2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 255 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6183428 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi underworld

gs maçında  ''para komidinin altında f.saray'' diye kocaman bir  pankart yapılsa tadından yenmez.  :steamed: :steamed:

Çevrimdışı abdusta

Sporting parlatılması için William Carvalho yu Beşiktaşamı yolluyor?

saygılar

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

saygılar
o mevkide adama ihtiyacımız yok ki

Çevrimdışı AvrupaKartalı

gs maçında  ''para komidinin altında f.saray'' diye kocaman bir  pankart yapılsa tadından yenmez.  :steamed: :steamed:
o seviyelere inmeye hic gerek yok. ha yapilacaksa, güzel bir pankart, fazla aşaglayıcı olmadan inceden bir gönderme ypilabilinir.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı atakan eraslan

ilk resim seneler önce feda diyen bizle dalga geçenler
ikinci resim lyona elendiğimiz sabah gs resmi siteden atılan tweet
etme bulma dünyası...
ilk resim seneler önce feda diyen bizle dalga geçenler
ikinci resim lyona elendiğimiz sabah gs resmi siteden atılan tweet
etme bulma dünyası...

Daha bir şey bulmadılar , bu yağlı kazığın ucu daha. Az uykusuz geceler geçirmedik bu hırsızlar yüzünden çocukuğumuzda.

Çevrimiçi MUSTAFA_

saygılar
Atiba'ya yedrk olarak mı defansa mı yolluyorlar? Atiba'ya yedekse güzel olur.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi underworld

saygılar
ne parlatması  bilinen, tanının bir kişilik oluyor kendisi...

bizi mi kopartıyon abdusta abi , anlamadım ..!

Çevrimdışı tangaz

eskilerin bir lafı vardır, "çirkefe bulaşma üstüne sıçrar" die. fetösaraya bulaşmaya da seviyesine inmeye de gerek yok. koyup gecelim debelensin dursunlar pisliklerinde boğulacaklar nihayetinde...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Serhat Akkaya

eskilerin bir lafı vardır, "çirkefe bulaşma üstüne sıçrar" die. fetösaraya bulaşmaya da seviyesine inmeye de gerek yok. koyup gecelim debelensin dursunlar pisliklerinde boğulacaklar nihayetinde...
Aynen bizim kalitemize yakışmaz onların seviyesine inmek. Biz çok daha büyük bir kulüp ve camiayız, birilerinin ittirmesiyle bi yerlere gelmedik gelmeyeceğizde.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı 38life

Sevilla bonservisiyle almak için teklif vermiş
biz kiralama için teklif vermişiz,bir rivayete gore teklifi 1yıl kiralık+ satın alma opsiyon 9milyon Euro olarak değiştirip tekrar
sunacakmışız.
Manchester city ise satmak istiyor 18milyon Euro bedel biçmiş,
kaldıki Mangala gelse bile tek sag ayaklı yedek stoperimiz
gerekirse zaman zaman mangala veya Pepe nin olası yokluğunda dinlendirilmesinde ihtiyacımız olan Mitroviç
Atınçın bir adım onunde(ama atınç alt yapı olduğundan 2 adım Mitroviçin önünde),Tosiçin 1 adım gerisinde ,bana göre..

saygılar

Mangala'ya bir garezin var diye düşünüyorum artık. Adı geçtiği ilk günden beri transferinin imkansız olduğunu söyleyip duruyorsun. "Yurtdışı basın"ın yazdıklarını neden kuran ayeti gibi kabul edip yurtiçinden gelen bilgileri hiç sayıyorsun? Yabancı basındakiler peygamber mi? Türk basınından daha fazla yalan haber yapıyorlar bazen.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Orhan_

%1000000 ve en doğru yaklaşım bence de bu. Sallamamak kadar güzel bir cevap da olamaz zaten.

Çevrimiçi underworld

tamam pankart falan olmasın ama en azından şöyle 5-0 falan bi yenelim.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

zor gibi tek kale oynamadığımız maçı  2 1 anca kazanıyoruz.

Çevrimdışı tangaz

koyup geçelim dedik ya işte  :bandit:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimiçi sozkul

Kerim Frei için ne kadar bonservis ödediklerini merak ediyorum.

Çevrimdışı tangaz

ben kerim frei ile alakalı hiç bişey merak etmiyorum gördüğüm en gereksiz topçulardan biriydi  :D

Çevrimiçi sozkul

ben kerim frei ile alakalı hiç bişey merak etmiyorum gördüğüm en gereksiz topçulardan biriydi  :D

Ben ediyorum, çünkü her yıl onu nerdeyse beleşe almak için yoklama çekiyorlardı bize.

Çevrimdışı Furkan5

Basın toplantısında 1m euro bonservis + 500bin euro da başarı bonusları var diye konuşuldu.

Çevrimdışı tangaz

Ben ediyorum, çünkü her yıl onu nerdeyse beleşe almak için yoklama çekiyorlardı bize.

isterse başakcity de parlayıp ordan 30 milyona arsenale gitsin hiiiiç ah vah demeyeceğim bi eleman.

Çevrimdışı sermet00

Mitrovic kilo vermiş biraz ama hantallığı hala üstünde biraz vücut çalışsa çok farkeder.

Çevrimdışı 38life

fenerbahçe alenen FFP'yi deliyor. Hemde alenen! Delik deşik ettiler ffp'yi. Bu işler böyle yürüyorsa biz neden ızdırap çekiyoruz?

Çevrimdışı Koa_lAA

fenerbahçe alenen FFP'yi deliyor. Hemde alenen! Delik deşik ettiler ffp'yi. Bu işler böyle yürüyorsa biz neden ızdırap çekiyoruz?

ayıp bu sölediğin ... delme yok delme yok... arkadan dolanıyolar... bolu şov var.. gömü buldular :D

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Uefa'ya ispiyonlaması lazım kulüpten birilerinin bu transferin mantıksızlığını anlatacak belgelerle.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı 38life

Uefa'ya ispiyonlaması lazım kulüpten birilerinin bu transferin mantıksızlığını anlatacak belgelerle.

Hukuk öyle işlemiyor ki. Prosedürde sıkıntı yoksa "sıkıntı yok" der onlar. Anca bazı delillerin ortaya çıkması lazım.

Etiketler: