Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 350 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5160802 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimiçi sozkul

3 hafta once sampiyonluktan tamamen umidi kesenlerdendim.

Hocanin inadi yuzunden orta oyunundan vazgecmeyecegimizi dusunuyordum ama hoca oyun sistemini degistiriyor yavas yavas.

Rakiplerinde cok puan kaybettigini belirtmek lazim.

Niye kacalim yada saklanalim. Bizde seviniyoruz, bizde mutluyuz. Sanki biz bu takimin basarisini istemiyormusuz gibi suclama yapiyorsunuz.

Hocamız belkide senin eleştirilerini okuyup sistemi değiştirdi vee o sayede tekrar  iddialı duruma geldik.

Çevrimdışı tuncaboylu

Fenerbahçe maçının devre arasında ligden kopmuş durumdaydık, şimdiki hale bak.

Geriden gelen her zaman ivmeli gelir, mutlu sonu göreceğiz diye düşünüyorum.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı tuncaboylu

Aslinda Pepe dondukten sonra Tosic'i sol beke atsak, oradan yardirir gibi geliyor, ilerideki oyuncu da Babel veya Adriano kimse artik daha rahat cikar top arar.
Tosic'trn sol bek olmaz.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi sozkul

Ne yapip edip Talisca'nin bonservisi alinmali 31 Mayis'tan once. Cenk'i 28 milyona sattigimiz ortamda Talisca 45'ten asagi gitmez. Takimi da benimsedi, bakkaldan domates yumurta alip menemen yapmayi da ogrendi. Fiyat indirelim diye cok ugrasirsak Benfica pazarliklari sundurmeye calisacak, gosterip de vermeyecektir sureyi gecirmek icin. Isi 31 Mayis sonrasina birakirsak Talisca'yi alma ihtimalimiz sifir ona gore hareket edilmeli.

28 milyon derken hangi para biriminden bahsediyorsun, henüz almadığımız opsiyonları mı ekledin hesaba?

Çevrimdışı mylife1903

Kaptan nerde kAptan ben onu merak ediyorum

Besiktasin kaptani yedek kalir mi ya da yedek oyuncudan besiktas kaptani olur mu

Çevrimdışı BesiktasTaraftari2017

Besiktasin kaptani yedek kalir mi ya da yedek oyuncudan besiktas kaptani olur mu

Burada Oguzhan 2.5'u hak ediyor diyenler vardi. Kendisi de 2.5 hak ediyorum niye hala teklif gelmedi diye dusunmekten futbol oynayamiyor anlasilan.

Çevrimdışı ekrembaser

Kaptan olması gereken kişi bugün asistini yaptı efsane oynadı

Çevrimiçi sozkul

Illa kapici mi demek oluyor "efendi"? Elini sicak sudan soguk suya sokmaya tenezzul etmedigi, kendini yormadigi, sahada yirtinmadigi icin efendi diyorlar bu kadar basit. Oguzhan Bey de denebilir. Adam rahatim bozulmasin modunda sahada, ne denecek savasci mi?

Öyle eleştirin o zaman, ifade edin ne demek istediğinizi, ya  da Q7 ye cambaz dediğinde birisi tepki göstermeyin, biraz tutarlılık istiyorum başka birşey değil.

Çevrimdışı Ahmet Kömürcüler

Bu sene Lens mi Love mı daha kötü planlama deseler. Düşünmeden love derim. bir forvet bu kadar mı takıma uymaz bu kadar mı etkisiz olur.
2015-2016 ve 2016- 2017 sezonları Şampiyonu BEŞİKTAŞ!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin..

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı cursedofdragon

Bu sene Lens mi Love mı daha kötü planlama deseler. Düşünmeden love derim. bir forvet bu kadar mı takıma uymaz bu kadar mı etkisiz olur.

uyum sağlayamadı bizim oyunumuza.

Larin'i de denemek lazım bence.

Çevrimiçi levitate

uyum sağlayamadı bizim oyunumuza.

Larin'i de denemek lazım bence.
çok bencil ve boş hareketler yapıyor fazla rahat

bencede larin denenmeli
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı yoruk

Başak---3/1
Alanya--3
Göztepe--3
Akhisar---1
Malatya---3
GS---1/3
Kayseri--3
Osmanlı--3/1
Sivas-3

21-23 puan arası toplayacağımızı düşünüyorum bu dönemde.Mağlubiyet için eğer bu oyunumuz sürerse ihtimal vermiyorum.10 maçta yenilgi görmeyiz artık.

Osmanlı ve Alanya haricinde küme korkusu yaşayan takımlar ile oynamayacak olmamız ayrı avantaj.Osmanlı maçına kadar da Osmanlı'nın durumu belli olacaktır sanırım.Olmazsa orada da 1 puan ile ayrılma ihtimalimiz olabilir.Şu 2 hafta içinde Göztepe'nin de yeri hedefi gideceği yer netleşir aşağı yukarı.Eğer UEFA şansları sürmezse o maça da rahat çıkabiliriz.Alanya maçının içeride olması ve Başak maçından sonra olması büyük avantaj..

Yalnız Love ve Lens güven sorunu yaşıyorlar.Mutlaka bu sorunu aşmaları lazım.Atiba ve Babel'in bireysel oyunlarını 2 maçtır yukarı çekmeleri çok olumlu bir gelişme.

çok bencil ve boş hareketler yapıyor fazla rahat

bencede larin denenmeli

pektemek bile olabilir :)

Başak---3/1
Alanya--3
Göztepe--3
Akhisar---1
Malatya---3
GS---1/3
Kayseri--3
Osmanlı--3/1
Sivas-3

21-23 puan arası toplayacağımızı düşünüyorum bu dönemde.Mağlubiyet için eğer bu oyunumuz sürerse ihtimal vermiyorum.10 maçta yenilgi görmeyiz artık.

Osmanlı ve Alanya haricinde küme korkusu yaşayan takımlar ile oynamayacak olmamız ayrı avantaj.Osmanlı maçına kadar da Osmanlı'nın durumu belli olacaktır sanırım.Olmazsa orada da 1 puan ile ayrılma ihtimalimiz olabilir.Şu 2 hafta içinde Göztepe'nin de yeri hedefi gideceği yer netleşir aşağı yukarı.Eğer UEFA şansları sürmezse o maça da rahat çıkabiliriz.Alanya maçının içeride olması ve Başak maçından sonra olması büyük avantaj..

Yalnız Love ve Lens güven sorunu yaşıyorlar.Mutlaka bu sorunu aşmaları lazım.Atiba ve Babel'in bireysel oyunlarını 2 maçtır yukarı çekmeleri çok olumlu bir gelişme.

benim gözüm alanyadan korkmadı değil onlarda bizim içerde ki maçta sıkıntı çıkartabilir.

Dikkatli olmak lazım artık hata kabul etmeyen yerledeyiz.

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı f_madida

Pepe o isi yapabiliyor. Orta sahada 2-3 sene onceki Atiba olsa tamam diyecegim, fakat su anda orada Medel'e daha cok ihtiyacimiz var bence.

Maalesef yapamiyor, Pepe'nin maksimum yaptigi is sagbeke yerden pas veya 50 metre ileriye havadan diyagonal bir top havalandirmak ki bunlarin onemli bir kismi hava topu mucadelesinde kayboluyor. Hatta baski altindaysa sagbeke attigi paslarda bile hata yapiyor. Defansi en iyi bilen oyuncumuz Pepe ama oyun kurma konusunda etkili degil, o yuzden geride Pepe-Medel ikilisi ideal olur.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimiçi underworld

Degisiklik cok, oncelikle defanstan baslayarak oyun kurabiliyoruz iki pres yedimi topu havaya dikmek veya absurt diyagonal paslar atmak yerine dogrudan oyuna sokabiliyoruz (Gracias Gary!). Ikinci buyuk degisiklik de ortasahada etkili pres yapiyoruz Tolgay ve Atiba birlikte oynayinca tek baslarina oynadiklari zamanlarda yetersiz kalan enerjilerini daha da ekonomik kullanabiliyorlar boylelikle rakip takim ortasaha cizgisini gecemiyor. Bu nokta onemli, tek basina Atiba veya Tolgay ne kadar ortasahayi tutmaya da calissa o topu kapamadigimiz surece cok daha fazla efor sarfedip oyundan dusuyorlardi simdi birlikte oynarken yuku paslasiyorlar, bu da ileri cikip pres yapma sansi da taniyor. Takim cok daha etkili bir sekilde geliyor farkettiyseniz son 2-3 mactir eze eze yeniyoruz.
Defanstan topu dikmeme konusunda pepe  nin yokluğuda etken diyebilir miyiz?

Çevrimdışı Kuntz

Negredo cidden çok enteresan bir adam. Seviyorum keratayı. Adam çıktı yine aksiyon bitti  :evillol: Seneye muhakkak takımda kalması lazım. Yanına birde leblebici alınırsa kıymeti çok daha net anlaşılacak. Garibimin asistlerini yiyip duruyor bizimkiler. Neyse şu maç çok kritik maçtı. Fenerbahçe ve Trabzon galibiyetleri anlamlı hale geldi. Ağırlığımızı tamamen lige verdiğimizde ne noktada olduğumuz görülüyor. Başak maçını da alırsak sonraki süreç bizim için çok daha rahat geçecek. Bir ara puan tahminleri falan yapıyorduk orada 4-5 puan farkla şampiyon olur demiştim 6 puan gerideydik. Süreç oraya gidiyor. Başağın ipini çekelim her şey daha da netleşecek. Heleki eğer yarın Konya bir sürpriz yaparsa Galatasaray da dağılma sürecine girer. Ben puan kaybedeceklerini sanmıyorum ama o ihtimal ibreyi iyice bize döndürür.

Çevrimdışı yoruk

benim gözüm alanyadan korkmadı değil onlarda bizim içerde ki maçta sıkıntı çıkartabilir.

Dikkatli olmak lazım artık hata kabul etmeyen yerledeyiz.
Eğer haftaya alırsak , Alanya'da evinde Göztepe'den puan alırsa "zaten Alanya bu hafta çok önemli 3 aldı " pek fazla sıkıntı olacağını sanmıyorum bizim için.Deplasmanda olsa ben kaybedebiliriz derdim ama evimizde olmaz.

Negredo cidden çok enteresan bir adam. Seviyorum keratayı. Adam çıktı yine aksiyon bitti  :evillol: Seneye muhakkak takımda kalması lazım. Yanına birde leblebici alınırsa kıymeti çok daha net anlaşılacak. Garibimin asistlerini yiyip duruyor bizimkiler. Neyse şu maç çok kritik maçtı. Fenerbahçe ve Trabzon galibiyetleri anlamlı hale geldi. Ağırlığımızı tamamen lige verdiğimizde ne noktada olduğumuz görülüyor. Başak maçını da alırsak sonraki süreç bizim için çok daha rahat geçecek. Bir ara puan tahminleri falan yapıyorduk orada 4-5 puan farkla şampiyon olur demiştim 6 puan gerideydik. Süreç oraya gidiyor. Başağın ipini çekelim her şey daha da netleşecek. Heleki eğer yarın Konya bir sürpriz yaparsa Galatasaray da dağılma sürecine girer. Ben puan kaybedeceklerini sanmıyorum ama o ihtimal ibreyi iyice bize döndürür.

aslında negredo-love yada negredo-larin bi denemek lazım  :tabe:

Eğer haftaya alırsak , Alanya'da evinde Göztepe'den puan alırsa "zaten Alanya bu hafta çok önemli 3 aldı " pek fazla sıkıntı olacağını sanmıyorum bizim için.Deplasmanda olsa ben kaybedebiliriz derdim ama evimizde olmaz.

ya yeneriz illa ki de kolay olmayacak.  :)

Çevrimdışı savaş altay

Defanstan topu dikmeme konusunda pepe  nin yokluğuda etken diyebilir miyiz?
Ben ona hoca talimatı diyorum işte. Oyuncuların sahada ardı ardına verdiği kararlar Hoca'yı bağlar, oyuncuyu değil.
Hala şu takımda ne değişiklik gördüler oyun kurucunun asisti dışında anlam veremiyorum.
Merkezden de oynuyoruz dedikleri hızlı çıkışlarımız  :)

Çevrimiçi underworld

Gerçek Kaptan sahada her zaman ki gibi reyis 

Çevrimiçi underworld

pektemek bile olabilir :)
Yavaş yavaş sözüme geleceksiniz.

Pektemek, baş kaldırı demek.

Etiketler: