2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 193 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6170207 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Samet Demir

pepe gelse çok başka seviye olacaktık.yapma o ortayı quaresma işte yapma be kardeşim.nasri de son maçında iyi oynayıp sevilla nın radarına girmişti.o golü atmasa pepe sanmıyorum başka gelişmeler olsun.o pozisyon gol olmayacaktı.marcelo-pepe ikilisi çok acaip olacaktı.ismi çıkan kimseyi almıyoruz bunu bile bile ümitlendim en çok kendime kızıyorum
Pepe yıllardır r.madrid de o gol ile mi tav oldular adama. Bu tez çürür.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı wbishop82

Sadee masada var olan takımları söyleyip görüşmeler sürüyor demiş. Bunun neresinden hayal kırıklığına uğradın  :alala: Zaten anlaştık diye bir haber hiç olmadı ki  :alala:

burda ben kendime kızıyorum zaten.normalde inanmam her habere ama dün marca yazınca çok güvenilir bir kaynak olduğu için bu kez oldu dedim kendi adıma.yönetim açısından bir şey demedim.benim çok fazla istediğim bir transferdi.beklemekten ve son dk bişeylerin çıkmasından sıkıldım.o masada psg çekildi derken juve çıkınca açıkcası pek şansımız kalmıyor

Çevrimdışı wbishop82

Pepe yıllardır r.madrid de o gol ile mi tav oldular adama. Bu tez çürür.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

belki haklısın ama nasri örneğini bu yüzden verdim.o da üst düzey bir futbolcuydu.bizimle anlaşacakken formsuz diye pek talibi yoktu.ama son maçında oyuna girdi ve çok iyi oynadı.sonuç ? sevilla geldi 1 günde aldı.nacho pepe den formayı almıştı madrid de bu sezon gözden kaçmasın.

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Juve ne önerdi acaba? İns kısa vade önermiştir de biraz olsun şansımız kalır o masada . Bi işimiz rast gitsin arkadas ya

Çevrimiçi MUSTAFA_

burda ben kendime kızıyorum zaten.normalde inanmam her habere ama dün marca yazınca çok güvenilir bir kaynak olduğu için bu kez oldu dedim kendi adıma.yönetim açısından bir şey demedim.benim çok fazla istediğim bir transferdi.beklemekten ve son dk bişeylerin çıkmasından sıkıldım.o masada psg çekildi derken juve çıkınca açıkcası pek şansımız kalmıyor
Kimsenin Pepe de olsa 2 yıl anlaşma önereceğini düşünmüyorum  :tabe: Juventus ancak Leonardo Bonucci giderse isteyebilir Pepe'yi. OLur mu olmaz mı bilemem ama hala şansımızı yüksek görüyorum  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı AvrupaKartalı

juve nerden cikti simdi ja, bu italyanlar yasa falan pek takmaz, en az 2-3 senelik önerirler :akuma:
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı wbishop82

Kimsenin Pepe de olsa 2 yıl anlaşma önereceğini düşünmüyorum  :tabe: Juventus ancak Leonardo Bonucci giderse isteyebilir Pepe'yi. OLur mu olmaz mı bilemem ama hala şansımızı yüksek görüyorum  :tabe:

inşallah senin dediğin gibi olur.tek temennim bu :) bu adam bize inanılmaz lazım çünkü.marcelo pepe duran toplar falan geliyor gözümün önüne.bu ikili iyi oynamadan kazanacağın 5 maç demek.gomez den sonra lider eksikliğinin giderilmesi demek.ffp varken olabilecek en iyi senaryo demek.renklilere koyup geçmek demek.onları iflasa götürmek demek.olaya sadece defans olarak bakmıyorum :tabe:

Çevrimiçi Necmi

pepe gelse çok başka seviye olacaktık.yapma o ortayı quaresma işte yapma be kardeşim.nasri de son maçında iyi oynayıp sevilla nın radarına girmişti.o golü atmasa pepe sanmıyorum başka gelişmeler olsun.o pozisyon gol olmayacaktı.marcelo-pepe ikilisi çok acaip olacaktı.ismi çıkan kimseyi almıyoruz bunu bile bile ümitlendim en çok kendime kızıyorum
aaauuuu pepe juvenin radarına bir maçla takılmışsa eğer hemen maçı seyredip bittikten 5 dakika sonra
pepeyi alalım demişlerse bence alsınlar :D

Çevrimdışı abdusta

Juve 2 aydır devrede zaten haberleri arartırsanız gorursunuz.Juve ve Psg deki stoperler kuvvetli
Pepe orada 3cu stoper olur.
Haberlere ,Tabiki ilk masada olan PSG,ama tıkanan konu kontrat süresi.
bana göre Psg 2 yılı kabul etmezse,İbre Beşiktaş a doğru,Birde yüzyüze görüşmeden bahsediliyor
etkisi buyuk olabilir.Ama ben Mendese güvenmiyorum kollayacaksa buyuk müşteri Psg yi kollar

saygılar

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Bu arada Portekiz-Meksika maçının tekrarını izliyorum.
Bu Pepe' ye yaş mevzusundan takacak adam çarpılır.
Herif 28-29 yaşında gibi sanki.

Çevrimdışı klubnika01

elince Bonucci-Chiellici-Benatia-Barzagli ve genç olarak Rugani olan takımın ne işi var Pepeyle falan.tamamen sallama bir haberdir

Çevrimdışı cursedofdragon

elince Bonucci-Chiellici-Benatia-Barzagli ve genç olarak Rugani olan takımın ne işi var Pepeyle falan.tamamen sallama bir haberdir

bipspor milliyet.

sallama.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

17 m euro verip Benatia'yı alan takımın Pepe ile ilgilendiği haberleri sadece menajer kurgusudur.

Çevrimdışı Gökhan Kurt

17 m euro verip Benatia'yı alan takımın Pepe ile ilgilendiği haberleri sadece menajer kurgusudur.

PSG'ye mi itelemeye calısıyorlar Pepeyi acaba?

Çevrimdışı caner.eryigit

Yalnız cometoBeşiktaş tayfa müthiş çalışıyor instagram da ellerine kollarına sağlık..saygıyla eğiliyorum önlerindeadam Yeni foto koydu 2600 yorumun hepsi cometoBeşiktaş

Çevrimdışı cursedofdragon

Juve'ni stoperleri ;

Bonucci
Rugani
Benatia
Chielleni
Romagna
Barzagli
Pol Garcia

7 stoperi var takımında.1 haber görüp inanmayın hemen.

Özellikle o haber Türkiyeden çıkıyorsa.

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Pepe gelmezse Mangala'dan aşağısı kurtarmaz artık durumu :)

Gesendet von meinem LG-H815 mit Tapatalk

Çevrimdışı atalay

23 Temmuz - 1 Ağustos arası İspanya'da kamp yapılacakmış. İyi denk geldik. ✈️

Çevrimdışı atalay

Şili orta saha oyuncuları kanala doğru iyi sızma koşular yapıyor. Burada Vargas ve Sánchez'in diagonal sahte koşuları da önemli. Ön bölgede iyi derinlik verip, güçlü bir high press ile başladık. Bu arada Vidal'i dikkatle izleyin. #VamosChile

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Şili aynı biz gibi oynuyor . Baskıcı-Hataya zorlayan ve Hızlı

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Valla kimse konu dışı demesin. Sonuçta bunların kaybı bizim kazancımız. Neymiş efendim Anadolu kulüpleri emenike yi tanıyormuş ve almazlarmış ama olympiakos 2-3 milyon bonservis verirmiş. Bunlar milleti ne sanıyor. Herhangi bir takım anca pektemek taktiği yapar ve maaşının bir kısmını fb ye ödettirir. Yarın nasıl bulurum bilmem olympiakos a mail atacağım
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı atalay

Marcelo Díaz harika bir 20 dakikanın içine etti. Stindl'in suni baskısında bocaladı. Yalnız Aránguiz ve Vidal'in merkezden yaptığı koşuları TR'de yapabilen tek bir yerli oyuncu var.
[ Son Düzenleme: 02 Temmuz 2017, 21:28:21 atalay ]

Çevrimdışı 38life

Bilgileri direkt transfer komitesi içindeki bir kişiden aldığını söyleyen bir Facebook sayfası:

5 saat önce:

Sevgili dostlarım şuan aldığım bir bilgiyi sizinle paylaşmak istiyorum. Pepe'nin %90 bittiğini zaten daha önceden de söylemiştik bir avukat aracılığı ile görüşmeler yürütülüyor ve q7 ile beraber istanbul'a geleceği bilgisini aldık çok ufak pürüzler kalmış şimdiden hayırlı olsun demek imza atılmadan zor ama Beşiktaşımızdan başka takımda oynama olasılığı %10 dur. Onun yanında kesin olarak anlaşmaya varılan bir diğer oyunda adil Ramidir. Ya ikisi birden ya da sadece Biri %100 Beşiktaş'ta... Hayırlı Pazarlar Büyük Beşiktaş Sevdalıları...

1 saat öncesi:

Bipspor un fb visca için 5 m + 1 oyuncu ile bu transferi bitiriyor haberinin hemen arkasından fb resmî siteden bu transferi yalanlamış..arkadan Emre mor yine fb ye imza atmak üzere haberinin arkasından 4 gün geçmesine rağmen hiç bir ses çıkmamıştı..
Bazı transferler için beklentiler bazıları için de gerçekler üzerinden görüş bildirilir..

Psg ile pepe nin anlaşamaması sonucu masada tek alternatif biz kaldık..çünkü inter in teklifi hem nitelik hem nicelik olarak pepe ye hiç bir zaman sıcak gelmedi..dün bizimle görüşmek istediklerini ilettiler.,ve bu haftaiçi ufak tefek detayların görüşülmesi sonucu imzaların atılıp oyuncunun İstanbul a gelmesi bekleniyor..
Peki bu kimin beklentisi ??
Bu transferde oldukça söz sahibi olan kulübün yönetiminde ve işin transfer ayağında olan kişilerden birinin direk düşüncesidir..haber yada kaynak değeri taşır mı ?
Sonuna kadar
Pepe kesin mi ??
Değil
Nasri de bunu gördük ve yaşadık..
Juventus talip haberini giren Türkiye'den bipspor..
İtalya - Fransa - İngiltere - İspanya basınını atlatıp bu bilgiye erişip paylaşması muazzam bir olay..
İşin aslı var mı ?
Bilgimiz yok..
Ama işin içinde juventus varsa ve resmî bir teklif yapıldıysa İtalya basının bunu atlama şansı yok..

Rami ile anlaşıldığını zaten söyledik ... o süreci kısaca hatırlatalım..Marsilya da talip olmuş ancak verdikleri senelik ücret oyuncuya yetersiz gelmiş ve şampiyonlar liginde de mücadele etme isteğinden dolayı bize evet demişti..tıpkı titi de olduğu gibi oyuncu ile anlaşılıp hazırda tutulurken bir taraftan da kulübü ile bonservis üzerinden pazarlık yapılıyordu..bu süreçte tahmin edilen oyuncu satışları gerçekleşmediği ve Marcelo da mevcut şartlarda kaldığından titi ye başka kulübe imza atabileceği söylendi..geçtiğimiz günlerde Rami için de Fransız basını oyuncunun ikna olduğunu ve Marsilya ya imza atacağı haberini girdi..bizde bu beklemeden dolayı Marsilya ya imza kararı aldığını düşündüğümüzü sizlerle paylaştık..sonuçta ödenmek zorunda kılındığımız bir bonservis olacak Rami de..ancak bir kaç gün daha oyuncunun bizi bekleme durumu var.,pepe resmî imzayı atar ve Marcelo ayrılmazsa o zaman Rami ihtimali yok..ancak pepe de son anda beklenmedik bir sorun çıkarsa 2 m civarı bir rakamla Rami yi Marsilya ya imza atmadan getirme düşüncesi var..bunun içinde kadroda düşünülmeyen yada ilk 11 de görev alan bir yada birkaç oyuncu ile yolları ayırmak gerekiyor..o yüzden şartlar birbirine bağlı olarak değişkenlik gösteriyor..bazı haberleri ve detayları verirken her an şartların değiştiğini ve bu transfer dönemlerinde zeminin son derece kaygan olduğunu tekrar hatırlatmak isterim..
Vermaalen için bile Barcelona dan beklenen bir haber var..vazgeçilen oyuncu yok ancak beklenen çok oyuncu var..
Gelinen noktada yakın zamanda çok daha somut hamleler bekliyoruz..gelişme olduğunda tekrar konuşuruz arkadaşlar
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı abdusta

PSG'ye mi itelemeye calısıyorlar Pepeyi acaba?

Belkide Beşiktaşa? kimbilir

saygılar

Çevrimdışı sermet00

23 Temmuz - 1 Ağustos arası İspanya'da kamp yapılacakmış. İyi denk geldik. ✈️
Hangi şehirde yapılacağının bilgisi var mı?

Etiketler: