Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (8) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 66 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5001830 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı kutalmis.pinar

Heryeri gorduk, guvenlik odasini bile ama ben hala TV anlatim bolumu nerde onu gormedim. Bilen biriniz var mi? Maci anlatacak spikerler nerde olacak?
ben fikir yürütüyorum basın tribününün hemen altındaki locada olabilir :)
KARTALIN YUVASI VODAFONE PARK

Çevrimdışı ilhancelebi

Bu arada bahsi gectimi bilmiyorum ama www.vodafonearena.com.tr yeni haliyle yayinda! 360 derece grafik calismasida var.

Çevrimdışı tangaz

Aynen endüstriyel graffiti :)

VSP250g cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

graffiti endüstrisi iyi iş çıkarmış ama  :icool:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı idil

bizim samet bişiler demiş,,, bence olabilitesi yüksek

umarız orayada vodafone yazılmaz:D:D

yemin ederim sevinçten ağlarım  :bawling: :sevinc
O ''hafta'' gelsin artık be kardeşim.

Çevrimdışı sozkul

40.903 diye ortalığı ayağa kaldıranlar şimdiden ortadan kaybolmuşlardır biz dedik resmi koltuk sayısı açıklanmadan ortalığa ayağıa kaldırmayın resmi sayıyı bekledik sakince ve kazanan yine biz olduk herzaman ki gibi. :ok:

TFF nin web sayfasının bukadar güvenilir olduğunu bilmiyordum ben.   :)

Çevrimdışı FARUK

Bu arada bahsi gectimi bilmiyorum ama www.vodafonearena.com.tr yeni haliyle yayinda! 360 derece grafik calismasida var.
teşekkürler şimdi öğrendim bende bakıyım merak ettim :icool: :icool:

Çevrimdışı idil

arma dedik armalar geldii

şeffaf dedik ahanda çıkış tünelleri şeffaf

şeffaf mı yoksa daha kaplanmamış mı?

Çevrimdışı mehmetthedum

Herhalde bu son başlık olur, bir süre de takip edemeyip yazamayabilirim. Bir süreliğine yurtdışına gidiyorum bu akşam. Şansa bakınki siz değerli forum üyeleri ile yıllardır geri saydığım büyük günde ben uzak diyarlarda olacağım. Umarım her şey güzel olsun.

Bu forumda yılları beraber eskittiğim, yıkımından çıkış tüneline bu macerayı birlikte yaşadığım ve bu imkanı yaratıp büyüten, hergün katkılarıyla birbiri ardına sayfaları ekleyen veya sadece takip eden siz güzel insanlara teşekkür ederim.

Hakikaten de iyi insan olunmadan iyi beşiktaşlı olunmaz. Olunmuyormuş da... pazartesi akşamından itjbaren hepimize iyi seyirler.

Not:  Başta başkan F.Orman ve Yardımcısı A.N.Çebi olmak üzere en ufak emeği geçen isimsiz kahramanlara kadar, eli , fikri ve gönlü değen her ruhtan Allah  razı olsun.

41 yaşındayim..  hayatımın sonuna kadar bu stad olacak.  Bence oldu...
Beşiktaş her zaman mahallenin büyük abisidir.

Çevrimdışı tangaz

gerçekten de stadın çıkış tüneli fantastik olmuş

tek eksik fabian ernst  :bandit:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

http://www.vodafonearena.com.tr/ mutlaka ziyaret edin stadın projedeki halini 360' gezebiliyorsunuz :biggrinking:

Çevrimdışı idil

resmen sadece türkiye değil dünyada bizden sonrakilerin örnek alacağı bir stat projesi yapıyoruz, gururluyum

Çevrimdışı FARUK

Çevrimdışı birkanmaraz

Böyle taraftarını seven bir yönetim bulamazsınız :D :bandit: :bandit: :steamed:

Sitede etkinlikler bölümünde bu seneki kalan iç saha maçları var :icool: :icool:

Çevrimdışı RevivaL

Çıkış tüneli mükemmel olmuş. Beklentimin çok çok üstünde  :super:

Çevrimdışı idil

Sitede etkinlikler bölümünde bu seneki kalan iç saha maçları var :icool: :icool:

duft punk mıydı neydi o müzik grubunun konseri de resmileştmişti diye hatırlıyorum  :D

Çevrimdışı cisse557

Yarın bir gün Avrupa'dan gelin stat yapın derlerse şaşırmam :)

Stadin girisindeki armalar bu sekilde olacak sanirim , telefonunuza yukleyin vodafone arena uygulamasini , ordan ekran goruntusu aldim..

duft punk mıydı neydi o müzik grubunun konseri de resmileştmişti diye hatırlıyorum  :D
o taa 30 Haziran 2017'de :icool: :icool:

Çevrimdışı idil

stat ne kadar da devasa görünüyor  :iblush:

718513421143187457[/tweet]](Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)[/url]

Çevrimdışı mülkübey

vodafone yazılcak oraya logosu olucak beşiktaş arması olmayacak :D
çatının üstüne de  vodafone reklamlı zeplin iyi gider. 😀
Sen zafere inanırsan , zaferde sana inanır .

Çevrimdışı ozan062

yemin ederim sevinçten ağlarım  :bawling: :sevinc

dimi benimde kendimden geçtiğim detaylardandır,, oraya birde kartal eklenirse yani obur tarafa gider gelirim muhtemelen :yerlerde:

şeffaf mı yoksa daha kaplanmamış mı?
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı pekinduck

konudışı için çok özür diliyorum, ancak vodafone karakartal yeni aradı maç bileti için :) mesaj atan varsa umutlarını yitirmesin, açılış günü kuzey üstteyim :)