Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (8) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 333 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5020493 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı CanEmre

• a.k.a. sadomi
  • Kara Kartal
  • *
  • 08 Nisan 2016, 23:05:08
  • İstanbul (Kurtuluş)
  • Şerefinle oyna, Hakkınla kazan...
Forumdaki kardeşlerim çıkış tüneli duvarlarındaki çalışmaları beğenmişler! Yaşasın! :D Devamı geliyor...
Ellerine sağlık oziciğim  :claps:
Bizim için sevdadan çıldırmış diyorlar,
Bilmeyenler nasıl anlasın

Çevrimdışı Efe

http://www.bjk.com.tr/tr/haber/66115/bursaspor_maci_icin_sinirli_sayida_bilet_kaldi.html

aha helal olsun karaborsaya vurgun  :lol:

Beşiktaşımızı, Vodafone Arena’da oynayacağı ilk maçta desteklemek isteyen taraftarlarımız, Batı VIP ve 1903 Tribünü biletlerini yarın (9 Nisan) saat 15.00’den itibaren 825 TL ücret karşılığında www.passo.com.tr internet sitesinden satın alabilirler.
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı serti67

@serti67  abi sen öyle diyince aklıma anım geldi. Fatih terim stadına pankart asmak için girip maça kadar tuvalette saklanmıştım :D  öğrencilik :D
bak ıste denenmıs yapılmısss:)
aqUİLA NON CAPİT MUSCAS

Çevrimdışı kutalmis.pinar

KARTALIN YUVASI VODAFONE PARK

Çevrimdışı ERAYHAN

son resim hangi bölüm bilen var mı ?

Çevrimdışı serti67

Cumhurbaşkanı gelince pazar günü özel korumaları bulacak sonra Cumhurbaşkanlığı sarayının özel odalarını gösterip sorgulayacaklar :)
alcan elıne ıslak bez koruma gorunce kapancan yere verıcen bezı zemıne kardesım basmayın yetısmıcek valla yetısmıcek fıkret baskan agzıma sıccak basmayın dıorum yaa dıee bagırıcan:)
aqUİLA NON CAPİT MUSCAS

Çevrimdışı Efe

http://www.bjk.com.tr/tr/haber/66117/turkiye_futbol_federasyonu_rsquo_ndan_vodafone_arena_aciklamasi.html

Türkiye Futbol Federasyonu, Atatürk Olimpiyat Stadı’nda oynanması planlanan Beşiktaş-Bursaspor Spor Toto Süper Lig 28. hafta mücadelesi dahil, Beşiktaşımızın tüm iç saha maçlarının Vodafone Arena’da oynanacağını duyurdu. :halay:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı serti67

son resim hangi bölüm bilen var mı ?
bu ne laa olum buna galoş olmadan basılmazzz laaaaa
aqUİLA NON CAPİT MUSCAS

:ok: :ok:

Çevrimdışı birkanmaraz

alcan elıne ıslak bez koruma gorunce kapancan yere verıcen bezı zemıne kardesım basmayın yetısmıcek valla yetısmıcek fıkret baskan agzıma sıccak basmayın dıorum yaa dıee bagırıcan:)
@serti67  abi böyle dedikçe aklıma giriyon valla giricem şimdi. yakalarlarsa senin adını veririm :D

bak abi bu çok yaratıcı :lol: :lol: yok mu yapacak deli yürek :evillol: :evillol:

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış) Ntvsporda stadı gezmiş hemde videolu :D

Çevrimdışı ilhan mansız

Çevrimdışı serti67

yetkılılere seslenıyorum sanırım beraber gıdılıcek forum olarak arenaya elımızde besıktas arena forum yzan poster ellerımızde amelıyat eldıvenı ayaklarda galoss toplu resım cektırsek olay olur  yaa yanı bana ole geldı bız buraya ayakkabıyla gıremeyız dıee
aqUİLA NON CAPİT MUSCAS

Çevrimdışı ozankarakoc

"Ben; sporcunun, zeki, çevik ve ahlaklısını severim." - Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı Kemal

Olm sacmalamayin bez mez , bak Alman Kurdu pulsarlara yem yaparlar pazar günü  hahahah :)

Çevrimdışı serti67

@serti67  abi böyle dedikçe aklıma giriyon valla giricem şimdi. yakalarlarsa senin adını veririm :D
ben anlamam yerse:))
aqUİLA NON CAPİT MUSCAS

Çevrimdışı TheGenc61

abilerim malum Fikret başkanımız stadın etinden kemiğinden hatta kemiğinin iliğinden yararlanıyor. benim de aklıma şöyle bir düşünce geldi. Malum stadımızın yaklaşık 350 araçlık otoparkı var. Kabataş - Beşiktaş bölgesindeki otopark sorunu hepimizin malumu. Bence maçın olmadığı günler otopark da değerlendirelebilir. Mümkün müdür bilmiyorum ama aklıma böyle bir düşünce geldi. Ne dersiniz?
Canımın Canısın BEŞİKTAŞ
Ömrümün Yarısı BEŞİKTAŞ
Sen Benim Vazgeçemediğim
Tek Aşksın Sensin BEŞİKTAŞ..!