Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (8) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 80 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5006773 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı nusretaslanturk

İzlenmek ve moderasyona alınmak arasından ne fark var, izlenirken  seni izliyorum hareketlerine dikkat et diye bir mesaj mı geliyor.
abi izlendim mi fişlendim mi bende anlamadım o yüzden hiç cevap vermeyim ben buna.. :)

Çevrimdışı ilhan mansız

Hissediyorum ilk Gol ondan gelecek ve Adını bir kez daha Beşiktaş tarihine yazacak :halay: :halay:
Yunus Emre, bilet bulabildin mi?

Çevrimdışı kutalmis.pinar

Şeffaflar bugün bitirilir.Saha içindeki ledlerde köşelere kadar dizilir öyle kalma ihtimali 0. Sahaya şekil vermesi için serilen ipler kaldırılmış şekil verildi mi ki? :alala: :alala:
KARTALIN YUVASI VODAFONE PARK

Çevrimdışı sozkul

mesele mahsuplaşmak değil aslında, doğrusu budur, sonuçta stadı biz yaptı, biz kullanacağız ama Devlete çok ciddi bir gayrimenkul kazandırdık. Bunu dikkate alarak vergi-sgk borçları konusunda bir defalık kolaylık sağlanmasının uygun olacağını düşünüyrum.

Öyle yapmayalım bence, gayrimenkul bizim malımız olsun. 10 sene sonra takım para basınca, bir kriz döneminde alın 200 milyonu arsayıda bize verin deriz hükümete, atlarlar üzerine :icool: :icool:

Çevrimdışı tangaz

Öyle yapmayalım bence, gayrimenkul bizim malımız olsun. 10 sene sonra takım para basınca, bir kriz döneminde alın 200 milyonu arsayıda bize verin deriz hükümete, atlarlar üzerine :icool: :icool:

parlak zeka, ekonomi budur işte. krizleri fırsata çevirelim diyorsun yanii  :biggrinking:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Oktay

abi izlendim mi fişlendim mi bende anlamadım o yüzden hiç cevap vermeyim ben buna.. :)
bak ağzımı açmıyım diyorum deminden beri konuyu çarpıtıyosun. beni başka bi yöneticiye şikayet ediyosun ...senin izlemeye revival aldı mod onayınada ben aldım sebebide avatarın yüzündem

Ben tam olarak anlayamadım sanırım  :alala: Bu kale arkası camlar taraftar sahaya girmesin diye mi taraftara top gelip zarar vermesin diye mi? 2.seçenek çok daha mantıklı geliyor bana.Yoksa yerden taraftar girebilir buda bütün stadı camla çevrelemek anlamına gelir :steamed:

Hocam her türlü saçmalığın daniskası kale arkalarında her türlü güvenlik oluyor. İnsanları daha çok tahrik ediyor böyle demir teller korkuluklar. Hayir cam da iyi bir çözüm değil ama böyle demir korkuluk nedir hapishane mi orası.

Diyelim güvenlik açısından o daha saçma. Sert şutların neredeyse tamamı kaleye farklı şekilde avuta gidiyor yapman gereken ilk kata konyadaki gibi ağ yapmak. Gerçekten belli bile olmuyor. Ancak bu şekilde güvenli olur insanlar için.

Çevrimdışı sallapati

Tapatalk tan hata alanlar dinlesin.. Konu basligina geldiginizde yanda ustuste 3 nokta var.. Onu tiklayin.. Sonra "orjinal iletiye git" tiklayin.. Ilk sayfa acilacak..sonra en alta kaydirip >[ tiklayin.. Son sayfaya gelin.. Yuzde yuz calisiyor 😀

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı OrhanAker

Tapatalk tan hata alanlar dinlesin.. Konu basligina geldiginizde yanda ustuste 3 nokta var.. Onu tiklayin.. Sonra "orjinal iletiye git" tiklayin.. Ilk sayfa acilacak..sonra en alta kaydirip >[ tiklayin.. Son sayfaya gelin.. Yuzde yuz calisiyor 😀

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bende düzeldi sanki birde genelde wife da sıkıntı oluyo nedense mobil veride hiç sıkıntı çekmedim.

LG-H500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Serjo

Şu an Beşiktaş ile şampiyonluğa odaklanmış durumdayım.

Çevrimdışı emrekhvcgl

hayatın ta kendisi var olduğundan beri siyaset ana unsurdur..hayat=siyasettir ...emeği geçene kimse birşey demiyor ama cm nin hesabını bile yaparak tüm zorlukları çıkarıp sonra kendileri olmasaydı bu stad olmazdı havası yaratıp kamu oyuna böyle sunulmak istenmesi bizi tiksindiriyo ....beşiktaş taraftarı olmazsa olmazdı bu stad ...kimin için yapılıyo bu stad kimm gelir getirecek bu stada  birtane beşiktaşlı gitmesin bakalım stad mı olur  arenamı olur vodafone mı olur... :ebebe: :ebebe:
+1903

Çevrimdışı Kartal Ç

[ Son Düzenleme: 09 Nisan 2016, 12:40:58 Kartal Ç ]

Çevrimdışı tangaz

bak ağzımı açmıyım diyorum deminden beri konuyu çarpıtıyosun. beni başka bi yöneticiye şikayet ediyosun ...senin izlemeye revival aldı mod onayınada ben aldım sebebide avatarın yüzündem

@Oktay kusura bakma lütfen ama biraz da fitili sen ateşledin sabah sabah topbaşa teşekürler şükranlar diyerek foruma siyaseti aslında sen soktun. sonra da tepkiler gelince de mesaj silmeler ve/veya moderasyonlar. burada ben, sen veya bir başkası siyasi içerikli +/- ne yazsak destek mesajları da tepki mesajları da gelecek bu kaçınılmaz son. stadımız yapılırken izinler sürecinde yönetimimizin ifade ettiği gibi cumhurbaşkanının desteği olmuştur ama pek çok siyasi ve/veya resmi kurumunda kösteği de olmuştur. bu stadı biz mi mühürledik yoksa topbaşın belediyesi mi? stadımızı geciktiren zihniyet kaldırımı da geciktirmiştir son güne bırakmıştır. şimdi reisicumhur gelecek die 3 gün 3 gece çalışılması benden alkış veya şükran görmez sadece tepki görür. görevini geç yaptığı için tepki görür.

bu günümüze siyaseti sen soktun bir de bu açıdan bak lütfen...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı dsabuncu

Kale arkalarındaki led reklam panoları yarım halde duruyor. Numaralıya kadar devam edecek mi?

Çevrimdışı Mehmet92

Beşiktaş taraftarından iktidara biat bekleyenler inönü'nün kapanışındaki gençlerbirliği maçını unutanlar heralde.

Çevrimdışı Kartalizm06

Burası amaç dışı kullanılıyor. Yöneticiler müdahale etmeli. 959 sayfa yorum var stadla alakalı fotoğraf yada yorum 10 sayfada bir görebiliyoruz.
Şampiyonluk hasretiyle çok çile çektik,
Geceleri uyumadan sabahlar ettik,
Uçurumlara düşmeden tut elimizi,
Şampiyon ol BEŞİKTAŞIM mesut et bizi!

Çevrimdışı SerhanÖzdemir

Yazık tel örgü olayıyla mahvettiler kale arkasını cidden çok yazık artık dönecek bir zaman da yok umarım dönerler hatadan diyeyim...

Çevrimdışı nusretaslanturk

Yazık tel örgü olayıyla mahvettiler kale arkasını cidden çok yazık artık dönecek bir zaman da yok umarım dönerler hatadan diyeyim...
hocam sadece merdiven çıkışlarındaki kapılara takıyor sanırım onları..dün periscope yayınında bir çalışan söylemişti buralara cam gelecek diye..

Çevrimdışı Armağan Bozkurt

Burada, Yeni açık ve eski açık tribünlerine yapılan haksızlığı konuşacağımıza, hayatımız boyunca giremeyeceğimiz locaların güzelliğinin konuşulması bir yana, hayatımız boyunca işin içinden çıkamayacağımız din ve siyaset konularının bu denli tartışılması oldukça ironik.

Çevrimdışı heart

belki sezon sonuna kadar böyle devam edecektir.
yeni sezonda kaldırırlar belki. başından beri söylendiği gibi file olur umarım..
... Gel benim ol sözlerim ol gecelerim kalsın gündüzlerim ol ...

Çevrimdışı pascal26

Stad bitti, şu forumda her fırsatta siyasi "aneliz" kasanlar bitmedi.

Çevrimdışı yavvuzz

Biktim artik su kendini muhalif zanneden tayfadan . Cbaskanina , basbakana , belediye baskanina , muhtara , herkese saydirirlar . Herkesin bir gorusu var dogru siyasete de gitmeye gerek yok dogru . Hepsine katiliyorum ama adam belediyeye emeklerinden dolayi tesekkur etti bu da mi siyasi bir entry oluyor anlamiyorum ki. Lutfen arkadaslar herkesin siyasi gorusu kendine bu nedenle ayrimciliga dusmeyelim . Hepinizi seviyorum :) . Ne olursan ol gel :)

Çevrimdışı cadavra

bugun foto kısırılıgı var mebranlar ne oldu acaba