Beşiktaş JK - Benfica / Şampiyonlar Ligi B Grubu 5. Maçı
Beşiktaş JK - Benfica / Şampiyonlar Ligi B Grubu 5. Maçı

Beşiktaş Forum|Beşiktaş JK - Benfica / Şampiyonlar Ligi B Grubu 5. Maçı Skor : Beşiktaş 3-3 Benfica Tarih : 23.11.2016 Saat : 20:45 Stadyum : Vodafone Arena Hakem :Damir Skomina (Slovenya) Yayın : Tivibu

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş JK - Benfica / Şampiyonlar Ligi B Grubu 5. Maçı  [Okunma sayısı 108794 defa] Beşiktaş JK - Benfica / Şampiyonlar Ligi B Grubu 5. Maçı

Çevrimdışı Türkay

Gruptan çıkarız çıkmayız artık gram umurumda değil şu mücadele bana yeter
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı AigleBordeaux

Bi anda 2 - 0 oldu, ardından da öyle şanssız bir gol yedik ki son yumruğu bekleyen kroki boksör gibi olduk. Önemli olan bu seviyede maçı bu noktaya getirebilmek. Şunu unutmayın benfica oyunu 25 metreye daraltan, rakibe top oynatmayan bir takım. Boş takım diyenle tenis, bilardo, hentbol, su topu vs. konuşurum.

Tapatalk kullanarak iPad Pro aracılığıyla gönderildi
Evet tarihi bir gece ama taraftarin buyuk payi Var hic pes etmediler. Turkiyede derbide boyle bir ilk yari yapmamaliyiz  hakemleri ve deplasman cok daha zor olur.
[ Son Düzenleme: 23 Kasım 2016, 22:55:03 AigleBordeaux ]
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı goktasoktay

Aglatilar helal olsun
Adriano hakemin dudugu caldigi hirstan topa yere carpmasi helal olsun. Quaresmanin penaltisi olduruyordu
Maçı netten izlerken penaltı için Q7 topun başına geldi, yayın dondu! Telefona gol mesajı da gelmedi o ara, EYVAH dedim! Zaman bi durdu, kaç saniye geçmiştir gol haberi gelene kadar bilmiyorum! Ulan kanser de etsen ille de Beşiktaş...

Çevrimdışı mylife1903

Kan sictim butun mac iki paket sigara ictim. Ne gerek vardi boyle ya cik oyna sifir sifira iste. Sonra besiktas taraftari az. Az olur tabi ulan, ucyuz besyuz kisi kalp hastasi oldu, bin kadar kanser hastasi kazandik.

Arkadas, karambole gitti, ilk dakikalarda attigimiz gol bence ofsayt degildi valencia macini hatirladim
Kiev karambolunun daha fecisi oldu, top kaleye girdi
Mac cat cat 3-0 oldu, bana uj sifir diyen aksakali yakalayip gumus semsiye terapisine alacaktkm, valeranga macini hatirladim nedense
Lazio maci gibi olmasin demistim, oluyordu az kaldi.

Offff

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı Çağatay

Ölüm gibi bi şey oldu ama kimse ölmedi...
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

İlk yarı takımı gömenler bi sıraya geçsinler...

Inanmayan gitsin

3-1 gerideyken defalarca bu is daha bitmedi yazdim :busted_cop: :busted_cop:

Şükürler oksun ki yine yanılmadım

Quaresma senin arkanda durduğum icin gurur duyuyorum kendimle Heykelini diksek Hayalarina Beton yetmez :bandit:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı cursedofdragon

abi kendi adına konuş ben ışığı gördüm uğradım geldim bi öbür tarafa :D

Çevrimdışı EagleForce

Stad ve taraftar farki. Rakipler zaten tirsiyordu gs ve benfica maclarindan sonra evimizde bizi yenmeyi pek dusunmezler artik :)

Çevrimdışı Yasin02

Aquila non capit muscas.

Çevrimdışı goktasoktay

Inanmayan gitsin

3-1 gerideyken defalarca bu is daha bitmedi yazdim :busted_cop: :busted_cop:

Şükürler oksun ki yine yanılmadım

Quaresma senin arkanda durduğum icin gurur duyuyorum kendimle Heykelini diksek Hayalarina Beton yetmez :bandit:
Yunus, bu sene öyle hırslı, öyle yürekten oynuyor ki yeri artık başka onun. Bak zaten forumda da pek eleştirilmiyor.

Çevrimdışı Jukebox

Bu maçtan sonra yaşım 30 falan oldu.
İlk defa sigara yakasım geldi,saçlarım beyazladı..  :ebebe:

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

83. Dk kapatmistim maci, kalbim duracakti. simdi baktim sonuca. Sevincten havalara ucuyorum. Beraberlik sansimizin oldugunu ilk yari 3-0 dan sonra belirtmistim. kisisel beceriksizlikler ve ilk yari takimin kimyasinin bozuk olmasi yuzunden yenemedik bunlari.

Çevrimdışı mylife1903

Atibada sikinti var yalniz.
Ayrica oguzhan bastan tolgay facia oynadilar.
Cenk yilin golunu atti buyuk ihtimal

Senol hoca acayip sacmaladi ilk yari. Cik oyna sakin sakin. Riskleri kademe kademe al dedik. Gg falan hali harap cok facia. Aboubakar cok kotu yalniz, rus adam dayanamadi, az agresif ol yahu, ne bicim forvetsin falan dedi, donemiyor bugun portonun neden gonderdigi anlasildi, dedi rus spiker. Hak verdim. Adam cok iyi spiker, son golde top gelince adam robano geliyor ve gol diye bagirdi.

Çevrimdışı Alper1903

O değil de bu seneki Şampiyonlar Ligi maçlarımız dopdolu. Hep ayrı bir heyecan  :D

Çevrimdışı Çağatay

o değilde bu sene şl nin en manyak takımıyız
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı MANSIZ

Dinamo Kiev'i yenersek her türlü gruptan cıkıyoruz sanırım

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Kendimi yere attım, alt komşu duvara vurdu; umudumu kaybetmiştim. Bu geri dönüş moralimi yükseltti

Çevrimdışı Fatih_

Yeni nesilin izleyip futbolun büyüsüne kapilacaklari maç oldu.
Top bizi bu gece açıkçasi sevmedi.
İlahi adalet bize beraberliği nasip etti.
Galibiyete odaklanip 3-0 dan geri dönmek her nesile nasip olmaz.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Oyun iyi kötü tartışılır, 3 0 dan 3 3 yapmak büyük iştir. Seyircimize alkışlarımı yolluyorum, mükemmeldiler.

Kan sictim butun mac iki paket sigara ictim. Ne gerek vardi boyle ya cik oyna sifir sifira iste. Sonra besiktas taraftari az. Az olur tabi ulan, ucyuz besyuz kisi kalp hastasi oldu, bin kadar kanser hastasi kazandik.

Arkadas, karambole gitti, ilk dakikalarda attigimiz gol bence ofsayt degildi valencia macini hatirladim
Kiev karambolunun daha fecisi oldu, top kaleye girdi
Mac cat cat 3-0 oldu, bana uj sifir diyen aksakali yakalayip gumus semsiye terapisine alacaktkm, valeranga macini hatirladim nedense
Lazio maci gibi olmasin demistim, oluyordu az kaldi.

Offff
:kop: :kop: :kop:

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Alper1903

Yalnız uzatmalarda Fabri çok oyalandı. Oyalanmasa 4'ü de atabilirdik.

Ben her an ölebilirim

Elim ayagim titriyor , Ses zaten gitti , Kalbim sikisiyor nefesim daraliyor :by2:

Olm niye yapiyosunuz bunu bize bastan soyle oynasaniza yahu :s20:

Çevrimdışı cisse557

Abi buz soğuk zaten :D

F3211 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ula bizde kafamı kaldı eridi diyecektim

Etiketler: