Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 214 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5177869 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı kyiv

Gençlerbirliği'nin performansı ilginç. BJK, FB ve İBB'yi yenip GS ve TS'ye yenilmişler.  :lol:

Fenerbahçeye de yenildiler Ankarada 1. Ümit Özat dönemi.

Çevrimdışı kyiv

Ziraat Türkiye kupasını bu yıl önemsemek lazım. Avrupaya ön elemesiz gitmek yani sezonu ERKEN AÇMAMAK ve yılı kupasız kapamamak için lazım olabilir.

Çevrimdışı yoruk

GS'nin en zayıf yeri hava topları, duran toplar.. Bizim de şikayetimiz sezon başından beri bam güm sürekli orta açmamız. Şenol Hoca ister misiniz bu maç taktik değiştirip hiç orta açtırmasın  :lol: Tam da ortaların işe yarayacağı maçta  :evillol:
Değişse daha iyi..Zaten orta yapan Q7 hep ölü noktalara atıyor topları bir işe yaramıyor.

Orta oyunundan vazgeçsek göbek hücumu kullanmaya başlarız.Bu da Oğuzhan demek.

Keşke olsa yani :evillol: 11 puan farkı dahi kapatırız 2.yarı

Çevrimiçi underworld

Lima  zu palmeiras
Çok şükür

Çevrimdışı caner.eryigit

Beşiktaş ile 3 sene üst üste şampiyonluğuna odaklanmış durumdayım.Ve gs derbisi ile inş bu yürüyüşe başlıyoruz hayırlısı olsun Allah utandırmasın...

Çevrimdışı tuncaboylu

İlk yarının özeti de şurada bulunsun :
(Yeşil galibiyet, Sarı beraberlik, kırmızı mağlubiyet)

Gençlerbirliği'nin performansı ilginç. BJK, FB ve İBB'yi yenip GS ve TS'ye yenilmişler. 
Fenerbahçe Gençlerbirliği'ni yendi.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı sametbagan

Arkadasin teveccuhlerine layik olmaya calisiyoz

Abunun neyini gomduk be abi, tespit sadece

Dedik pingi yuksek
Azicik kafadan kontak
Heyecanli sakin kalamiyor dedik
Bu da mi gol degil

Yahu gecen lig sonuncusu ile oynarken kuponun icine etti, besiktasli olmasa ana avrat soverdim
Adama bi gerizekalı demediğiniz kaldı be sonra neyini gömdük diyorsunuz valla biz dediğin gibi acemiyiz gömme konusunda siz hem gömüyorsunuz hem seviyorsunuz.

Ekürün 10 dakikada bu abuş topçu mopçu değil ben 10 dakikada anlarım topçudan diyerekten gömdü hemide sen de ping ming dedin destek oldun.

Neyse ki artık 10 dakikada anlarım falan demiyor yoüurdu üfleyerek içiyor.

Çevrimiçi underworld

Abu mabu hikaye tek gerçek Marega

Çevrimdışı tangaz

Abu mabu hikaye tek gerçek Marega

kesinlikle katılıyorum abuşu top die donunda sallar üstelik ıq.suda abuşu 3e5e katlar
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tangaz

Adama bi gerizekalı demediğiniz kaldı be sonra neyini gömdük diyorsunuz valla biz dediğin gibi acemiyiz gömme konusunda siz hem gömüyorsunuz hem seviyorsunuz.

Ekürün 10 dakikada bu abuş topçu mopçu değil ben 10 dakikada anlarım topçudan diyerekten gömdü hemide sen de ping ming dedin destek oldun.

Neyse ki artık 10 dakikada anlarım falan demiyor yoüurdu üfleyerek içiyor.

yoo gördüğümüzü söylüyoruz sadece abuşu görmüşüz yazmışız başkasını da görsek gene yazarız mesela negredo ile ilgili de tespitlerim war yazdım geriye dön bak oku orada duruyor. defalarca yazdım ama anlamamakda direnenlerin elebaşısın abuş hakkında söylediklerimin tümü çıktı...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı sametbagan

yoo gördüğümüzü söylüyoruz sadece abuşu görmüşüz yazmışız başkasını da görsek gene yazarız mesela negredo ile ilgili de tespitlerim war yazdım geriye dön bak oku orada duruyor. defalarca yazdım ama anlamamakda direnenlerin elebaşısın abuş hakkında söylediklerimin tümü çıktı...
Mesela hangisi çıktı örnek verir misin.Adama topçu değil gol atamıyor dedin pingi yüksek dedin hatta napoli maçında golü yanlışlıkla attı dedin
Mesel hangi söylediğin çıktı örnekler misin sana zahmet.

Ha bu arada negredo alındığında benim söylediklerimi de okuyabilirsin hatırlatabilirim de

Negredo bizim santraforumuz olacak özelliklere sahip değil dedim hatta geldiğine üzülmüştüm @mylife1903 dediği gibi kuveykeyi alsaydık negredodan çok katkı verirdi.

Hatta daha da ileri gittim Beşiktaşımızın menfaati doğrultusunda negredo yerine Burak tercih ederim dedim.

Negredo cenkin yaşlısı kariyerlisi çok para alanı başka da bi farkı yok maalesef.

Pektemek negredonun aldığı süreleri alsa idi idda ediyorum en az 3-4 gol atmıştı

Negredo en fazla yardımcı santrafor olur başka da bişey olmaz.Ne cenk ne negredo stoperleri sırtına alamaz.

Laypzing maçında negredoyu canlı izleme fırsatım oldu son dakikalarda bir pozisyon oldu negredo biraz hızlı ve güçlü olsa kaleci ile başbaşa kalacak

Ama stoper geriden geldi ve yetişti o da topa masmak zorunda kaldı.Yerinde abuş olsaydı eğer topu santraya dikmişti rakip ve biz fişi çekmiştik 3-0 la.

Hatırlarsın son 15-20 dakikada nasıl baskı yediğimizi.

Kısaca söylemek gerekirse elimizde yeni kasa Bmw 320d var biz gidiyoruz.Biz gidiyoruz aynı aracın eski kasasını hatta  benzinlisi alıyoruz.

Çevrimiçi underworld

Negro > las palmas
Ba > Beşiktaş

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Evet gördüm :) Aldığım yer yanlış işaretlemiş fark ettim saol. Düzeltilmişiyle değiştiriyorum.
[ Son Düzenleme: 28 Kasım 2017, 12:56:53 Osvaldonun Saçı ]

Çevrimdışı mylife1903

Forumun auditcisi bu adam resmen, sen bi audi tt al kendine yakisir valla

Mesela benim arac tam beni anlatiyir

Çevrimiçi Liquidator

(4-4-2)
Tolga
Gökhan-Mitrovic-Fatih-Adriano
Lens-Medel-Oğuzhan-Orkan
Mustafa-Negredo

sonunda 4-4-2 ile çıkıyoruz maça
Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimdışı yoruk

Hoca sistem denemesi çok iyi.Bu bir işaret.
Lens-Orkan umarım iyi oynarlar.İyi oynamalarından çok doğru ve agresif oynamaları daha önemli aslında.Rakip zayıf çünkü.

Çevrimdışı kyiv

Artık Lens bu maçta da etkileyici bir performans sergilemezse sene sonuna kadar formayı unutsun. Mazeret yok rakip manisa yahu!

Çevrimdışı Berat

Hoca sistem denemesi çok iyi.Bu bir işaret.
Lens-Orkan umarım iyi oynarlar.İyi oynamalarından çok doğru ve agresif oynamaları daha önemli aslında.Rakip zayıf çünkü.

Haha Pektemek ile sistem denemesi çok iyi  :evillol:

Gökhan-Adriano oynuyor helal hocaaaaam, Cumartesi günü yine sağdan anlamsız ortalara devam en sevdiği adamı da dinlendirmiş yakışır.

Çevrimiçi underworld

Fatih'i merak ediyorum gerisi için angarya

Çevrimdışı mylife1903

Sakatlik olursa cok fena gomerim boyle sacmalik olmaz.
Adriyanonun ne isi var sahada.
Negredo ile lens alinmasin diye mi sahada adriyano

Adelesi zaten problemli adamin, konya macinda da boyle olmusti

Tutarsizlik bence. Yasli adamdir mac temposunu mi kaybetmesino istemediker nedir, diger yaslilsr da oynasin ben anlamadim tirsiyom suan.

Oynatma hocam gozun sevem degistir gg ile adriyanoyu adam yoksa kimseyi koyma 9 kisi cikalim sahaya

Çevrimdışı kyiv

Tutarsizlik bence. Yasli adamdir mac temposunu mi kaybetmesino istemediker nedir, diger yaslilsr da oynasin ben anlamadim tirsiyom suan.

Oynatma hocam gozun sevem degistir gg ile adriyanoyu adam yoksa kimseyi koyma 9 kisi cikalim sahaya

Caner'in ceza ne zaman bitiyor bari türkiye kupası rotasyonuna girse. Yayları atacak adrianonun.

Çevrimiçi underworld

A2 de yok mu hiç bek anlamadım.
Yine yeni yeniden altyapı kapatılsın

Çevrimdışı Berat

Kelimeler kifayetsiz.

" Ş.Güneş elinden gelse tüm maçları aynı 11'le oynayacak! "

http://www.meleke.com/hurriyet/hurriyet-konsey-28-kasim-2017.html
[ Son Düzenleme: 28 Kasım 2017, 14:10:36 Berat ]

Çevrimdışı tuncaboylu

Kelimeler kifayetsiz.

" Ş.Güneş elinden gelse tüm maçları aynı 11'le oynayacak! "

http://www.meleke.com/hurriyet/hurriyet-konsey-28-kasim-2017.html
9 tane yedekle çıkmış, daha ne yapacak adam?

Defansta iki tane adam da tecrübe katar
Eleme maçı bu sonuçta, telafisi zor.

Çevrimiçi yorgo_d(geodem)

Nihayet  lensin asisti  negredonun  golu diyebilmek ...   kupa maci da  olsa  bu da  bir sey
Yorgo

Etiketler: