Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (8) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 145 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5015975 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimiçi ONUR KOLCU

Sayfalarca yeşillik olmayacak stat etrafından denildi OLACAK..

BEŞİKTAŞ Amblemi olmayacak denildi OLACAK..

O yok denildi oldu bu yok denildi oldu..

Zaten bi ev yaparsın veya çok beğendiğin bi araba alırsım herşey senin için mükemmeldir ama başkası gelir olumsuz konuşabilir şurası kötü burası böyle olsa daha iyi olurdu denilebilir.

Yani herkesi aynı anda mutlu edemezsiniz.

Çevrimdışı kutalmis.pinar

1.yardimcinin  bu Ivan Bebek le  alakasi yoktur  de  mi   :D
  :lol: :lol: fener ligden çekilir valla :kop: :kop:
KARTALIN YUVASI VODAFONE PARK

Çevrimdışı can1903

Aynen artık renkliler KORKSUNN  :biggrinking: :biggrinking:
1 ay önce hayalini kurduğum açılışı pazartesi günü göreceğiz ya şaka gibi. İlk düdük, ilk gol. İlk üçlü. Cidden içim ürperiyor.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Sayfalarca yeşillik olmayacak stat etrafından denildi OLACAK..

BEŞİKTAŞ Amblemi olmayacak denildi OLACAK..

O yok denildi oldu bu yok denildi oldu..

Zaten bi ev yaparsın veya çok beğendiğin bi araba alırsım herşey senin için mükemmeldir ama başkası gelir olumsuz konuşabilir şurası kötü burası böyle olsa daha iyi olurdu denilebilir.

Yani herkesi aynı anda mutlu edemezsiniz.
haklısın senin beğendiğin bişeyi bir kimse zorlasan beğenmez.Eski açıktaki peyzaj mükemmel olacak :D :D

Çevrimdışı Efe

cumartesi ve pazar Allah ne verdiyse cevre duzenlmesi gorecegiz hunharca taş dizecekler :biggrinking:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı 34BJK64

Merak ediyorum bu 41,903 kapasiteye localarda dahil mi?  :alala:
BEŞİKTAŞ JK

Çevrimdışı ekesicil

kablolarin oldugu kolonlar hala kaplanmadi?

Çevrimdışı minsk kartali

selam arkadaşlar,

ne zaman buraya keyifle girsem hep moralim bozuk çıkıyorum. eleştiri, eleştiri, eleştiri... stad bitti hala onu beğenmedim, bunu beğenmedim, şunu beğenmedim. Valla maç gününe kadar girmem heralde. bilerek mi yapıyorsunuz anlamıyorum ki? Zaten 3 yıldır bir sürü eleştiri geldi. 3-5 gün sabredin, zaten maçta eksikler gözükünce yardırmaya devam edicez. psikolojim bozuldu yahu!
Artik stat bitti. Simariklar basladi.Bazen oyle sacma elestiriler ve oneriler geliyor ki. Komik oluyorlar . Yonetim forumdan bir kac arkadasi alacak, stadi onlar dizayn edecek kusursuz olacak.Oyle bir ozguven var bazi arkadaslarda.
Su cam meselesine gelince. 1 ay once tel orguler takildiginda neden cam olmuyor diye ayaga kalkmisti millet . Ayni zamanda kale arkasi korkuluklarini da Juventus'tan, diger statlardan ornekler vererek ne kadar  klas durduklari keske boyle yapilsa dendigini hepimiz biliyoruz. Anlam veremiyorum bugun cikarilan yaygaraya.Yok  efendim stadin buyusu gitti. Yok pankart asarlar. Yok tt arenadan farki kalmadi.Arkadas bu yapilacak. Tel orgu mu isterdiniz  yoksa cam mi ? En onde oturan adam da goruntu kaybi yasamaz cam da. Pankart da astirmaz oraya oradaki adam. Pankart denilen seyi oyle kafama gore astim olmaz. Izinleri var. Kontrolu var. Bir siz dusunuyorsunuz bunu. Milyon dolarlik stadi yapan muhendis mimar yonetim dusunemiyor. Sizde o kapasite var ama onlarda yok. Oyle mi ? Cidden komik olmaya basladi artik.

Çevrimdışı emrecakmak

Çevrimdışı mylife1903

kimse de loca yok tabii forumda banane locadaki kolonun sıva dahi yapılmadan durması durumu. herkes sus pus   :bandit:
Abi benim cok hosuma gitti o sivasiz kolon. Benim locam olsa dokunmazdim.

kablolarin oldugu kolonlar hala kaplanmadi?

Orası muhtemelen bursa maçından sonra kapanacak sanırım.

cumartesi ve pazar Allah ne verdiyse cevre duzenlmesi gorecegiz hunharca taş dizecekler :biggrinking:
kapalının orayada yapay ağaçlar gelmiş :busted_cop: (Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Çevrimdışı cursedofdragon

Evet kapasite 41.903 burada benim 95 sayfa okuyup zaman israfı yapan 40.000 falan diyip ortalıgı karıştırdıkları veya bi Ahmetx abinin yaptıgı sadece tahmini olan rakam üzerinden ortalıgı ayaga kaldıranların spor bültenlerinde sallayıp sallayıp dediği çıkmayınca bişey olmamış gibi devam edenlerden hiç bi farkı yok..

En büyük Beşiktaş Bu stadyumda Bu sezon KUPA yı kaldıracağız İnşallah.

40.903 diye ortalığı ayağa kaldıranlar şimdiden ortadan kaybolmuşlardır biz dedik resmi koltuk sayısı açıklanmadan ortalığa ayağıa kaldırmayın resmi sayıyı bekledik sakince ve kazanan yine biz olduk herzaman ki gibi. :ok:

Çevrimiçi ONUR KOLCU

Artik stat bitti. Simariklar basladi.Bazen oyle sacma elestiriler ve oneriler geliyor ki. Komik oluyorlar . Yonetim forumdan bir kac arkadasi alacak, stadi onlar dizayn edecek kusursuz olacak.Oyle bir ozguven var bazi arkadaslarda.
Su cam meselesine gelince. 1 ay once tel orguler takildiginda neden cam olmuyor diye ayaga kalkmisti millet . Ayni zamanda kale arkasi korkuluklarini da Juventus'tan, diger statlardan ornekler vererek ne kadar  klas durduklari keske boyle yapilsa dendigini hepimiz biliyoruz. Anlam veremiyorum bugun cikarilan yaygaraya.Yok  efendim stadin buyusu gitti. Yok pankart asarlar. Yok tt arenadan farki kalmadi.Arkadas bu yapilacak. Tel orgu mu isterdiniz  yoksa cam mi ? En onde oturan adam da goruntu kaybi yasamaz cam da. Pankart da astirmaz oraya oradaki adam. Pankart denilen seyi oyle kafama gore astim olmaz. Izinleri var. Kontrolu var. Bir siz dusunuyorsunuz bunu. Milyon dolarlik stadi yapan muhendis mimar yonetim dusunemiyor. Sizde o kapasite var ama onlarda yok. Oyle mi ? Cidden komik olmaya basladi artik.

Aynen abi her konuda böyle davranıyoruz işimize gelince Halkın takımı transfere gelince Real madrdi ( kralın takımı ) gibi olsun istiyoruz..

Artık stat bitti bu tip şeylerle canımız sıkılmaz o tip herşeye bişey bulanlar yüzünden hergün burda herkesle ne güzel sohbet muhabbet halinde takip ettiğimiz stadı sessiz sessiz ziyaretçi gibitakip etmek zorunda kaldım..

haklısın senin beğendiğin bişeyi bir kimse zorlasan beğenmez.Eski açıktaki peyzaj mükemmel olacak :D :D

Eski açık 3 aşşağı 5 yukarı belli gibi. Bakalım yeni açık nasıl olacak asıl. Ben ümitliyim :)

Çevrimdışı mülkübey

Resmi kapasite 41903 . ama başkan isterse 44000 de sığdırır.  :D
Sen zafere inanırsan , zaferde sana inanır .

Çevrimdışı Sergenyalcın

Abiler tff sitesine girdiğimde bişeyi farkettim de bu topsasporun logosunda türk bayrağı var bu özellik sadece biz ve Karşıyaka'da değil miydi isteyen her klüp logosunu böyle değiştirebiliyor muydu

Bizim çatıyı beğenmeyenin aklına şaşarım arkadaş. İddia ediyorum şeffaf olsaydı bu kadar güzel olmazdı. Siz bir de açılışta ışık oyunlarıyla görün çatıyı!

Çevrimdışı eaglearena

İşaretlediğim kısımda ne yapılacak acaba??

Çevrimdışı tangaz

Abi benim cok hosuma gitti o sivasiz kolon. Benim locam olsa dokunmazdim.

üstad bilen arkadaşlar paylaştılar yoğunlukdan bakamadım sonradan okudum meğerse modaymış böyle bir akım varmış. mantık olarak iyi olabilir ama köşeye yakın yukarıdan aşağı kalıp ek yeri izini ben sevmedim.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı cadavra

Abiler tff sitesine girdiğimde bişeyi farkettim de bu topsasporun logosunda türk bayrağı var bu özellik sadece biz ve Karşıyaka'da değil miydi isteyen her klüp logosunu böyle değiştirebiliyor muydu
Bursada da var

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı mülkübey

Sen zafere inanırsan , zaferde sana inanır .

Çevrimdışı eozbakir

Tribün ayrımlarında ki camlar görüşün yüzde kaçını kapatır arkadaşlar.Pazartesiyi hem heyecanla bekliyorum hem de kötü bir manzarayla karşılaşma fikri yüzünden korkuyorum.Aynı yerden 4 kişiye daha aldırdım  :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: