2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 395 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11384835 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimiçi Gökhan Kurt

BTD 2-3 güne belli olacak yazmış...

@MUSTAFA_ BTD artık güven vermıyo kardesım. Ne diyorlarsa ya tersi cıkıyo yada olmuyo.
Umut vermekten başka bısey yapmıyorlar .  :alala:

Çevrimdışı Aykan19o3

Tosiç dün sol bekte iyi oynayınca bu plandan vazgeçildi sanırım.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bir maç ile tüm sezonun planlamasına karar vermek, komedi.

Çevrimdışı OrhanAker

Elimizde 3 stoper varken (biri daha yeni sakatlığı atlatmaya çalışan rhodolfo diğeri tosiç ) omerou iyi transfer yalnız zamanlaması manidar oldu işte :D
Bir an önce gil in veya bir başka stoperinde takıma katılması lazım.
Rhodolfo nun sağlıklı bir şekilde takıma dönmesi gelecek transferden daha önemli bence.

Çevrimdışı Yasin02

Dünkü maçın gerçekleri;

1. Tosiç ten ne 4. stoper, ne 2. sol bek ne de Beşiktaşa topçu olur.
2. Olcay dan ancak 2. yedek, Tolgay dan da 8 numara pozisyonunda Oğuzhana yedek olur.
3. Gökhan Törenin yeri dolmamış
4. Santraforumuz yok
5. Kalede Fabri tutmazsa hem lig hem Avrupa da işimiz yaş tır.
6. Gökhan Töre, Sosa ve Gomes olmayınca, Oğuzhan Oğuzhan olamıyor. Aynı milli takımdaki gibi.
7. Atiba da düşüş var.
8. Defansın ağırlığı büyük maçları kaldırmıyor

Sonuç;

1.Herhangi bir stoper değil, süratli stoper lazım
2.Süratli bir kanat alınmazsa büyük maçlarda tıkanır oyun
3.Sol bekte tek Adrianoyla işler yürümeyebilir. Sol bek lazım
4.Santrafor transferinde hata payı yok. En iyisi şart

Bir de, Yönetim bir muhasebe yapmalı; stoper transferinde yapılan pazarlıklarla sağlanan tasarruf "Süper Kupa" dan fazla mı?

Abi Olcay dün belki son 2 sezonunun en iyi maçını çıkarmıştır. Tosun Paşa Olcay'ın 1 asistini yedi ve golden önce ortayı Olcay açtı. Bence Beşiktaş adına dün sahanın en iyisiydi ancak Aras form tutarsa skora da katkı yapmaya başlarsa Olcay'ı keser diye düşünüyorum
[ Son Düzenleme: 14 Ağustos 2016, 15:44:46 Yasin02 ]
Aquila non capit muscas.

Çevrimdışı OrhanAker

BTD 2-3 güne belli olacak yazmış...
Onlarda iyi patladılar bu sezon.

Çevrimdışı linux

bir bizim transfer politikasına bak birde trabzona bak .

Yönetim bu yıl sınıfta kaldı .

Omereu yu alacaktın madem . Nden bu zamana bekledin . Baktın olmadı en son buna mı geldin

Çevrimdışı atalay

Oyuncu yetersiz, ihtiyaçları karşılayacak tiplemede değil ise hiçbir şey ifade etmiyor demektir. Ama Back-up oyuncusu diye bi' mantık futbolda işlemez. Sonra elinde pozisyonun orjin oyuncuları varken sürekli yama yaparsın.

Çevrimdışı tuncaboylu

Dünkü maçın gerçekleri;

1. Tosiç ten ne 4. stoper, ne 2. sol bek ne de Beşiktaşa topçu olur.
2. Olcay dan ancak 2. yedek, Tolgay dan da 8 numara pozisyonunda Oğuzhana yedek olur.
3. Gökhan Törenin yeri dolmamış
4. Santraforumuz yok
5. Kalede Fabri tutmazsa hem lig hem Avrupa da işimiz yaş tır.
6. Gökhan Töre, Sosa ve Gomes olmayınca, Oğuzhan Oğuzhan olamıyor. Aynı milli takımdaki gibi.
7. Atiba da düşüş var.
8. Defansın ağırlığı büyük maçları kaldırmıyor

Sonuç;

1.Herhangi bir stoper değil, süratli stoper lazım
2.Süratli bir kanat alınmazsa büyük maçlarda tıkanır oyun
3.Sol bekte tek Adrianoyla işler yürümeyebilir. Sol bek lazım
4.Santrafor transferinde hata payı yok. En iyisi şart

Bir de, Yönetim bir muhasebe yapmalı; stoper transferinde yapılan pazarlıklarla sağlanan tasarruf "Süper Kupa" dan fazla mı?
Töre'nin terine alınan adam oynamadı, yeri dolmamış diyorsunm

Tosiç ve Olcay çok istekli ve iyilerdi, her türlü alternatif olurlar.

Süper Kupa'nın ne önemi var da muhasebesi yapılacak?

Çevrimiçi Gökhan Kurt

bir bizim transfer politikasına bak birde trabzona bak .

Yönetim bu yıl sınıfta kaldı .

Omereu yu alacaktın madem . Nden bu zamana bekledin . Baktın olmadı en son buna mı geldin

@linux kardesım TS kimi aldı Allah askına ? Lazio'dan Onaz'i dışında. 

Yönetimin aldığı Adriano GG77 görmemezlikten gelmeyin lütfen.

Çevrimdışı mülkübey

Omereaoeu nun menajeri sağlam herhalde. Naptı etti bize yamadı
Sen zafere inanırsan , zaferde sana inanır .

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Her anında ve dakikasında -ideal kadromuz olmamasına ve rakibinse tüm "gücüyle" sahada olduğu- kontrolümüzde olan bir finali sadece iyi bir golcü eksiğinden kaybettik. Bilgi içerikli her yoruma saygı duymakla birlikte "skor odaklı" yorumlar beni üzüyor. Ben stoperden ziyade iyi bir golcü transferi bekliyor ve yönetiminde "eldeki imkanlar çerçevesinde" bunu halledeceğine inanıyorum.
En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Elimizde 3 stoper varken (biri daha yeni sakatlığı atlatmaya çalışan rhodolfo diğeri tosiç ) omerou iyi transfer yalnız zamanlaması manidar oldu işte :D
Bir an önce gil in veya bir başka stoperinde takıma katılması lazım.
Rhodolfo nun sağlıklı bir şekilde takıma dönmesi gelecek transferden daha önemli bence.
Kasımda tamamen hazır olur bence rholdofo

Çevrimdışı sağduyu

Tosic ve Olcay dün en iyi oynayanlar arasindaydı.Neden yedek bile olamıyorlar?

Takım maçı kazanacak, domine edecek gözüyle bakmayınca öyle gözükebilir.

Tosiç koşarken yarılıyor. Hoca da en sonuda dayanamadı stopere çekti zaten

Olcay sol kanat - forvet oynar. İşi ne? Adam geçecek, Gol  atacak, gol attıracak. Hangisini yaptı?
Olcayın son bir yıldır iyi bir şutunu dahi görmedim. Olcayı severim, takım ruhuna katkısı herkesten fazla, lakin gol pozisyonuna girse heyecanlanmıyorum, çünkü tecrübeyle sabittir ki muhtemelen kaçıracak. Hatta doğru düzgün şut bile çekemeyecek. Haa, iyi box to box oynuyor. Yerine ve maçına göre adam yokluğunda süre verirsin, ama son tercih olur. Bu takım Beşiktaş ise senin sol kanat forvetin adam geçecek, gol atacak, yoksa Osmalıdan farkın olmaz.
İyi bir insan olunmadan, iyi bir Beşiktaşlı olunmaz.
.

Çevrimdışı Çağatay

kupa maçlarında tosic-omer oynar artık
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı kartal190321

transfer -   rdolfo  - marcelo  -omerio  ve joker tosiç   duyumlar doğruysa miloseviç  1.7 m euro satılıp omerio rotasyon için  ücretsiz transfer yapılmışsa bunun neresi kötü  yönetimi yerden yere vurmuşsunuz...şu bir ay içinde yerden yere vurdugunuz fabri transferini bugün as kaleci yaptınız...fabriyi eleştirenler çöp diyenler bugün aynısını omeru içinde sölüyor...fabriye ilk gün çöp diyenler bugün as kalecimiz diyor..biraz sabredin bir maçla göklere çıkarıp bir kaç video izleyip yerin dibine sokmayın...omerio kaç maçını izlemişsiniz eksi tarafları neler artılara neler bilmeden hemen çöp muamelesi yapılması doğrumu sizce :alala:
“Ne yani, üstümde Beşiktaş forması varken yalan mı söyleyecektim!”

Çevrimdışı Çağatay

Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı Kalyoncu

Takım maçı kazanacak, domine edecek gözüyle bakmayınca öyle gözükebilir.

Tosiç koşarken yarılıyor. Hoca da en sonuda dayanamadı stopere çekti zaten

Olcay sol kanat - forvet oynar. İşi ne? Adam geçecek, Gol  atacak, gol attıracak. Hangisini yaptı?
Olcayın son bir yıldır iyi bir şutunu dahi görmedim. Olcayı severim, takım ruhuna katkısı herkesten fazla, lakin gol pozisyonuna girse heyecanlanmıyorum, çünkü tecrübeyle sabittir ki muhtemelen kaçıracak. Hatta doğru düzgün şut bile çekemeyecek. Haa, iyi box to box oynuyor. Yerine ve maçına göre adam yokluğunda süre verirsin, ama son tercih olur. Bu takım Beşiktaş ise senin sol kanat forvetin adam geçecek, gol atacak, yoksa Osmalıdan farkın olmaz.
q7 e asisti o yaptı cenke iki kere gollük topu o bıraktı adam geçmedende zeka ile oluyo bu işler kafan çalışsın yeter :)okurken gözlerime inanamadım

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı wbishop82

Niye ki adam hazırlık maçlarına bile çıktı oynadı. Hala sakat olsa tamam ama şuan iyileşti ve toparlanma sürecinde.

dün akşam şenol hoca rholdolfoyla ilgili konuşurken ben olumsuz izlenim aldım.ona istinaden söyledim.sanırım baya gerilemiş.kampta henüz yeterli seviyede olmadığını söyleyenler vardı.benimkisi öngörü.Zaten yeni gelecek transferle beraber o 2 liyi sistemde oturturçfazla oynamada yapacağını sanmıyoprum şenol hoca nın.marcelo + x diyelim.

Çevrimdışı sağduyu

Töre'nin terine alınan adam oynamadı, yeri dolmamış diyorsunm

Tosiç ve Olcay çok istekli ve iyilerdi, her türlü alternatif olurlar.

Süper Kupa'nın ne önemi var da muhasebesi yapılacak?

Kardeş,

Dünkü maça bakarak konuştuğum için ve Törenin yerine alınan adamı izleyemediğim için yerinin dolduğunu göremedim.
Süper kupanın belli ölçüde önemi var. En azından muhasebesi yapılacak kadar.
.

Çevrimdışı 38life

Dün de yazdım bizim 1 değil kesinlikle ve kesinlikle 2 stopere ihtiyacımız var. Omeruo da buyuzden alınmıştır ℅99

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Onur Küçük

Oyuncu yetersiz, ihtiyaçları karşılayacak tiplemede değil ise hiçbir şey ifade etmiyor demektir. Ama Back-up oyuncusu diye bi' mantık futbolda işlemez. Sonra elinde pozisyonun orjin oyuncuları varken sürekli yama yaparsın.
Yama yapmaya çalıştıkları Necip de hızlı ve hamleli olduğundan dolayı özellikle tercih ediliyordu ama sonuç malum . İhtiyaçların ne olduğunun yeterince farkında değiller . Tek açıklaması bu.

Çevrimdışı atalay

Quaresma'nın rolünün belirsizliğinden yada artacak olmasından tedirginim. Rekabet ile tetiklenen bir isim. Töre'nin vasat hali bile geçen sene Quaresma için uygun şartları sağlıyordu.

Çevrimdışı sağduyu

Abi Olcay dün belki son 2 sezonunun en iyi maçını çıkarmıştır. Tosun Paşa Olcay'ın 1 asistini yedi ve golden önce ortayı Olcay açtı. Bence Beşiktaş adına dün sahanın en iyisiydi ancak Aras form tutarsa skora da katkı yapmaya başlarsa Olcay'ı keser diye düşünüyorum

İnşallah Aras iyi çıkar da, dediğin gibi Olcay ı keser.
.

Çevrimdışı Ayberk

Rıza Çalımbay'ın Omeruo hakkında görüşleri
https://youtu.be/E9aHtexQPI4?t=53
Beşiktaş tek, siz hepiniz

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Quaresma'nın rolünün belirsizliğinden yada artacak olmasından tedirginim. Rekabet ile tetiklenen bir isim. Töre'nin vasat hali bile geçen sene Quaresma için uygun şartları sağlıyordu.
Quaresma'nın oyun tarzından nefret ediyorum... İş bitiricilik çok az topu ayağında fazla tutmaktan, şovdan başka bir şey yaptığı yok sen olumlu yaptığı bir şey olduğunu düşünüyor musun ?

Etiketler: