Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 193 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5163559 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı kyiv

Gençlerbirliğinde Heidinin arkadaşı Klara kart cezalısıymış. Orayı kullanmak lazım. Hiçbir maçı küçümsememek lazım. Geçen sene Kayseri ile 2-2 berabere kaldığımı,z bu sene daha başında penaltı kaçırıp 10 kişi mücadele eden rakibi yenemediğimiz Akhisar maçını unutmayalım. Yoksa elbette aynı sıklette değiliz kafaya koyarsak alırız maçı ama Tabzon Fenerbahçe maçlarından sonra nasıl olsa yeneriz havasıyla çıkmamak lazım. Bu Gençlerbirliği kalecisi hof mudur hop mudur nedir cins bir kaleci maçın başında işi bitirmek lazım neme lazım. Ayrıca Cumartesi oynuyoruz kazanırsak alayına stres katmış olacağız maçlarından önce lider biz olmuş olacağız. Özellikle Toki Arenada Sergen Yalçından bir Kayseri çıkışı bekliyorum Konya ile.

Çevrimdışı tuncaboylu

Mitrovic guzellemesi yapanlar maclari izleyip mi yapiyor acaba ? Son 5 macta takimi 8 gol yemis son macta 3 tane gol yemisler. Sirf 90dk oynadi diye, ki Brugge bu 5 mactan once 24 macta 25 gol yemis takim. Play offlar oncesi sans veriyolar sadece oyle ahim sahim da bi performans gostermedi. O parayi verip alirsalar bonservisini guzel kar ederiz. (En son tosici bedava aldigimizda boyle gommustum :D bu da ona benzemez insallah)
Hafta sonu Brugge-Kortrijk maçının ilk yarısını izledim ve uzun zamandır izlediğim en keyifli maçlardan biriydi. Belçika ligi cidden ivme kazanmış, takımları da Avrupa kupalarında ses çıkarmaya başlar yakında.

Mitrovic de çok iyi oynadı o maçta

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi underworld

1.5 imza, 3 yıllık alıyor ne kadar aldığını denetim kurulundan biliyorum senin de haberin olsun abi işkembeden sallamıyorum. Ezbere konuştuğum bir şey yok Vida hakkında fiyat/performans oranı absürt. Tosic'ten iyi yanları kafa topu ve temaslı oyun bunu da 50. kez yazabilirim. En azından tutarlıyım, dediklerimi inkar etmiyorum.
Neee yıllık 3 milyon mu!

Çevrimdışı Librarius

oynasaydı derim ben de formayı söküp aldı da biz mi vermedik. dün dahi birkaç topta hareketlenemedi bile sonra sağa sola ok işareti yapıyor pardon diyor bir kere lens bir kere de babel bunun hareketlenememesi nedeniyle top ezdiler 90ar dk oynasa bu ve benzeri çok top ezeceğini görürsünüz. ağır tank gbi ağır ama klas adam oyun bilgisi ve görüşü üst seviye çabuk düşünüp top ayağında ise çabuk uygulaması var karar verme mekanizması falan üst seviye ama o kadar ağır ki bu güzellikleri malesef sınırlı gösterebiliyor bu nedenle.

Abi senin skor tahminlerini cok ciddiye alıyorum ama oyuncudan anlamıyorsun bence.  Abu'ya kotu diyen abimizsin. Bu yüzden Negredo konusunda yaptigin yorum pek ikna edici degil.  :D
[ Son Düzenleme: 06 Mart 2018, 22:09:33 Librarius ]
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimiçi Necmi

1.5 imza, 3 yıllık alıyor ne kadar aldığını denetim kurulundan biliyorum senin de haberin olsun abi işkembeden sallamıyorum. Ezbere konuştuğum bir şey yok Vida hakkında fiyat/performans oranı absürt. Tosic'ten iyi yanları kafa topu ve temaslı oyun bunu da 50. kez yazabilirim. En azından tutarlıyım, dediklerimi inkar etmiyorum.
son raporda öyle bir açıklama yoktu imza paraları ne zamandır denetim raporunda yazıyor.
aldı almadı demiyorum resmi olarak açıklanmamış bir şeyi konuşuyorsan bunuda belgeleyemiyorsan işkembeden sallıyorsun demektir.
burda yönetimle ilgili bir eleştirin varsa bunu belgeli koyacaksın ortaya yönetimle ilgili salladığın anda
gereken yapılır en iyi sen biliyorsun bunu konu vida yada quaresma olduğunda bir anda üslubun değişiyor.
şimdi o denetim raporunu göster bizde bilgilenelim. şimdi divandan arkadaştan soruyorum o raporları bakalım ne varmış

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Güven Taner :

Vardar Ovası'nı geçemedin. Beşiktaş Şampiyonlar Ligi'nde grubundan lider çıktı. Beşiktaş'ın finansal fair play olayı bitiyor. O zaman bu Beşiktaş'ın beline vurmak lazım. Bükmek lazım. Bu düşünce var. Aykut konuşuyor. FB 2. başkanı konuşuyor. Hedefte Beşiktaş var.
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Librarius

Firatboy souza ile beraber atsa bizimkini en cok 2ser mac yerlerdi
Firata da 8.4 puan vermisler

Atladigi penaltı FB'nin penaltısı olsa iti bir yerine sokarlardı onu. Aykut tac diye ağlıyor dusunun.

Çevrimiçi Necmi

Hafta sonu Brugge-Kortrijk maçının ilk yarısını izledim ve uzun zamandır izlediğim en keyifli maçlardan biriydi. Belçika ligi cidden ivme kazanmış, takımları da Avrupa kupalarında ses çıkarmaya başlar yakında.

Mitrovic de çok iyi oynadı o maçta

belçika ligi zaten ivme kazandı önceki sene uefada kaç takımları yürüdü
bu sezonları kötü geçti

Hıncal Uluç :

Aykut hala taç diyor. Gündemi değiştirmek için bile Beşiktaş'a saldırıyor. Fernandao öyle bir hareket yaptı ki, Caner'inkiyle mukayese edilmez. 2 maç ceza verdiler. Tahkim 1'e indirdi. Bu PFDK, bu federasyon, bu Tahkim Kurulu Aziz Yıldırım'ın emriyle çalışıyor.

Bozuk saat de günde bir defa doğru zamanı gösteriyor..

Çevrimiçi Necmi

Atladigi penaltı FB'nin penaltısı olsa iti bir yerine sokarlardı onu. Aykut tac diye ağlıyor dusunun.
boş ver işde maçta aleyhlerine ağlayacak bir şey bulamamış taça ağlıyor buda herkesin önünde
küçültür onları

Çevrimdışı Librarius

nie nie???

adam ne katkı verdi gelişi gidişi aynı bi zararı da olmadı demesin kimse başkan demiyor mu faize şu kadar para ödüyorum die adamın bonservisi yıllık maaşı vergisi komisyonu derken 6 milyon 1 yılda para çıktı bizden 30 milyon tl eder düş borçtan hem borcun düşer hem de ödediğin faiz azalır.

Ben hep diyorum Necmi abi ve Tangaz abiyle tartışmaya girmeyin. Hiç yenilmiyorlar.  :evillol:

Nereden ne buldu ve kendini yine hakli cikardi. Abi sapka cikariyorum buna. Yengeye de Allah Sabir versin, seninle tartışmaya falan girmiyordur kesin.  :D

Robinho: "Türkiye'ye geleli 1-2 ay oldu. Şu ana kadar gördüğüm en kaliteli futbolcu Talisca."

Çevrimiçi Necmi

aa onun opsiyonu 4.5 milyon muydu ki ya ?
ben 5.250 biliyorum ama çok emin değilim

Çevrimdışı cursedofdragon

ben 5.250 biliyorum ama çok emin değilim

transfermarkt.com.tr'de 4.5 yazıyor abi.

Çevrimdışı tuncaboylu

Piyasa değeri 8-10 milyon olan bir stoperi bonservissiz alıyorsun, kaç para vereceksin ki?

Her yaz dönemi free bilmem kimi kapayalım demeyi biliyorsunuz. O N'koulou mudur nedir, hala aklımda.

Çevrimdışı tuncaboylu

O ülkede de adalet yokmuş yav bizdeki gibi  Kanadaya göçmenlikten vazgeçtim en iyisi abd hem bjkli de çok

Lenovo K33a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Öldürdüğü kişi göçmendir kesin.

Çevrimdışı Berat

son raporda öyle bir açıklama yoktu imza paraları ne zamandır denetim raporunda yazıyor.
aldı almadı demiyorum resmi olarak açıklanmamış bir şeyi konuşuyorsan bunuda belgeleyemiyorsan işkembeden sallıyorsun demektir.
burda yönetimle ilgili bir eleştirin varsa bunu belgeli koyacaksın ortaya yönetimle ilgili salladığın anda
gereken yapılır en iyi sen biliyorsun bunu konu vida yada quaresma olduğunda bir anda üslubun değişiyor.
şimdi o denetim raporunu göster bizde bilgilenelim. şimdi divandan arkadaştan soruyorum o raporları bakalım ne varmış

Öncelikle ne yönetime ne Quaresma'ya ne de Vida'ya laf etmedim nasıl bir anlayışsa bu.(yaratılan beklenti garip ve çok yüksek) Ben olağan koşullarda gereksizdi diyorum anlamamakta ısrar ediyorsun abi. Bilgiyi başkanın listesinde olan bir isimden edindim. Resmi olmayarak belgelenmeyen neler oluyor da yıllar sonra haberimiz oluyor, suçladığın konu ayrı komik. Vida'dan sen beklentini biraz düşür abi daha rahat olursun. Başarılı olsun da Babel'deki gibi mors etsin bizi razıyım.

Çevrimdışı Berat

Piyasa değeri 8-10 milyon olan bir stoperi bonservissiz alıyorsun, kaç para vereceksin ki?

Her yaz dönemi free bilmem kimi kapayalım demeyi biliyorsunuz. O N'koulou mudur nedir, hala aklımda.

Klasik bir tuncaboylu genellemesi, telefonda bir tuşu var heralde otomatiğe bağlamış, "R" ile beraber.

Çevrimdışı Librarius

boş ver işde maçta aleyhlerine ağlayacak bir şey bulamamış taça ağlıyor buda herkesin önünde
küçültür onları

Abi keske küçültse ama adamlar isi çözmüş: hakem dedikçe hakemler bunlara calisiyor. Dusun Akhisar'a 5 sari cikmis, FB'liler hiç kart görmemiş, Ridvan Dilmen diyor ki "hakem Akhisar'i ezdirmedi." Biz buyutmuyoruz ama FB ile oynadigimiz son 3 derbide 2 penaltimiz verilmedi, 1 ofsayt gol yedik, rakip 2 penaltı golu attı, 4 kirmizi kart gorduk ve net 1 golumuz ofsayt gerekçesiyle iptal edildi. Bunlar cikip tac diyor, Ridvan cikmis Quaresma'nin 3. golünde uygulanan ofsayt kararından dolayı Fifa'ye geçiriyor. Simdi biz bunlar ağlıyor diyoruz ama hakemler mesajı alıyor; "ulan bir tac icin bile boyle tepki veriyorlarsa bunların aleyhine buyuk bir hatada bizi bitirirler" düşüncesi var hakemlerde. Bak Firat 8.4 almış. Eleman net penaltıyı atlıyor, Souza'ya kirmizi vermiyor ama 8.4. Neden? Cunku hatalar FB lehine.

Bu düzeni değiştirmek istiyorsak galip gelsek bile bize karşı yapılan hatalar icin tepki göstermeliyiz. Yoksa "bunların sesi cikmiyor, FB'yi karşıma alacağıma bunların penaltisini yerim, golunu yerim, boylece basim ağrımaz" diyerek hakemler bize geçiriyor.
[ Son Düzenleme: 06 Mart 2018, 22:19:06 Librarius ]

Çevrimdışı İhsan

Bir ay olmayacak demektir bu (Bayern maci harici) bakalim planimiz ne? Love-Negredo deneyelim bir kez de be hocam.

neden  :alala:
Come to Beşiktaş

2018 Şubat Ayının Türkiye’de en çok konuşulan kulüp yöneticisi Beşiktaş Kulübü Başkanı ve Kulüpler Birliği Başkanı Fikret Orman oldu...

Beşiktaş, ligde oynadığı son 16 derbinin sadece ikisinde mağlup oldu (10G 4B) ve bu maçların 14'ünde rakip fileleri havalandırmayı başardı.

Erol Kaynar: "Tahkim Kurulu üyelerinin çoğunluğunun Fenerbahçe kongre üyesi olduğunu tespit ettik".

Çevrimdışı cursedofdragon

Gençlerbirliğinin hakemi bülent yıldırım yada mete kalkavan olucak bence.

Fırat,Cüneyt,halis'i yeni verdiler.Palabığıda veremiceklerine göre ligde makas daraldıgı için tecrübeli hakem vericeklerdir sezon başı olsa bi genç de verebilirlerdi.

Çok düşük ihtimal hüseyin göçek'te olabilir bülent yıldırım'ı başak-Beşiktaş maçına da verebilirler.

Etiketler: