2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 608 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11395560 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı Tolga

peki şöyle bir soru sorayım :)

Van der wiel mi ? lichtsteiner mi ? :)
:eyes
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı tangaz

maxi pereira   :icool:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi Samet Demir

Beck.

Çünkü o adam gitmeden oraya yabanci biri alınmaz diye düşünüyorum.

Nkolou ya odaklanalim lütfen

balkonunuza camınıza bayrak asın..

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı OrhanAker

ilk haberin kasıtlı+maksatlı renkli basın uydurma haberi olduğu ortadayken genç arkadaşların hemen engizisyon mahkemesi kurdukları aklıma geldi birden  :bandit:
Yalnız hala kafa karışıklığı var maça neden çıktık peki..

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

OSPİNA, WİEL N'KOLOU RHOLDOFO KOLAROV hoşunuza gitti mi  :evillol:

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimdışı atalay

Bende çok beğenmem ama o sene gerçekten değişik gelmişti gözüme bence glik serdar aziz nuri şahin gökhan gönül plattenhard takviyelerini yapıp önümüze bakmalıyız.yerli transfer önemli diye düşünüyorum bunu devam ettirmeliyiz.irfan canda freiburga giden çağlarda bu yüzden önemliydi ama ısrarcı değiliz gözümüz dışarda gibi.seneye oğuzhanında satılması durumunda elle tutulur tek 28 yaşında olcay ve tolgay kalacak yerli olarak

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yerli ve genç asset oyuncular önemli. Bunu sürdürmek lazım. Ayrıca Oğuzhan'ın sözleşmesini uzatmak gerek.
[ Son Düzenleme: 26 Aralık 2016, 11:11:29 atalay ]

Beck.

Çünkü o adam gitmeden oraya yabanci biri alınmaz diye düşünüyorum.

Nkolou ya odaklanalim lütfen

balkonunuza camınıza bayrak asın..

şenol hoca 1 sağ bek 1 sol bek ve stoper düşünüyoruz dedi ben beck ile devam edeceğimizi düşünüyorum :)

Yerli olarak iyi sağ bek gökhan gönül olursa gökhan-beck olur gökhan olmazsa mecbur yabancı olucak stoper konusunda yerli serdar aziz olur :)

bir daha söyle :D  :evillol:

Çevrimiçi Samet Ç

Lichtsteiner

Çevrimdışı tuncaboylu

Caner'in ücretini hiçbirimiz net bilmiyoruz işin doğrusu . FFP sadece bizim için değil İtalyan kulüplerine de işliyor ve de şu an krizdeler . Caner için  net 1.8 milyon avro gibi ücretlere çıkmaları çok zor. Menajeri ,Türkiye'de kulüplerin kafalarını karıştırıp ortalığı kızıştırıp güzel bir sözleşme kapmak için değişik taktikler içine girdi muhtemelen . Uyguladığı taktikler hoş değil. Batur Altıparmak gibi menajerlerden uzak durmak lazım işin doğrusu.

Abi net ücret bilmiyoruz da, menajeri Beşiktaş'a gelip Caner'e 1.5 milyon euro istese vermez mi Beşiktaş? Neden o zaman daha azına Inter'e gitsin?

İtalya'da kimi takımlar krizde de, hepsi değil. Inter oyuncularına çok az para veren takımlar arasında sayılmaz. Türkiye Milli Takımı'nın ilk 11'inde oynayan ve sözleşmesi biten sol beke o parayı verebilirler.

Çevrimdışı onder23

Bu sene hazırlık turnuvaları nasıl olcak acaba yeni transferler yetişecek mi
Devlerle maç yapılcak çin kampı ya da amerika kampı çok güzel olur

Çevrimiçi Samet Ç

Geçen sene Bedimo'yu sol beke istemiştim. Gündemimize girmiş güzel.  :)

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Sizce önlibero için
Lassana mı?
Rode mi ?
Levia mı?

Boyle sorumu olur

Rodenin oldugu bir listede digerlerini okumaya bile gerek yok :bandit:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Bu sene hazırlık turnuvaları nasıl olcak acaba yeni transferler yetişecek mi
Devlerle maç yapılcak çin kampı ya da amerika kampı çok güzel olur

lick tv'nin haberine göre şimdi paylaşmış haberi daha yeni :) Takımımız 8 temmuzda top başı yapıcakmış juventus bizle maç yapmak istemiş teklif göndermiş biz görüşmelere başlamışız juventusla hazırlık maçı yapmak için.

Juventusn haricinde çin klüpleri,amerikada takımlar filan varmış yapmak isteyen :)

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 27 Mayıs 2016, 15:30:12
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Lichtsteiner, Juventus'tan ayrılıyormuş çök çök :evillol: :evillol:

Aldılar  Dani Alves'i yollarlar tabi. Yalnız bize çok iyi transfer olur da  Premier Lig'e gider o Leicester alırsa şaşırmam tam onların kalemi.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Onur Küçük

Abi net ücret bilmiyoruz da, menajeri Beşiktaş'a gelip Caner'e 1.5 milyon euro istese vermez mi Beşiktaş? Neden o zaman daha azına Inter'e gitsin?

İtalya'da kimi takımlar krizde de, hepsi değil. Inter oyuncularına çok az para veren bir takımlar arasında sayılmaz. Türkiye Milli Takımı'nın ilk 11'inde oynayan ve sözleşmesi biten sol beke o parayı verebilirler.
Ben olsam vermem çünkü bizim takımda  Caner gibi bir oyuncu görmek istemem . Caner ile alakalı olarak bizim yöneticilerimizin bir girişimi var mı onu da bilmiyorum. Menajeri başta çok yüksek ücret talep etmiş bunun üzerine yöneticiler temelli geri çekilmişte olabilir .
İnter şampiyonlar ligi'ne kalamadı .Bütçesini kısmak zorunda . Caner,İsmail gibi oyuncuları maalesef gözümüzde çok büyütüyoruz. İkisini de gördük Avrupa arenasında. Hele hele  süt dökmüş kuzuya dönen Caner'i Braga karşısında :)

Pozisyon bilgisi ve pozisyon alması/çevre kontrolü kötü, ayakta kalmasını bilmeyen, alan oyunu becerisi sınırlı, basit hataya müsait stoperden uzak duracaksınız. İstediği kadar ekstra parametresi olsun.
Marceloyu mu tarif ediyorsun bana mi oyle geliyor :alala: @atalay

Yaptigin tanima buyuk oranda uyuyor :bandit:

Caner brüt 1.8'e gitmez, nettir o. Öyle olsa Beşiktaş'a gelirdi 1.5'a. Inter falan o kadar az para vermiyor, Melo da net 2.2 milyon euro maaşa gitti Inter'e.

Dediğim gibi her şey menajerin pazarlama yeteneğine bağlı. İsmail'in menajeri Ahmet Bulut ya da Mendes olsaydı, İsmail'i İspanya'da müşteri bulurdu. Batur Altıparmak olması biraz da iyi aslında.
Gs de 3.5 m nin uzerinde alıyordu yalniz :tabe:

Çevrimdışı Deadam

Abi Cocuk formalari suan %35 indirimde Yuvalrda haberin olsun :busted_cop: @Deadam

Bu sezon formalarımız tam :D

Yeni sezona indirim yapsınlar. Malum sıpalar hızlı büyüyor. :D
Ömrüm iki Renk arasında doğarken gördüğüm Beyaz, Ölürken Göreceğim Siyah. Bana Hayat Her Zaman Siyah-Beyaz

franco + 2 milyon € lafı geçiyor.
Serdar azizi beğenmiyorum ama bu Paraya hemen alirim Hoca istiyor cunku

Fazlasi zarar bu iyi teklif

Ospina :olmaz :olmaz

Aldılar  Dani Alves'i yollarlar tabi. Yalnız bize çok iyi transfer olur da  Premier Lig'e gider o Leicester alırsa şaşırmam tam onların kalemi.

bizim almamız gerekiyordu bu dani alvesi  :s20:

Bu gerçek olsa yada kabul görse Hoca 20 kez transfer etmişti.

Yerli ve genç asset oyuncular önemli. Bunu sürdürmek lazım. Ayrıca Oğuzhan'ın sözleşmesini uzatmak gerek.
2 m + Alexis verelim oda olumlu :D

Çevrimdışı eaglekartal

heryerde gökhan gönül bizde yazıyor aziz bukadar müsade etmezdi gerçekten iş bitmediyse.demekki aldık cidden.neyse açıklansada bari ilk transferimizi öğrenip üstüne tartışmaya başlasak :D ben olumluyum gökhana sağlıklı olacaksa şenol hocayla birlikte en az 3 yıl tozunu attırır sağ bekte.

Etiketler: