Beşiktaş Vodafone Park "Şeref Bey Stadyumu" Ana Konu
Beşiktaş Vodafone Park "Şeref Bey Stadyumu" Ana Konu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Vodafone Park "Şeref Bey Stadyumu" Ana Konu BEŞİKTAŞ VODAFONE PARK "ŞEREF BEY STADYUMU" KONU BAŞLIĞIMIZ 11 NİSAN 2016 İTİBARİYLE BURADAN DEVAM EDECEKTİR.. Artık

0 Üye ve 57 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Vodafone Park "Şeref Bey Stadyumu" Ana Konu  [Okunma sayısı 2048952 defa] Beşiktaş Vodafone Park "Şeref Bey Stadyumu" Ana Konu

Çevrimdışı JoseDemba

Stadın merdivenleri sarı rengemi boyanmış ?  :s20:
Ölene Kadar SİYAH BEYAZ!

Çevrimdışı Serhat

BEŞİKTAŞ ⚫️⚪️

Çevrimdışı idobyyy

7 Ağustos'ta oynanacak Olympiakos maçı hakkında bilgisi olan var mi? (Passo, açık satış vs.) Biletler ne zaman Satışa çıkar ve bana tavsiye edebileceğiniz blok hangisidir? Hollanda'dan tatil icin geldim ve Vodafone arenada Mac keyfini yasamadan gitmek istemiyorum.
Tam bağımsız ruh hastası beşiktaşlı.

Çevrimiçi Necmi

7 Ağustos'ta oynanacak Olympiakos maçı hakkında bilgisi olan var mi? (Passo, açık satış vs.) Biletler ne zaman Satışa çıkar ve bana tavsiye edebileceğiniz blok hangisidir? Hollanda'dan tatil icin geldim ve Vodafone arenada Mac keyfini yasamadan gitmek istemiyorum.
@idobyyy  her yerden görüş açısı mükemmel her yerin ayrı zevki var
o nedenle bulduğun ve paranın yettiği yerden al derim. çok fazla seyretme şansın olmayacağı
için numaralı alttan almanı tavsiye ederim takıma yakın olursun

Çevrimdışı Efe

merdivenleri sarı rengr boyadilar yapacak bisey yok ille o sarı olacak napalim gözümüz alışacak artik
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı idobyyy

@idobyyy  her yerden görüş açısı mükemmel her yerin ayrı zevki var
o nedenle bulduğun ve paranın yettiği yerden al derim. çok fazla seyretme şansın olmayacağı
için numaralı alttan almanı tavsiye ederim takıma yakın olursun

Eyvallah Necmi abi.
Tam bağımsız ruh hastası beşiktaşlı.

Çevrimdışı anılnr

Stadın sadece alt katı mı sarı merdiven olacak ?

Çevrimdışı JoseDemba

Rıdvan Akar'a yada Ahmet Ateş'e söylense bişey yapılamazmı bu konuda gerçekten siyah beyazın yanında çok kötü duruyor canım sıkıldı daha        önce yanılmıyorsam çatal merdiven olmaması konusunda baskı yapılmıştı
Ölene Kadar SİYAH BEYAZ!

Çevrimdışı brci

çimde ki deformasyon baya belli foto da :(

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Rıdvan Akar'a yada Ahmet Ateş'e söylense bişey yapılamazmı bu konuda gerçekten siyah beyazın yanında çok kötü duruyor canım sıkıldı daha        önce yanılmıyorsam çatal merdiven olmaması konusunda baskı yapılmıştı

Tel örgü konusunda da çok uğraştık ama bişey yapılmadı maalesef.. Zorunlu olan şeyler değiştirilemiyor.
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Efe

yanliz sari renk baya net belli ediyor merdiveneleri ayrimlar cok net o yüzden tercih edildigini dusunuyorum hayirlisi olsun
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimiçi Kartal Ç

yanliz sari renk baya net belli ediyor merdiveneleri ayrimlar cok net o yüzden tercih edildigini dusunuyorum hayirlisi olsun

Uefa denetçileri geldikten sonra yapıldığına göre onlar istedi gibi geliyor bana ama aynı tipteki juventus stadında niye yaptırtmamışlar o zaman?
Pff fenerin stadı gibi sarı sarı. Bari fosforlu füme beyaz gümüş vs gibi bi renk olaydı. Acil durumda belli olsun diye değil mi zaten.

Çevrimdışı 'TaNeR'

Uefa denetçileri geldikten sonra yapıldığına göre onlar istedi gibi geliyor bana ama aynı tipteki juventus stadında niye yaptırtmamışlar o zaman?

Zaten genelde bir bize her kural işliyor  :)
Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir.
Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.
Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimiçi Kartal Ç

Zaten genelde bir bize her kural işliyor  :)

Sarıdansa kırmızıya fit durumdayım şuan o derece. en azından bayrağımızın rengi.
[ Son Düzenleme: 31 Temmuz 2016, 00:25:10 Kartal Ç ]

Çevrimdışı cursedofdragon

Beşiktaş Vodafone Arena
Basamaklarla ilgili sorular gelecektir muhtemelen.
Basamakların karşıya bakan dik kısımlarına tff yönetmelikleri gereği sarı renk uygulaması yapıldı.
Üst kısımları önceki sarı basamak şeritli haliyle bırakıldı.

Haber Kaynağı : TSP (Türkiye Stadyumları & Projeleri)

Çevrimdışı melyet

Zemin de bozulmalar var sanirim

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

NASIL GELDİK BİRGÜN,ÖYLE GİDECEĞİZ..

BEŞİKTAŞ'LI DOĞDUK,BEŞİKTAŞ'LI ÖLECEĞİZ!!

Çevrimdışı ahmetx

Sarı merdivenler hayırlı olsun.Burası Türkiye sarıdan kaçış yok.
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı kartalpençesi

daha tazecik 3 maç oynanan stadımız ne hale geldi ya.Helikopter indi hibrit çim bozuldu, çatıda sökülmeler var, merdivenler renkli oldu.Bizim felsefemize aykırı renk. Bari gri felan boyasalardı yada benzeri bir renge.Çünkü amaç stadın siyah beyaz olması.Maç olunca insanlar koltuğa oturacak sadece sarı gözükecek Bence olmamış yani.Fotoğrafa bakınca o ambiyansı bozmuş.Yönetim el koymalı
Herkes twitterdan Rıdvan beye ve Beşiktaş hesabına yazsın bizim merdivenlerde böyle olsun.Sonuçta onlarda UEFA denetiminden geçmiş  :s20:  :akuma:  :steamed:
SEVEMEZ KİMSE SENİ BENİM SEVDİĞİM KADAR

Çevrimdışı ahmetx

40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı 'TaNeR'

Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir.
Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.
Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı JoseDemba

Rıdvan Akarın özel mesaj kısmı açık ordan yazdım ben belki bi şeyler yapılır juve stadı gibi gri olsa gerçekten muazzam gözükücek stad siyah beyazımaza hiç olmadı sarı açık renk illa sarı olacak diye bişey varsa çok saçma bi kuralmış açık gri beyaz felan da olur
Ölene Kadar SİYAH BEYAZ!

Çevrimdışı furkankaya1903

Gecesi gündüzü ayrı bir güzel ya

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Paylaşan varmı göremedim ama merdivenler sapsarı olmuş

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi