2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu
2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2024/25 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

Samet Ç, murat, AEmre, Mehmet57, hasankale, Renton, levitate, Savaş, Bülent Yiğitcan, fatihsahin, Talisca1903, Yancos, Kartal Ç, BJKTÜRK23, Özgür Gültekin, kartal meriç, tolga1903, Cihan1903, murat baltacı, doganay, Umutcan Kaya, Sinan66, Serdar3444, Sefa Kara, OnurG, admsngl898, İsmail Özyurt, Gökhan Kurt, golazokartal, CemMert, pinehitman ve 140 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 63780 defa] 2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Samet Demir

bence de yapacak pek bir şeyin yok sanırım senin yoldan gitmeyecekler mecburen izleyeceksin
Benim yol belli. Şenolun olmadığı her senaryoya okeyim. :)
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Samet Demir

Geçen sene trol olduğunu düşünüyordum ama esrarengiz bir şekilde çoğu şeyi yazıyor adam.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Etiketler: