Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 194 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5163424 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı savaş altay

İsmini yazmayacağım koca koca gazeteler ve yazarları ''dünya tarihine geçen taç'' diye başlık atıp altını dolduruyor.
Montajlayanlar başka, Görüp istediği gibi konuşan başka. İnanılmaz bir ortam var ama ben bu ortamı seviyorum.

This is why we play

Çevrimdışı mertozlu

Bayern bulduguna acimayan bi makine. İlk mac farkli bitmis deplasmandaymis umurlarinda olmaz. Bu sebeple genis rotasyon dusunulumez bile. Dolmabahce'de 4-5 tane yemek istemeyiz heralde. Ki ben kaybetmek dahi istemiyorum evimizdeki yenilmezlik serimiz ve getirecegi puan dusunulunce. 1-0 olsun bizim olsun. Turu alabilirler ama elleri bos gitsin. Basel deplasmanda yapti biz neden yapamayalim.

Çevrimiçi sozkul

Medel o etkiyi tek bir macta gosterebildi cunku hucum pres bireysel olarak yapilabilen birsey degil, herkes senkronize olarak katilmak zorunda. Medel istedigi kadar basmaya calissin, Talisca yanindaki adama basmadigi surece, Negredo ve Lens yada Quaresma preste geciktigi surece hicbir anlami olmayacak. Ayrica Atiba'yi cok hafife aliyorsunuz, Atiba ve Tolgay birbirini tamamlayan mukemmel bir ikili olusturdular orada. Tolgay'in alamayacagi havadan gelen toplarin/rakibin sisirdigi toplarin neredeyse hepsine ilk mudahaleyi yapan oyuncu Atiba. Medel-Tolgay diye dizerseniz o toplarin onemli bir bolumu bizim yarisaha icinde faul olarak rakibe gecer.

Tolgay ve Atiba çok iyi oldu ama oyun anlayışlarının değişmesinin de katkısı var. İkisinin bocaladıkları dönemde biraz ozi-atiba lı alverli oyunu taklit etmeye çalışıyorlardı, Ozi çok garantici ve orta sahada nerdeyse hiç risk almıyordu, birazda sıkıcı oluyordu, topa sahip oluyorduk ama etksisiz alanda oluyordu bunun büyük bölümü. ama şimdi hem Atiba hem Tolgay ileriye dönüyorlar, bu bazı durumlar için risk yaratıyor (Tolgay'ın dün kaptırdığı bize kontraya dönen top mesela, boşta üç arkadaşı olmasına rağmen) ama rakibi daha kolay sindiriyor bu tarz, çekiliyorlar geriye.
[ Son Düzenleme: 11 Mart 2018, 11:21:24 sozkul ]

Çevrimdışı onurturan

Abi azicik sakatlasak ya bu munihli hirbolardan, 3-4 tanesi sahayi sedyeyle terk etsin. Bi dinamo zagreb maciydi galiba bizim takoz recep tek basina 4 kisiyi sakatlamisti kart gormeden.

Bu heriflere de gozdagi vermek lazim, seneye eslesiriz falan almanya deplasmaninda 5 atmazlar 3te birakirlar.
Lewa, muller, koman, robben ayagini eline versek ben mutlu olurum, helle muller olse uzulmem, zaten o hemen mezarligin icinde olur olecekse, herif hep dogru zamanda dogru yerde duruyir, namissiz, circir olur insalah sahaya sicar, sufatuna tukurdugumun
Hahaha :kop:

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Çizgideyken pozisyon icabı yedek klübelerine ''zıbamm'' larsak kırmızı görür müyüz ?  :You_Rock_Emoticon:
Bana şu renklilerin forumlarınin linkini atıver özelden

Yasaklı Link hariç hiçbir forumu bulamıyorum Google'den :alala:

Eskiden renkli linki yasak yazınca çıkardı şimdi çıkmıyor :alala:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı onurturan

Hayir engellese ne olacak sanki gol mu atacakti herifler
Taca takmislar, kupa rovansinda ilk topu taca atsinlar fb kulubesinin ordan
Hatta mumkunse quaresmaya versinler fb yedek kulubesine dogru abansin, baskasi kulubeye vurursa kirmizi falan verir hakem, quaresma vurursa ayagi yamuk kasti bisi yok bah 2mden kaleye sokamiyir deriz
Böyle şeyler yapmayı gerçekten istiyorum .. ama u21 le çıkıp yapacan.. ilk topu çizgide sürer gibi yapacak yavaşça taça aykutun kontrol edebileceği hızda.. al hocam bizde fazla tacın kalmış diyecwk.. ergen çocuklar bunlar diye savunuruz :D

Tolgay ve Atiba çok iyi oldu ama oyun anlayışlarının değişmesinin de katkısı var. İkisinin bocaladıkları dönemde biraz ozi-atiba lı alver li oyunu taklit etmeye çalışıyorlardı, Ozi çok garantici ve orta sahada nerdeyse hiç risk almıyordu, birazda sıkıcı oluyordu, topa sahip oluyorduk ama etksisiz alanda oluyordu bunun büyük bölümü. ama şimdi hem Atiba hem Tolgay ileriye dönüyorlar, bu bazı durumlar için risk yaratıyor (Tolgay'ın dün kaptırdığı bize kontraya dönen top mesela, boşta üç arkadaşı olmasına rağmen) ama rakibi daha kolay sindiriyor bu tarz, çekiliyorlar geriye.
Kaptırsinda hücumda kaptırsin abi önceden Orta saha ve Ceza sahasına yakın yerlerde kaptıriyordu

Dediğin gibi Tolgay öne çıktığı zaman rakibi resmen geriye itiyor çünkü yetenekli oyuncu rakip ne yapacağını kestiremiyor , Ozi gibi omuz atınca da düşmediği için rakip otomatik olarak geri çekiliyor
[ Son Düzenleme: 11 Mart 2018, 11:16:10 Yunus Emre Dökmeci ]

Çevrimiçi sozkul

Böyle şeyler yapmayı gerçekten istiyorum .. ama u21 le çıkıp yapacan.. ilk topu çizgide sürer gibi yapacak yavaşça taça aykutun kontrol edebileceği hızda.. al hocam bizde fazla tacın kalmış diyecwk.. ergen çocuklar bunlar diye savunuruz :D

Babel çaldı tacı onun yapması gerekiyor bu hareketi. İade etsin işte kupa maçında.
Kart verir mi hakem bu harekete merak ediyorum.

Çevrimdışı mylife1903

Babel çaldı tacı onun yapması gerekiyor bu hareketi. İade etsin işte kupa maçında.
Kart verir mi hakem bu harekete merak ediyorum.
Herifler alismis @sozkul abi

Bunlar topu auta atar korner diye itaraz eder sonra hakem penalti verir, penaltiyi atip nasi koyduk diye sevinirler
Bi antalya macinda olmustu ya
Rvo topu auta atip korner diye itiraz ederken hakemsi penalti vermisti, favori pozisyonu adamlarin

Gece ruyalarina susluyor renklilerin o pozisyon

Çevrimdışı Savaş

Bu forvetlerimizden gol katkisi olmamasi beni cok düşündürüyor. Hakikaten forvetsiz sampiyon olmaya çalışıyoruz.

Hadi Negredo'ya alıştık da bu Love ne ayak. Adamın dermanı yok yahu. Hay arkadaş nerden geldik ne güzel emekli olacaktım ben havası var adamda.

Larin mi denesek acaba? Yada Love yerine Pektemek girse daha bir ısırır rakibi sanki. Ki bu gidişle formayı yedekten de olsa alması büyük ihtimal.

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı mylife1903

Bu forvetlerimizden gol katkisi olmamasi beni cok düşündürüyor. Hakikaten forvetsiz sampiyon olmaya çalışıyoruz.

Hadi Negredo'ya alıştık da bu Love ne ayak. Adamın dermanı yok yahu. Hay arkadaş nerden geldik ne güzel emekli olacaktım ben havası var adamda.

Larin mi denesek acaba? Yada Love yerine Pektemek girse daha bir ısırır rakibi sanki. Ki bu gidişle formayı yedekten de olsa alması büyük ihtimal.

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kalecisiz beksiz olduk stadsiz olduk simdi meydan okuyoz, santraforsuz deniyoz
Citayi cok yukari koyduk bu sefer kalecisiz falan neyse de santraforsuz cok zor

Çevrimdışı tuncaboylu

İlk top olmaz.

2 farkı yakalayıp 90+'da hızla kontraya çıkarken orta sahada frenleyeceksin, topu Aykut'un önüne taca yuvarlayacaksın.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı tuncaboylu

Kalecisiz beksiz olduk stadsiz olduk simdi meydan okuyoz, santraforsuz deniyoz
Citayi cok yukari koyduk bu sefer kalecisiz falan neyse de santraforsuz cok zor
Kalecisiz daha zordu.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi sozkul

Herifler alismis @sozkul abi

Bunlar topu auta atar korner diye itaraz eder sonra hakem penalti verir, penaltiyi atip nasi koyduk diye sevinirler
Bi antalya macinda olmustu ya
Rvo topu auta atip korner diye itiraz ederken hakemsi penalti vermisti, favori pozisyonu adamlarin

Gece ruyalarina susluyor renklilerin o pozisyon

Hmm, hiç bulaşmayalım o zaman tacı geri verecez diye penaltı verilme  riski varsa unutalım gitsin..

Çevrimdışı onurturan

Talisca bir daha öyle gol sevinci yaşarsa enseye şaplak atsın Şenol Güneş Hocam böyle böyle kart sınırına geliyorlar sonea hesap yapıyoz..

Çevrimdışı onurturan

Atibaya yapılan hareket net penaltı ..
Bi ara her maç bir gol yeme alışkanlığımız vardı artık her maç bir penaltımızın verilmemesine alıştık bu diğerinden daha tehlikeli birşey artık umarım biter..

Club Brugge antrenörü Ivan Leko, Matej Mitrović’ten memnun olduklarını ve bonservisini almak istediklerini açıkladı.

Uğur Meleke :

Tolgay çok koşuyor, çok top kazanıyor, çok pas arası yapıyor, dripling kabiliyeti var,pas kalitesi yüksek, oyun zekâsı muazzam.Eğer biraz daha cesaret bulup gol denemeyi de hatırlarsa,bence Tolgay, 3 senedir defalarca yazdığım gibi Türkiye’nin en iyi merkez oyuncusu.

Çevrimdışı Kutay

Club Brugge antrenörü Ivan Leko, Matej Mitrović’ten memnun olduklarını ve bonservisini almak istediklerini açıkladı.
umarım almazlar da mıtrovic geri döner ben çok umutluyum mitrodan uzun yıllar stoper aramayız. mıtrodan ziyade boykonun bonservisi alınacak mı o önemli
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimdışı mylife1903

Uğur Meleke :

Tolgay çok koşuyor, çok top kazanıyor, çok pas arası yapıyor, dripling kabiliyeti var,pas kalitesi yüksek, oyun zekâsı muazzam.Eğer biraz daha cesaret bulup gol denemeyi de hatırlarsa,bence Tolgay, 3 senedir defalarca yazdığım gibi Türkiye’nin en iyi merkez oyuncusu.
Hatirlarsa nedir ya

Insan bilmedigini unutup nasil hatirlayabilir

Caponja konusmayi bir hatirlarsam, buyuk ilerlemem olacak

Çevrimiçi mellfred

Maçda mıydın? Ben çok beğendim hatta yanımdakilere şampiyonluğa tam inanmış taraftar dedim. Lens'in Negredo'nun bütün etkisizliklerine rağmen çıkarken alkışlanması o inanmışlığı ifade ediyordu bence.
Yok abi tribünde değildim

Çevrimdışı Orhan_

eminmisin ikinci yarı oynadığımız 8 maçın 4 ünü direk o aldı :D

Abi senin için en fazla 20.5, 21 etmez :D.

Çevrimiçi underworld

Allahhhhhh

Çevrimiçi underworld

@necmi abi diğer yazdıkların için sıfır veriyorum ama medel için söylediklerinden sonra kanaat notuyla 1 veriyorum.

= sınıf tekrarı

Çevrimdışı Orhan_

Riza ile Ridvan birbirlerini çok ama çok severler.  Rıza'nın psikolojik bir sorunu var, Beşiktaşlı olmadığını herkese göstermek istiyor sanki, birdaha bize gelemeyeciğini biliyor diğerlerine oynuyordu, ama Rıdvan gibi inceci değil çok kalın yapınca bu işi olmuyor, böyle giderse eldekindende olacak, bizi kaybedecek.

Abi henüz bizi kaybetmediğini mi düşünüyorsun? Geri dönülemeyecek hatalar yaptı.

Etiketler: