Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (8) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 134 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5014997 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

şu an fatih doğanın periscope yayınını izliyorum, daha önce de izlemiştim..bugün 10 tane farkı kişinin periscope yayını nı izledim stadtan..fatih doğanın avea kullandığından şüpheleniyorum :) :)

Donuyo sürekli :D
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimiçi sozkul

Arkadaş hiç bir tepkinin ortası yok zemin pert, iptal diyen de var hiç birşey olmaz istediği kadar adam çıksın diyen de.

Elbette pert değil ama titanyum değil ki yıpranmasın. Her materyalin yıpranma süreci var değişim süreci var kullanım ömrü var. Biraz olaylara teknik yaklaşın. Sen onlarca adam Kösele ayakkabılarla zemini çiğnersen çoluk çocuk kosturursa elbette yıpranır dezenformasyona uğrar ve bakım sürecinı daha erken bir tarihe almak zorunda kalırsın.

Her işin bir yolu yordamı var yahu hadi cb bb girsin bir de başkan uzaktan iki foto çeksinler iki top çevirsınler sonra çıkıp gitsinler. Fatih terim sahanın ortasına geçmiş röportaj yapıyor orası röportaj yeri mi sen kendi evinin mutfağında banyo yapıyor musun? Her şeyin bir adabı edebi en çok da usulü var.

Bu arada Kösele ayakkabı normal düz tabanlı ayakkabıya göre daha çok zarar verir çime çünkü basınç topukda birikiyor özelikle topuğun sivri kesiminde basınç formülüne açın bakın internetten.

Kösele çimi zehirliyor dediler geçenlerde bir tv kanalında

Çevrimdışı Efe

kimyasal tepkime diye bişey var @Efe traktör girdi bişey olmadı diyosun ona bakarsan 2 litre su iç bişey olmaz ama 1 damla zehir iç ölürsün..
traktör lastiği neden üretilmiş kösele neden üretilmiş hibrit sentetiği neden üretilmiş bunlara bakmak lazım insanlara kızmadan önce ..
tamam onur bakalim dun 20 kisi vardi ondan once kac kisi girdi varmi sıkıntılı yer bunlarida onceden bi dusunun mesaj yazarken bu saate kadar boyle bisey vardifa neden soylemediniz :icool:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı sallapati

kimyasal tepkime diye bişey var @Efe traktör girdi bişey olmadı diyosun ona bakarsan 2 litre su iç bişey olmaz ama 1 damla zehir iç ölürsün..
traktör lastiği neden üretilmiş kösele neden üretilmiş hibrit sentetiği neden üretilmiş bunlara bakmak lazım insanlara kızmadan önce ..

gençlik araştırmıyor mirim @onurturan

ysariusta

• Ziyaretçi

vallahi teneffüs zamanı ilk okul bahçesi gibi gene burası. Birbirinizi dinlemeyecekseniz ne anlamı var forumda olmanın. Buraya stres atmaya giriyorsunuz resmen. Maşallah herkes çim uzmanı.

Çevrimdışı can1903

Abi hiçbirşey konuşulmuyor. Hemen atlıyorsunuz insanların üzerine araştırın bi. Kösele ayakkabı zarar verır mı vermez mı diye. Yazık.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Hadi hadi yarını hayal etmeler başlasın :)

Bu arada umarım birisi düşündüğüm şeyi yapabilir. Köyiçi'nden kendi koltuğuna gidip oturana kadar video kaydedilse tadından yenmez be. :)

Aksiyon kamerası olanlardan bekliyoruz..
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Efe

gençlik araştırmıyor mirim @onurturan
sende ne arastiroyorsunya yani bitiremiyorsun sallapati :icool:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı nusretaslanturk

arkadaşlar bilmeyenler için söyleyim, tangaz abi öyle bilmeden etmeden haybeye cümle kurmaz, bilgisi yoksa o konu hakkında konuşmaz..bilgi denilince de konu beşiktaş olunca bir çoğumuzu 4'e katlar 5'e böler, futbol başlığını takip ederseniz görürsünüz zaten bunu..

Çevrimdışı hic2222

Vay arkadaş, gelenler dusunmedikten sonra başkan ne yapsın açılış günü, Ev sahibi olmanın mecburi nezaketi, vesaire... millete gelmeyin diyemez, Ha protokol mecbur girecek, diğerlerine yayınlarda görmüşsünüzdür, görevliler rica da etti ama geldiler. Olmasa iyiydi ama çimlere çıktılar. Burada bundan sorumlu kimse yok, birbirinize neden satasiyorsunuz, ikincisi hiçbir şey olmaz, Ha ufak çaplı deformeler olur muhakkak lakin bugün bu hesapların günü değil, gereken neyse yapıldı, teammuller bazen herşeyden önemlidir.
Kılıcın yapamadığını adalet yapar.

Çevrimdışı Efe

Abi hiçbirşey konuşulmuyor. Hemen atlıyorsunuz insanların üzerine araştırın bi. Kösele ayakkabı zarar verır mı vermez mı diye. Yazık.
tama daha once girdiler var mi bozulma soyleyin madem cok biliyorsunuz varmi bozulma sahada kactane kosele girdi  :D
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı ilhan mansız

tama daha once girdiler var mi bozulma soyleyin madem cok biliyorsunuz varmi bozulma sahada kactane kosele girdi  :D
daha öncekiler yumurta topuk giymiş  :D :D stadın açıldığı gün konuya bak,

Çevrimdışı mylife1903

Bu yasta sivilce cikarttim gerginlikten, gerim gerim gerildim butun protokol boyunca fikret orman basur cikartmistir stresten. Neyse geldiler konusmalarini yaptilar, geldikleri gibi gittiler, bir buyugumuzun dedigi gibi.

Simdi stadin basindan beri takim eden abilerimiz basta @Necmi abi olmak uzere son sozlerini yazip basligi kapatsinlar.

Son soz yazarken stad ile ilgili butun bilgiler verilsin ki 10 sene sonra burayi acinca okuyalim

Stadin ozellikleri, teknik karsilastirmalar, uretici ve uygulayici firmalar, kapasite, yapim sirasi zorluklar gibi uzun bir yazi dosensin ve baslik kapatilsin.

Forumda emegi gecen herkesin huzurunda saygiyla egiliyorum.

Çevrimdışı Efe

daha öncekiler yumurta topuk giymiş  :D :D stadın açıldığı gün konuya bak,
takim elbise alti spor ayakkabi giymisler baskan koseleyle top oynadi kac gun once onu goren yok :lol:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı sallapati

sende ne arastiroyorsunya yani bitiremiyorsun sallapati :icool:

:iblush: :iblush: doğrudur Efecim.. ben de birşey bildiğimi iddia etmiom zaten.. Tangaz abiyi linç ettiler ona içerledim

Çevrimdışı onurturan

@Efe dün terliyken su içince bugün hemen hasta olur musun ?

Çevrimdışı SoRe

bence biraz sakin olman lazım insanların 3 yıl boyunca vidasına kadar merak edip hergün açılışı için gün saydıgı stadının çimini düüşünmesi ve üzülmesi doğal ...hemen parlama bence

Çevrimdışı 'TaNeR'

Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir.
Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.
Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı ilhan mansız

Necmi hocam, kapanış konuşmasını alalım, fazla heyecanlanmazsan seviniriz,  :D :D bugünkü heyecan yetip arttı.

Çevrimdışı tunceryawuz

Kimyasal tepkime falan denince kendimi gayet cahil hissettim. Ve evet çime kösele ayakkabının zarar vereceğini ben bilmiyordum daha önce,o açılıştaki heyecanla insanların da içeri girmesi gayet normal. Toplam 15-20 dakika o kadar zarar verir mi onu da bilmiyorum.

Çevrimdışı Efe

@Efe dün terliyken su içince bugün hemen hasta olur musun ?
o zaman yarin icin problem yok neden kastiniz bu kadar 2 gun sonra hasta olursa verirler ilaci duzelir dimi :D
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimiçi Necmi

Vodafone Arena 10 Nisan 2016 arası çalışma fotoğrafları.

Fotoğraflar için @ZEKI  'ye teşekkür ederiz.

Aşağıda bulunan görsel üzerinden Beşiktaş Arena Haber Portalına ulaşabilirsiniz.

Çevrimdışı 'TaNeR'

Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir.
Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.
Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı Orhan

valla o cimin bozulacagibi dusunen tek topluluk burdakiler uzerinde traktor dolasan cime bozulacak diyorsunuz ya pes yani dun 20 kisi it gibi kostu kaydi dustu kac kilo basinc uyguladi bisey yok 2 top tepilincemi bozulacak o kadar degil ordakilef yoksa sahaya alirmiydi yani adamlari salak yerine koyuyorsunuz orda hic uzman yok bu isleri bilen bi bizim forum biliyor gercekten komik
:claps: :claps:

Çevrimdışı kutalmis.pinar

Yeni açık hariç çevre düzenlemesi bitti sanırım :super:
KARTALIN YUVASI VODAFONE PARK