülüyor insanların. Bu kart mevzusunda hocanın da hatası var zaten. Lakin hakem çok ince gördü maç boyu. Bunu kimse göz ardı etmemeli.
Konya maçında yaşananları unutmadık dünkü hakemde ART NİYETLİydi bunu zaten soyledim

Canerin %100 lük pozisyonunda alakasız faul çalarak olası bir Golumuzu önledi

Ozinin kartı yanlisti bunu da dile getirdik fakat öyle bir anlatiyor ki bazı arkadaşlar sanki hakem bütün kartları haksız yere vermis gibi

Rahat mı? İki hamlede zorlukla almadı mı o topu?
O başka pozisyon abi zaten hakem devamında faul verdı

Benim dediğim pozison cepheden ceza sahası içine yapılan şişirme top pozisyonuydu Fabri bırak ben çıktım diye seslendi Tosice, Tosic de bıraktı ve Fabri rahat bir şekilde aldı topu

Cyle Christopher Larin :

Beşiktaş beni istediğinde oynamamın zor olacağını biliyordum. Bireysel çalışmalar ve özel beslenme programları uyguluyorum sans verilmesi durumunda katkı sağlayacağımı ve gelecek senelerde bu takımın 1.forveti olacağımı düşünüyorum.

Çevrimdışı cursedofdragon

göztepe 2-0 yenildi kasımpaşaya.

Bizim maçta kosanovic ve goufran yok.

Çevrimdışı ekrembaser

göztepe 2-0 yenildi kasımpaşaya.

Bizim maçta kosanovic ve goufran yok.

Sol bekleri de kötü sakatlandı muhtemelen o da oynayamaz

Çevrimdışı Serhat Akkaya

bu kadarborçlu bir kulübün türkiye ligi şampiyonu olmak için 5 milyona lens bedava diye 3 milyon maaşlı vida 5 milyon maaşlı pepe ile oynamaması gerekir.koy oraya işte nispeten genç az sivrilmiş oyuncuları cilala parlat sat.bir tane attıran bir  tanede atan oyuncuya ver parayı.takım süper olsun ama gol üretemesin ,atamasın, yıldızlar topluluğu olsa ne olur.kimse fabri ye adriano ya medele atiba ya laf ediyormu.
Ben seneye balıkesir'deki Sedat'ın ve Orkan'ın daha fazla süre alması gerektiğini düşünüyorum. Lens'den, zaman zaman sol açık oynayan Caner'den ne farkları var bu iki çocuğun? en azından dediğin gibi parlatır satarız olmadı kendimiz rotasyon oyuncusu kazanırız bu paraları vereceğimize. Risk alacaksak böyle toplamda 10-15 milyon euroluk riskler değil böyle riskler alalım..
Korku akıl katilidir.

Ligin alt tarafı çok kızıştı maç satamaz hiçbir takım.(Karabük hariç)

10.Kasımpaşa 34
11.Akhisar 34 (1 maç eksik)
12.Bursa 33
13.Antalya 31
14.Alanya 28
15.Osmanlı 28
16.Gençler 27
17.Konya 25

Çevrimdışı Rasim

Ligin alt tarafı çok kızıştı maç satamaz hiçbir takım.(Karabük hariç)

10.Kasımpaşa 34
11.Akhisar 34 (1 maç eksik)
12.Bursa 33
13.Antalya 31
14.Alanya 28
15.Osmanlı 28
16.Gençler 27
17.Konya 25
haftaya konya 3 gencler 3 osmanlida 1 puan alirsa bursa falan da girer ates hattina bizim bunlarla maclarimiz yok baya iyi oldu bizim icin haftaya 3 puani alip ayaklarimizi uzatip cekirdek citleriz :bandit:
Beşiktaş!

Çevrimiçi Necmi

GS takılırsa cok iyi olur. Bu sene ne yapıp edip şampiyonluk olmamız şart. Biz olamasakta GS'nin olamaması icin herseyi yapmamız lazım. Bu haramzade kulüp batağın eşiğinde, bu sene şampiyon olamazlarsa en az 5 yıl daha olamazlar.

Bu arada bunların başkanları baya komik bir herif. Ilkokul seviyesinde bir sunum yapmis UEFA'ya ama günlerdir anlatıp duruyor. O kadar harama alismislarki 2 rakibi FFP'den dolayı en iyi oyuncularından olurken, bu haramzadeler FFP anlasmasini hice sahip 40 milyon Euro bonservis parası odeyip tonla adam aldı. Acikca haksiz rekabete giriştiler. Eger UEFA bunu cezasız bırakırsa UEFA'ya rest çekip FFP'ye uymayacagimizi bildirmemiz lazım. Eger UEFA hakkaniyetli bir kurumsa bu haramzadelerin kursaginda birakir. FFP'ye uymuş olsalardi daha ligin ilk yarisinda havlu atarlardı lige. Haksiz bir sekilde rekabet ediyorlar suan.
anlamıyorum seni neden sürekli bir eziklik içindesin ve herkesin Beşiktaşa komplo kurduğunu düşünüyorsun
uefa hakediyorsa neden ceza vermesin ben bunu anlamadım neden gs yi kayıracak. avrupanın güçlü takımlarına ceza vermekten çekinmezken gs ye ihtimasmı geçecek. hak ettiği neyse alır hak etmediğinide almaz.
neymiş ceza vermezlerse ffp ye uymayacağımızı açıklamalıymışız olur bir ay sonra ffp bitecek sen istiyorsun diye yakarız o zaman :D
kendine yazık ediyorsun bu kadar komplo teorisiyle yaşanmaz. Biraz bardağın dolu tarafına bak istersen bu gs uefadan imtiyazlı olsa herhalde men yemezdi daha önce onların taraftarı iyimserdir bize bir şey olmaz biz dünya takımıyız havasındada sana ne oluyor sen neden bu havadasın. :bandit:

Çevrimdışı yoruk

Yine diyorum.Korktuğum tek maç Akhisar maçı.Umarım GS -Başak bugün takılırlar da Akhisar karşısından 1 puan ile ayrılma lüksümüz olur.GS falan korkmuyorum

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Bende tedirgin oldum ama Fabri çıkarken arkadaşına çekil yada birak bende diye bağırıyor

Dün son dakikalardan birisinde Fb maçında yediğimiz Gole benzer bir top atıldı Fabri bas bas bağırdı Tosice bırak bende diye Tosic de çekildi Fabri rahat şekilde aldı topu

Burada önemli olan iletişim , Fb maçında Yüksek sesten dolayı Marcelo duymadı Fabriyi muhtemelen veya heyecandan

ceza sahası dışına çıkışlarını kastetmiştim.

Yine diyorum.Korktuğum tek maç Akhisar maçı.Umarım GS -Başak bugün takılırlar da Akhisar karşısından 1 puan ile ayrılma lüksümüz olur.GS falan korkmuyorum

akhisar gol hariç hiçbir halt oynadıgı yok yedi zaten 1-1 oldu.

Çevrimdışı caner.eryigit

akhisar gol hariç hiçbir halt oynadıgı yok yedi zaten 1-1 oldu.
Yok Emre hakemi neden atmadı onu anlamadım.yazıklar olsun adam 1 dk azarladı!2-3 oyuncu yürüyor Akhisar da gözden kaçmıyor değil.

Çevrimiçi Necmi

185 cm boy için en düşük 80 cm kol uzunluğu olur + hadi 10 cm de zıplama payı verelim.
Şimdi medel zıplasın.
Kısa olduğu için öne çıkarak açı kapamaya çalışıyor.
Saygılar
5 cm daha uzun olanın açı kapatmak için çıkmasına gerek kalmıyormu :D
kol uzunluğu kaldırdığında omuzdan itibaren 70 cm civarı olur ama baştan itibaren
bu 40 cm civarıdır. yani senden 10 cm uzun olan bir forvetten 30 cm civarı avantajlı olursun
orda zaten elleri rakibin kafasının üstündeydi. ani avantajını kullandı rakip şarz yapınca tutarken dengesini
kaybetti ama fabri ortalama her kaleciden muslerada dahil daha refleksli kaleci olduğu için
düşerken havada dönerek topu tekrar alabildi. Fabrinin olumsuzluklarını yazıyorsunuzda
neden olumlu taraflarını yazmıyorsunuz çünkü o olumlu tarafları çok gol kurtarıyor
mesela kedi gibi refleksi var çok hızlı reaksiyon gösteriyor ondan sonra çok az kalecide olan
ikinci üçüncü hamleyi yapabiliyor bence boyuda kısa değil tam tersi reflekslerini arttıracak kıvamda boyu var
ben kalecinin irisini değil kedi gibi olanını severim al işde muslera fabriden 5 cm uzun bu
onu fabriden dahamı fazla hava hakimiyeti olan kaleci yapıyor herif topa çıkma özürlü.
Fabri bir neuer değil ama bir kalecide olması gereken bütün özelliklere sahip iyi bir kaleci
çok üst seviye olan yanları var ama çok zayıf diyeceğin yanı yok en kötü yanı bile ortalamada yani idare ediyor.
en üstün meziyeti oyundan kopmuyor Beşiktaş gibi az atak yiyen takımlarda en büyük
handikap kalecinin oyunun içinde kalamaması olur. ligin en az gol yiyen kalecisinden
bahsediyoruz bir çok maçı kurtaran kaleciden bunun bir tık altı başak ve milli takım kalecisi
yere göğe sığdırılamayan muslera her sene 40 gol yiyerek ligi bitiriyor.

Çevrimiçi Necmi

ter stegen fabriden 2 cm uzun sadece.
fabri 1.85
ter stegen 1.87

o neden kısa oldugu için açığı kapatmak için öne çıkmıyor o zaman ?

fabrinin zaaflarından birisi önde durması bunun boyla alakası yok.İçerde ki biten benfica maçına bakın 3-3 fabri nerde duruyor.
peki ilerde durması zaafmı acaba ilerde olduğu için kaç gol yedi mesela ilerde olduğu için kaç golü kurtardı.
bunları değerlendirmeden bunun zaaf olduğunu söylemek ne derece doğru.
ilerde olduğu için kestiği toplar ilerde olduğu için yediğinden kat kat fazla bunu dikkate alıyormusunuz.

5 cm daha uzun olanın açı kapatmak için çıkmasına gerek kalmıyormu :D
kol uzunluğu kaldırdığında omuzdan itibaren 70 cm civarı olur ama baştan itibaren
bu 40 cm civarıdır. yani senden 10 cm uzun olan bir forvetten 30 cm civarı avantajlı olursun
orda zaten elleri rakibin kafasının üstündeydi. ani avantajını kullandı rakip şarz yapınca tutarken dengesini
kaybetti ama fabri ortalama her kaleciden muslerada dahil daha refleksli kaleci olduğu için
düşerken havada dönerek topu tekrar alabildi. Fabrinin olumsuzluklarını yazıyorsunuzda
neden olumlu taraflarını yazmıyorsunuz çünkü o olumlu tarafları çok gol kurtarıyor
mesela kedi gibi refleksi var çok hızlı reaksiyon gösteriyor ondan sonra çok az kalecide olan
ikinci üçüncü hamleyi yapabiliyor bence boyuda kısa değil tam tersi reflekslerini arttıracak kıvamda boyu var
ben kalecinin irisini değil kedi gibi olanını severim al işde muslera fabriden 5 cm uzun bu
onu fabriden dahamı fazla hava hakimiyeti olan kaleci yapıyor herif topa çıkma özürlü.
Fabri bir neuer değil ama bir kalecide olması gereken bütün özelliklere sahip iyi bir kaleci
çok üst seviye olan yanları var ama çok zayıf diyeceğin yanı yok en kötü yanı bile ortalamada yani idare ediyor.
en üstün meziyeti oyundan kopmuyor Beşiktaş gibi az atak yiyen takımlarda en büyük
handikap kalecinin oyunun içinde kalamaması olur. ligin en az gol yiyen kalecisinden
bahsediyoruz bir çok maçı kurtaran kaleciden bunun bir tık altı başak ve milli takım kalecisi
yere göğe sığdırılamayan muslera her sene 40 gol yiyerek ligi bitiriyor.

onuda tek kulvarda yiyorlar muslera şimdiden 33 gol yemiş daha 8 maç var tek kulvarda.
Fabri 36 gol yemiş 3 kulvarda.

peki ilerde durması zaafmı acaba ilerde olduğu için kaç gol yedi mesela ilerde olduğu için kaç golü kurtardı.
bunları değerlendirmeden bunun zaaf olduğunu söylemek ne derece doğru.
ilerde olduğu için kestiği toplar ilerde olduğu için yediğinden kat kat fazla bunu dikkate alıyormusunuz.

yerine göre değişiyor abi avantaj dezavantaj.

Feneri 3-1 yendiğimiz maçta mesala medel o topu çıkartmasa çok farklı şeyler diyecektik.

Ben olaya şöyle bakıyorum 1 kalecimiz var kaleden çıkmıyor 1 kalecimiz var kaleye girmiyor :D

Çevrimdışı underworld

Fabri nin uzaktan şutlara zaafı var.
Yan toplarda fiziksel zaafını   tercih hatasıyla ortaya çıkarıyor.
Halbuki Yumrukla uzaklaştırsa hiç sırıtmayacak.

O pozisyon için ya tutmasa, ya elinden fırtsa buyrun cenaze namazına

Hentol takımımız yine şampiyon olmuş  :bandit:

Çevrimiçi Necmi

haftaya konya 3 gencler 3 osmanlida 1 puan alirsa bursa falan da girer ates hattina bizim bunlarla maclarimiz yok baya iyi oldu bizim icin haftaya 3 puani alip ayaklarimizi uzatip cekirdek citleriz :bandit:
haftaya gençler 3 puan alırsa çekirdek çitlemeyiz bence çilingir sofrasını kurarız :D

Çevrimdışı caner.eryigit

Ben bu Başak kadar kollanan bir takım görmedim ayıptır ya...

Fabri nin uzaktan şutlara zaafı var.
Yan toplarda fiziksel zaafını   tercih hatasıyla ortaya çıkarıyor.
Halbuki Yumrukla uzaklaştırsa hiç sırıtmayacak.

O pozisyon için ya tutmasa, ya elinden fırtsa buyrun cenaze namazına

Fabrinin uzaktan şutlara zaafımı var :D  :evillol:

Uzaktan şutlara zaafı olan ligimizde birisi var adı muslera yan toplarda da facia sen muslera ile fabriyi karıstırmış olmayısın :D

Etiketler: