2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 320 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11321791 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı Yado

‪#‎BİLGİ‬:
Beşiktaşımız'ın 2015/2016 sezonu şampiyon kadrosundaki en pahalı oyuncusu 5.50 Milyon € bonservis ücreti ile İsmail Köybaşı'dır.

doğru mu bu bilgi ?

malesef doğru bilgi  :s20:
İnsanlarla yaşadım, insanı öğrendim,
İnsanlarla yaşadım, insanlığı öğrendim,
İnsanlarla yaşadım,
İnsanlardan nankörlüğü gördüm,
Dostlarım, dostlarım…
Ama ben dostlarımdan çok korkarım

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Yönetimin böyle uçuk ve saçma ücretler vermeyeceğini düşünmek buna güvenmek çok güzel yalnız.

Artı olarak taraftarın da istememesi ayrıca güzel. Bilinçleniyoruz. Bilen bilmeyene öğretiyor.
:ok: :ok:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı tangaz

alpay bu coğrafyanın yetiştirdiği en iyi stoperdi  :bandit:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı ahmetx

Burasporu büyütmekle ne alakası var? Adamlar bizden nefret ediyor kolay kolay bırakmazlar
nefretle alakası yok asıl  :D daha fazla para verene veriyorlar.
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimiçi Mehmet57

Cheikh Diabate zu Osmanlispor. Yuh. Bize cok istemistim yedek olarak

Çevrimdışı Deniz

Alım gücü tartışması yapılmış,dünyada alım gücü en düşük olan ülkelerden birisidir Türkiye özellikle son yıllarda iyice düştü bu alım gücü @Oktay abi.
Amerikada 1 paket malboro sigara 4.5 dolar yani mantıken TR Den pahalıya satılıyor ama işte pahalıya satılmıyor.Amerikada en vasıfsız işçi saati 9 dolardan çalışıyor. yani 1 saat çalışması ile 2 paket malboro sigara alabiliyor.Aynı şekilde benzinin litresi 1 dolardan satılıyor yani 1 saat çalışması ile 9 litre benzin alabiliyor.
Bizde en vasıfsız işçi 50 lira günlük yevmiye ile çalışıyor.Yaklaşık 10 saat çalıştığını düşünürsek saatine 5 tl kazanıyor.Yani 2 saat çalışması ile 1 paket malboro alamıyor.1 saat çalışmasına 1 litre benzin alabiliyor.
Yani amerikadaki adam 1 saat çalışarak 9 litre benzin alabiliyorken sen 1 litre alıyorsun.alım gücün yerine göre 9 kat daha düşük.

Yine aynı şekilde Hollanda Fransa ve Almanyada asgari ücret kazanan birisi çok rahat hayatını sürdürebiliyor.Belçikada ,Brükselde döner kesen bir işçi Brugge ye hafta sonu gidip(Tren gidiş geliş 30€) tatil yapabiliyor ,10 gün izin alıp avrupanın herhangi şehrinde tatil yapabiliyor.Bak tren 30 € diyorum korkunç pahalı bir rakam ama onlara göre değil çünkü alım güçleri bunu karşılamaya yetiyor.1 saatlik yoldan bahsediyoruz.Ben geçen hafta Brükselden Bruggeye giderken elim kolum titreyerek bu parayı ödedim adamlar bu parayı gayet normal karşılıyor çünkü alım güçleri buna el veriyor.

Benim buradaki Polonyalı arkadaşlarım koyu Lech Poznan taraftarı ,onların da formaları 150 PLN ye satılıyor yani yaklaşık 110 TL ,hepsi forma fiyatlarına tepkili pahalı olduğunu düşünüyorlar haklılar da burda da alım gücünde dengesizlik var.Avrupa ülkesi olmasına rağmen Polonya ekonomik olarak avrupa ülkelerinin gerisinde olan bir ülke ama Nike Adidas gibi firmalar Türkiyede olduğu gibi kimsenin gözünün yaşına bakmıyor.Nike ,Adidas 110 tlye burda forma satıyor ,alım gücü polonya ile aynı olan Türkiyede 155 Tlye satmaya çalışıyor.

Yani Bizim Forma meselesine gelince 155 tl de çok 129 lira da çok bu ülkenin şartlarına.Alım gücünün ne olduğu ortadayken Türkiye şartlarında satılan bir formanın 100 tl yi geçmemesi lazım bu sadece bizim için değil diğer takımlar için de geçerli.Her sene üstüne bindirerek satıyorlar alım gücü artmıyor aksine son yıllarda ciddi şekilde düşüyor.
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı ahmetx

Osmanlısporu kılım kadar sevmem ama futbol aklı iyi yöneticileri var.
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı dkn_34

.beşiktaş fazla  ücret verecek kulup  değil aşağı yukarı aynı kazanç sağlar.gökhan gönül beşiktaşa gelirse  tek sebebi aziz yıldırımın egoları ..
zaten akıllı bir insan o kulupten kaçar.biz şu aziz yıldırımın egoları sayesınde nice başarılar kazanacacğız .
alırsak fenere iyi darbe vuracağız...

Çevrimdışı tangaz

Osmanlısporu kılım kadar sevmem ama futbol aklı iyi yöneticileri var.

bize geçen sene evlerini açtıkları için ben seviyorum üstad...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı ahmetx

Melih Gökçek rant paralarını aktarıyor güzelce  :D
kulüp aş olduğu için , kulübün karı şirket sahiplerine kalıyor ayrıca .

Çevrimdışı ahmetx

bize geçen sene evlerini açtıkları için ben seviyorum üstad...
bedava mı açtılar üstadım , tomar tomar para verdik adamlara.

Çevrimdışı tangaz

olimpiyat başakşehir konya nerede oynasak verecektik, parayla açmayanlar da vardı. başakşehir zemin nedeniyle vermiyordu geçen sezon

Çevrimiçi Necmi

nefretle alakası yok asıl  :D daha fazla para verene veriyorlar.
ozan için biz 7 M € artı bir oyuncu verdik
Fener 7 M€ verdi fener aldı

Çevrimiçi Necmi

eğer istemeseler parayla bile açmazlardı adamların paraya ihtiyacı yok

Çevrimiçi Necmi

osmanlıymış konuştuğumuz :busted_cop:
bedava açtılar tabiki osmanlıya kiralama bedeli ödemedik sadece elektrik giderini ödedik @ahmetx
direk misafir ettiler.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Osmanli stad icin bizden para almadi
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı tuncaboylu

ozan için biz 7 M € artı bir oyuncu verdik
Fener 7 M€ verdi fener aldı

O bir oyuncunun Mustafa Pektemek olması teklifimizin değerini düşürdü abi. :D

Şaka bir yana, o Buraspor başkanı başkaydı. Recep Bölükbaşı gittikten sonra daha makul bir Bursaspor göreceğiz, zaten Bölükbaşı ibra edilmedi.

Çevrimdışı tangaz

osmanlıymış konuştuğumuz :busted_cop:
bedava açtılar tabiki osmanlıya kiralama bedeli ödemedik sadece elektrik giderini ödedik @ahmetx
direk misafir ettiler.

bak bir anda sempatik geldi gökçek bana bir daha ki seçimde ne yapsam ki  :D

Çevrimdışı aykut.celenk

Şuan ki başkanlarınında farkı yok zaten bursadan topçu alınmaz.

Çevrimdışı Bishamon

O bir oyuncunun Mustafa Pektemek olması teklifimizin değerini düşürdü abi. :D

Şaka bir yana, o Buraspor başkanı başkaydı. Recep Bölükbaşı gittikten sonra daha makul bir Bursaspor göreceğiz, zaten Bölükbaşı ibra edilmedi.

Tüm takımı fenere satıp kaçtı adam şaka gibi

Çevrimdışı tangaz

Tüm takımı fenere satıp kaçtı adam şaka gibi

iyi komisyon aldı demek ki, hem ortada ibra da olmadığı söyleniyor  :bandit:

Çevrimiçi murat baltacı

Ben bu gökhan gönül işini çözemiyorum aziz ısrarla sözleşme yenilemeye yanaşmıyo gökhanda ısrarla görüşme yapıp fenerde kalma peşinde hayır aziz çakal bi adam ne düşünüyo ne planlıyoda böyle davranıyo onu anlamıyorum gidip iyi bir sağ bek ile anlaştılarda o yüzdenmi gökhana pas vermiyolar acaba diye düşünmüyo değilim.

Eğer gökhana yakın şartlarda wiel transferi olacaksa gökhandan vazgeçelim bence hem yaş hem kalite olarak wiel daha iyi oyuncu gökhanın bize artısı fener camiasını üzmek olur canları acır biraz ama oyun olarak sahada karışılığını alamazsakta biz üzülürüz.
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı Tolga

Gökhan'ı yıllık 1.7-1.8 m euro ve imza parası olarak da 1.5 m euro vererek transfer ederiz daha yukarısını vermeyiz merak etmeyin.

Bu arada Bursa'dan oyuncu transfer etmemek gerektiğini hala öğrenemedik. Boşuna vakit kaybetmeye gerek yok.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı dkn_34

gomez olayını turnuvadan önce halletmemiz lazım . sorun fiorentinada galiba .
herhangi bir olumsuluk durumunda  eto’o ya garanti olarak bakıyorum 1 sene için bizi rahatlılıkla idare ider hem cenk tosunda yetişir .

Çevrimdışı cursedofdragon

seneye şampiyonlar liginde iş yapacak en önemli oyuncularımızdan biri   :bandit:

Etiketler: